Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry Online - Codziennie Nowe Gry

Popularne gry z nowych

Lista najnowszych gier. Codziennie dodajemy nowe gry!

Shadow Kings - Dark Ages
Tenis głowami 3

Tenis głowami 3

Nowość

Równiutkie korty, blask fleszy i milionowe nagrody! W nowej odsłonie "Tenisa głowami" możesz stać się na moment tenisistą ze światowej czołówki. Kto zgadnie, kim jest tajemnicza "Agnieszka Radical"?

Kategoria: Sportowe

Klondike

Klondike

Nowość

Co powiesz na przygodę życia? Odkrywanie dzikich terenów w niepoznanej jeszcze Ameryce może być naprawdę fascynujące. Jak dobrze się postarasz Twój nowy kraj będzie bardzo silny!

Kategoria: MMO

Fartowne kaczki

Fartowne kaczki

Nowość

Kaczki robią sobie spontaniczną wyprawę na drugą stronę ruchliwej autostrady. Transmisja z helikoptera, klaksony piratów drogowych i śmierć na żywo - emocje jak w kinie akcji! Polecamy!

Kategoria: Zręcznościowe

Slenderman w pułapce

Slenderman w pułapce

Nowość

Teraz Pigsaw nie ma już żadnych skrupułów. W nowej pułapce znalazł się ten, który na co dzień sam straszy innych - słynny człowiek bez twarzy, czyli Slenderman. Stań po jego stronie i uwolnij się z potrzasku.

Kategoria: Ucieczki

Dzikie pole bitwy

Dzikie pole bitwy

Zwierzęta walczą na śmierć i życie! Wkręć się w świat tej trójwymiarowej strzelanki i walcz z graczami z całego świata. Niebanalni bohaterowie sprawiają, że gra naprawdę wciąga!

Kategoria: Multiplayer, Strzelanki

Ocena: 4.74 (27)

Zagrań: 11292

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Parkowanie 3D: Wyzwanie

Parkowanie 3D: Wyzwanie

Prawdziwe wyzwanie dla mistrzów komputerowego parkowania na czas! Noc, mgła, deszcz - nic nie może stanąć Ci na przeszkodzie, aby zaparkować w wyznaczonym miejscu. To nie są łatwe rzeczy!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.28 (7)

Zagrań: 5797

Nano Oddział Specjalny

Nano Oddział Specjalny

Leczenie ludzi wkracza w następną fazę! Porządek z nowotworami i zakażeniami robią mikroskopijne oddziały specjalne wyposażone w pełen osprzęt. Pokieruj jednym z takich cudów techniki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2 (13)

Zagrań: 2635

W co grali inni w tym miesiącu:

Dalsza część nowych gier:

Trening policyjnego snajpera

Trening policyjnego snajpera

Tym razem będziesz dobrym gliną. W dodatku nie byle jakim, bo strzelcem wyborowym! Przejdź wszystkie próby na strzelnicy, podczas których poprzeczka będzie postawiona naprawdę wysoko.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.11 (9)

Zagrań: 3697

Przeklęty naród

Przeklęty naród

Mrocznie, zagadkowo i piekielnie niebezpiecznie. Korzystając ze znalezionej broni, walcz o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Wciągający survival, w którym nie ma taryfy ulgowej.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.38 (13)

Zagrań: 7054

Inteligentne pióro

Inteligentne pióro

Czysta logika i spora dawka kombinowania. Posiadasz inteligentne pióro, którego narysowana linia porusza się swobodnie po planszy według pewnych zasad. Musisz "przebić" wszystkie kółka.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.06 (43)

Zagrań: 7956

Ostatnie dinozaury

Ostatnie dinozaury

A może dinozaury wcale nie wyginęły? Może kilka z nich walczy o przetrwanie gdzieś w podziemiach? Wciągnij się w ciekawą strzelankę i nie miej litości dla wrogów. Nie możesz "wyginąć"!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.38 (13)

Zagrań: 3752

K.O.L.M. Prototyp

K.O.L.M. Prototyp

Skrócona wersja ciekawej gry, która w zasadzie dopiero powstaje. Kierujesz prototypem małego robocika o nazwie K.O.L.M., który musi pozbierać części swojego "ciała". Oryginalny pomysł i solidna grywalność.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.00 (13)

Zagrań: 1776

Wirtualny paintball

Wirtualny paintball

Generalnie paintball powstał, żeby bawić się w strzelanki na żywo. Sęk w tym, że trzeba biegać i czasami boli. Dla wygodnych mamy wirtualną wersję strzelania kulkami, w dodatku w trybie multiplayer!

Kategoria: Strzelanki, Multiplayer

Ocena: 3.67 (40)

Zagrań: 21014

Shadow Kings - Dark Ages

Shadow Kings - Dark Ages

Przygotuj się na epickie starcie połączonych sił elfów i krasnoludów z siłami zła wspieranymi przez orki. Daj się pochłonąć nowej, fantastycznej grze przygotowanej przez twórców wielkiego hitu "Goodgame Empire". Do boju!

Kategoria: MMO

Ocena: 3.55 (20)

Zagrań: 7584

Okazanie

Okazanie

Weź udział w klasycznym numerze z każdego filmu kryminalnego. Zanim nastąpi okazanie świadków i wskażesz palcem winnego, spróbuj zajrzeć do pamięci ofiary i rozpoznać bandytę!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.47 (36)

Zagrań: 7073