Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry Online - Codziennie Nowe Gry

Popularne gry z nowych

Lista najnowszych gier. Codziennie dodajemy nowe gry!

Heroes Online
Kukiełkowy hokej

Kukiełkowy hokej

Nowość

Jakby tak samo, ale jednak inaczej - karykatury sportowców z "Kukiełkowego futbolu" tym razem uderzają w świat hokeja na lodzie. Pancerne kaski, bolesne krążki i twarda tafla lodu czekają na śmiałków!

Kategoria: Sportowe

Papa: Kiedy nadejdzie niedziela

Papa: Kiedy nadejdzie niedziela

Nowość

Najsłynniejszy gigant gastronomii wraca z nową porcją przygód! Mowa oczywiście o "Papie, któremu musisz pomóc w platformówce osadzonej w dosyć... specyficznej scenerii. Powodzenia!

Kategoria: Platformówki

Arena kaskaderskich aut

Arena kaskaderskich aut

Nowość

Skoki, rampy, dachowania i cała reszta dziwnych wypadków czeka na zamkniętej arenie! Wybierz jedno z kanciastych aut i ruszaj tam, gdzie tylko cię poniesie - wolna amerykanka to najlepsze określenie.

Kategoria: Wyścigowe

Zmiana kształtu 2

Zmiana kształtu 2

Nowość

Jak to wykombinować, żeby się zdeformować? Metamorfoz ciąg dalszy. Druga część gry "Zmiana kształtu" przynosi ze sobą cały bagaż ciekawych zadań.

Kategoria: Logiczne

Klasyczne auta: Trójwymiarowe parkowanie

Klasyczne auta: Trójwymiarowe parkowanie

Dla wszystkich miłośników pięknych, okrągłych kształtów... samochodowych karoserii. Cofnij się w czasie, zasiądź za kierownicą jednego z zabytkowych aut i parkuj tak, aby zmieścić się w wymaganiach!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.71 (7)

Zagrań: 9549

Rail Nation

Rail Nation

Gra sponsorowana
Magia kolei - miliony miłośników kolei na świecie poświęcają swój wolny czas na fascynację i radość z kolei, lokomotyw i wyznaczania tras. W grze przeglądarkowej Rail Nation wszyscy fani gier strategicznych i symulacyjnych oraz miłośnicy kolei mają szansę założyć własną firmę kolejową.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Rzeczywistość

Rzeczywistość

Opuszczona wyspa, szum fal i realistyczna grafika. No i ty w samym środku akcji. Odkrywaj tajemnice malowniczego miejsca i dowiedz się, o co tak naprawdę chodzi w tej grze!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.17 (29)

Zagrań: 10598

2(048)

2(048)

Na pierwszy rzut oka to stare, dobre "2048", ale jednak jakieś inne! Wszystko dzieje się na opak. W tej dziwnej edycji hitowej gry logicznej musisz rozkładać liczby na coraz mniejsze, zupełnie odwrotnie niż w oryginale!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.25 (8)

Zagrań: 3955

W co grali inni w tym miesiącu:

Dalsza część nowych gier:

Kundelek

Kundelek

Gra przedstawiająca historię, która podobno wydarzyła się naprawdę. Historię bezdomnego, dla którego jedynym ratunkiem przed samotną śmiercią pod śmietnikiem okazał się być bezpański kundelek. Chwyta za serce i daje do myślenia!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.77 (18)

Zagrań: 2083

Wyścigi MG

Wyścigi MG

Zaprawieni w wyścigowych grach pewnie znają brytyjską markę aut MG, która pochodzi od Rovera. Ktoś się postarał i stworzył trójwymiarową, dopracowaną wyścigówkę, która aż kusi swoimi asfaltowymi torami. Redukcja, gaz i jazda!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.76 (21)

Zagrań: 12209

Contra: Nieznane zakończenie

Contra: Nieznane zakończenie

Uwaga, gra może przywoływać wzruszające wspomnienia z okresu wczesnego dzieciństwa! "Contra" to klasyk gier wideo, który gościł w (prawie) każdym polskim domu. Ale co działo się z jej bohaterami po zakończonej misji?

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.95 (20)

Zagrań: 6554

Rekin na klatę 2

Rekin na klatę 2

Moc, energia, sztanga z rekina! Prawdziwy paker nigdy nie odpuszcza treningu! Nawet wtedy, gdy rozpraszają go złote plaże i zainteresowane dziewoje. Ciśnij rekinem na klatę i pokaż, kto jest prawdziwym kozakiem!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.77 (9)

Zagrań: 4751

Opowieści Straszniaka 2: Piątek 13-go

Opowieści Straszniaka 2: Piątek 13-go

Włos się jeży na głowie, ale co zrobić? Obowiązki wzywają w drugiej części gry "Opowieści Straszniaka"! Tym razem ciekawość zaprowadziła bohatera do opuszczonego parku narodowego w samym środku nocy!

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.16 (12)

Zagrań: 3422

Halo: ODST Warfare

Halo: ODST Warfare

Być graczem i nie znać serii strzelanek "Halo" to tak, jak być kierowcą i nie wiedzieć do czego służy sprzęgło! W tej uproszczonej, przeglądarkowej strzelance z trybem multiplayer poczujesz klimat wspomnianych hitów. Ognia!

Kategoria: Strzelanki, Multiplayer

Ocena: 4 (34)

Zagrań: 13293

Pora na śmierć: Lochy

Pora na śmierć: Lochy

Przygoda w stylu gier RPG już czeka na pierwszych śmiałków, którzy odważą się wejść do fascynującego, ale i niebezpiecznego świata tej gry. Zwiedzaj lochy, uważaj na swojego bohatera i daj się ponieść!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.75 (8)

Zagrań: 4296