Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry Online - Codziennie Nowe Gry

Popularne gry z nowych

Lista najnowszych gier. Codziennie dodajemy nowe gry!

Goodgame Big Farm
Zapanuj nad wiatrem 2

Zapanuj nad wiatrem 2

Pora trochę zapanować nad jednym z czterech żywiołów! To udana kontynuacja przyjemnej gry "Zapanuj nad wiatrem". Tytuł zdradza niemal wszystko, więc... powodzenia!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4 (15)

Zagrań: 2571

Pico: Klasowe spotkanie po latach

Pico: Klasowe spotkanie po latach

Czas płynie bardzo szybko, ale tego pewnie się nie spodziewaliście! Znany z dosyć brutalnej strony uczeń "Pico" dostał zaproszenie na klasowe spotkanie po latach. To nie będzie zwyczajny zjazd absolwentów...

Kategoria: Przygodowe, Wyścigowe

Ocena: 4.83 (6)

Zagrań: 3522

Rozwijanie uzdrawiania

Rozwijanie uzdrawiania

Wojownicy mają swoje potrzeby! Im dalej w las, tym większe obrażenia, a wtedy przyda się naprawdę silna moc uzdrowienia. Klikaj, rozwijaj, lecz i utrzymuj przy życiu dzielnych wojaków, którzy potrzebują pomocy!

Kategoria: Klikaj - rozwijaj

Ocena: 3.27 (11)

Zagrań: 2959

Parówkowy pies w mięsnej krainie

Parówkowy pies w mięsnej krainie

Jedno jest pewne - ten pies to musi być jamnik! Jaka inna rasa potrafiłaby rozciągać się do karykaturalnych kształtów? Do tego w kolorowej, zwariowanej krainie, gdzie wszystko jest na opak i z przymrużeniem oka.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.75 (8)

Zagrań: 1405

Monsters' Wheels 2

Monsters' Wheels 2

Nadeszła pora na drugą część szalonej jazdy! W kontynuacji gry "Monsters' Wheels" czekają pojazdy na wielkich kołach, którymi pomkniesz przez nie do końca bezpieczne trasy. Jazda!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.08 (12)

Zagrań: 3547

AION

AION

Gra sponsorowana
Przed Tobą wielka przygoda w świecie fantasy. Stwórz unikalnego bohatera, rozwijaj jego umiejętności i przemierzaj ogromny świat, tocząc walki z graczami z całego świata. Twoje możliwości w tym rozbudowanym MMORPG są wręcz nieograniczone.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Super odrzutowa broń

Super odrzutowa broń

Są takie gry, w których za sam pomysł należy się nagroda. W tej nietypowej platformówce bohater zapomniał o funkcji chodzenia i porusza się za pomocą siły odrzutu potężnej broni. Trochę na odwrót, ale wciąga!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.70 (17)

Zagrań: 2695

Biuro

Biuro

Twórcy trójwymiarowej gry "znajdź i kliknij" o wiele mówiącej nazwie "Apartament" wracają z nowym tytułem. Tym razem znajdziesz się w całkiem sporym biurze, gdzie musisz odnaleźć kilka przedmiotów znajdujących się na liście.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3.23 (13)

Zagrań: 7584

W co grali inni w tym miesiącu:

Dalsza część nowych gier:

LEGO Marvel: Zespół superbohaterów

LEGO Marvel: Zespół superbohaterów

Tego jeszcze nie było! Superbohaterowie Marvela stają do walki na śmierć i życie. Od Iron Mana, przez Czarną Wdowę, aż po Thora! Wszystko w formie ludzików Lego, które dodają grze sporo uroku. Polecamy!

Kategoria: Bijatyki, Zręcznościowe

Ocena: 3.61 (31)

Zagrań: 12002

Alyssa i wyzwanie

Alyssa i wyzwanie

Sprawy tak się skomplikowały, że ostatnia szansa na ratunek spoczywa na barkach elfki o imieniu Alyssa. Zły czarnoksiężnik zamroził króla, a bohaterka robi wszystko, aby to odwrócić. Bez Twojej pomocy nie da rady!

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.30 (13)

Zagrań: 3289

Super Obama

Super Obama

Niby Mario, ale jakiś taki... polityczny. Moment, przecież to prezydent Obama! Ktoś wpadł na pomysł, aby w klasycznej platformówce podmienić bohaterów i pójść w stronę delikatnej parodii. Warto sprawdzić!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4 (21)

Zagrań: 3802

Vanguards 2

Vanguards 2

Pora coś zrobić z tym światem! Będzie ku temu okazja w drugiej części gry "Vanguards", gdzie bohaterowie walczą na swój sposób z potworami. Twój ruch musi być dobrze zaplanowany, bo nie zawsze może się udać!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.8 (5)

Zagrań: 1708

Londyński Rex

Londyński Rex

Godzina piąta, wszyscy piją herbatkę, a tu nagle dziki ryk! Tyranozaur tym razem sieje tęgą borutę na przedmieściach Londynu. Staniesz po tej "złej" stronie, więc będzie nieco brutalnie i bez taryfy ulgowej. Polecamy!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.28 (25)

Zagrań: 10397

Nadprzyrodzona obrona

Nadprzyrodzona obrona

Lepiej nie zadzierać z magiem! W razie potrzeby (a taka nastała) potrafi stawiać zabójcze wieże i powstrzymywać całe hordy przeciwników. Z Twoją pomocą, rzecz jasna. Całkiem wciągające wieżyczki.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.75 (12)

Zagrań: 4480

Czarny rynek

Czarny rynek

Towar spod lady, ale bez lady. Wszystko tajne przez poufne i na bakier z prawem. Tak podziemnej gry z gatunku "klikaj-rozwijaj" jeszcze nie było! Stwórz własny biznes oparty na ciemnych interesach i panuj nad rynkiem!

Kategoria: Klikaj - rozwijaj

Ocena: 4.05 (38)

Zagrań: 9875

Pancerny najazd

Pancerny najazd

W środku tej gry czeka tyle wrogich jednostek i heroicznych starć, że żaden Janek Kos i inni pancerni nie mają nawet podjazdu! Wrogowie nadciągają z każdego strony, ogień nie ustaje... Po prostu się dzieje!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.57 (7)

Zagrań: 2298