Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Farmerama
Złoczyńcy

Złoczyńcy

Ziemia zostaje zniszczona. Panuje wszechobecne zło. Jednak nie ma kogoś kto byłby dominantem. By wybrać nowego lidera między największymi złoczyńcami musi stoczyć się ostateczna walka...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.65 (35)

Zagrań: 17456

Ucieczka z placu zabaw

Ucieczka z placu zabaw

W trakcie przerwy w lekcjach zasnąłeś na szkolnym podwórku. Po przebudzeniu okazało się, że jesteś jedyną żywą duszą w tym miejscu. Twoim zadaniem będzie znalezienie klucza do furtki i powrót do domu.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.72 (25)

Zagrań: 28341

Walki kreatur

Walki kreatur

Stwórz drużynę różnych kreatur i stań do walki z przeciwnikiem. Po każdej rundzie rozwijaj swoich wojowników i dokupuj nowych, by pokonać coraz silniejszych wrogów pojawiających się na arenie.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.30 (39)

Zagrań: 28268

Tajemnicze laboratorium

Tajemnicze laboratorium

Pomóż bohaterowi w odkrywaniu kolejnych poziomów tajemniczego laboratorium. Niezbędne będzie zbieranie brakujących części maszyn i uruchamianie różnych mechanizmów. Uważaj przy tym na niebezpieczeństwa.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 2.85 (7)

Zagrań: 5908

Skarby w krypcie

Skarby w krypcie

Dr Carter musi zrobić porządki w krypcie i przetransportować wszystkie klejnoty do specjalnego teleportu. Przesuwaj ładunki wybuchowe w odpowiednie miejsca, by utorować sobie drogę i uważaj na niebezpieczeństwa czyhające gdzieś w głębi komnat.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.7 (20)

Zagrań: 16135

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Czarne żagle

Czarne żagle

Poprowadź swoją piracką flotę przez morza Wielkiej Brytanii i zdobądź jak największy łup. Zgrabione z angielskich statków skarby możesz wykorzystywać na ulepszenia swoich jednostek bądź dokupowanie nowych.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.28 (21)

Zagrań: 24137

Rozwoziciel gazet 2

Rozwoziciel gazet 2

Druga część gry, w której wcielasz się w rolę młodego rozwoziciela gazet. Jednak nie ma on wcale zamiaru wykonywać swoich obowiązków. Rzuca więc gazety zawierające dynamit w okna domów bądź w bezbronnych ludzi stojących na ulicach.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.35 (17)

Zagrań: 10581

Miasto zniszczenia

Miasto zniszczenia

Wciel się w postać ogromnego patyczaka, który niszczy miasto, pożera ludzi i powoduje różnego rodzaju kraksy i katastrofy. Uważaj na atakujące Cię służby porządkowe. Możesz wybrać również dwa inne tryby gry.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.89 (37)

Zagrań: 30768

Atak obcych

Atak obcych

Obcy wysłali na Ziemię swojego trójnożnego robota, którego zadaniem jest zniszczenie rodzaju ludzkiego. Pokieruj więc maszyną i spowoduj jak największe spustoszenie wśród ludzi. Pamiętaj o ulepszeniach!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.61 (26)

Zagrań: 25156

Kolorowe bloki 2

Kolorowe bloki 2

Druga cześć gry, w której należy doprowadzić niebieski kwadrat do platformy o tym samym kolorze. Zrobisz to poprzez usuwanie bloków w odpowiedniej kolejności.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.5 (10)

Zagrań: 11817

Wściekłe pszczoły

Wściekłe pszczoły

Jesteś pszczołą i to nie byle jaką, tylko najważniejszą pszczołą w stadzie. Niestety część mieszkańców się buntuje i chce wykraść Twój ukochany miód. Nie możesz do tego dopuścić, więc chwytasz za broń i chronisz swojego skarbu!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.35 (28)

Zagrań: 16052

Menedżer piłkarski : Sezon 2011/2012

Menedżer piłkarski : Sezon 2011/2012

Kolejna odsłona gry, w której możesz wcielić się w rolę menadżera jednego z klubów ligii angielskiej lub hiszpańskiej. Poprowadź swoją drużynę do sukcesu i pokaż kto jest najlepszym zarządcą w świecie piłki.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.63 (101)

Zagrań: 180954