Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Heroes Online
Stupidella

Stupidella

Oto prawdziwa historia Kopciuszka! Wcale nie była z niej taka niewinna i cudowna dziewczynka, jak wszędzie opowiadają. Zobacz kilka scen z życia okropnej pseudo-księżniczki oraz postaraj się rozwiązać szereg zagadek.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.16 (43)

Zagrań: 26201

Miejska wojna 2

Miejska wojna 2

Kolejna część miejskiej wojny, w której będziesz wykonywać powierzoną Ci misję. Pokonaj wszystkich wrogów, którzy będą starali Ci w tym przeszkodzić!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.39 (53)

Zagrań: 124618

Koło sprawiedliwości

Koło sprawiedliwości

Stań do teleturnieju opartego na kultowym Kole Fortuny i licz na łut szczęścia, który pozwoli Ci zgarnąć wielkie pieniądze. Może się również tak zdarzyć, że stracisz rękę, nogę lub nawet życie! Powodzenia!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.30 (85)

Zagrań: 43192

Szalona piłka - skakanie

Szalona piłka - skakanie

Znów masz szansę pokierować bardzo skoczną piłką. Wznoś się po platformach i postaraj się zebrać jak najwięcej punktów. Po drodze możesz również zdobyć gwiazdki, których odpowiednia ilość odblokuje nowe piłki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.46 (28)

Zagrań: 19967

Życie laski

HIT!

Życie laski

Pamiętacie życie cwaniaczka? Tym razem wcielicie się w rolę dziewczyny, której daleko do miss... Jednak jej marzeniem jest zostać wielką gwiazdą telewizyjną. Pomóż jej w osiągnięciu celu, poznawaj ludzi, zapełniaj szafę, organizuj imprezy oraz korzystaj z pomocy Centrum Piękności...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.45 (221)

Zagrań: 220694

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Stwórz śmieszną twarz

Stwórz śmieszną twarz

Masz szansę stworzyć śmieszną twarz z dostępnych części od różnych ludzi. Pochwal się efektem wrzucając screena do komentarza. Możesz również zabawić się w tworzenie zadanej twarzy w określonym czasie. Każda udana próba poprowadzi Cię do następnego poziomu.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.66 (89)

Zagrań: 47121

Wielki grubas

Wielki grubas

Wcielasz się w postać potwora, który bardzo szybko przybiera na wadze. Pozwala mu to niszczyć stojące na jego drodze przeszkody. Pokieruj bohaterem i postaraj się przebyć jak najdłuższy dystans.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.04 (21)

Zagrań: 9918

Czarodziejskie mury

Czarodziejskie mury

Jesteś potężnym czarodziejem, który potrafi wyczarować różne rodzaje murów. Wykorzystaj jego umiejętności w kolejnych poziomach, kiedy to trzeba będzie bronić owiec, rycerzy bądź siebie samego przed atakiem wroga.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.78 (14)

Zagrań: 12069

Bilard - Dziewiątka

Bilard - Dziewiątka

Zagraj w Dziewiątkę na wybranym stole i w określonym czasie postaraj się wbić bile do łuz zachowując odpowiednią kolejność - od najmniejszej do największej. Możesz również wybrać tryb treningowy, w którym zmierzysz się z komputerem.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 28887

Symulator jazdy po Google Maps

HIT!

Symulator jazdy po Google Maps

Masz okazję pokierować wybranym przez siebie samochodem i podróżować po całym świecie z podkładem z Google Maps. Dokąd się wybierzesz? Pozostaniesz na starym kontynencie czy wyjedziesz za ocean?

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.09 (313)

Zagrań: 583364

Karne Euro 2012

HIT!

Karne Euro 2012

Jak się zakończą tegoroczne Mistrzostwa Europy? Kto zwycięży w niedzielę? Ty już teraz możesz wcielić się w jedną z drużyn i sprawdzić jak zakończy się finał oraz kto wygra rzuty karne. Do dzieła!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.35 (231)

Zagrań: 178044

Sni[p]r 4

Sni[p]r 4

Wciel się w rolę zawodowego snajpera i nie pozwól wrogim jednostkom przedostać się do Twojej bazy. Możesz kupować nową broń oraz ulepszać swoje obwarowania za fundusze zdobyte dzięki zabijaniu wroga.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.69 (52)

Zagrań: 27042