Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Logiczne

Zakochane potwory 2 Zakochane potwory 2
Zakochane potwory 2
25 sierpnia
3264
Graj teraz
Pomóż potworkowi w dotarciu do ukochanego. Usuwaj przeszkody w odpowiednim momencie i w taki sposób, aby umożliwić małemu bohaterowi dotarcie do celu. Miłej zabawy!
Lemmings Lemmings
Lemmings
21 sierpnia
3123
Graj teraz
Legendarne Lemingi powracają! Wyrusz w nostalgiczną podróż do czasów dzieciństwa z przeglądarkową wersją tego klasyka! Musisz pomóc małym Lemingom w przedostaniu się na drugą stronę planszy. Do dyspozycji...
Postbug Postbug
Postbug
20 sierpnia
3310
Graj teraz
Ciężkie jest życie robala. Pożerasz słabszych, starając się przy tym, aby silniejszy nie pożarł Ciebie. W grze wykonujemy różne zadania, jednak wszystkie obracają się wokół jednej, największej misji -...
Jackstraws Jackstraws
Jackstraws
18 sierpnia
5408
Graj teraz
Prosta i relaksująca gra polegająca na usunięciu figur z planszy tak, aby nie dotknęły one pozostałych.
Dracula Boom Dracula Boom
Dracula Boom
16 sierpnia
2931
Graj teraz
Użyj bomb, aby unicestwić wampiry. Kluczem do zwycięstwa jest detonacja bomby w odpowiednim momencie. Z czasem będzie coraz trudniej - powodzenia!
Henry Zeppelin: Ostatnia herbata Henry Zeppelin: Ostatnia herbata
Henry Zeppelin: Ostatnia herbata
13 sierpnia
3745
Graj teraz
Tytułowy bohater ma do rozwiązania masę problemów. Tylko z Twoją pomocą może sobie poradzić. Gra nie tylko dla najmłodszych, w której jest pełno przyjemnych zagadek logicznych.
Mistrz globusa 3D Mistrz globusa 3D
Mistrz globusa 3D
12 sierpnia
8957
Graj teraz
Szukanie miejsc, zgadywanie nazw - to dokładnie to, co zawsze sprawia ogromną frajdę. A przy okazji można powtórzyć podstawy geografii, od stolic całego świata po pasma górskie. Wciąga!
Podstępny Stanley Podstępny Stanley
Podstępny Stanley
12 sierpnia
3576
Graj teraz
A to cwaniak! Stanley potrafi zrobić wszystko dokładnie tak, aby osiągnąć swój cel niezauważonym. Oprócz tej chwili, gdy koniecznie potrzebuje Twojej pomocy. Unikaj patrolujących robotów.
Pączkozaur 2 Pączkozaur 2
Pączkozaur 2
6 sierpnia
3584
Graj teraz
Jego apetyt nigdy się nie kończy! "Pączkozaur" powraca w drugiej części gry logicznej. PRzy wykorzystaniu elementów otoczenia trzeba zawsze dotrzeć do celu, co wcale nie będzie proste!
Bombardowanie zombie Bombardowanie zombie
Bombardowanie zombie
3 sierpnia
3204
Graj teraz
Jeżeli zombie stoi bez ruchu, to najwyraźniej prosi się, żeby coś mu zrzucić na głowę! Usuwaj elementy otoczenia tak, aby na każdej planszy pozbyć się wszystkich stworków. Czasami trzeba pomyśleć!
Słowny wojownik Słowny wojownik
Słowny wojownik
25 lipca
3291
Graj teraz
Coś dla znających język angielski i nie wahających się z niego skorzystać! To nietypowa przygodówka, w której bohater-wojownik posługuje się słowami. To, co zapisane, może zostać użyte. Powodzenia!
BLOCnog BLOCnog
BLOCnog
25 lipca
3530
Graj teraz
Śliska sprawa - trzeba dostać się do wyznaczonego miejsca, obijając się od ściany do ściany. Były już wprawdzie gry tego typu, ale tutaj grywalność stoi na naprawdę wysokim poziomie. Miłego ślizgania!
Logiczne obwody Logiczne obwody
Logiczne obwody
24 lipca
6466
Graj teraz
Elektryka prąd nie tyka, więc pstrykaj i przełączaj do woli. Do rozwiązania setki obwodów, w których trzeba sprawić, żeby wszystko przebiegało tak, jak należy. Wciągająca zabawa logiczna!
Magiczne safari 2 Magiczne safari 2
Magiczne safari 2
24 lipca
3281
Graj teraz
Lata mijają, a w tropikach dalej rządzą czary. Druga część gry "Magiczne safari" stawia przed Tobą szereg wyzwań - po prostu magia musi sprawić, aby bohater...
Kropka do kropki Kropka do kropki
Kropka do kropki
23 lipca
9299
Graj teraz
Szybkie wspomnienie z lekcji plastyki - łączenie kropek i prosta zabawa w origami. Zanim jednak złożysz pięknego żurawia, musisz walczyć z upływającym czasem. Pod presją łatwo pomylić kolejność!
Dotknij tylko raz Dotknij tylko raz
Dotknij tylko raz
20 lipca
7306
Graj teraz
Ciekawa i łatwa do zrozumienia gra logiczna w rysowanie wzorów - tak samo, jak przy odblokowywaniu ekranu na smartfonie. Wszystko musi być zgodne z instrukcją, co wymaga sporej dawki myślenia!
Ograniczone ruchy Ograniczone ruchy
Ograniczone ruchy
19 lipca
2510
Graj teraz
Jak to ustawić, żeby dobrze przestawić? W dodatku ze ściśle ograniczoną liczbą ruchów. Wszystko musi trafić na wyznaczone z góry miejsce, więc będzie sporo kombinowania!
Perspekt Perspekt
Perspekt
15 lipca
3585
Graj teraz
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! Znajdź odpowiednią perspektywę na każdym z poziomów. Odpowiednią, czyli taką, która będzie dokładnie przypominać rozrysowany schemat.
Steps Steps
Steps
7 lipca
2551
Graj teraz
Od razu widać, że to kolejny mobilny hit przeniesiony na ekrany waszych komputerów. Siła tkwi w dobrym pomyśle - na początku może wyglądać skomplikowanie, ale po chwili wiadomo o co chodzi, jak to w grach logicznych.
Złe świnki HD 2015 Złe świnki HD 2015
Złe świnki HD 2015
6 lipca
61051
Graj teraz
Ponownie masz okazję przenieść się do zwariowanego świata Angry Birds. Gra polega na budowaniu, a nie niszczeniu konstrukcji. W tej odsłonie czeka na Ciebie jeszcze więcej plansz niż w poprzedniej części.
Nocne życie owadów 2 Nocne życie owadów 2
Nocne życie owadów 2
2 lipca
2782
Graj teraz
Lato w pełni, więc pewnie sami wiecie jak łatwo przyciągnąć światłem różne robactwo. Druga część gry "Nocne życie owadów" czeka z całym bagażem...
Bloczki 2 Bloczki 2
Bloczki 2
30 czerwca
5249
Graj teraz
Pora poukładać trochę "Bloczków"! Wszystko musi ułożyć się w sekwencję, żeby trochę oczyścić pole i osiągnąć cel. Teoretycznie nic trudnego, ale w praktyce...
Znajdź cukierka: Dzieciaki Znajdź cukierka: Dzieciaki
Znajdź cukierka: Dzieciaki
29 czerwca
8056
Graj teraz
Pamiętacie lekką i przyjemną grę "Znajdź cukierka"? Nadchodzi nowa edycja poświęcona dzieciakom. Znów gwiazdy, cukierki i przełączniki czekają na...
Nambers Nambers
Nambers
27 czerwca
3671
Graj teraz
Liczbowa gra logiczna z potencjałem na naprawdę spory hit. Pola kostki są oznaczone liczbami, które należy ze sobą łączyć. Po połączeniu można zmieniać ich wartość. Główka musi pracować!
Zombie na celowniku 2 Zombie na celowniku 2
Zombie na celowniku 2
26 czerwca
3449
Graj teraz
Jak odstrzelić zombie, gdy na przeszkodzie stoją ściany, belki i poprzeczki? Przyda się magiczna siła strzału po rykoszecie. Prosty pomysł, ale dzięki dobrej oprawie bardzo łatwo wciągnąć się na dłużej niż...
Wheely 5 Wheely 5
Wheely 5
24 czerwca
16694
Graj teraz
Nareszcie! Dobrze Wam znany samochodzik "Wheely" powraca w piątej części gry pod tym samym tytułem. Trzeba pomóc bohaterowi na czterech kółkach w przejazdach...
Amigo Pancho 6 Amigo Pancho 6
Amigo Pancho 6
21 czerwca
8406
Graj teraz
Prawdziwy obieżyświat kontratakuje! Gdzie to on jeszcze nie był... Tym razem "Amigo Pancho" wybierze się do owianego złą sławą Afganistanu, w którym...
Wiekowa manipulacja 2 Wiekowa manipulacja 2
Wiekowa manipulacja 2
18 czerwca
4287
Graj teraz
Dzieją się tutaj takie cuda, że można osiwieć! "Wiekowa manipulacja" przyda się, aby wyczyścić planszę z wszystkich łotrów. Przyjemna gra logiczna, w...
Skaczący klocek 3 Skaczący klocek 3
Skaczący klocek 3
13 czerwca
6794
Graj teraz
Prosta, ale nieziemsko grywalna zręcznościówka, która jest kontynuacją gry "Skaczący klocek". Wystarczy trochę postrzelać jak z procy i umieścić kostkę na...
Cukier, cukier 3 Cukier, cukier 3
Cukier, cukier 3
10 czerwca
24249
Graj teraz
Teraz dopiero zrobi się słodko! Z góry posypie się "Cukier, cukier", a wszystko z okazji trzeciej części gry logicznej. Kubki muszą zostać...
Szalony kopacz 2: Dodatkowe poziomy 2 Szalony kopacz 2: Dodatkowe poziomy 2
Szalony kopacz 2: Dodatkowe poziomy 2
3 czerwca
11667
Graj teraz
Przed Tobą kolejne plansze gry, w której możesz się wcielisz w rolę szalonego kopacza. Wykaż się sprytem i szybkością, aby w wyznaczonym czasie przechodzić plansze, zabijając przy tym wszystkich wrogów.
Puzzlowa wieża Puzzlowa wieża
Puzzlowa wieża
31 maja
3470
Graj teraz
Co zrobić, gdy ktoś zamknie Twojego przyjaciela we wieży pełnej pułapek? Sama odsiecz nie wystarczy - musisz sprawnie współpracować i planować ruchy, aby otworzyć każdą bramę. Kombinuj!
Test na łatwą śmierć Test na łatwą śmierć
Test na łatwą śmierć
29 maja
19768
Graj teraz
Pomóż naukowcom wybrać najlepszy sposób na uśmiercenie ich ofiary. Każdorazowo masz trzy opcje do wyboru, ale bądź ostrożny ponieważ ofiara ma swoje własne plany.
Magiczny suseł Magiczny suseł
Magiczny suseł
27 maja
28249
Graj teraz
Może to nie tyle gra, co bardziej jednostrzałowa zagadka, ale jej ogromna popularność nie bierze się znikąd! Suseł podobno czyta w myślach. Wyobraź sobie dwucyfrową liczbę, dodaj jej cyfry i otrzymaną sumę odejmij...
Kształtny ninja Kształtny ninja
Kształtny ninja
24 maja
3745
Graj teraz
Samo bycie ninja już do czegoś zobowiązuje. Trzeba być zwinnym jak wąż i kamuflować się jak kameleon. Przybieraj różne kształty tak, aby w każdym etapie wykonać swoją misję!
Podróże samochodzika Podróże samochodzika
Podróże samochodzika
20 maja
6787
Graj teraz
Samochodzik przejedzie wszędzie, o ile droga nie będzie wyglądać jak szwajcarski ser. Korzystając z dostępnych przedmiotów, przygotuj przejazd dla auta i postaraj się, żeby wszystko się udało.