Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Strategiczne

Królewska ofensywa 2 Królewska ofensywa 2
Królewska ofensywa 2
22 czerwca
5793
Graj teraz
Tym razem zieloni zrobili prawdziwe va banque! Druga część wciągającej gry "Królewska ofensywa" wjeżdża na czerwonym dywanie i zabiera wolny czas. Cel jest...
Aztekowie: Taktyczny podbój Aztekowie: Taktyczny podbój
Aztekowie: Taktyczny podbój
20 czerwca
3808
Graj teraz
Naprawdę wciągająca zabawa w konkwistadorów azteckich plemion. Twoje wojska muszą w turowym systemie walki pokonać plemiona tubylców, którzy zaciekle bronią ojczystych terenów. Wedle rozkazu!
Bitwa głuptasów Bitwa głuptasów
Bitwa głuptasów
20 czerwca
3503
Graj teraz
Dziewczyny kontra chłopacy - to takie dziecinne, że aż... głupie. Na szczęście w tej grze nikt się tym nie przejmuje i akcja toczy się po swojemu. Wysyłaj swoje zabawkowe wojska i walcz o zwycięstwo!
Komandor gwiezdnej floty bojowej Komandor gwiezdnej floty bojowej
Komandor gwiezdnej floty bojowej
19 czerwca
5087
Graj teraz
Z kwiatka na kwiatek, albo raczej: z planety na planetę. Dowódź prawdziwą kosmiczną flotą, która walczy z tymi z drugiego końca planszy o dominację w galaktyce. Ślij jednostki, planuj działania i przejmij panowanie!
Galaktyczne zbiory Galaktyczne zbiory
Galaktyczne zbiory
13 czerwca
5990
Graj teraz
Zasiedlanie nieznanej galaktyki w stylu gry strategicznej? Czemu nie! W końcu kosmosy same się nie podbiją. Steruj swoją gwiezdną flotą między bazami, kontroluj sytuację i dbaj o rozwój!
Starcie ras 3 Starcie ras 3
Starcie ras 3
1 czerwca
6045
Graj teraz
Jedni zupełni różni od drugich, ale przyświeca im ten sam cel: zdobyć wszystkie miasta, zniszczyć rywali, przejąć kontrolę! Wciel w życie swój wielki plan i posyłaj wojska do boju. Tylko dobry wódz może...
Zielone Królestwo Zielone Królestwo
Zielone Królestwo
29 maja
8195
Graj teraz
Jesteś królem Zielonego Królestwa, a Twoi sąsiedzi chcą wojny. Zrób wszystko, żeby nie dać się pokonać. Buduj kopalnie, baraki i wieżyczki, aby mieć wystarczającą ilość złota i żołnierzy. Zniszcz wszystkie...
Północne klany Północne klany
Północne klany
19 maja
29085
Graj teraz
Gdzieś daleko na północy toczy się wojna o panowanie. Kontynent podzielony na części stał się areną strategicznych zmagań wrogich klanów. Wykaż się zmysłem przywódcy i podbij cały teren, zanim ktoś zgładzi...
Cesarska taktyka bojowa Cesarska taktyka bojowa
Cesarska taktyka bojowa
19 maja
2843
Graj teraz
Każdy dobry wódz wie, że walka bez taktyki to jak koń bez siodła. Dlatego planuj ruchy swojego kilkuosobowego oddziału w turowej walce tak, aby przeciwnik niczym nie zdołał Cię zaskoczyć. Warto się zastanowić!
Sześcienne imperia: Poważne konsekwencje Sześcienne imperia: Poważne konsekwencje
Sześcienne imperia: Poważne konsekwencje
18 maja
20532
Graj teraz
Wszyscy jejowi stratedzy mogą rezerwować sobie masę wolnego czasu, bo na monitory wkracza nowa, lepsza odsłona gry "Sześcienne imperium". Miasta i wioski same się...
Rewelacyjna flota morska Rewelacyjna flota morska
Rewelacyjna flota morska
17 maja
9390
Graj teraz
Wilki morskie wkraczają do boju na spienionych falach. Czerwona armia - w tym wypadku ta zła - zaczyna działania zaczepne. Rozwiązanie mogło być tylko jedno, więc wszystkie ręce na pokład i do boju!
Nocleg ze śniadaniem 3 Nocleg ze śniadaniem 3
Nocleg ze śniadaniem 3
14 maja
8695
Graj teraz
Zarządzanie motelem, który ma przynosić zyski to nie jest łatwa sprawa! Trzeba dbać o to, żeby klientom niczego nie brakowało. Spróbuj wkręcić się bocznymi drzwiami w hotelarski biznes i rozwinąć interes!
Plac zabaw Plac zabaw
Plac zabaw
5 maja
12036
Graj teraz
Jest wprawdzie ładny park, ale chyba brakuje w nim kilku atrakcji. Stwórz plac zabaw dopasowany do oczekiwań przewijających się w pobliżu ludzi, aby konsekwentnie poprawiać im humor. To jak, zjeżdżalnia czy huśtawka?
Biznes na klepaczach kodu Biznes na klepaczach kodu
Biznes na klepaczach kodu
5 maja
7492
Graj teraz
Programiści najniższego szczebla - zbierz ich w jednym miejscu, stwórz warunki i... obserwuj rosnącą stopniowo górę pieniędzy. Informatyczny biznes teraz nie wymaga od Ciebie dobrych studiów i znajomości kilku...
Złoty ninja Złoty ninja
Złoty ninja
2 maja
5848
Graj teraz
Złota barwa musi oznaczać coś wyjątkowego - na przykład ninję, który nie boi się żadnego przeciwnika. Od bazy do bazy, od obrony do podboju! Spraw, żeby jak najszybciej zapanować nad sytuacją.
Wędkarski biznes 2 Wędkarski biznes 2
Wędkarski biznes 2
1 maja
13478
Graj teraz
Nie tylko dla owianych internetową legendą fanatyków wędkarstwa. Dla wielu ludzi to tylko hobby, ale w drugiej części gry "Wędkarski biznes" liczy się przede...
Hero Quest Hero Quest
Hero Quest
30 kwietnia
7749
Graj teraz
Musisz stworzyć armię dzielnych i silnych wojowników, którzy nie boją się goblinów i innych dziwnych stworów. Udoskonalaj magiczne moce i swoich żołnierzy, podbijając kolejne tereny.
Ludzie vs potwory Ludzie vs potwory
Ludzie vs potwory
30 kwietnia
7846
Graj teraz
Musisz stworzyć armię ludzi, która rozprawi się na zawsze z potworami śpiącymi w swoich miasteczkach. Mądrze zarządzaj pieniędzmi i ludźmi, aby odnosić zwycięstwo przy każdej walce.
Zamkowe straże 3 Zamkowe straże 3
Zamkowe straże 3
21 kwietnia
11022
Graj teraz
Długo to trwało, ale doczekaliśmy się trzeciej części gry o tytule "Zamkowe straże". Oznacza to, że czeka na Was spora porcja fortyfikacji, ataków, wież i...
Kosmici przejmują świat Kosmici przejmują świat
Kosmici przejmują świat
19 kwietnia
5590
Graj teraz
Od Madagaskaru po Kanadę, od Afganistanu po Polskę - kosmici zaatakowali cały świat! Nie ma miejsca na żadne "ratuj się kto może", tylko trzeba walczyć. Zbuduj na szybko własne wojsko i tocz zacięte boje!
Królewska ekipa Królewska ekipa
Królewska ekipa
12 kwietnia
21035
Graj teraz
Wiadomo, że samo słowo "ekipa" budzi u nieprzyjaciół lęk i niepewność. A w kupie siła, także zbierz swoje jednostki, pomyśl nad ich rozstawieniem i rozpocznij bohaterską walkę. W imię królestwa!
Biznes na hodowli zwierząt Biznes na hodowli zwierząt
Biznes na hodowli zwierząt
30 marca
18836
Graj teraz
Kury, obory, bydło mniejsze, bydło większe, zyski, obroty - może zakręcić się w głowie! Dziś wiejski hodowca nie jest już wąsatym panem z widłami, ale prawdziwym przedsiębiorcą z głową na karku. Spróbuj...
Mroźne wyspy Mroźne wyspy
Mroźne wyspy
28 marca
16787
Graj teraz
Wikingowie, mroźne potwory i zaciekła walka o swoje - zresztą to chyba logiczne, jeśli są w to zamieszani skandynawscy wojownicy! Ich wyspy zostały pokryte lodem i musisz jak najszybciej odzyskać nad nimi kontrolę!
Wojny cywilizacji 3 Wojny cywilizacji 3
Wojny cywilizacji 3
24 marca
15568
Graj teraz
Cywilizacja ciągle trwa, więc nic dziwnego, że pojawia się też kolejna część gry "Wojny cywilizacji". Świetna strategia wraz z nowymi poziomami przynosi...
Miecz i łyżka Miecz i łyżka
Miecz i łyżka
23 marca
13525
Graj teraz
Miecz - bo w obliczu zagrożenia tylko Twoje dzielne wojsko może ocalić zamek przed wrogiem. Łyżka - bo w końcu jakoś trzeba wykarmić i zmotywować swoich wojaków! Zorganizuj się tak, aby przeżyć!
Wojenna opowieść Wojenna opowieść
Wojenna opowieść
22 marca
10486
Graj teraz
Nie ma czasu na wyjaśnienia! Jest tylko wielka wojna, dwa wrogie obozy, pole bitwy i tabuny wojowników idących na śmierć! Wkręć się w bitwę i kieruj własną armią, wspomagając ją ostrzałem z łuku.
Biznes cmentarny 2 Biznes cmentarny 2
Biznes cmentarny 2
18 marca
15358
Graj teraz
Jak by to powiedzieć... Ktoś musi umierać, żeby zarabiać mógł ktoś! Rozwiń firmę pogrzebową, zapanuj nad cmentarnym rynkiem i zadbaj o to, żeby świadczyć usługi najwyższej jakości. Smutne, ale biznes to biznes!
Biznes z egzotycznych napojów Biznes z egzotycznych napojów
Biznes z egzotycznych napojów
13 marca
5310
Graj teraz
Tutaj ktoś naprawdę miał głowę na karku! Bo jaki biznes może się sprawdzić w ciepłym, nadmorskim mieście pełnym słońca? Egzotyczne napoje i drinki z parasolkami! Rozwiń firmę od podstaw i zostań rekinem biznesu!
Wojny stosów Wojny stosów
Wojny stosów
9 marca
9864
Graj teraz
Na stos z nimi! Tyle, że w tym przypadku ułożenie rekrutów w stos jedynie zwiększy ich siłę. Walcz z wrogiem po drugiej stronie mapy, posyłając na niego mega-super-mocne kombinacje jednostek!
Rewelacyjny podbój Rewelacyjny podbój
Rewelacyjny podbój
23 lutego
11575
Graj teraz
Niebiescy kontra czerwoni. Wielkie podboje, bitwy o najwyższą stawkę i żołnierze, którzy nie cofną się przed niczym! Zaplanuj swoje wojenne ruchy, zbierz ekipę i poślij ją do boju w swoim imieniu!
Mężczyźni ze stali Mężczyźni ze stali
Mężczyźni ze stali
13 lutego
9669
Graj teraz
Nie boją się niczego i słuchają wszystkich rozkazów. Mężczyźni w stalowych zbrojach czekają na rozkazy swojego króla, czyli... Ciebie. Kontroluj sytuację, żeby nikt nie zaatakował cię z zaskoczenia!
Szlak Oriona Szlak Oriona
Szlak Oriona
9 lutego
6211
Graj teraz
Dobra i sprawna ekipa to gwarancja sukcesu. Podobnie musisz pomyśleć przy doborze załogi gwiezdnego statku, który może nie dolecieć do celu. Tylko Twoje dobre decyzje odmienią tragiczny los!
Własne królestwo Własne królestwo
Własne królestwo
28 stycznia
9768
Graj teraz
Każdy ma jakieś swoje własne królestwo, ale tylko księżniczki mają je naprawdę! Wciel się w dowodzącą obroną zamku białogłowę, która musi odpierać ataki złych sił. Jest o co walczyć!
Obronni ninja Obronni ninja
Obronni ninja
23 stycznia
13876
Graj teraz
Nie zawsze ninja działają samotnie i z ukrycia! Tutaj sytuacja wymaga zdecydowanej akcji - stawiaj wieżyczki, rozstaw wojowników i broń swoich terenów przez atakującymi samurajami.
Imperator: Za Rzym! Imperator: Za Rzym!
Imperator: Za Rzym!
21 stycznia
62018
Graj teraz
Starożytna Italia szuka władcy, który wyniesie ją na same szczyty! Chodzi o podbijanie kolejnych prowincji w klasycznej turowej strategii - i pokojowo, i siłą. Pamiętaj: nie od razu Rzym zbudowano!
Imperium handlowe 3: Królestwo Imperium handlowe 3: Królestwo
Imperium handlowe 3: Królestwo
12 stycznia
18348
Graj teraz
Rekiny biznesu, szykujcie się na grube inwestycje! Tłum napiera na drzwi, zewsząd kuszą obniżki i promocje... Nadciąga trzecia, iście królewska edycja gry "[url=http://www.gry.jeja.pl/szukaj.html?q=Shop+Empire]Imperium...