Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - lista wszystkich gier

Niewidoczny haker 2

Ciekawe i nietypowe spojrzenie na gry z gatunku wieżyczek - przyjdzie Ci bronić się przed atakiem hakera, który próbuje wykraść Twoje dane. Jest to zresztą już druga część gry "Niewidoczny haker". Rozstaw wieże, zamontuj modyfikacje i strzeż się wirtualnych ataków!

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.75 (8)

Zagrań: 9009

Piłki 2: Dodatkowe poziomy

Piłka znów w grze! Twórcy gier "Piłki" przygotowali dodatkowe poziomy, na których znów będzie trzeba trafić do wszystkich bramek, a czasami nawet w sędziego. Liczba kopnięć jest ograniczona, dlatego warto poszukać odpowiedniego sposobu i zaplanować każdy ruch.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4 (45)

Zagrań: 30216

Zombie leci na Marsa

Ile można straszyć ludzi i pożerać mózgi? Wiadomo, że nawet najprawdziwszy zombie w końcu znudzi się rutynowymi zajęciami. Nasz bohater postanowił polecieć na Marsa i Ty musisz mu w tym pomóc. Użyj katapulty, zbieraj pieniądze w locie i unikaj czosnku oraz ulepszaj swoje wyposażenie, żeby dosięgnąć czerwonej planety!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.39 (23)

Zagrań: 8470

Antyczna ucieczka

Prawie jak Indiana Jones - nasz mały bohater przemierza duży kawałek świata, podróżując po antycznych ruinach. Na każdym z poziomów trzeba dotrzeć do wyjścia. Żeby jednak cała wyprawa była opłacalna, najpierw musimy wyzbierać wszystkie klejnoty, co do jednego. Dostanie się do niektórych to niezła gimnastyka!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.86 (15)

Zagrań: 7509

Farmerzy kontra Zombie

Tego jeszcze nie grali! Zombie rozpoczęło swoją inwazję na świat od niewinnych farmerów. Do tej pory ich jedynym problemem były żniwa i zbyt mało zebranej kukurydzy, a teraz trzeba chwycić za to, co jest pod ręką i ruszyć do walki z żywymi trupami. Produkuj jednostki i rozwijaj obóz, aby odpierać ciągłe ataki.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.57 (45)

Zagrań: 34949

Bristlies: Dodatkowe poziomy

Nadciąga spora dawka rozrywki połączonej z logiką - oto dodatkowe poziomy do gry "Bristlies". Włochate stworki znów muszą trafić do przeznaczonych dla nich skrzyń, aby misja została zaliczona. W tym celu wykorzystaj wszystkie elementy otoczenia.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.28 (7)

Zagrań: 5400

Bieg, bieg, bieg

Pędź przed siebie i walcz z lękiem wysokości, skacząc na kolejne poziomy w tej trójwymiarowej zręcznościówce! Często przyjdzie Ci balansować na samej krawędzi, co dodaje dodatkowej adrenaliny. Dodatkowo nasza postać nie ma w zwyczaju zwalniać ani się zatrzymywać...

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.56 (93)

Zagrań: 35089

Królowie przestworzy: Wojna

Asie przestworzy, Twoja armia Cię potrzebuje! Myśliwce, sterowce oraz balony wroga opanowały przestrzeń powietrzną, a wszyscy młodzi piloci polegli w walce. Jedyna nadzieja w Tobie i Twoim niezawodnym myśliwcu. Oczyść niebo z wrogich jednostek!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.47 (25)

Zagrań: 12864

Sędzia-ninja

Sędziowie piłkarscy (a bardziej w ogóle sędziowie w sporcie) są wystawieni na oczy wszystkich kibiców. Co by było, gdyby stali się... ninja? Pewnie wyskakiwaliby z zaskoczenia i cięli w drobny mak wszystkie piłki w powietrzu, tak jak w tej grze. Sprawdź swój refleks i tnij nadlatujące piłki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.48 (27)

Zagrań: 11677

Kocia ucieczka

Tego jeszcze nie było - wciel się w kota zamkniętego w klatce. Twój pan wyjechał na wczasy, a Ty postanawiasz wziąć sprawy w swoje ręce i wydostać się z ciasnego "mieszkanka". Klasyczna gra typu "ucieczka", w której musimy uważnie badać wszystkie szczegóły i wykazać się pomysłowością.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.56 (46)

Zagrań: 38343

dotTile

Prosta gra, która potrafi wciągnąć. Mamy przed sobą planszę z kwadracikami. Każdy z nich to jeden krok, a naszym zadaniem jest dotarcie do wyznaczonego miejsca. Trzeba zrobić to tak, aby zmienić kolor wszystkich pól, jednocześnie nie stając na żadnym z nich więcej niż raz. Czasami trzeba się nieźle nakombinować!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.16 (6)

Zagrań: 3256

Powrót do gwiazd

Wciągająca gra zręcznościowa w formie strzelanki, w której czeka na nas wiele możliwości ulepszania broni i kupowania dodatkowego wyposażenia. Fabuła prezentuje się tak: nasz statek kosmiczny rozbił się na obcej planecie i atakują nas wrogowie. Musimy obronić bohatera i jednocześnie naprawiać statek oraz pozyskiwać kryształy.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.22 (35)

Zagrań: 9657

Uwolnić prosiaka

Wszyscy wiedzą o co chodzi... Szynka, hamburgery i golonka - tak na ogól kończy się żywot tych różowych zwierzątek. Tym razem jedna ze świń rozpoczęła bunt i stara się uciec przed rzeźnikiem. Wystrzel knura w powietrze i stawiaj platformy, aby lecieć wyżej. Kupuj ulepszenia, bo inaczej zobaczysz jak świnia niebo!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.81 (22)

Zagrań: 7249

Schodami do góry 2

Prosta, ale wciągająca i wymagająca myślenia gra, która przypomina klasyczne platformówki. Wcielasz się w małego człowieczka, który znajduje się w wielopiętrowym budynku. Jedynym ratunkiem wydaje się być wyjście na dach i poszukiwanie pomocy, więc... hola hola! Najpierw przejdź przez setki drzwi i korytarzy oraz staw czoła wszystkim pułapkom.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 2.33 (15)

Zagrań: 7903

Wystrzel zombiaka

Gier tego typu było już sporo - strzelaliśmy grubasami, szczurem, maskotką... Nadeszła pora na zombie. Odczekaj, aż nieumarlak wejdzie na dach, weź zamach i poślij obrzydliwca na orbitę! Dodatkowo możesz kupić kilka ulepszeń, które ułatwią Ci osiągnięcie wyznaczonej odległości.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.08 (12)

Zagrań: 6324

Podniebne psy

Wczuj się w asa przestworzy i wypełnij wielką misję, jaką Ci powierzono. Twoją bronią pędzie statek powietrzny zwany "Podniebnym psem". Leć na ratunek reszcie oddziału i zbieraj pieniądze, za które uda Ci się rozbudować swoją maszynę i poprawić jej właściwości. Powodzenia, pilocie!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 2.71 (7)

Zagrań: 6580

X Speed Race

Szybkie auta mknące po malowniczych, górzystych krajobrazach. Czego chcieć więcej? W tej trójwymiarowej grze wyścigowej masz okazję wybrać spośród kilku supersamochodów, a następnie zmierzyć się w wyścigu po krętych trasach. Gra posiada autorską fizykę jazdy, więc opanowanie piekielnie mocnych aut będzie wymagało przyzwyczajenia i skupienia. Gazu!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.19 (71)

Zagrań: 107797

Troll Cannon 2

Wyrzutnia memów powraca! Za pomocą armaty naładowanej trollami musisz wykonać zadania na kilkunastu planszach. To już druga część gry "Troll Cannon", która formą przypomina znane "Angry Birds". Nie ma co się zastanawiać - ładuj i strzelaj, TROLOLOLOLO!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.44 (76)

Zagrań: 36167

Podbój galaktyki

Generale, galaktyka czeka na kogoś, kto przejmie całkowite panowanie! Z dostępnych elementów zbuduj i dowolnie modyfikuj własny statek kosmiczny, a następnie podbijaj kolejne galaktyki i planety. W ferworze walki z obcymi nie zapomnij o zbieraniu surowców, które otworzą przed Tobą nowe możliwości!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.69 (91)

Zagrań: 25823

Divide

Ładna i ciekawa gra logiczna, w której za pomocą wyznaczonej liczby cięć mamy dzielić drewniane figury na określoną ilość części. Trzeba nieźle się nakombinować!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.5 (34)

Zagrań: 14197

Urban Sniper 4

To czwarte spotkanie z seryjnym zabójcą, który dzięki swojej celności i skupieniu odsyła na tamten świat wielu przestępców - "Urban Sniper". Również tym razem naszym najlepszym przyjacielem będzie snajperka z lunetą, którą będziemy żegnać kolejne patyczakowe ofiary. W końcu ilość killerów musi się zgadzać.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.21 (14)

Zagrań: 19415

Kulturysta 2

Ciężko być pryszczatym kujonem - co innego jednak, gdy ma się bogatego tatusia. W drugiej części gry "Kulturysta" ponownie Twoim zadaniem będzie zmiana wizerunku z typowego nerda na cwaniaczka, który imponuje laskom na siłowni. Koniec kasy? Dzwoń do ojca! Wydawaj na nowe fryzury i szpanerskie ciuchy, a wolny czas spędzaj na ćwiczeniach i podrywaniu panienek.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.60 (327)

Zagrań: 244013

Królewska liga: Odyseja

Oto nowa, rozszerzona wersja "Królewskiej ligi". Ponownie masz okazję spróbować swoich sił w rozbudowanej grze strategicznej, osadzonej w bajkowych realiach średniowiecza. Zdobywaj wioski i trenuj wojowników, aby wspiąć się na szczyt ligi!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.55 (34)

Zagrań: 14382

Ninja Slash

Trójwymiarowa gra zręcznościowa, w której mały ninja pędzi przed siebie, przemierzając wąskie tunele. Przed naszym bohaterem kilka typów wrogów i dużo niespodziewanych zwrotów akcji, które będą wymagały szybkiej reakcji!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.54 (37)

Zagrań: 15117

Jedwabna sztuka

Stwórz własne dzieło graficzne, rysując linie po lejącej się przestrzeni. Wszystko wygląda symetrycznie, co daje dużą łatwość w tworzeniu wyjątkowych grafik. Sprawdź sam, jak niewiele potrzeba, aby stworzyć coś naprawdę pięknego!

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.81 (221)

Zagrań: 56594

Howmonica

Różowiutki jest słodziutki! Jesteś babeczką, która chce aby cały świat był różowy. Zacznij od kolorowania platform. Jednak musisz uważać na czyhające niebezpieczeństwa. Wykorzystuj grawitacje, trampoliny oraz teleport.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.19 (15)

Zagrań: 5398

Stalowy konflikt

To jest to! Wciel się w posiadacza bojowej maszyny, którą możesz prowadzić do walki na wielu arenach. Zarabiasz punkty doświadczenia i pieniądze, za które można prowadzić badania nad ulepszeniami. Ponadto załóż własną gildię i walcz ramię w ramię ze swoimi znajomymi!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.43 (208)

Zagrań: 108143

Tygrys-masochista

Cóż, różne są teleturnieje. W tym fikcyjnym show telewizyjnym pewien tygrys-masochista zgodził się na zademonstrowanie swoich codziennych przyjemności. Polegają one na przebieganiu wyznaczonej trasy, raniąc się po drodze czym tylko się da. Kolce, pily, ostre rzutki - dla niego to chleb powszedni, a widz się cieszy. UWAGA: Gra powinna być traktowana jako zwykła parodia - jej celem nie jest promowanie przemocy. Szanujmy tygrysy!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.21 (28)

Zagrań: 12322

Nauka jazdy ekstremalnej

Nauka jazdy to niekoniecznie małe autko z instruktorem, które denerwuje innych uczestników ruchu i powoduje korki. W końcu różne są sposoby jazdy - w tej grze ruszasz przed siebie i omijasz pojazdy na zniszczonym moście. Po drodze celuj w pomarańczowe pachołki, aby gromadzić punkty, za które możesz wykupić kilka ulepszeń. Sprawdź, czy zasługujesz na miano "Ekstremalnego kierowcy"!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.89 (28)

Zagrań: 32248

Sędzia piłkarski

Zastanawiałeś się kiedyś, pod czyim adresem podczas meczu piłkarskiego pada najwięcej wyzwisk i gróźb? Kalosz, ślepak, Howard Webb - różnie bywa. Twoim zadaniem jest wyrobienie sędziemu dobrej opinii przez podejmowanie słusznych decyzji w meczu derbowym. Był faul czy próba wymuszenia? Ręka czy tors? Weszło?

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.01 (91)

Zagrań: 70276

Przygody Renegata: Skarb opustoszałego miasta

Przed Tobą wiele ciekawych przygód i wyzwań w dosyć klasycznym wydaniu. Twój bohater to Renegat, któremu przyszło walczyć o przetrwanie na rozgrzanej pustyni. Czasy są ciężkie, trudno znaleźć nawet coś do jedzenia. Jedyna szansa tkwi w dotarciu do opuszczonego miasta i znalezieniu jego mitycznego skarbu. Eksploruj, walcz i rozmawiaj z napotkanymi osobami.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.4 (15)

Zagrań: 9783

Monster Stunts

Zasiądź za kierownicą wielkiego monster trucka i rozpocznij swój udział w zawodach kaskaderskich. Twój pojazd pędzi naprawdę szybko, a w połączeniu z licznymi rampami i skoczniami daje to niemal idealne warunki do wykonywania różnych ewolucji w powietrzu. Pokaż publiczności, kto tutaj rządzi!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.82 (17)

Zagrań: 13516

Skazany na śmierć

Prawdziwy Rambo boi się tylko samego siebie. To tak, jak nasz bohater - jego helikopter rozbił się w dżungli, ale jemu nic się nie stało. Atakuje go horda zombie - on buduje fortyfikacje z drzewa i rozpoczyna obronę. Pomóż dzielnemu bohaterowi wytrzymać długie oblężenie w dżungli, korzystając z kilku typów broni.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.45 (33)

Zagrań: 23888

Przycisk X20

Tylko Ty, puste pomieszczenie i magiczny przycisk, który musisz wcisnąć, aby odblokować dostęp do klucza prowadzącego na następny poziom. Brzmi prosto, prawda? Wraz z kolejnymi etapami wykorzystanie czerwonego przycisku zacznie jednak sprawiać Ci trudności, a często będzie wymagało także sporej dawki myślenia. Podejmiesz wyzwanie?

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.60 (23)

Zagrań: 13690

Ores

To. co proste często przynosi nawięcej zabawy. Oto powrót klasycznego typu gier logiczno-zręcznościowych, w których usuwamy klocki tego samego koloru, łącząc je w pary lub większe grupy. "Klockami" jest w tym wypadku kruszec, który przesuwa się po fabrycznej taśmie. Przekonaj się sam, jakim pożeraczem czasu jest ta gra!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.27 (18)

Zagrań: 48432

Gaz do dechy

Bywają niezrozumiałe sytuacja - tak jak ta. Stoisz sobie na światłach, aż nagle napada cię czarna furgonetka, która rozpoczyna taranowanie Twojego autka. Czego oni chcą? Zamiast wnikać w szczegóły, lepiej dociśnij gaz do dechy i uciekaj wąskimi uliczkami przed swoimi oprawcami!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.00 (26)

Zagrań: 59136

Futrzasty wojownik

Kiedy koty poczują wiosnę, nie zużywają swojej energii jedynie na amory. Potrafią też nieźle sobie dołożyć, walcząc na ostre pazury. W zasadzie nie tylko innym kotom, ale nawet psom, królikom i... świniom. Zresztą to nie wszyscy rywale, których spotkasz w trakcie walk na arenach. Rozwijaj swojego futrzaka, kupuj mu wyposażenie i walcz o sławę!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.42 (75)

Zagrań: 18964

Parking Mania

Mistrzu parkowania, jesteś potrzebny! Auta potrzebują szybkiej zmiany miejsc parkingowych, a stawką jest całkiem niezła zapłata. Przyjdzie Ci kierować autami osobowymi, radiowozami, ciężarówkami z naczepą oraz nawet samochodem pomocy drogowej. W tej wciągającej grze czeka na Ciebie łącznie blisko 50 różnych misji - od parkingu przy markecie do przejazdów przez zakorkowane skrzyżowania.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.46 (32)

Zagrań: 119815

Smakowita panda

Pandy to bardzo sympatyczne misie. Trochę leniwe i łakome, ale mimo wszystko wydają się być w porządku. W tej grze logiczno-zręcznościowej musisz "nakarmić" pandę gwiazdkami, po czym zepchnąć ją wprost pod nogi małego króliczka. W jakim celu? Zaskakującym. Zmieniaj kształt podłoża, żeby ruszyć futrzakiem.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.56 (16)

Zagrań: 5840

Pacyfik: Bitwa o Iwo Jima

Przenieś się do jednej z najgłośniejszych bitew drugiej wojny światowej i pomóż amerykańskim żołnierzom powstrzymać szaleńczy kontratak wojsk japońskich, który odbył się w nocy 25 marca 1945 roku. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia, dzięki którym wyspa Iwo Jima pozostanie pod Twoją kontrolą. Gra jest nawiązaniem do serialu wojennego "Pacyfik" pod reżyserią Toma Hanksa.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.75 (33)

Zagrań: 38090

Sobowtór

Kolejna z tych gier, które najlepiej "smakują" przy zgaszonym świetle i założonych słuchawkach. Mroczny labirynt korytarzy, w którym się znajdujesz to wizualizacja Twoich najgorszych koszmarów. Aby wydostać się z tej psychodelicznej atmosfery, musisz zebrać klucze do drzwi. Słyszysz muzykę? Cały czas po piętach depcze Ci cień - to Twój sobowtór...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.64 (14)

Zagrań: 8328

Piggy Wiggy: Pory roku

"Piggy Wiggy" powraca! Tym razem przyjdzie Ci przeprowadzić sympatyczne świnki przez etapy z różnych pór roku. Zima, lato, wiosna, jesień - co to za różnica? Po prostu zawieś prosiaczki na linach i znajdź sposób na dotarcie do celu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.39 (23)

Zagrań: 10168

Funk Box

Bardzo wciągająca gra, w której mamy pod opieką kompletny zespół muzyczny. Do naszej dyspozycji oddano m.in. gitarzystkę, perkusistę i klawiszowca. Za pomocą prostego aranżera możemy wydawać muzykom polecenia, co układa się w piosenkę. Sprawdź sam, jak wciągające może być tworzenie własnej piosenki!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.68 (22)

Zagrań: 7504

Lodowa kaczka

Gra w stylu retro, która nawiązuje grafiką do hitów sprzed lat. Już samo menu zdradza, że mamy do czynienia z czymś w stylu "Tur-nieju". Tym razem jesteśmy jednak nie rycerzem, ale lodową kaczką. Musimy pokonywać kolejne poziomy, eliminując ogniste zagrożenia.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.53 (15)

Zagrań: 4236

Połącz mechanizm

Trochę tradycji - musisz zaopiekować się starą maszyną do pisania, która została zepsuta i oddana do naprawy. Żeby wszystko działało i można było z niej korzystać, trzeba odpowiednio zamontować koła zębate w wyznaczonych miejscach. Oczywiście koła muszą ze sobą współpracować, żeby maszyna nie wylądowała w śmietniku.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.15 (32)

Zagrań: 18988

Święty diabełek

Nie każdy diabełek musi być niemiły dla ludzi, nie bądźmy tacy stereotypowi. Ten akurat jest bardzo przyjazny, a jego kontakty z człowiekiem wyglądają trochę inaczej. To kolejna gra typu "znajdź i kliknij", ukazana w dosyć bajkowej stylistyce. Rozwiążesz wszystkie zagadki?

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.42 (19)

Zagrań: 12781

Jim kocha Mary

"JIM + MARY = ♥W.N.M♥" - o to mniej więcej chodzi w tej grze. To platformówka, w której sterujemy dwiema postaciami: tytułowymi Jimem oraz Mary. Musimy pokonać wszystkie przeszkody na planszy i doprowadzić do spotkania zakochanej pary. Ich rodziny są przeciwne, dlatego muszą spotykać się po kryjomu!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.13 (23)

Zagrań: 25070

Wybuchy i demolka

Wciel się w speca od wysadzania budynków i podkładaj ładunki wybuchowe w takich miejscach, aby konstrukcja rozpadła się na części pierwsze. Twój cel określa niebieski znacznik z lewej strony - po wybuchu elementy budowli nie mogą wystawać ponad wskazany poziom. Jak to mawiał Osama: "Dla mnie bomba!"

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.55 (18)

Zagrań: 18323

Noc żywych kucyków

Zaskakujące połączenie popularnych postaci - kucyk Derp musi przemierzać ciemny las, unikając... Slendermana. Tak jak przystało na gry o człowieku bez twarzy, nasz bohater ma przy sobie latarkę i jego zadaniem jest zebranie karteczek znajdujących się na drzewach. Do tego oczywiście trzeba uważać na wroga, który "nie ma oczu, zawsze patrzy"...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.13 (45)

Zagrań: 21412

Skrzydlata świnia

Od lat powtarzamy, że świnie nie potrafią latać. Bo nigdy nie próbowały! Nasz różowy bohater wie, że musi osiągnąć coś więcej niż przekształcenie się w szynkę w plasterkach i postanawia wznieść się w niebo niczym Dedal i Ikar. Aby lecieć coraz wyżej, musi unikać przeszkód i wciąż rozwijać swoje umiejętności. Sprzęt poprawić można w sklepie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.35 (14)

Zagrań: 4599

Kreator Graffiti

Graffiti to często prawdziwe dzieła sztuki, tylko zawsze ktoś na tym cierpi (mowa oczywiście o właścicielach pomalowanych budynków). Teraz możesz zrobić swoje własne, efektowne graffiti bez narażania się na mandaty i dokuczania innym! Twój wybór, czy będzie to ksywa, nazwa drużyny czy po prostu tekst.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.71 (64)

Zagrań: 26519

Test z mapy Europy

Twierdzisz, że znasz się na mapie i wszystkie państwa ze stolicami wymienisz wybudzony w środku nocy? Zaraz sprawdzimy. Czeka na Ciebie prawdziwy sprawdzian geograficznej wiedzy na temat naszego kontynentu - Europy. Umieść państwa na swoich miejscach i wskaż stolice. Każdy cwaniak wie, gdzie są Włochy i Hiszpania, a jak z Andorą, Czarnogórą i Mołdawią?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.70 (58)

Zagrań: 57961

Wyścigi przemysłowych ciężarówek

Dobrze zrobiona gra wyścigowa z widokiem z lotu ptaka, w której ścigamy się wielkimi ciężarówkami. Czeka kilkanaście tras i wiele ulepszeń, których możemy dokonywać za wygrane pieniądze. Na każdej trasie czekają na Ciebie wyzwania: wyścig z rywalami, próba czasowa, drift i demolka. Tirowcu, do boju!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.37 (29)

Zagrań: 54592

Ulice Zombie

Zombie zagnieździło się w mieście i opanowało wszystkie budynki. W grę wchodzą dziesiątki tysięcy nieumarlaków, którzy mieszkają w największych budynkach. Nie ma innego sposobu, niż zrównanie miasta z ziemią. Twój czołg nieustannie niszczy wieżowce, a rozjeżdżane zombie zapewniają zastrzyk gotówki na wezwanie posiłków.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.48 (37)

Zagrań: 13383

Super sprężysta piłka

Gra logiczna, w której strzelamy piłką w ustawione klocki. Cel jest prosty: strącić wszystko w dół tak, aby spadło poza planszę. Im mniej rzutów na to zużyjemy, tym lepiej.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.84 (19)

Zagrań: 14682

Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra

Żel, solara, piękne samochody i szybkie kobiety - po prostu piłkarze. Nic dziwnego, że często bywają obiektami drwin kibiców. Nie ominęło to nawet jednego z najlepszych futbolistów - Cristiano Ronaldo. Czeka na Ciebie 40 różnych minigier, w których płaczliwy Portugalczyk musi zmierzyć się ze swoimi koszmarami - Messim, Puyolem, wściekłym Jose Mourinho, a nawet z pryszczami na twarzy. Postaraj się, bo inaczej obudzi się w nim beksa!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.83 (105)

Zagrań: 59131

Tnij kartony

Gdy doskwiera nuda, wyobraźnia czyni cuda! Nasz bohater wybrał się do garażu i znalazł pełno nieużywanych kartonów. Chwycił więc za nożyk i rozpoczął wycinanie wymyślnych wzorów. Naszym zadaniem jest zastosowanie odpowiedniej liczby cięć, aby doprowadzić do uzyskania zamierzonego efektu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.83 (61)

Zagrań: 31161

Bieg patyczaka 2

Słynne patyczaki powracają - tym razem w klasycznej platformówce z elementami zręcznościowymi. Po prostu pędź przed siebie, wykonuj wysokie skoki i nie spadnij w przepaść. Widok podczas gry jest ograniczony, dlatego czasami szybka reakcja może być najważniejszą umiejętnością!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.04 (65)

Zagrań: 21041

Zryw tęczowego kucyka

To jedna z tych gier, które są słodziutkie, cukierkowate, słitaśne i w ogóle ojeju. Pod całą kucykowo-tęczową otoczką kryje się jednak wciągająca zręcznościówka, w której przemierzamy kolejne kilometry pełne przepaści i różnych przeszkód. Dziewczynki będą zachwycone, a chłopcy... i tak się nie przyznają, że grali!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.38 (47)

Zagrań: 29167

Nielegalne parkowanie

Są tacy kierowcy, dla których kodeks drogowy to jedynie legenda. Gdzieś tam go widzieli, ale ich nie zainteresował. Sprawdź, jakie to uczucie parkować w niedozwolonych miejscach. Środek ulicy, zakazy wjazdu - kto by się przejmował?

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 2.99 (18)

Zagrań: 29523

Kurs wózka widłowego

Gra dla wszystkich przyszłych magistrów! W końcu gdzie zbierać pierwsze zawodowe szlify, jeśli nie na magazynie, wśród wielkich regałów i tajemniczych pudeł? Żeby jednak zostać pełnoprawnym mgr (magazynierem), trzeba najpierw zdać kurs na obsługę wózka widłowego. Przyjemności później. Powodzenia!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.52 (61)

Zagrań: 68992

Wielkie rajdowe wyzwanie

Poczuj się jak jeden z najlepszych kierowców rajdowych i pędź po wąskich, szutrowych drogach z zabójczą prędkością. Przyjdzie Ci ścigać się zarówno na piaszczystych równinach, jak i w samym środku srogiej zimy. Uważaj, aby nie wypaść z trasy, bo strata może okazać się nie do odrobienia!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.2 (30)

Zagrań: 38857

Knurminator

Tak, jak uczono nas w szkole, wilki żyją w głębi dzikich lasów. Gdy jednak wychodzą na zewnątrz, zaczyna się walka o przetrwanie. Świnie nie mogły wytrzymać terroru, dlatego stworzyły specjalnego wojownika do zadań specjalnych (czyli wybijania wilków) o roboczej nazwie "Knurminator". Jego zdalne rakiety pozwalają idealnie trafić we wroga.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.22 (27)

Zagrań: 7837

Jack Latarnia

Jack Latarnia to nieumarły wampir, który od czasu do czasu lubi przemieścić się do nowej trumienki. Teraz sprawa jest jeszcze poważniejsza: ma szansę powalczyć o swoje odkupienie i opuszczenie mrocznych zaświatów. Kiedy pod osłoną nocy wychodzi z ukrycia, kuszą go znajdujące się po drodze słodycze. Warto dodać, że potrafi posługiwać się bronią!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.6 (5)

Zagrań: 6099

Obieranie ziemniaka

Kto powiedział, że obieranie ziemniaków nie może być fajne? Szczególnie, gdy wszystko jest podsycone żyłką rywalizacji i tykającym stoperem. Tylko od Twojej zręczności zależy, czy pobijesz rekord w obieraniu. Obierz ziemniaka i pochwal się swoim czasem!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.71 (59)

Zagrań: 29398

Zrzuć zombie 3

Oto trzecia część gry "Zrzuć zombie", w której... zrzucamy zombie. Nie zawsze zrzucamy w dosłownym tego słowa znaczeniu, gdyż czasami wystarczy porządnie przywalić w gnijącą głowę naszego wroga kulą na łańcuchu, podwieszaną belką, czy też innymi ciekawymi rzeczami. W wielu sytuacjach trzeba nieźle wytężyć szare komórki!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.96 (25)

Zagrań: 19240

Imperium Herosów

Rozbudowana gra strategiczna, która pozwoli nam wczuć się w rolę przywódcy powstającego imperium. Chodzi oczywiście o budowanie silnej armii, podbijanie kolejnych terenów i dowodzenie stopniowo powiększającym się państwem. Na pozór gra wygląda na trudną, ale potrafi przynieść naprawdę dużo frajdy.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.16 (48)

Zagrań: 29288

Dowódca i szef: Obama i McCain

Wszyscy znamy obietnice polityków: będzie lepiej, będzie bezpieczniej, włos wam z głowy nie spadnie! W tej grze Obama i McCain postanowili na serio powalczyć o głosy wyborców i ruszyli do walki z terrorystami atakującymi miasto. Chwyć za spluwę, strzelaj do złoczyńców i obserwuj, jak rosną słupki poparcia!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.18 (32)

Zagrań: 31337

Wielki połów

Miłośnicy wędkarstwa i sportów dla cierpliwych powinni być zachwyceni. W tej całkiem rozbudowanej grze masz okazję chwycić za wędkę, zarzucić spławik i nawet kontrolować ruch spławika pod wodą. Czeka na Ciebie kilka różnych rodzajów ryb do złowienia.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.04 (24)

Zagrań: 31318

FireBoy & WaterGirl 4: In The Crystal Temple

Chłopiec z ognia i dziewczynka z wody stają przed kolejnym zadaniem - muszą odkryć kryształową świątynię. Pomóż im bezpiecznie przejść do odpowiednich drzwi i zebrać jak najwięcej diamentów! Pamiętaj, że przyda się podzielność uwagi... lub kompan do pomocy przy drugiej postaci.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.75 (119)

Zagrań: 86554

Wyścigowe zabawki

Nietypowe wyścigi, które bardzo mocno nawiązują do jednego z klasyków gier komputerowych - serii "Micro Machines". Tak, jak w oryginale prowadzimy zacięte boje w wyścigach po kuchennym stole, pośród... kanapek i kubka z kawą. Nasz mały samochodzik może spowolnić tylko plama z kleju lub rozlane mleko, za to zarobione pieniądze pozwolą nam odblokowywać kolejne trasy i szybsze autka.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.68 (16)

Zagrań: 9395

Combatant Command

Wciel się w rolę żołnierza w trójwymiarowej strzelance. Masz do pomocy ludzi ze swojego zespołu, co wcale nie oznacza, że będzie lekko. Wróg kryje się w różnych miejscach i strzela celnie, więc musisz wykazać się sporą uwagą i sprytem. Gra nie jest nastawiona na typową rozwałkę, ale bardziej skłania się w stronę taktycznej rozgrywki.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.27 (106)

Zagrań: 119374

Bracia Piłki

Przyjemna i kolorowa gra logiczna. Na każdym poziomie zrzucamy na planszę kolorowe piłki. Naszym celem jest dotknięcie ich uwięzionego w klatce brata, aby mógł wyjść na wolność. Bo w końcu kto powiedział, że piłka nie ma uczuć? Niejednokrotnie znalezienie sposobu będzie wymagało niezłej kombinacji.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.26 (30)

Zagrań: 13101

Nagi kosmita

Kosmiczne wyprawy kojarzą się każdemu z przeszkolonym astronautą, ubranym w ogromny kombinezon, który ma w sobie setki zabezpieczeń. Niestety, nie wszystkie istoty mają tak klasyczne podejście do tematu podboju kosmosu. Ta gra przyniesie Ci zupełnie nowe doświadczenie, którym będzie poruszanie się... nagim kosmitą. W dodatku w dobrze wykonanej platformówce. Nie ma co tłumaczyć, trzeba grać!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.18 (11)

Zagrań: 5382

Supaplex Remake

Jedna z klasycznych gier sprzed lat w nowym, odświeżonym wydaniu! Pomimo prostej grafiki i nieskomplikowanych zasad potrafi wciągnąć jak huragan Katrina i nie wypuścić przez kilka długich godzin. Sprawdź sam, czy pozostał w Tobie sentyment do klasycznych gier komputerowych!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.41 (55)

Zagrań: 186563

Rysowany świat

Sprawdź swoją kreatywność, pomysłowość i zręczność w grze, w której przyjdzie Ci dorysowywać brakujące fragmenty otoczenia. Pamiętaj, że musisz z nich skorzystać, dlatego przyłóż się do swojego zadania. W końcu nikt nie lubi upadków z dużych wysokości...

Kategoria: Platformówki

Ocena: 2.63 (22)

Zagrań: 10015

Dyżur w piekle

W piekle nie jest lekko. Nie tylko dla skazanych, ale też dla "organizatorów". Ludzie marudzą, wychodzą z kotłów, próbują uciekać - istny zawrót głowy z nimi. Pomóż pracownikom piekła ugotować grzeszników, strzelając do nich z kościstej armaty tak, aby wpadli do przygotowanych dla nich kociołków.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.11 (17)

Zagrań: 7232

Popraw koniec świata

Koniec świata, apokalipsa, wielki ratunek i... podróżowanie w czasie. W tej grze platformowej zostajesz człowiekiem, który dla wielu jest jedyną nadzieją na cofnięcie niechybnie zbliżającego się końca świata. Kiedy już naprawdę nie wiesz, jak przejść dalej - użyj swojego sekretnego wynalazku, który cofnie Cię o tysiące lat wstecz.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.71 (35)

Zagrań: 12727

Podwodny bunt

Twoja elitarna łódź podwodna została zaatakowana przez przybyszy o nieprzyjaznych zamiarach. Reszta załogi w zasadzie się poddała, więc cała nadzieja w Tobie. Korzystając z broni, przemierzaj kolejne zakamarki statku i "wyrywaj chwasty", aby ocalić swoje życie. Zbieraj pieniądze, gdyż możesz kupować lepszy ekwipunek!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.14 (14)

Zagrań: 5404

Wielkanocny kurier

Przed nami drugie z najważniejszych świąt w roku - Wielkanoc. Chociaż zając w tym roku powiedział, że rzuca tę robotę ("w śniegu nie pracuję"), to jednak tradycja nakazuje dostarczyć drobne upominki na czas. Wskakuj więc do zajęczej ciężarówki i pędź do celu! Uwaga na strome podjazdy i nadmierną prędkość.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.71 (21)

Zagrań: 8632

Najzabawniejszy połów

Stary człowiek i może... Kapitan Twojego kutra rybackiego ma swoje życiowe marzenie - złowić złotą rybkę. Albo najlepiej całą sieć. Twoim zadaniem jest zbieranie kolejnych, coraz trudniejszych połowów, aby na końcu stanąć przed swoją życiową szansą. Jednocześnie skończ swoją pracę, zanim zapadnie zmrok!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.90 (31)

Zagrań: 20263

Naznaczony cieniem

Kolejna z tych mroczniejszych historii. Odczekaj do wieczora, zgaś światło, załóż słuchawki i rozpocznij grę. Fabuła prezentuje się następująco: w Twoim domu wieczorem zaczęły się dziać niepokojące rzeczy. Bez chwili namyślenia zakładasz kurtkę i wybiegasz na zewnątrz, aby wsiąść w samochód i odjechać jak najdalej. Ale... nie ma kluczyków.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3.66 (27)

Zagrań: 16608

Ostateczna wojna czołgów

Zbrojne starcie wkracza w decydującą fazę - Twoje czołgi szykują się ostatecznego uderzenia. Aby zwyciężyć z wrogiem, musisz zajmować kolejne bazy na planszy za pomocą opancerzonych wozów, które na bieżąco produkujesz. Niektóre starcia będą wymagały znalezienia niezłej taktyki!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.11 (27)

Zagrań: 26855

Kliknij i zabij: Salon fryzjerski

Po dłuższej przerwie powraca seria "Kliknij i zabij". Wcześniejsze części przyzwyczaiły nas do wymyślnych katastrof w miejscach codziennego użytku i tym razem jest tak samo - przyjdzie nam powodować śmiertelne wypadki w salonie fryzjerskim. Do takiego miejsca przychodzi się, żeby ściąć włosy, ale żeby przy okazji głowę?

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.29 (24)

Zagrań: 25696

Książę oblężeń

Czasy średniowiecza, zamków i książąt w lśniących zbrojach. Do tej wyliczanki dodajmy armię nieumarłych: szkielety, zombie, gobliny i mamy wszystkich bohaterów gry w komplecie. Fabuła jest prosta - walczysz o uratowanie krainy, którą najeżdża armia z zaświatów. Twoją bronią jest łuk i kilka strzelb oraz mały fort. Musi Ci to wystarczyć do odparcia inwazji.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.72 (36)

Zagrań: 14735

ŚwirBurger

Bardzo wciągająca gra popularnego typu "wystrzeliwanek". Tym razem naszym zadaniem będzie posłanie w powietrze specyficznego, latającego hamburgera. Koniec końców, nasza kanapka musi dotrzeć do klienta na drugim końcu planszy, ale po drodze do celu czeka na nas wiele dodatkowych opcji i możliwości ulepszeń. A jedzenie się nie zmarnuje, bo zawsze trafi się jakiś wygłodniały turysta!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.45 (42)

Zagrań: 14348

Wodogrzmoty Małe: Zemsta

Bohaterowie kreskówki Disney'a "Wodogrzmoty Małe" oddają się pod Twoją kontrolę, aby wspólnymi siłami pokonać swojego wroga. Ta gra to połączenie platformówki i bijatyki, w której możemy korzystać z elementów otoczenia. Zaczynamy od złośliwych krasnali, ale przyjdzie nam zmierzyć się z wieloma innymi przeciwnikami!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.28 (59)

Zagrań: 56425

Szalone szkielety

Nietypowe, ale bardzo przyjemne podejście do gier logicznych. Przenosimy się do opuszczonej rezydencji pełnej szkieletów i innych mrocznych stworów. Naszym celem jest wypełnienie wszystkich pustych trumien na każdej planszy. A czym je wypełnić? Jasne, że szkieletami. Żeby wpadły na swoje miejsce, trzeba celnie im przyłożyć!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.36 (19)

Zagrań: 8005

Najemnicy kontra Zombie

Staw czoła inwazji żywych trupów! Tym razem masz okazję walczyć z zombie w grze typu "wiezyczki". Nieumarlaki atakują miasto, a ludzie już dawno schowali się w bunkrach i czekają na najgorsze. Ostatnia nadzieja w Tobie - obsadź ulice swoimi najemnikami, aby nic nie przeszło linii obrony!

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.78 (32)

Zagrań: 35341

Dick Douche: Laboratorium Zombie

No cóż, różne ludzie mają hobby... Nasz bohater, Dick Douche jest pod tym względem nietypowy - prowadzi laboratorium, w którym tworzy agresywne zombie. A z racji tego, że nie stroni od mocnych wrażeń, sam walczy ze swoimi wynalazkami na specjalnie przygotowanych arenach. Postać można ulepszać i kupować jej lepszy ekwipunek. Do boju!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.08 (36)

Zagrań: 8716

Dr. Lee

Jesteś szalonym naukowcem, który prowadzi badania nad latającą rakietą. Żeby prace miały jakikolwiek sens, trzeba wytrwale testować nowy wynalazek. Wystrzel się jak najmocniej, aby szybować coraz dalej i zbierać pieniądze. Dodatkowo za monety możesz rozwijać poszczególne umiejętności i właściwości Twojego "szybowca". Sprawdź, jak daleko uda Ci się polecieć.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.95 (40)

Zagrań: 9595

Odbij piłkę: Mecz bejsbola

Seria bejsbolowych gier "Odbij piłkę" powraca w nowej, "poważniejszej" odsłonie! Tym razem stajesz się liderem drużyny bejsbolowej - wybierasz kolor strojów, nadajesz imiona swoim zawodnikom i ruszasz na wielkie stadiony, gdzie rozgrywasz mecze w formie minigier - rzutów, odbić oraz łapania piłki.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.34 (35)

Zagrań: 24839

Chciałbym zostać kapitanem

W dzisiejszych czasach rzadko trafiają się naprawdę dobre platformówki, dlatego warto polecić "Chciałbym zostać kapitanem". Zawarto w niej wszystko to, co najlepsze w gatunku. Wcielamy się w rolę pirata, którego towarzysze zostali zaatakowani przez ninja. Trup ściele się gęsto, a nasz bohater ma jeden cel - awansować na kapitana. Aby to osiągnąć, najpierw musi wykazać się w walce.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.37 (16)

Zagrań: 7175

Nie traf w siebie

Po prostu - nie traf w siebie. Sterujesz małym punkcikiem, który wyrzuca z siebie lotki. Figura, po której się poruszasz odbija pociski, przez co musisz ciągle uważać. Zetknięcie z lotkami oznacza śmierć. Czy uda się przejść przez wszystkie etapy?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.22 (35)

Zagrań: 9212

Multi koszykówka

Nietypowa gra w koszykówkę, w której sterujemy postaciami znanymi z serii "Koszykówka głowami". Nad naszą głową umieszczono wiele ruchomych koszy, a gra polega po prostu na jak najszybszym i dokładnym trafianiu piłką do obręczy. Można w ten sposób zbierać kilka bonusów, które pozwolą nam śrubować kolejne rekordy!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.25 (40)

Zagrań: 37801

Obama Ball Z

Prezydent Obama w dobrze znanym wydaniu powraca! Tym razem przyjdzie mu przenieść się do świata znanego z serii "Dragon Ball Z", gdzie będzie musiał pomóc popularnym bohaterom w ocaleniu świata. Głównym zagrożeniem jest złowrogi Freezer, a pokrzyżowanie jego planów będzie wymagało rozwiązania wielu łamigłówek i tajemnic.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.00 (46)

Zagrań: 22615

Przekłuwające piranie

Kolorowa i dynamiczna gra logiczna, w której rzucamy kolczastymi piraniami. Naszym zadaniem jest trafienie w... kulę dyskotekową, a przebijanie balonów daje dodatkowe punkty. Niejeden raz przyjdzie nam wykorzystać pewne właściwości (jak np. odbijanie od ścian), aby dosięgnąć celu. Trzeba też nieustannie zmagać się z upływającym czasem.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.7 (10)

Zagrań: 6049

Obrona na pustyni 2

Bliżej nieokreślona przyszłość. Twoim zadaniem jest powstrzymanie szturmu wrogów przemierzających pustynię. Do dyspozycji masz najnowsze działo obrotowe z możliwościami rozbudowy. Każdy odparty atak to zastrzyk gotówki, który pozwoli Ci wytrzymać rosnący napór. Do boju!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.56 (16)

Zagrań: 6887

Morph 3D

Dynamiczna gra zręcznościowa z elementami logicznymi. Sterujemy magiczną kulką, ktra może też przybierać trzy inne kształty - sześcianu, ostrosłupa oraz latającej gwiazdy. Przełączaj się między formami i wykorzystaj specjalne atuty każdej z nich, żeby ukończyć każdy etap. Zdarzy się, że niektóre fragmenty będą wymagały ogromnego skupienia i niebanalnego pomysłu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.99 (23)

Zagrań: 8327

Snajperska załoga

Najlepsi z najlepszych - do Twojej dyspozycji oddano czwórkę najgroźniejszych najemników, jakich można sobie wyobrazić. Snajperzy, ale i zwykły szturmowiec mają za zadanie powstrzymać napór przeciwników w określonym miejscu. Przełączaj się między postaciami i eliminuj kolejnych wrogów, aby wypełnić swoją misję!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.60 (314)

Zagrań: 301668