Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Akademia jazdy Mobil 1
Kolej w dolinie

Kolej w dolinie

Pokieruj ruchem linii kolejowych znajdujących się w dolinie. Do każdej stacji musisz doprowadzić odpowiadający kolorem pociąg. Uważaj by nie spowodować wypadku ani nie nakierować pojazdu na zły tor.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.66 (15)

Zagrań: 13379

Ostateczne zabójstwo 3: Dodatkowe plansze

Ostateczne zabójstwo 3: Dodatkowe plansze

Oto dodatkowe plansze do trzeciej części gry Ostateczne zabójstwo. Wciel się w jednego z najlepszych płatnych zabójców w okolicy i wykonaj szereg dodatkowych misji, pamiętając o tym, by pozostać niezauważonym.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.28 (32)

Zagrań: 11570

Wojna rycerzy

Wojna rycerzy

Toczy się wojna między najpotężniejszymi rycerzami królestw. Każdy z nich musi poprowadzić swoją armię do zwycięstwa. Czy uda Ci się odeprzeć ataki wrogich jednostek?

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 4.36 (22)

Zagrań: 14453

Mechanik

Mechanik

Wcielasz się w rolę mechanicznego robota, który próbuje wydostać się z fabryki wiatraków. Musisz przesuwać skrzynie, otwierać przejścia i w każdym kolejnym poziomie dotrzeć do drzwi wyjściowych.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.71 (7)

Zagrań: 7514

Przełączanie kształtów

Przełączanie kształtów

Twoim zadaniem będzie pozbycie się zielonych potworków z planszy. Uda Ci się to przy pomocy zmiany kształtów z kwadratów na koła. Postaraj się zebrać przy tym wszystkie kryształki.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.26 (15)

Zagrań: 10087

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Frankentory

Frankentory

Wcielasz się w postać Franka, który został stworzony w tajemniczym laboratorium przez szalonego naukowca. Musisz uciec z tego miejsca ponieważ chciałbyś się dowiedzieć więcej o otaczającym Cię świecie, na co nie pozwala Twój stwórca.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.74 (16)

Zagrań: 11423

Profesjonalny bramkarz Euro 2012

Profesjonalny bramkarz Euro 2012

Ludzie dopiero zaczynają się budzić z gorączki Euro 2012, ale Ty masz szansę stworzyć swoją własną historię oraz wyłonić własnego mistrza Europy. Może będzie to drużyna prowadzona przez Ciebie?

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.91 (187)

Zagrań: 135659

Stupidella

Stupidella

Oto prawdziwa historia Kopciuszka! Wcale nie była z niej taka niewinna i cudowna dziewczynka, jak wszędzie opowiadają. Zobacz kilka scen z życia okropnej pseudo-księżniczki oraz postaraj się rozwiązać szereg zagadek.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.16 (43)

Zagrań: 26627

Miejska wojna 2

Miejska wojna 2

Kolejna część miejskiej wojny, w której będziesz wykonywać powierzoną Ci misję. Pokonaj wszystkich wrogów, którzy będą starali Ci w tym przeszkodzić!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.39 (53)

Zagrań: 125934

Koło sprawiedliwości

Koło sprawiedliwości

Stań do teleturnieju opartego na kultowym Kole Fortuny i licz na łut szczęścia, który pozwoli Ci zgarnąć wielkie pieniądze. Może się również tak zdarzyć, że stracisz rękę, nogę lub nawet życie! Powodzenia!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.28 (87)

Zagrań: 43437

Szalona piłka - skakanie

Szalona piłka - skakanie

Znów masz szansę pokierować bardzo skoczną piłką. Wznoś się po platformach i postaraj się zebrać jak najwięcej punktów. Po drodze możesz również zdobyć gwiazdki, których odpowiednia ilość odblokuje nowe piłki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.46 (28)

Zagrań: 20667

Życie laski

HIT!

Życie laski

Pamiętacie życie cwaniaczka? Tym razem wcielicie się w rolę dziewczyny, której daleko do miss... Jednak jej marzeniem jest zostać wielką gwiazdą telewizyjną. Pomóż jej w osiągnięciu celu, poznawaj ludzi, zapełniaj szafę, organizuj imprezy oraz korzystaj z pomocy Centrum Piękności...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.46 (226)

Zagrań: 229484