Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - lista wszystkich gier

Święty diabełek

Nie każdy diabełek musi być niemiły dla ludzi, nie bądźmy tacy stereotypowi. Ten akurat jest bardzo przyjazny, a jego kontakty z człowiekiem wyglądają trochę inaczej. To kolejna gra typu "znajdź i kliknij", ukazana w dosyć bajkowej stylistyce. Rozwiążesz wszystkie zagadki?

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.38 (18)

Zagrań: 11198

Jim kocha Mary

"JIM + MARY = ♥W.N.M♥" - o to mniej więcej chodzi w tej grze. To platformówka, w której sterujemy dwiema postaciami: tytułowymi Jimem oraz Mary. Musimy pokonać wszystkie przeszkody na planszy i doprowadzić do spotkania zakochanej pary. Ich rodziny są przeciwne, dlatego muszą spotykać się po kryjomu!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4 (20)

Zagrań: 19205

Wybuchy i demolka

Wciel się w speca od wysadzania budynków i podkładaj ładunki wybuchowe w takich miejscach, aby konstrukcja rozpadła się na części pierwsze. Twój cel określa niebieski znacznik z lewej strony - po wybuchu elementy budowli nie mogą wystawać ponad wskazany poziom. Jak to mawiał Osama: "Dla mnie bomba!"

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.52 (17)

Zagrań: 16330

Noc żywych kucyków

Zaskakujące połączenie popularnych postaci - kucyk Derp musi przemierzać ciemny las, unikając... Slendermana. Tak jak przystało na gry o człowieku bez twarzy, nasz bohater ma przy sobie latarkę i jego zadaniem jest zebranie karteczek znajdujących się na drzewach. Do tego oczywiście trzeba uważać na wroga, który "nie ma oczu, zawsze patrzy"...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.09 (43)

Zagrań: 17470

Skrzydlata świnia

Od lat powtarzamy, że świnie nie potrafią latać. Bo nigdy nie próbowały! Nasz różowy bohater wie, że musi osiągnąć coś więcej niż przekształcenie się w szynkę w plasterkach i postanawia wznieść się w niebo niczym Dedal i Ikar. Aby lecieć coraz wyżej, musi unikać przeszkód i wciąż rozwijać swoje umiejętności. Sprzęt poprawić można w sklepie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.35 (14)

Zagrań: 4075

Kreator Graffiti

Graffiti to często prawdziwe dzieła sztuki, tylko zawsze ktoś na tym cierpi (mowa oczywiście o właścicielach pomalowanych budynków). Teraz możesz zrobić swoje własne, efektowne graffiti bez narażania się na mandaty i dokuczania innym! Twój wybór, czy będzie to ksywa, nazwa drużyny czy po prostu tekst.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.72 (58)

Zagrań: 19984

Super bijatyka 3

To już trzecia część popularnej gry "Super bijatyka". Tym razem wybierzemy swoją postać spośród wszystkich gwiazd Nickelodeon, które podzielono na dwa wrogie obozy: Dobro oraz Zło. Sam rozgrywka przypomina klasyczne bijatyki, więc nie trzeba wiele tłumaczyć. Do boju!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.44 (63)

Zagrań: 47839

Test z mapy Europy

Twierdzisz, że znasz się na mapie i wszystkie państwa ze stolicami wymienisz wybudzony w środku nocy? Zaraz sprawdzimy. Czeka na Ciebie prawdziwy sprawdzian geograficznej wiedzy na temat naszego kontynentu - Europy. Umieść państwa na swoich miejscach i wskaż stolice. Każdy cwaniak wie, gdzie są Włochy i Hiszpania, a jak z Andorą, Czarnogórą i Mołdawią?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.69 (56)

Zagrań: 40843

Wyścigi przemysłowych ciężarówek

Dobrze zrobiona gra wyścigowa z widokiem z lotu ptaka, w której ścigamy się wielkimi ciężarówkami. Czeka kilkanaście tras i wiele ulepszeń, których możemy dokonywać za wygrane pieniądze. Na każdej trasie czekają na Ciebie wyzwania: wyścig z rywalami, próba czasowa, drift i demolka. Tirowcu, do boju!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.46 (28)

Zagrań: 50788

Ulice Zombie

Zombie zagnieździło się w mieście i opanowało wszystkie budynki. W grę wchodzą dziesiątki tysięcy nieumarlaków, którzy mieszkają w największych budynkach. Nie ma innego sposobu, niż zrównanie miasta z ziemią. Twój czołg nieustannie niszczy wieżowce, a rozjeżdżane zombie zapewniają zastrzyk gotówki na wezwanie posiłków.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.48 (37)

Zagrań: 12092

Super sprężysta piłka

Gra logiczna, w której strzelamy piłką w ustawione klocki. Cel jest prosty: strącić wszystko w dół tak, aby spadło poza planszę. Im mniej rzutów na to zużyjemy, tym lepiej.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.77 (18)

Zagrań: 13865

Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra

Żel, solara, piękne samochody i szybkie kobiety - po prostu piłkarze. Nic dziwnego, że często bywają obiektami drwin kibiców. Nie ominęło to nawet jednego z najlepszych futbolistów - Cristiano Ronaldo. Czeka na Ciebie 40 różnych minigier, w których płaczliwy Portugalczyk musi zmierzyć się ze swoimi koszmarami - Messim, Puyolem, wściekłym Jose Mourinho, a nawet z pryszczami na twarzy. Postaraj się, bo inaczej obudzi się w nim beksa!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.80 (102)

Zagrań: 50594

Tnij kartony

Gdy doskwiera nuda, wyobraźnia czyni cuda! Nasz bohater wybrał się do garażu i znalazł pełno nieużywanych kartonów. Chwycił więc za nożyk i rozpoczął wycinanie wymyślnych wzorów. Naszym zadaniem jest zastosowanie odpowiedniej liczby cięć, aby doprowadzić do uzyskania zamierzonego efektu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.83 (61)

Zagrań: 26002

Bieg patyczaka 2

Słynne patyczaki powracają - tym razem w klasycznej platformówce z elementami zręcznościowymi. Po prostu pędź przed siebie, wykonuj wysokie skoki i nie spadnij w przepaść. Widok podczas gry jest ograniczony, dlatego czasami szybka reakcja może być najważniejszą umiejętnością!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.04 (63)

Zagrań: 18656

Zryw tęczowego kucyka

To jedna z tych gier, które są słodziutkie, cukierkowate, słitaśne i w ogóle ojeju. Pod całą kucykowo-tęczową otoczką kryje się jednak wciągająca zręcznościówka, w której przemierzamy kolejne kilometry pełne przepaści i różnych przeszkód. Dziewczynki będą zachwycone, a chłopcy... i tak się nie przyznają, że grali!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.36 (46)

Zagrań: 25282

Nielegalne parkowanie

Są tacy kierowcy, dla których kodeks drogowy to jedynie legenda. Gdzieś tam go widzieli, ale ich nie zainteresował. Sprawdź, jakie to uczucie parkować w niedozwolonych miejscach. Środek ulicy, zakazy wjazdu - kto by się przejmował?

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 2.99 (18)

Zagrań: 28180

Kurs wózka widłowego

Gra dla wszystkich przyszłych magistrów! W końcu gdzie zbierać pierwsze zawodowe szlify, jeśli nie na magazynie, wśród wielkich regałów i tajemniczych pudeł? Żeby jednak zostać pełnoprawnym mgr (magazynierem), trzeba najpierw zdać kurs na obsługę wózka widłowego. Przyjemności później. Powodzenia!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.55 (60)

Zagrań: 56250

Wielkie rajdowe wyzwanie

Poczuj się jak jeden z najlepszych kierowców rajdowych i pędź po wąskich, szutrowych drogach z zabójczą prędkością. Przyjdzie Ci ścigać się zarówno na piaszczystych równinach, jak i w samym środku srogiej zimy. Uważaj, aby nie wypaść z trasy, bo strata może okazać się nie do odrobienia!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.17 (29)

Zagrań: 35425

Knurminator

Tak, jak uczono nas w szkole, wilki żyją w głębi dzikich lasów. Gdy jednak wychodzą na zewnątrz, zaczyna się walka o przetrwanie. Świnie nie mogły wytrzymać terroru, dlatego stworzyły specjalnego wojownika do zadań specjalnych (czyli wybijania wilków) o roboczej nazwie "Knurminator". Jego zdalne rakiety pozwalają idealnie trafić we wroga.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.22 (27)

Zagrań: 7467

Jack Latarnia

Jack Latarnia to nieumarły wampir, który od czasu do czasu lubi przemieścić się do nowej trumienki. Teraz sprawa jest jeszcze poważniejsza: ma szansę powalczyć o swoje odkupienie i opuszczenie mrocznych zaświatów. Kiedy pod osłoną nocy wychodzi z ukrycia, kuszą go znajdujące się po drodze słodycze. Warto dodać, że potrafi posługiwać się bronią!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.6 (5)

Zagrań: 5323

Obieranie ziemniaka

Kto powiedział, że obieranie ziemniaków nie może być fajne? Szczególnie, gdy wszystko jest podsycone żyłką rywalizacji i tykającym stoperem. Tylko od Twojej zręczności zależy, czy pobijesz rekord w obieraniu. Obierz ziemniaka i pochwal się swoim czasem!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.73 (57)

Zagrań: 23835

Zrzuć zombie 3

Oto trzecia część gry "Zrzuć zombie", w której... zrzucamy zombie. Nie zawsze zrzucamy w dosłownym tego słowa znaczeniu, gdyż czasami wystarczy porządnie przywalić w gnijącą głowę naszego wroga kulą na łańcuchu, podwieszaną belką, czy też innymi ciekawymi rzeczami. W wielu sytuacjach trzeba nieźle wytężyć szare komórki!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.91 (23)

Zagrań: 17362

Imperium Herosów

Rozbudowana gra strategiczna, która pozwoli nam wczuć się w rolę przywódcy powstającego imperium. Chodzi oczywiście o budowanie silnej armii, podbijanie kolejnych terenów i dowodzenie stopniowo powiększającym się państwem. Na pozór gra wygląda na trudną, ale potrafi przynieść naprawdę dużo frajdy.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.15 (45)

Zagrań: 26141

Dowódca i szef: Obama i McCain

Wszyscy znamy obietnice polityków: będzie lepiej, będzie bezpieczniej, włos wam z głowy nie spadnie! W tej grze Obama i McCain postanowili na serio powalczyć o głosy wyborców i ruszyli do walki z terrorystami atakującymi miasto. Chwyć za spluwę, strzelaj do złoczyńców i obserwuj, jak rosną słupki poparcia!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.16 (31)

Zagrań: 29195

Wielki połów

Miłośnicy wędkarstwa i sportów dla cierpliwych powinni być zachwyceni. W tej całkiem rozbudowanej grze masz okazję chwycić za wędkę, zarzucić spławik i nawet kontrolować ruch spławika pod wodą. Czeka na Ciebie kilka różnych rodzajów ryb do złowienia.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.04 (24)

Zagrań: 29290

FireBoy & WaterGirl 4: In The Crystal Temple

Chłopiec z ognia i dziewczynka z wody stają przed kolejnym zadaniem - muszą odkryć kryształową świątynię. Pomóż im bezpiecznie przejść do odpowiednich drzwi i zebrać jak najwięcej diamentów! Pamiętaj, że przyda się podzielność uwagi... lub kompan do pomocy przy drugiej postaci.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.77 (114)

Zagrań: 69876

Wyścigowe zabawki

Nietypowe wyścigi, które bardzo mocno nawiązują do jednego z klasyków gier komputerowych - serii "Micro Machines". Tak, jak w oryginale prowadzimy zacięte boje w wyścigach po kuchennym stole, pośród... kanapek i kubka z kawą. Nasz mały samochodzik może spowolnić tylko plama z kleju lub rozlane mleko, za to zarobione pieniądze pozwolą nam odblokowywać kolejne trasy i szybsze autka.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.6 (15)

Zagrań: 8573

Combatant Command

Wciel się w rolę żołnierza w trójwymiarowej strzelance. Masz do pomocy ludzi ze swojego zespołu, co wcale nie oznacza, że będzie lekko. Wróg kryje się w różnych miejscach i strzela celnie, więc musisz wykazać się sporą uwagą i sprytem. Gra nie jest nastawiona na typową rozwałkę, ale bardziej skłania się w stronę taktycznej rozgrywki.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.25 (104)

Zagrań: 110302

Bracia Piłki

Przyjemna i kolorowa gra logiczna. Na każdym poziomie zrzucamy na planszę kolorowe piłki. Naszym celem jest dotknięcie ich uwięzionego w klatce brata, aby mógł wyjść na wolność. Bo w końcu kto powiedział, że piłka nie ma uczuć? Niejednokrotnie znalezienie sposobu będzie wymagało niezłej kombinacji.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.26 (30)

Zagrań: 12308

Nagi kosmita

Kosmiczne wyprawy kojarzą się każdemu z przeszkolonym astronautą, ubranym w ogromny kombinezon, który ma w sobie setki zabezpieczeń. Niestety, nie wszystkie istoty mają tak klasyczne podejście do tematu podboju kosmosu. Ta gra przyniesie Ci zupełnie nowe doświadczenie, którym będzie poruszanie się... nagim kosmitą. W dodatku w dobrze wykonanej platformówce. Nie ma co tłumaczyć, trzeba grać!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.18 (11)

Zagrań: 4838

Supaplex Remake

Jedna z klasycznych gier sprzed lat w nowym, odświeżonym wydaniu! Pomimo prostej grafiki i nieskomplikowanych zasad potrafi wciągnąć jak huragan Katrina i nie wypuścić przez kilka długich godzin. Sprawdź sam, czy pozostał w Tobie sentyment do klasycznych gier komputerowych!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.38 (52)

Zagrań: 134335

Rysowany świat

Sprawdź swoją kreatywność, pomysłowość i zręczność w grze, w której przyjdzie Ci dorysowywać brakujące fragmenty otoczenia. Pamiętaj, że musisz z nich skorzystać, dlatego przyłóż się do swojego zadania. W końcu nikt nie lubi upadków z dużych wysokości...

Kategoria: Platformówki

Ocena: 2.63 (22)

Zagrań: 9010

Dyżur w piekle

W piekle nie jest lekko. Nie tylko dla skazanych, ale też dla "organizatorów". Ludzie marudzą, wychodzą z kotłów, próbują uciekać - istny zawrót głowy z nimi. Pomóż pracownikom piekła ugotować grzeszników, strzelając do nich z kościstej armaty tak, aby wpadli do przygotowanych dla nich kociołków.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.11 (17)

Zagrań: 6838

Popraw koniec świata

Koniec świata, apokalipsa, wielki ratunek i... podróżowanie w czasie. W tej grze platformowej zostajesz człowiekiem, który dla wielu jest jedyną nadzieją na cofnięcie niechybnie zbliżającego się końca świata. Kiedy już naprawdę nie wiesz, jak przejść dalej - użyj swojego sekretnego wynalazku, który cofnie Cię o tysiące lat wstecz.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.71 (35)

Zagrań: 11178

Podwodny bunt

Twoja elitarna łódź podwodna została zaatakowana przez przybyszy o nieprzyjaznych zamiarach. Reszta załogi w zasadzie się poddała, więc cała nadzieja w Tobie. Korzystając z broni, przemierzaj kolejne zakamarki statku i "wyrywaj chwasty", aby ocalić swoje życie. Zbieraj pieniądze, gdyż możesz kupować lepszy ekwipunek!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.14 (14)

Zagrań: 4952

Wielkanocny kurier

Przed nami drugie z najważniejszych świąt w roku - Wielkanoc. Chociaż zając w tym roku powiedział, że rzuca tę robotę ("w śniegu nie pracuję"), to jednak tradycja nakazuje dostarczyć drobne upominki na czas. Wskakuj więc do zajęczej ciężarówki i pędź do celu! Uwaga na strome podjazdy i nadmierną prędkość.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.71 (21)

Zagrań: 8081

Najzabawniejszy połów

Stary człowiek i może... Kapitan Twojego kutra rybackiego ma swoje życiowe marzenie - złowić złotą rybkę. Albo najlepiej całą sieć. Twoim zadaniem jest zbieranie kolejnych, coraz trudniejszych połowów, aby na końcu stanąć przed swoją życiową szansą. Jednocześnie skończ swoją pracę, zanim zapadnie zmrok!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.83 (30)

Zagrań: 19620

Naznaczony cieniem

Kolejna z tych mroczniejszych historii. Odczekaj do wieczora, zgaś światło, załóż słuchawki i rozpocznij grę. Fabuła prezentuje się następująco: w Twoim domu wieczorem zaczęły się dziać niepokojące rzeczy. Bez chwili namyślenia zakładasz kurtkę i wybiegasz na zewnątrz, aby wsiąść w samochód i odjechać jak najdalej. Ale... nie ma kluczyków.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3.66 (27)

Zagrań: 15400

Ostateczna wojna czołgów

Zbrojne starcie wkracza w decydującą fazę - Twoje czołgi szykują się ostatecznego uderzenia. Aby zwyciężyć z wrogiem, musisz zajmować kolejne bazy na planszy za pomocą opancerzonych wozów, które na bieżąco produkujesz. Niektóre starcia będą wymagały znalezienia niezłej taktyki!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.20 (25)

Zagrań: 22741

Kliknij i zabij: Salon fryzjerski

Po dłuższej przerwie powraca seria "Kliknij i zabij". Wcześniejsze części przyzwyczaiły nas do wymyślnych katastrof w miejscach codziennego użytku i tym razem jest tak samo - przyjdzie nam powodować śmiertelne wypadki w salonie fryzjerskim. Do takiego miejsca przychodzi się, żeby ściąć włosy, ale żeby przy okazji głowę?

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.39 (23)

Zagrań: 22833

Książę oblężeń

Czasy średniowiecza, zamków i książąt w lśniących zbrojach. Do tej wyliczanki dodajmy armię nieumarłych: szkielety, zombie, gobliny i mamy wszystkich bohaterów gry w komplecie. Fabuła jest prosta - walczysz o uratowanie krainy, którą najeżdża armia z zaświatów. Twoją bronią jest łuk i kilka strzelb oraz mały fort. Musi Ci to wystarczyć do odparcia inwazji.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.72 (36)

Zagrań: 13870

ŚwirBurger

Bardzo wciągająca gra popularnego typu "wystrzeliwanek". Tym razem naszym zadaniem będzie posłanie w powietrze specyficznego, latającego hamburgera. Koniec końców, nasza kanapka musi dotrzeć do klienta na drugim końcu planszy, ale po drodze do celu czeka na nas wiele dodatkowych opcji i możliwości ulepszeń. A jedzenie się nie zmarnuje, bo zawsze trafi się jakiś wygłodniały turysta!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.43 (39)

Zagrań: 12717

Wodogrzmoty Małe: Zemsta

Bohaterowie kreskówki Disney'a "Wodogrzmoty Małe" oddają się pod Twoją kontrolę, aby wspólnymi siłami pokonać swojego wroga. Ta gra to połączenie platformówki i bijatyki, w której możemy korzystać z elementów otoczenia. Zaczynamy od złośliwych krasnali, ale przyjdzie nam zmierzyć się z wieloma innymi przeciwnikami!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.26 (57)

Zagrań: 48363

Szalone szkielety

Nietypowe, ale bardzo przyjemne podejście do gier logicznych. Przenosimy się do opuszczonej rezydencji pełnej szkieletów i innych mrocznych stworów. Naszym celem jest wypełnienie wszystkich pustych trumien na każdej planszy. A czym je wypełnić? Jasne, że szkieletami. Żeby wpadły na swoje miejsce, trzeba celnie im przyłożyć!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.36 (19)

Zagrań: 7433

Najemnicy kontra Zombie

Staw czoła inwazji żywych trupów! Tym razem masz okazję walczyć z zombie w grze typu "wiezyczki". Nieumarlaki atakują miasto, a ludzie już dawno schowali się w bunkrach i czekają na najgorsze. Ostatnia nadzieja w Tobie - obsadź ulice swoimi najemnikami, aby nic nie przeszło linii obrony!

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.74 (31)

Zagrań: 29542

Dick Douche: Laboratorium Zombie

No cóż, różne ludzie mają hobby... Nasz bohater, Dick Douche jest pod tym względem nietypowy - prowadzi laboratorium, w którym tworzy agresywne zombie. A z racji tego, że nie stroni od mocnych wrażeń, sam walczy ze swoimi wynalazkami na specjalnie przygotowanych arenach. Postać można ulepszać i kupować jej lepszy ekwipunek. Do boju!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.17 (35)

Zagrań: 7797

Dr. Lee

Jesteś szalonym naukowcem, który prowadzi badania nad latającą rakietą. Żeby prace miały jakikolwiek sens, trzeba wytrwale testować nowy wynalazek. Wystrzel się jak najmocniej, aby szybować coraz dalej i zbierać pieniądze. Dodatkowo za monety możesz rozwijać poszczególne umiejętności i właściwości Twojego "szybowca". Sprawdź, jak daleko uda Ci się polecieć.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.95 (40)

Zagrań: 9141

Odbij piłkę: Mecz bejsbola

Seria bejsbolowych gier "Odbij piłkę" powraca w nowej, "poważniejszej" odsłonie! Tym razem stajesz się liderem drużyny bejsbolowej - wybierasz kolor strojów, nadajesz imiona swoim zawodnikom i ruszasz na wielkie stadiony, gdzie rozgrywasz mecze w formie minigier - rzutów, odbić oraz łapania piłki.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.32 (34)

Zagrań: 22875

Chciałbym zostać kapitanem

W dzisiejszych czasach rzadko trafiają się naprawdę dobre platformówki, dlatego warto polecić "Chciałbym zostać kapitanem". Zawarto w niej wszystko to, co najlepsze w gatunku. Wcielamy się w rolę pirata, którego towarzysze zostali zaatakowani przez ninja. Trup ściele się gęsto, a nasz bohater ma jeden cel - awansować na kapitana. Aby to osiągnąć, najpierw musi wykazać się w walce.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.37 (16)

Zagrań: 6702

Nie traf w siebie

Po prostu - nie traf w siebie. Sterujesz małym punkcikiem, który wyrzuca z siebie lotki. Figura, po której się poruszasz odbija pociski, przez co musisz ciągle uważać. Zetknięcie z lotkami oznacza śmierć. Czy uda się przejść przez wszystkie etapy?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.22 (35)

Zagrań: 8340

Multi koszykówka

Nietypowa gra w koszykówkę, w której sterujemy postaciami znanymi z serii "Koszykówka głowami". Nad naszą głową umieszczono wiele ruchomych koszy, a gra polega po prostu na jak najszybszym i dokładnym trafianiu piłką do obręczy. Można w ten sposób zbierać kilka bonusów, które pozwolą nam śrubować kolejne rekordy!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.25 (40)

Zagrań: 35711

Obama Ball Z

Prezydent Obama w dobrze znanym wydaniu powraca! Tym razem przyjdzie mu przenieść się do świata znanego z serii "Dragon Ball Z", gdzie będzie musiał pomóc popularnym bohaterom w ocaleniu świata. Głównym zagrożeniem jest złowrogi Freezer, a pokrzyżowanie jego planów będzie wymagało rozwiązania wielu łamigłówek i tajemnic.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.00 (46)

Zagrań: 20866

Przekłuwające piranie

Kolorowa i dynamiczna gra logiczna, w której rzucamy kolczastymi piraniami. Naszym zadaniem jest trafienie w... kulę dyskotekową, a przebijanie balonów daje dodatkowe punkty. Niejeden raz przyjdzie nam wykorzystać pewne właściwości (jak np. odbijanie od ścian), aby dosięgnąć celu. Trzeba też nieustannie zmagać się z upływającym czasem.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.55 (9)

Zagrań: 5619

Obrona na pustyni 2

Bliżej nieokreślona przyszłość. Twoim zadaniem jest powstrzymanie szturmu wrogów przemierzających pustynię. Do dyspozycji masz najnowsze działo obrotowe z możliwościami rozbudowy. Każdy odparty atak to zastrzyk gotówki, który pozwoli Ci wytrzymać rosnący napór. Do boju!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.56 (16)

Zagrań: 6383

Morph 3D

Dynamiczna gra zręcznościowa z elementami logicznymi. Sterujemy magiczną kulką, ktra może też przybierać trzy inne kształty - sześcianu, ostrosłupa oraz latającej gwiazdy. Przełączaj się między formami i wykorzystaj specjalne atuty każdej z nich, żeby ukończyć każdy etap. Zdarzy się, że niektóre fragmenty będą wymagały ogromnego skupienia i niebanalnego pomysłu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.95 (22)

Zagrań: 7678

Snajperska załoga

Najlepsi z najlepszych - do Twojej dyspozycji oddano czwórkę najgroźniejszych najemników, jakich można sobie wyobrazić. Snajperzy, ale i zwykły szturmowiec mają za zadanie powstrzymać napór przeciwników w określonym miejscu. Przełączaj się między postaciami i eliminuj kolejnych wrogów, aby wypełnić swoją misję!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.60 (293)

Zagrań: 256272

Biegnie, biegnie, uciekł

Oto prawdziwa definicja gry zręcznościowej - szybkość, orientacja, zwinność i nagłe zwroty akcji. Wcielasz się w postać złodziejaszka, który został zauważony w trakcie grabieży. Wyskakujesz z okna i pędzisz przed siebie ile sił, unikając przeszkód i zbierając drogocenne przedmioty. Strzelaj też do rozwieszonych listów gończym, aby mieć szanse na skuteczną ucieczkę!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.99 (35)

Zagrań: 12831

Zombie Breakout

Stało się! Szeroko zapowiadane przebudzenie zombie doszło do skutku, wobec czego nasz bohater ma tylko jedno wyjście - musi chwycić za broń i... brać nogi za pas. Przed nim wiele ciemnych lochów, pełnych wygłodniałych nieumarlaków. Na szczęście zarabiamy pieniądze, które możemy inwestować w sklepie, kupując lepszą broń i amunicję. Sprawdź, czy uda Ci się przetrwać!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.54 (11)

Zagrań: 5911

Miejsce zbrodni 3

Coś dla wielbicieli kryminalnych zagadek oraz gier typu "znajdź i kliknij". Po raz trzeci masz okazję wcielić się w policyjnego detektywa, który przybywa na "Miejsce zbrodni", aby rozwikłać sprawy śmierci kilku osób. Szukaj poszlak i staraj się łączyć fakty, aby odkryć mroczną tajemnicę.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.35 (17)

Zagrań: 15632

Kusza krzyżowca

Weź udział w samodzielnej wyprawie po sprawiedliwość! Twój bohater musi dokonać zemsty na ludziach z zamku, dlatego chwycił za kuszę i rusza do ataku. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników na kolejnych poziomach. Pamiętaj, że wrogowie też strzelają, dlatego będzie się liczył refleks!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.22 (36)

Zagrań: 31721

Cios Super Kaczki

Kompletna abstrakcja... gigantyczna, bojowo nastawiona kaczka i reszta zwierzęcich mutantów staje do walki z naszym wojownikiem. Hydro-żyrafa, chomik rozmiarów hipopotama - lepiej nie wnikać, skąd wzięli się nasi przeciwnicy, tylko skupić się na walkach. Za pieniądze zarobione na zwycięstwach możemy poprawić swoje umiejętności, dzięki czemu żaden rywal nie będzie nam straszny!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.44 (49)

Zagrań: 17792

Bazooka Boy: Dodatkowe poziomy

Zestaw dodatkowych plansz do gry "Bazooka Boy". Zasady gry pozostały niezmienione - poruszamy się po ciemnych lochach, wysadzając ściany blokujące przejście naszą wyrzutnią rakiet. Niektóre z nowych plansz mogą przynieść wiele rozrywki.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.70 (31)

Zagrań: 16754

Wojny chmur: Słoneczny dzień

Oto powrót ciekawej gry strategicznej, która polega na zajmowaniu kolejnych punktów - "Wojny chmur". Naszym zadaniem jest wysyłanie chmurek z bazy do bazy tak, aby posłać większą liczbę od przeciwnika i w efekcie zająć wybrane miejsce. Swoje chmury możesz ulepszać w pioruny (szybkość), deszcz (siła) oraz słońce (regeneracja). Wygrywa na ogół ten, kto pierwszy ruszy do "ataku", więc nie ma na co czekać!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.51 (56)

Zagrań: 21479

Spadające piaski

Gra, w której tworzymy materię z dostępnych elementów, a z góry spadają zombie. Mamy do wyboru kilkanaście pierwiastków i materiałów, dzięki czemu możliwości są ograniczane tylko przez naszą wyobraźnie. Typowy test na kreatywność.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.74 (127)

Zagrań: 63803

Wyrzuć pudełka 2

Logiczna gra "Wyrzuć pudełka" powraca w drugiej części! Ponownie Twoim zadaniem będzie wywoływanie wybuchów w taki sposób, aby wszystkie pudełka wyleciały poza planszę. Im mniejsza liczba kliknięć, tym wyżej premiowany wynik.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.28 (7)

Zagrań: 5991

Czterech wojowników

Czterech dzielnych wojowników i ich najwierniejsi poddani razem tworzą armię, która w Twoim imieniu będzie walczyć z wrogimi jednostkami. Niektóre starcia będą wymagały z Twojej strony obrania odpowiedniej taktyki ataku. Ponadto można rozwijać swoich podopiecznych za zarobione pieniądze. Są tutaj zarówno elementy strategii, bijatyki, jak i po prostu zwykłej zręcznościówki.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 2.88 (53)

Zagrań: 21097

Gwiezdna eskadra

Czeka na Ciebie rozbudowana kampania w kosmosie. W tej dopracowanej grze przyjdzie Ci zmierzyć się w gwiezdnej przestrzeni z wrogimi eskadrami, które nie szczędzą pocisków na wroga w zasięgu rażenia. Tylko od Twoich umiejętności dowodzenia oddziałem zależy, czy wyjdziesz z całej wojny w jednym kawałku!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.20 (35)

Zagrań: 16819

Ucieczka z muzeum

Klasyka gatunku "ucieczki"! Zostałeś przypadkowo zamknięty w muzeum i nic nie wskazuje na to, aby oprócz Ciebie była w nim jakakolwiek żywa dusza. No cóż... noce są długie, a nieznane miejsca bywają niebezpieczne, dlatego musisz na własną rękę wydostać się z tego budynku. Nie będzie łatwo - czeka na Ciebie wiele łamigłówek.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.33 (24)

Zagrań: 20871

Upadłe imperium

Wielkie imperium chyli się ku upadkowi w mrocznym świecie znanym z dzieł fantasy. Ostatnią deską ratunku jest obrona przed najazdem nieprzyjaciół. W tym celu przyjdzie Ci rozstawiać wieżyczki kilku rodzajów, które mogą być przebudowywane tak, aby wróg nie miał większych szans na przejście. Wybierz najlepsze lokacje, postaw pierwsze fortyfikacje i kontroluj przebieg wydarzeń.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.19 (15)

Zagrań: 20585

Ośrodek wypoczynkowy

Nie każdy może być Hiltonem. Nie każdy stworzy też drugiego Sheratona, ale kto zabroni Tobie spróbować swoich sił w hotelarstwie, zarządzając małym ośrodkiem wypoczynkowym? Inwestuj początkową sumę w pokoje i prostą infrastrukturę, aby w krótkim czasie stać się jednym z najlepiej ocenianych hoteli w okolicy. Wszystko w formie przypominającej klasyczne strategie z zarządzaniem w tle.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.25 (63)

Zagrań: 35382

Eisydian Saga: Prosto w nieznane

Wciągająca gra zręcznościowa, w której przeniesiemy się do świata magii i nadprzyrodzonych istot. Przed naszą bohaterką wielka przygoda, chociaż niekoniecznie ta z kategorii łatwych. Na drodze, którą kroczymy wprost do celu stają setki przeciwników. Unikamy kul, niszczymy kolejnych rywali i rozwijamy swoją postać - ta gra to połączenie zręcznościówki z typowym RPG.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.47 (23)

Zagrań: 5358

Bijatyka 6 - Batman

Oto kolejny powrót serii gier "Bijatyka", w których mamy okazję dokopać celebrytom i innym znanym postaciom. Tym razem na świeczniku nie znalazł się kolejny piosenkarz, ale... Batman we własnej osobie. Superbohater z Gotham ostatnio trochę narzucał się na kinowych ekranach i w wielu zakamarkach internetu, dlatego pora wymierzyć mu karę. Idź być Batmanem gdzie indziej.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.06 (16)

Zagrań: 13893

Szukając słonia

Gdzie jest słoń? Musisz koniecznie odnaleźć swojego nierozłącznego kompana. Przed Tobą klasyczna gra typu "znajdź i kliknij", w której czeka na Ciebie wiele małych zagadek do rozwiązania. Niektóre z nich będą wymagały naprawdę silnej koncentracji i spostrzegawczości!

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.7 (10)

Zagrań: 9446

Dziennikarstwo

No tak, typowi dziennikarze - żłopią hektolitry kawy, całymi dniami przesiadują w obskurnej redakcji i wypuszczają spod swoich rąk pojedyncze artykuły... Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być naczelnym i zarządzać na co dzień taką "pracowitą" grupką? W tej grze masz okazję się sprawdzić i rozwinąć swoją redakcję, a wszystko w oprawie graficznej przypominającej popularnego Minecrafta. Do roboty!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.09 (21)

Zagrań: 8801

Terrorysta 5: Rozszerzenie

Hitowa seria gier "Terrorysta" powraca! Tym razem masz okazję dokonać totalnej rozwałki w dodatku do piątej części, w której Twoim przeciwnikiem była horda zombie. Zostałeś wyposażony w bojowego robota z wieloma gniazdami na broń. Do boju!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.52 (103)

Zagrań: 85787

Symulator woźnej

Przez lata kolejne pokolenia uczniów zadają sobie to pytanie: jak to możliwe, że o ósmej rano szkoła jest czysta i wysprzątana? To wszystko zasługa woźnej tyrającej na nocnej zmianie. Masz okazję spróbować swoich sił w tej roli - zamiataj podłogi, wynoś śmieci, szoruj sedesy i zaprzyjaźnij się z mopem, żeby poznać "uroki" bycia woźną. Dzięki tej grze zaczniesz naprawdę doceniać pracę pań sprzątaczek!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.42 (126)

Zagrań: 86030

Powrót do krainy zombie

Przyjazny zombie chciał zwiedzić kawałek świata, ale na jego widok każdy szanujący się wieśniak chwycił za widły i pognał, żeby zabić niegroźnego nieumarlaka. Rozwiązanie jest tylko jedno - bierzesz nogi za pas i wracasz na swoje cmentarzysko. Unikaj wrogich pocisków, broń się i wykupuj ulepszenia, które pomogą Ci zwiać!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.52 (40)

Zagrań: 9070

Charlie Sheen w pułapce

Charlie Sheen - kiedyś znany jako świetny aktor, dzisiaj jego znakiem charakterystycznym jest raczej spuchnięty nos. Jest obiektem wielu drwin ze strony internautów, ale tym razem postanowił sobie z niego zażartować także nieobliczalny Pigsaw. Charlie został uwięziony i musi z Twoją pomocą odnaleźć drogę do wyjścia. Klasyczna gra typu "ucieczka".

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.73 (19)

Zagrań: 15170

Koci przysmak

O ile koty z natury nie są obżartuchami, to nigdy nie pogardzą prawdziwym przysmakiem. Nie inaczej jest w tym wypadku - kociak, który towarzyszy nam w grze wręcz uwielbia specjalne chrupki. Niestety, jego wrodzony entuzjazm sprawia, że musimy podstawić mu smakołyk pod sam nos. W jaki sposób? Korzystając z gotowych elementów i ustawiając je w tor, którym spadnie w wyznaczone miejsce.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.95 (22)

Zagrań: 9714

Strike Force Heroes 2

Mega hit powraca! Oto długo wyczekiwana, druga część "Strike Force Heroes". Ponownie czeka Cię kilkanaście zróżnicowanych misji, w których aż roi się od przeciwników i wartkiej akcji. Strzelaj, wysadzaj i doprowadź swój oddział do celu!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.77 (762)

Zagrań: 448168

Sklep z bronią u Pana Patyczaka 2

Druga część lubianej gry "Sklep z bronią u Pana Patyczaka", w której wcielamy się w potentata rynku militariów. Nasz sklep opiera się przede wszystkim na nowych modelach broni, które składamy z dostępnych elementów. Pozostaje jeszcze tylko wybrać nazwę i ustalić cenę, a biznes kwitnie!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.30 (108)

Zagrań: 45594

Książęta-metalowcy

Wiele osób twierdzi, że tzw. "metale" to specyficzni ludzie. Ostra muzyka, ostre imprezy i podobno sympatia do pozaziemskich zjawisk. Żeby plotki miały jakikolwiek sens, muszą zostać jednak potwierdzone. Sprawdź na własną rękę, jakie tajemnice kryje mieszkanie zagorzałego metalowca! UWAGA: W grze przyda się znajomość języka angielskiego.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 2.45 (22)

Zagrań: 17002

Barbarium

Klasyczna platformówka, w której zawarto wszystko to, co najlepsze w tego typu grach. Sterujemy nietypowym barbarzyńcą, który potrafi posługiwać się... bronią palną. Reszta brzmi dosyć banalnie - przemierzamy świat pogrążony w zagładzie, ratujemy piękne panie z opresji i tworzymy wizerunek najlepszego wojownika w całej okolicy. W imię zasad...

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.87 (16)

Zagrań: 5467

Dragon Ball Z Devolution

Bijatyka w dosyć klasycznym wydaniu, a w głównej roli nie kto inny, jak postaci dobrze znane z serii Dragon Ball Z. Zmierz się z rywalami w pojedynczej walce, trenuj ciosy lub po prostu daj się wciągnąć w fabułę. Dynamika walk bywa spora, dlatego skup się, aby wygrać!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.76 (72)

Zagrań: 48387

Red Driver 3

To już trzecia część efektownej gry zręcznościowej "Red Driver". Ponownie weźmiemy udział w dynamicznym wyścigu po jednej z głównych arterii miasta, a do wykonania czeka wiele zróżnicowanych zadań - od bezkolizyjnego przejazdu na czas aż do efektownego slalomu między autami. A wszystkie te atrakcje w ładnej szacie graficznej.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.98 (59)

Zagrań: 62726

Kierowca autobusu 2

Powrót jednej z dobrze przyjętych gier wyścigowo-parkingowych - oto druga część "Kierowcy autobusu". Ponownie przyjdzie nam prowadzić przegubowy pojazd komunikacji miejskiej, a naszym celem będą głównie przystanki autobusowe i inne miejsce pełne pasażerów. Uważaj na innych uczestników ruchu!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.99 (103)

Zagrań: 219437

Tylko jeden poziom 4

Tylko jeden poziom, wyobrażasz to sobie? W dodatku już czwarty raz! Trzeba przyznać, że to całkiem ciekawy pomysł na platformówkę. Opanuj planszę do perfekcji i pokonuj kolejne wyzwania, sterując sympatyczną foką.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 2.95 (24)

Zagrań: 13244

Piłka 2D

Dwuwymiarowa wersja piłkarskiej gry multiplayer, w której należy wepchnąć piłkę do bramki przeciwnej drużyny. Łącz się w zespoły z innymi graczami , zarządzaj drużyną jak prawdziwy kapitan i najważniejsze - wygrywaj mecze, aby piąć się na sam szczyt!

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.40 (40)

Zagrań: 48098

Zbieracze many

Prawdziwi gracze będą wiedzieć o co chodzi - niebieski płyn zwany maną jest w grach RPG niezwykle ważny. To właśnie dzięki niemu możemy posyłać potężne czary i za sprawą magii przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nie inaczej będzie tutaj. Zbieraj manę, posyłaj zaklęcia i walcz z wrogim czarownikiem!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.50 (8)

Zagrań: 1998

Płyn 2

Druga część gry "Płyn", w której naszym zadaniem jest przelewanie cieczy w specyficznym pojemniku tak, aby dotarła ona do wyznaczonego miejsca. Niektóre poziomy będą wymagały sporej zręczności i logicznego myślenia. Sprawdź, czy jesteś mistrzem w laniu wody!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.21 (37)

Zagrań: 24506

Gniew Grozilli

Potwór z głębin oceanu - Grozilla - atakuje największe miasta świata. Jest bezlitosny i wyłania się z morskiej otchłani w najmniej spodziewanym momencie, siejąc totalne spustoszenie. Twoim zadaniem jest pokierowanie "rozwojem" Grozilli tak, aby nic nie zdołało jej powstrzymać. Inwestuj w umiejętności i obierz odpowiednią taktykę, aby zniszczyć wszystkie 90 miast!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.96 (31)

Zagrań: 8030

Mocna motorówka

Weź udział w wyścigu szybkich motorówek i udowodnij swoim rywalom, że jesteś poza konkurencją! Na wodnej "drodze" znajdziesz rampy i wiele bonusów, których zbieranie przyniesie Ci większą zdobycz punktową. Nie zapominaj jednak, że Twoim celem numer jeden jest miejsce na najwyższym stopniu podium!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.53 (15)

Zagrań: 22823

Lepkie kleksy

Bardzo przyjemna i wciągająca gra logiczna, w której mamy do dyspozycji kilkanaście lepkich kleksów. Za ich pomocą musimy ułożyć taką konstrukcję, aby na każdej planszy dosięgnąć owoców. Jeśli przy okazji uda się jeszcze zebrać wszystkie gwiazdki - tym lepiej. Przeciągaj myszką, aby doklejać kolejne punkciki.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 8168

Hot dogi u Obamy

Działalność prezydenta USA nie przypadła niektórym do gustu i w ten sposób Obama wyleciał na bruk. Jak przystało na byłego rządzącego, jego głowa jest pełna genialnych pomysłów i nie marnuje czasu na nudę. Zakłada swój własny biznes i robi... hot dogi przy ulicy. Na ogół jego klientami są inne upadłe gwiazdy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.83 (18)

Zagrań: 13706

Deadswitch 2

Czeka na Ciebie druga część ciekawej strzelanki w stylu gier platformowych - "Deadswitch". Ponownie stajesz przed misją, w której niejeden raz Twoje życie stanie na włosku, a nawet będziesz zmuszony pożegnać swojego bohatera. Nie jest to jednak problemem, gdyż od razu możesz wyruszyć z punktu docelowego następnym żołnierzem.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.60 (105)

Zagrań: 55650

Trikomania

Chociaż kalendarzowo nadchodzi wiosna, to śnieżne sporty niestety są wciąż na czasie. Wskakuj na deskę snowboardową i pędź przez zasypane śniegiem alpejskie miasteczko, wykonując karkołomne triki. Niektóre z zadań będą wymagały sporej zręczności, ale efekt będzie naprawdę imponujący!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.42 (26)

Zagrań: 18331

Atum

Tego jego nie było - zagraj w platformówkę, nie wcielając się w bohatera gry, ale... w gracza. Siedzisz przed komputerem, w zasięgu Twojej ręki znajduje się między innymi zapalniczka i niedopalony papieros. Możesz wykorzystać te przedmioty do tego, aby pomóc sobie w grze, która toczy się na ekranie monitora. Pomysłowość mile widziana!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.57 (26)

Zagrań: 16381

Oddział Cobra 3

Trzecia część gry strategicznej, która przypomina klasyczne wieżyczki - "Oddział Cobra". Nasi żołnierze ponownie otrzymali ciężki do wykonania rozkaz utrzymania bazy umieszczonej w dżungli. Obrona ważnego budynku w samym środku piekła wojny nie będzie prosta, dlatego odpowiednio planuj swoje posunięcia i ustawiaj ludzi tak, aby nikt nie zdołał przejść!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.88 (9)

Zagrań: 8835

Sekcja zwłok u Dr. House'a

Kontrowersyjna gra dla graczy o mocniejszych nerwach. Znany z niekonwencjonalnych rozwiązań Doktor House staje przed zadaniem przeprowadzenia sekcji zwłok. Na stole w prosektorium leży piosenkarka o imieniu Amy, która zmarła z nie do końca wyjaśnionych przyczyn. Szukamy więc odpowiedzi na pytanie: Amy, why?

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.07 (14)

Zagrań: 35912

Ręce wojny 3

Bardzo dobrze przyjęta gra RPG doczekała się kolejnej kontynuacji! W trzeciej części gry "Ręce wojny" ponownie będziemy musieli wykonać wiele zróżnicowanych zadań, a czasie ich wykonywania przemierzymy spory kawałek wirtualnego świata. W trakcie rozgrywki czuwamy oczywiście nad rozwojem swojej postaci oraz jej bitewnymi umiejętnościami.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.58 (48)

Zagrań: 20777