Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry - Logiczne

Shards of War
Kształtny ninja

Kształtny ninja

Nowość

Samo bycie ninja już do czegoś zobowiązuje. Trzeba być zwinnym jak wąż i kamuflować się jak kameleon. Przybieraj różne kształty tak, aby w każdym etapie wykonać swoją misję!

Kategoria: Logiczne

Podróże samochodzika

Podróże samochodzika

Samochodzik przejedzie wszędzie, o ile droga nie będzie wyglądać jak szwajcarski ser. Korzystając z dostępnych przedmiotów, przygotuj przejazd dla auta i postaraj się, żeby wszystko się udało.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.2 (10)

Zagrań: 4253

Przetnij linę: Podróże w czasie

Przetnij linę: Podróże w czasie

Oprócz tej tytułowej, proponujemy jeszcze jedną podróż w czasie: do pierwszej części gry "Przetnij linę". Powraca w nowej, ulepszonej wersji. Cel jest prosty: jednym cięciem zrzucić cukierki na potworki!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.72 (11)

Zagrań: 7267

Zła dostawa

Zła dostawa

Różni są kurierzy - niektórzy mają doświadczenie w zostawianiu awizo, inni w podrzucaniu uszkodzonych paczek. Tutaj doręczasz akwarium, więc delikatność i dokładność będzie w cenie! Usuwaj kartony i nie zbij mokrej przesyłki!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.37 (8)

Zagrań: 3465

Krok po kroku

Krok po kroku

Krok za krokiem, zero powtórzeń. Poruszając się po polach na planszy, dojdź do wyznaczonego celu. Tylko jeden krok na jedno pole, do tego klucze i przeszkody. Prosty pomysł, ale niezwykle grywalny!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.59 (15)

Zagrań: 4246

MafiaBattle

MafiaBattle

Gra sponsorowana
A gdyby tak zostać prawdziwym mafiozą bez tych wszystkich betonowych butów i zaległych haraczy? Zapraszamy do rewelacyjnej gry MMO, w której zakładasz i rozwijasz własną mafię! Tylko od Ciebie zależy, jak poradzi sobie Twoja organizacja w świecie pełnym aspirujących rywali!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Przetnij potwora 3

Przetnij potwora 3

Trzecia już część gry pod tytułem "Przetnij potwora". Dysponujesz potężnym laserem, który może przecinać potwory na pół. Każda plansza musi zostać oczyszczona!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.33 (9)

Zagrań: 5622

Operacja osierdzia

Operacja osierdzia

Doktorze Jejowiczu, przywieźli pacjenta! Sprawa jest poważna, bo będzie trzeba operować na osierdziu. Czyli sprawy sercowe, zagrażające życiu człowieka. Chyba nie trzeba dodawać, że to "Operacja" wymaga maksymalnego skupienia?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.37 (29)

Zagrań: 22771

Lina

Lina

To już w zasadzie stała reguła na mobilny hit: prosty pomysł, logiczne wyzwanie i przejrzysta oprawa graficzna. Chodzi po prostu o przeciąganie liny, ale z zaznaczeniem, że w ściśle wyznaczone miejsce! Nie zawsze będzie to proste...

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.96 (26)

Zagrań: 7608

Mu Complex: Epizod drugi

Mu Complex: Epizod drugi

Hakerzy nie biorą się znikąd, najpierw trzeba nauczyć się wielu rzeczy. Ci, którzy grali już w pierwszą część gry "Mu Complex" są o krok bliżej. Nadeszła kolejna porcja wyzwań, do których wystarczy tylko sprawny umysł i klawiatura!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.33 (15)

Zagrań: 2494

Pan Multikarton 2

Pan Multikarton 2

Pamiętacie jeszcze bardzo pomysłową grę "Pan Multikarton"? Nadciąga jej udana kontynuacja! Trzeba układać pod sobą stosy kartonów, które pomogą dotrzeć w dosłownie każde miejsce. Trzeba kombinować!

Kategoria: Platformówki, Logiczne

Ocena: 3.66 (6)

Zagrań: 2580

Wężownik

Wężownik

Czy ktoś widział już latającego węża? To chyba nie jest ten słynny "wonsz rzeczny"? Tak czy siak, trzeba go poprowadzić przez planszę, mając na uwadze, że wznosi się z pewnym ograniczeniem. Oprawa w stylu retro dodaje uroku!

Kategoria: Zręcznościowe, Logiczne

Ocena: 4.29 (27)

Zagrań: 5732

Dopóki krowy nas nie rozłączą

Dopóki krowy nas nie rozłączą

Jakby to powiedzieć... jest kosmita i pewna kobieta, którzy mają się zdecydowanie ku sobie. Reszta to wciągające dialogi, które dla graczy znających język angielski mogą być wstępem do świetnej przygody.

Kategoria: Logiczne, Przygodowe

Ocena: 4.44 (9)

Zagrań: 4439

Suma punktów

Suma punktów

Przed Tobą matematyczna gra logiczna, w której za pomocą klocków odejmujących musisz wyzerować pola z liczbami. Z każdym poziomem gra będzie stawała się coraz trudniejsza, więc już na początku zapoznaj się z dostępnymi klockami odejmującymi i dobrze zaplanuj ich rozmieszczenie.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.91 (12)

Zagrań: 2929

Zapanuj nad wiatrem 2

Zapanuj nad wiatrem 2

Pora trochę zapanować nad jednym z czterech żywiołów! To udana kontynuacja przyjemnej gry "Zapanuj nad wiatrem". Tytuł zdradza niemal wszystko, więc... powodzenia!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.81 (16)

Zagrań: 6421