Aktualna wtyczka Unity Web Player jest wymagana do uruchomienia tej gry. Wtyczka ta pozwala uruchamiać świetne gry, ale wymaga przeglądarki obsługującej różne wtyczki, tj. Internet Explorer lub Safari
1. Ulepszamy Lemoniadę Do Poziomu 25.
2. Wchodzimy w ,,Managers" i Kupujemy Cabe Johnson.
3. Ulepszamy Poziom Lemoniady Do 100.
4. Ulepszamy Poziom Stoiska z Gazetami Do 30.
5. Wchodzimy w ,,Managers" i Kupujemy Perry Black.
6. Ulepszamy Poziom Gazet do 50.
7. Czekamy Na 250,000 Pieniędzy.
8. Kupujemy w ,,Upgrades" Pierwsze Ulepszenie.
9. Kupujemy Myjnie i Ulepszamy Do Poziomu 40.
10. Wchodzimy w Upgrades i Ulepszamy Funny Pages.
11. Wchodzimy w Managers i Kupujemy W.W. ,,Heisenbird"
12. Ulepszamy Gazety Do Poziomu 60. i Myjnie Do Poziomu 50.
13. Ulepszamy Restauracje Do Poziomu 30.
14. i Kupujemy Mama Sean.
15. Wchodzimy w Upgrades Ulepszamy Robot Cars i Drive Through Wash.
16. Kupujemy Sklep z Pączkami i Ulepszamy Do Poziomu 20.
17. Następnie Wchodzimy w Managers i Kupujemy Jim Thorton.
18. Wchodzimy w Upgrades i Ulepszamy ,,Pre - Packaged Past"
19. Ulepszamy Stoisko z Lemoniadą Do Poziomu 100.
20. Ulepszamy 1 Pasek Do 100 Oprócz Restauracji i Sklepu z Pączkami.
Ludzie ta gra nie jest łatwa do skończenia ponieważ nawet po jej wyłączeniu trwa cały proces ja jestem już przy 7 Bilionach aniołków... wystarczy raz na jakiś czas wejść i poklikać xD
@zkiwiak: przeszłam, ale na stronie oryginalnej - tam gra jest aktualizowana i ma więcej możliwości.
Ile mi to czasu zajęło? - zaczęłam wrzesień/październik (dokładnie nie pamiętam), a skończyłam kilka dni temu - mam nadzieję, że nikogo tym nie wystraszyłam :)
@zkiwiak: tak jak pisałam gram na oryginalnej stronie i nie ma 1 czy 2, tylko są kolejne aktualizacje, które zostają umieszczane przez poszczególne strony z grami jako kolejne wersje. Taka sama sytuacja jest z jeja czy ArmorGames, który wcale nie jest twórcą tej gry – ale tu przynajmniej od czasu do czasu ją aktualizują, jednak nie są na bieżąco, kilka dni temu mieli dopiero wersję z października - ponadto aktualizacje na tej stronie sprawiają, że czasami gra nie działa.
@Pingwinrico: chętnie, ale w wiadomości, bo jak pisałam wcześniej wszelkie próby jakiegokolwiek naprowadzenia na stronę są "zabijane" przez moderatora w zarodku :)
już wysłałam Ci zaroszenie do rozmowy
@zkiwiak: tak, po 9 miesiącach gry , codziennych inwestycjach skończyły się upgready, licznik pokazuje powyżej11 octotriglitillionów, można twardo resetować i zacząć od zera
Inwestycje, biznes, praca, a wreszcie... gigantyczne zyski. Zostań młodym biznesmenem i swoimi kliknięciami rozwijaj kolejne interesy. Zanim zaczniesz pływać w dolcach, sporo się naklikasz!
Komentarze
Odśwież4 lutego 2017, 16:39
oco tu chodzi
Odpisz
26 marca 2016, 19:55
jak sie zdobywa aniołki?
Odpisz
6 kwietnia 2015, 16:14
19.321 quintilionów aniołów. Po roku nieobecności i resecie :)
Odpisz
17 marca 2016, 07:08
@NorbiPlayGames: a ja mam 75 bilionów :C
Odpisz
6 marca 2016, 22:56
9/10 i do ulu
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2016, 13:22
Instrukcja Jak Szybko Zarobić
1. Ulepszamy Lemoniadę Do Poziomu 25.
2. Wchodzimy w ,,Managers" i Kupujemy Cabe Johnson.
3. Ulepszamy Poziom Lemoniady Do 100.
4. Ulepszamy Poziom Stoiska z Gazetami Do 30.
5. Wchodzimy w ,,Managers" i Kupujemy Perry Black.
6. Ulepszamy Poziom Gazet do 50.
7. Czekamy Na 250,000 Pieniędzy.
8. Kupujemy w ,,Upgrades" Pierwsze Ulepszenie.
9. Kupujemy Myjnie i Ulepszamy Do Poziomu 40.
10. Wchodzimy w Upgrades i Ulepszamy Funny Pages.
11. Wchodzimy w Managers i Kupujemy W.W. ,,Heisenbird"
12. Ulepszamy Gazety Do Poziomu 60. i Myjnie Do Poziomu 50.
13. Ulepszamy Restauracje Do Poziomu 30.
14. i Kupujemy Mama Sean.
15. Wchodzimy w Upgrades Ulepszamy Robot Cars i Drive Through Wash.
16. Kupujemy Sklep z Pączkami i Ulepszamy Do Poziomu 20.
17. Następnie Wchodzimy w Managers i Kupujemy Jim Thorton.
18. Wchodzimy w Upgrades i Ulepszamy ,,Pre - Packaged Past"
19. Ulepszamy Stoisko z Lemoniadą Do Poziomu 100.
20. Ulepszamy 1 Pasek Do 100 Oprócz Restauracji i Sklepu z Pączkami.
Koniec
Myślę że Chociaż Trochę Pomogłem - Dawid
PS : Dalej Możecie Robić Sami..
Odpisz
31 grudnia 2015, 22:43
ja mam 862 198 120 000 000 00 te zera to za szybko sie przewija
Odpisz
17 października 2015, 12:19
s MEGA 10/10
su MEGA 10/10
sup MEGA 10/10
supe MEGA 10/10
super MEGA 10/10
supe MEGA 10/10
sup MEGA 10/10
su MEGA 10/10
s MEGA 10/10
Odpisz
18 września 2015, 16:23
Fantastic game :D
Odpisz
6 września 2015, 11:24
fajna daje 8/10 o jak masz więcej pieniędzy to muli
Odpisz
18 sierpnia 2015, 11:24
spoko gra
Odpisz
23 kwietnia 2015, 20:27
ile macie kasy bo ja 100,200,00
Odpisz
2 sierpnia 2015, 08:18
@ronaldo090: Mało ja mam 700.000.000.00 kasy.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 09:53
@saraonek: jak już coś to 700,000,000.00
Odpisz
21 stycznia 2016, 22:38
@ronaldo090: 1000000500100900
Odpisz
17 marca 2016, 07:06
@saraonek: Małooooooo ja mam nonilion :) czyli 1,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000
Odpisz
23 lipca 2015, 19:29
fajne
Odpisz
14 lipca 2015, 15:35
10/10
Odpisz
20 czerwca 2015, 20:02
teraz mam 19000000
Odpisz
20 czerwca 2015, 19:58
Kto pobije ? 19082
Odpisz
22 maja 2015, 20:48
Hmmmmm kto lepszy?
Odpisz
25 maja 2015, 18:06
@Miki500: geniuszu i tak wiele osób ma więcej od ciebie
Odpisz
11 lipca 2015, 19:22
@Miki500: to kłamstwo
Odpisz
2 sierpnia 2015, 10:15
@Miki500: I ty myślisz że w to ktoś uwierzy? :D ja tak...
Odpisz
15 listopada 2015, 18:25
@Miki500: Najs pajnt ( nol najs pajnt )
Odpisz
30 sierpnia 2016, 08:55
@Miki500: Widac ze pisales na paincie xD pozdro (nol pozdro) aha i jakby to by bylo naprawde to ja mialem wiecej ;) wiesz ile?
178,901,143 Quardillion
Odpisz
31 sierpnia 2016, 08:50
@Kuba175: Brawo i dzięki za like na painta. nieźle rysuje
Odpisz
15 maja 2015, 14:27
76 duodecillion -ów, jeszcze troszkę mi brakuje :)
Odpisz
14 maja 2015, 07:46
Ludzie ta gra nie jest łatwa do skończenia ponieważ nawet po jej wyłączeniu trwa cały proces ja jestem już przy 7 Bilionach aniołków... wystarczy raz na jakiś czas wejść i poklikać xD
Odpisz
11 maja 2015, 19:01
Jak się zarabia aniołki?
Odpisz
1 maja 2015, 16:57
jej
Odpisz
18 kwietnia 2015, 20:58
kolo95 ja mam 1,349 milionow :D
Odpisz
11 maja 2015, 18:52
@Grom44: ja 450 quatrylinów :)
Odpisz
16 maja 2015, 07:52
@KomandosPL: 599quadryliononuw
Odpisz
27 marca 2015, 12:10
ma ktos wiecej aniołków?
Odpisz
7 kwietnia 2015, 21:06
@kolo95: tak ja ma wiecej
Odpisz
7 kwietnia 2015, 18:14
co to jest
Odpisz
10 stycznia 2015, 19:24
czy komuś udało się tą grę przejść?
Odpisz
17 stycznia 2015, 09:44
@zkiwiak: Mi tak
Odpisz
17 stycznia 2015, 21:18
@kubus7921: po jakim czasie?
Odpisz
25 stycznia 2015, 00:04
@kubus7921: Dałbyś screen'a na którym widać liczbę aniołków ? Bo chciałbym wiedzieć czy daleko jeszcze jestem
Odpisz
25 stycznia 2015, 13:40
@zkiwiak: Po 1 tygodniu
Odpisz
25 stycznia 2015, 14:55
@ArekTIGER: po tygodniu...
ja mam 1 tredecilion aniolow i konca jeszcze nie widac :)
Odpisz
25 stycznia 2015, 21:20
@losawes: to ja mam 700 duodecylionów.
Odpisz
27 stycznia 2015, 18:40
@zkiwiak: Ja mam tyle i mi brakuje ciężko jest dobic do 2000 wszystko
Odpisz
27 stycznia 2015, 21:47
@kolo95: mam troszkę więcej ale nie wiele ;-)
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2015, 21:32
@zkiwiak: przeszłam, ale na stronie oryginalnej - tam gra jest aktualizowana i ma więcej możliwości.
Ile mi to czasu zajęło? - zaczęłam wrzesień/październik (dokładnie nie pamiętam), a skończyłam kilka dni temu - mam nadzieję, że nikogo tym nie wystraszyłam :)
Odpisz
29 stycznia 2015, 09:22
@misio12: daj adres tej strony
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:23
@zkiwiak: nie do wykonania, już dwa moje komentarze usunięto :/
a w drugim nawet adresu nie było !
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:48
@misio12: była aktualizacja i jest 502/502
Odpisz
30 stycznia 2015, 22:22
@misio12: ale to jest z kapitalistycznej 2. ;-)
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:57
@zkiwiak: tak jak pisałam gram na oryginalnej stronie i nie ma 1 czy 2, tylko są kolejne aktualizacje, które zostają umieszczane przez poszczególne strony z grami jako kolejne wersje. Taka sama sytuacja jest z jeja czy ArmorGames, który wcale nie jest twórcą tej gry – ale tu przynajmniej od czasu do czasu ją aktualizują, jednak nie są na bieżąco, kilka dni temu mieli dopiero wersję z października - ponadto aktualizacje na tej stronie sprawiają, że czasami gra nie działa.
Odpisz
1 lutego 2015, 18:32
@misio12: to daj linka do tej strony. też sobie pogram
Odpisz
1 lutego 2015, 18:55
@zkiwiak: prześlę Ci w wiadomości, bo tu zanim napiszę to już usuną :D
Odpisz
2 lutego 2015, 18:42
@misio12: dobrze
Odpisz
5 kwietnia 2015, 13:09
@misio12: mi też prześlesz?
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2015, 18:35
@misio12: .
Odpisz
5 kwietnia 2015, 18:40
@Pingwinrico: chętnie, ale w wiadomości, bo jak pisałam wcześniej wszelkie próby jakiegokolwiek naprowadzenia na stronę są "zabijane" przez moderatora w zarodku :)
już wysłałam Ci zaroszenie do rozmowy
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:20
@Pingwinrico: znalazłam sposób - moje imię w profilu zmieniłam na nazwę strony o którą pytasz :D
Odpisz
5 kwietnia 2015, 23:13
@zkiwiak: tak, po 9 miesiącach gry , codziennych inwestycjach skończyły się upgready, licznik pokazuje powyżej11 octotriglitillionów, można twardo resetować i zacząć od zera
Odpisz
1 kwietnia 2015, 18:16
Jak daje sie skrin shota?
Odpisz
19 marca 2015, 19:12
jak tak szybko zrobić takie duże staty? i co to są te aniołki
Odpisz
16 marca 2015, 13:32
no i stan aniołków..
Odpisz
16 marca 2015, 13:30
już niedługo..
Odpisz
20 grudnia 2014, 23:02
na samych lemoniadach 2 min po resecie :D
Odpisz
22 grudnia 2014, 09:50
@Kosteek768: to masz super bo ja tylko tyle po 2 min
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:03
@Kosteek768: no napewno
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:09
@Kosteek768: no napewno
Odpisz
11 marca 2015, 17:05
@matizg10: chyba z przerwom 2 letniom
Odpisz
11 marca 2015, 20:41
@szklon: przeczytaj słownik ortograficzny i języka polskiego, i dopiero wtedy coś pisz. No i skończ gimbe
Odpisz
12 marca 2015, 19:46
@Kosteek768: chyba w dupie ci się tak udała nie mam racje
Odpisz
4 kwietnia 2015, 22:01
@szklon: on ma ich 1048 więc sory
Odpisz
16 lutego 2015, 16:15
co daje ten restart?
Odpisz
11 marca 2015, 17:02
@Fanatyk1922: Angles musisz dużo uzbierać
Odpisz
8 marca 2015, 19:18
2 część lepsza... o wiele.
Odpisz
11 marca 2015, 16:16
@Ashline: zgadzam się
Odpisz
7 marca 2015, 16:32
fajne 5/5 :)
Odpisz
28 lutego 2015, 13:21
nawet spoko Xd
Odpisz
19 lutego 2015, 15:26
11
Odpisz
22 lutego 2015, 13:44
@izek341: oj uwierz mi, jeszcze daaleko do konca :P
Odpisz
19 lutego 2015, 19:02
Jak to zrobiłeś/aś
Odpisz
19 lutego 2015, 15:25
to juz prawie koniec
Odpisz
11 lutego 2015, 18:07
dodaje jeszcze screena bo zapomniałem:-)
Odpisz
11 lutego 2015, 18:06
5 minut po restarcie:-)
Odpisz
3 lutego 2015, 11:31
Siemanko!
Kiedy dostane aniołki?
Wczesniej dostałem je szybko!
Odpisz
3 lutego 2015, 11:46
@kubus9921: Jak zrestartujesz grę i będziesz miał wszystkie rzeczy
\
Odpisz
3 lutego 2015, 12:04
@kertixas: nie chodzi mi o to kiedy bedzie napisane ze po restarcie bede mial np 1
Odpisz
4 lutego 2015, 13:08
@kubus9921: Mówiłem zrestartuj grę i będziesz miał pokazane ile aniołków dostaniesz
Odpisz
7 lutego 2015, 14:38
@kertixas: czyli na przyklad
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2015, 12:50
@kubus9921: na jakim grasz s bo ja na s28
Odpisz
10 lutego 2015, 11:33
mega mega czad
Odpisz