Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Heroes Online
Koło sprawiedliwości

Koło sprawiedliwości

Stań do teleturnieju opartego na kultowym Kole Fortuny i licz na łut szczęścia, który pozwoli Ci zgarnąć wielkie pieniądze. Może się również tak zdarzyć, że stracisz rękę, nogę lub nawet życie! Powodzenia!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.30 (85)

Zagrań: 43119

Szalona piłka - skakanie

Szalona piłka - skakanie

Znów masz szansę pokierować bardzo skoczną piłką. Wznoś się po platformach i postaraj się zebrać jak najwięcej punktów. Po drodze możesz również zdobyć gwiazdki, których odpowiednia ilość odblokuje nowe piłki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.46 (28)

Zagrań: 19759

Życie laski

HIT!

Życie laski

Pamiętacie życie cwaniaczka? Tym razem wcielicie się w rolę dziewczyny, której daleko do miss... Jednak jej marzeniem jest zostać wielką gwiazdą telewizyjną. Pomóż jej w osiągnięciu celu, poznawaj ludzi, zapełniaj szafę, organizuj imprezy oraz korzystaj z pomocy Centrum Piękności...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.44 (218)

Zagrań: 216669

Stwórz śmieszną twarz

Stwórz śmieszną twarz

Masz szansę stworzyć śmieszną twarz z dostępnych części od różnych ludzi. Pochwal się efektem wrzucając screena do komentarza. Możesz również zabawić się w tworzenie zadanej twarzy w określonym czasie. Każda udana próba poprowadzi Cię do następnego poziomu.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.66 (89)

Zagrań: 46384

Wielki grubas

Wielki grubas

Wcielasz się w postać potwora, który bardzo szybko przybiera na wadze. Pozwala mu to niszczyć stojące na jego drodze przeszkody. Pokieruj bohaterem i postaraj się przebyć jak najdłuższy dystans.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.04 (21)

Zagrań: 9759

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Czarodziejskie mury

Czarodziejskie mury

Jesteś potężnym czarodziejem, który potrafi wyczarować różne rodzaje murów. Wykorzystaj jego umiejętności w kolejnych poziomach, kiedy to trzeba będzie bronić owiec, rycerzy bądź siebie samego przed atakiem wroga.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.78 (14)

Zagrań: 11980

Bilard - Dziewiątka

Bilard - Dziewiątka

Zagraj w Dziewiątkę na wybranym stole i w określonym czasie postaraj się wbić bile do łuz zachowując odpowiednią kolejność - od najmniejszej do największej. Możesz również wybrać tryb treningowy, w którym zmierzysz się z komputerem.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 28624

Symulator jazdy po Google Maps

HIT!

Symulator jazdy po Google Maps

Masz okazję pokierować wybranym przez siebie samochodem i podróżować po całym świecie z podkładem z Google Maps. Dokąd się wybierzesz? Pozostaniesz na starym kontynencie czy wyjedziesz za ocean?

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.09 (308)

Zagrań: 568951

Karne Euro 2012

HIT!

Karne Euro 2012

Jak się zakończą tegoroczne Mistrzostwa Europy? Kto zwycięży w niedzielę? Ty już teraz możesz wcielić się w jedną z drużyn i sprawdzić jak zakończy się finał oraz kto wygra rzuty karne. Do dzieła!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.35 (230)

Zagrań: 175645

Sni[p]r 4

Sni[p]r 4

Wciel się w rolę zawodowego snajpera i nie pozwól wrogim jednostkom przedostać się do Twojej bazy. Możesz kupować nową broń oraz ulepszać swoje obwarowania za fundusze zdobyte dzięki zabijaniu wroga.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.69 (52)

Zagrań: 26959

Maldark: Zdobywca wszystkich światów

Maldark: Zdobywca wszystkich światów

Gra powstała w oparciu o serial Level Up. Zły czarnoksiężnik Maldark po raz kolejny poszukuje świata, który mógłby zniszczyć. Twoim zadaniem będzie przeszkodzenie mu w tym. Wybierz klasę postaci i rozwijaj swojego bohatera, by stawić czoła potężnemu czarownikowi.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.53 (32)

Zagrań: 36461

Ucieczka z chałupy

Ucieczka z chałupy

Uwięziono Cię w chałupie niedaleko brzegu morskiego. Musisz rozwiązać szereg zagadek, żeby wydostać się stamtąd i zdążyć na prom odpływający rano z niedalekiego portu. Czy uda Ci się to zrobić?

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3.47 (17)

Zagrań: 20770