Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Shadow Kings - Dark Ages
Zabójcza kobieta

Zabójcza kobieta

Miasto Santa Lina to ciemna metropolia pełna gangsterów i innego typu przestępców zatruwających życie porządnych mieszkańców. Są tutaj mordercy, gwałciciele, dilerzy i złodzieje. Policja nie ma tutaj nic do gadania, a jakiekolwiek próby zrobienia porządku spełzają na niczym. Ty wcielasz się w zabójczą kobietę, która na własną rękę postanawia wymierzyć sprawiedliwość...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.00 (23)

Zagrań: 57871

Farmerella

Farmerella

Stwórz swoja własną farmę, dbaj o rośliny i zwierzęta, by rozwijały się zdrowo. Pamiętaj również o wypoczynku i dokupowaniu coraz to nowych sadzonek. Za swoją pracę zdobywasz punkty doświadczenia. Im więcej ich masz, tym więcej różnych roślin i zwierząt może znaleźć się w Twojej zagrodzie.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 8720

Kwindolnica

Kwindolnica

Wciel się w postać odważnego stworka Trytona, który poszukuje starożytnej Kwindolnicy, w której mędrcy tamtych czasów ukryli całą swoją wiedzę na temat wszechświata. Odnajduj klucze i otwieraj kolejne przejścia!

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.33 (9)

Zagrań: 14380

Traf do dołka

Traf do dołka

Celem gry będzie takie poustawianie dostępnych przedmiotów, by trafić do dołka. Masz wiele prób, ale im szybciej Ci się uda wykonać zadanie, tym więcej punktów końcowych otrzymasz.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.41 (12)

Zagrań: 12897

Taksówka 3

Taksówka 3

Po raz trzeci wyjedź z garażu i zostań najlepiej opłacanym taksówkarzem na mieście. Liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, na które ma wpływ wielu czynników. Będą to między innymi bezpieczna jazda i szybkość dowozu klienta do miejsca docelowego.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.41 (68)

Zagrań: 90466

Shadow Kings - Dark Ages

Shadow Kings - Dark Ages

Gra sponsorowana
Przygotuj się na epickie starcie połączonych sił elfów i krasnoludów z siłami zła wspieranymi przez orki. Daj się pochłonąć nowej, fantastycznej grze przygotowanej przez twórców wielkiego hitu "Goodgame Empire". Do boju!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Urban Rivals Solo

Urban Rivals Solo

Turniej Urban Rivals Solo zaczyna się właśnie dziś! Zbierz swoją drużynę i weź udział w serii pojedynków, by zostać zasłużonym zwycięzcom całej kompetycji.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.14 (28)

Zagrań: 15039

Przygody Abobo

Przygody Abobo

Przez Tobą mix najbardziej znanych ośmiu gier z konsoli NES. Wciel się w bohatera zwanego Abobo i stocz walkę z największymi wojownikami w mieście!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.34 (23)

Zagrań: 17155

Teatr śmierci

Teatr śmierci

Patyczaki kręcą się pod scenie, pod nią i nad nią a Ty musisz doprowadzić, by każdy z nich zginął. Uważaj jednak, by nie widzieli wzajemnie swojej śmierci.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.21 (14)

Zagrań: 17776

Bezmózga małpa

Bezmózga małpa

Celem gry będzie zabijanie określonej ilości ludzi. Zrobisz to wcielając się w dziką małpę i atakując ludność spacerującą po ZOO. Za wygarnięte ludziom bananowe monety możesz kupować lepsze bronie i gadżety.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.02 (49)

Zagrań: 48954

Widziałem ją

Widziałem ją

Wcielasz się w mężczyznę, który zauważa ukochaną gdzieś w oddali. Jednak jak się okazuje staje się ona zombie. Goni ukochanego chcąc go również zamienić w taką samą kreaturę. Złap ją do klatki, by nie zrobiła nikomu krzywdy.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.46 (88)

Zagrań: 35272

Farma marzeń

Farma marzeń

Masz okazję stworzyć swoją własną farmę z uprawami, zwierzętami i budynkami rolniczymi. Wszystkie te elementy wykupisz za fundusze zebrane w trakcie układania puzzli. Dopasuj do siebie 3 te same ikonki, by pozbyć się wszystkich żelaznych pól na planszy.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.41 (24)

Zagrań: 183132

Akrobacje patyczaka

Akrobacje patyczaka

Patyczak Sammy zna tysiąc sposobów, żeby Cię zabić. Być może nawet teraz czai się za Twoimi plecami... Ale nie, dziś nie czas na zabijanie, ale na jazdę rowerem! Pokonaj wyznaczoną trasę i wykonaj przy tym jak najwięcej trików!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.29 (24)

Zagrań: 13457