Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Heroes Online
eicibdO

eicibdO

Pokieruj bohaterem tak, by dotarł na drugą stronę planszy. Musisz zwrócić uwagę na lustrzane odbicie, które w późniejszych poziomach różni się od oryginału i jest szansą na pokonanie czekającej Cię drogi.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.36 (22)

Zagrań: 11435

Zamkowy obrońca 2

Zamkowy obrońca 2

Po raz kolejny jesteś zamkowym obrońcą i chronisz swoją twierdzę przed atakami wrogich jednostek. Z każdym kolejnym poziomem możesz wykupywać ulepszenia i nowe bronie za fundusze zebrane w trakcie walki.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.03 (33)

Zagrań: 27664

Przełączanie między światami

Przełączanie między światami

Wcielasz się w rolę małego chłopca, który musi otworzyć drzwi prowadzące do następnego poziomu. Żeby jednak to uczynić najpierw powinien znaleźć po jednym kluczu w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Uważaj jednak - masz ograniczoną liczbę przemieszczeń między światami!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.36 (11)

Zagrań: 8805

Odnów zamek Drakuli

Odnów zamek Drakuli

Celem gry będzie odnowienie zamku Drakuli poprzez ułożenie puzzli z odpowiednimi elementami wystroju wnętrza. Na każdą układankę masz ograniczoną ilość czasu, więc postaraj się to zrobić jak najszybciej.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.15 (13)

Zagrań: 13070

Złoczyńcy

Złoczyńcy

Ziemia zostaje zniszczona. Panuje wszechobecne zło. Jednak nie ma kogoś kto byłby dominantem. By wybrać nowego lidera między największymi złoczyńcami musi stoczyć się ostateczna walka...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.65 (35)

Zagrań: 17480

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Ucieczka z placu zabaw

Ucieczka z placu zabaw

W trakcie przerwy w lekcjach zasnąłeś na szkolnym podwórku. Po przebudzeniu okazało się, że jesteś jedyną żywą duszą w tym miejscu. Twoim zadaniem będzie znalezienie klucza do furtki i powrót do domu.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.72 (25)

Zagrań: 28451

Walki kreatur

Walki kreatur

Stwórz drużynę różnych kreatur i stań do walki z przeciwnikiem. Po każdej rundzie rozwijaj swoich wojowników i dokupuj nowych, by pokonać coraz silniejszych wrogów pojawiających się na arenie.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.30 (39)

Zagrań: 28308

Tajemnicze laboratorium

Tajemnicze laboratorium

Pomóż bohaterowi w odkrywaniu kolejnych poziomów tajemniczego laboratorium. Niezbędne będzie zbieranie brakujących części maszyn i uruchamianie różnych mechanizmów. Uważaj przy tym na niebezpieczeństwa.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 2.85 (7)

Zagrań: 5921

Skarby w krypcie

Skarby w krypcie

Dr Carter musi zrobić porządki w krypcie i przetransportować wszystkie klejnoty do specjalnego teleportu. Przesuwaj ładunki wybuchowe w odpowiednie miejsca, by utorować sobie drogę i uważaj na niebezpieczeństwa czyhające gdzieś w głębi komnat.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.7 (20)

Zagrań: 16174

Czarne żagle

Czarne żagle

Poprowadź swoją piracką flotę przez morza Wielkiej Brytanii i zdobądź jak największy łup. Zgrabione z angielskich statków skarby możesz wykorzystywać na ulepszenia swoich jednostek bądź dokupowanie nowych.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.28 (21)

Zagrań: 24161

Rozwoziciel gazet 2

Rozwoziciel gazet 2

Druga część gry, w której wcielasz się w rolę młodego rozwoziciela gazet. Jednak nie ma on wcale zamiaru wykonywać swoich obowiązków. Rzuca więc gazety zawierające dynamit w okna domów bądź w bezbronnych ludzi stojących na ulicach.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.35 (17)

Zagrań: 10595

Miasto zniszczenia

Miasto zniszczenia

Wciel się w postać ogromnego patyczaka, który niszczy miasto, pożera ludzi i powoduje różnego rodzaju kraksy i katastrofy. Uważaj na atakujące Cię służby porządkowe. Możesz wybrać również dwa inne tryby gry.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.89 (37)

Zagrań: 30834