Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Bread Duck

Bread Duck

Wcielasz się w postać kaczki, która ratuje zwierzęta z opresji torując im drogę domu. Sama również musi uważać na czyhające na jej drodze niebezpieczeństwa. Postaraj się przy tym zebrać jak najwięcej monet, by ukończyć poziom z wysokim wynikiem.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.16 (12)

Zagrań: 8188

Ranek po imprezie 2

Ranek po imprezie 2

Kolejna impreza dobiegła końca. Niefartownie rodzice za chwilę mają wpaść do pokoju, w którym panuje totalny bałagan. Pochowaj rzeczy w odpowiednie miejsca nim wyjdzie na jaw co się działo poprzedniego wieczoru.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.03 (32)

Zagrań: 18295

Zabójcza kobieta

Zabójcza kobieta

Miasto Santa Lina to ciemna metropolia pełna gangsterów i innego typu przestępców zatruwających życie porządnych mieszkańców. Są tutaj mordercy, gwałciciele, dilerzy i złodzieje. Policja nie ma tutaj nic do gadania, a jakiekolwiek próby zrobienia porządku spełzają na niczym. Ty wcielasz się w zabójczą kobietę, która na własną rękę postanawia wymierzyć sprawiedliwość...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.00 (23)

Zagrań: 57942

Farmerella

Farmerella

Stwórz swoja własną farmę, dbaj o rośliny i zwierzęta, by rozwijały się zdrowo. Pamiętaj również o wypoczynku i dokupowaniu coraz to nowych sadzonek. Za swoją pracę zdobywasz punkty doświadczenia. Im więcej ich masz, tym więcej różnych roślin i zwierząt może znaleźć się w Twojej zagrodzie.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 8801

Kwindolnica

Kwindolnica

Wciel się w postać odważnego stworka Trytona, który poszukuje starożytnej Kwindolnicy, w której mędrcy tamtych czasów ukryli całą swoją wiedzę na temat wszechświata. Odnajduj klucze i otwieraj kolejne przejścia!

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.33 (9)

Zagrań: 14483

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Traf do dołka

Traf do dołka

Celem gry będzie takie poustawianie dostępnych przedmiotów, by trafić do dołka. Masz wiele prób, ale im szybciej Ci się uda wykonać zadanie, tym więcej punktów końcowych otrzymasz.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.41 (12)

Zagrań: 12943

Taksówka 3

Taksówka 3

Po raz trzeci wyjedź z garażu i zostań najlepiej opłacanym taksówkarzem na mieście. Liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, na które ma wpływ wielu czynników. Będą to między innymi bezpieczna jazda i szybkość dowozu klienta do miejsca docelowego.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.42 (69)

Zagrań: 91329

Urban Rivals Solo

Urban Rivals Solo

Turniej Urban Rivals Solo zaczyna się właśnie dziś! Zbierz swoją drużynę i weź udział w serii pojedynków, by zostać zasłużonym zwycięzcom całej kompetycji.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.14 (28)

Zagrań: 15109

Przygody Abobo

Przygody Abobo

Przez Tobą mix najbardziej znanych ośmiu gier z konsoli NES. Wciel się w bohatera zwanego Abobo i stocz walkę z największymi wojownikami w mieście!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.34 (23)

Zagrań: 17245

Teatr śmierci

Teatr śmierci

Patyczaki kręcą się pod scenie, pod nią i nad nią a Ty musisz doprowadzić, by każdy z nich zginął. Uważaj jednak, by nie widzieli wzajemnie swojej śmierci.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.21 (14)

Zagrań: 17880

Bezmózga małpa

Bezmózga małpa

Celem gry będzie zabijanie określonej ilości ludzi. Zrobisz to wcielając się w dziką małpę i atakując ludność spacerującą po ZOO. Za wygarnięte ludziom bananowe monety możesz kupować lepsze bronie i gadżety.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.02 (49)

Zagrań: 49026

Widziałem ją

Widziałem ją

Wcielasz się w mężczyznę, który zauważa ukochaną gdzieś w oddali. Jednak jak się okazuje staje się ona zombie. Goni ukochanego chcąc go również zamienić w taką samą kreaturę. Złap ją do klatki, by nie zrobiła nikomu krzywdy.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.47 (89)

Zagrań: 35420