Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Royal Quest
Proste ruchy 2

Proste ruchy 2

Druga część gry, w której musisz doprowadzić kulę do flagi. W każdym poziomie masz do wykorzystania różne atrybuty typu: powiększenie kuli, lewitacja i inne, które będą pomocne przy wykonaniu zadania.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.86 (36)

Zagrań: 11785

Sketchman

Sketchman

W grze wcielasz się w postać rysunkowego bohatera i musisz przebiec jak najdłuższy dystans. Możesz niszczyć przedmioty pojawiające się na Twojej drodze przy pomocy broni, którą posiadasz.
Swoim wynikiem pochwal się w komentarzach.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.68 (19)

Zagrań: 5579

Parowóz: Dodatkowe plansze

Parowóz: Dodatkowe plansze

Po wielkich wojnach maszyn lądy są w ruinie. Ludzkość odbudowuje powoli swój cywilizowany świat. Jednak piraci nie śpią i atakują bezbronnych ludzi w celu zgarnięcia jak największych łupów.
Odbuduj swój pojazd i stań do walki przeciwko grabieżcom!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.46 (28)

Zagrań: 20724

Magnetyczny kot

Magnetyczny kot

Masz niepowtarzalna okazję pokierować kotem, którego przyciągają magnesy. To wyjątkowe zjawisko przyda Ci się kiedy droga do wyjścia okaże się mocno skomplikowana i trudna do przebycia. Powodzenia!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.8 (20)

Zagrań: 8566

Nagi łowca

Nagi łowca

Pokieruj nagim łowcą i pomóż mu przetrwać w dzikiej dżungli. Za zebrane fundusze ulepszaj swojego bohatera oraz odblokuj jeszcze więcej zwierzyny, którą będziesz mógł upolować.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.91 (60)

Zagrań: 21909

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Gra sponsorowana
Stwórz królestwo! Rozbuduj zamek, zbieraj surowce i rozwijaj osadę, wyszkol potężną armię i bierz udział w epickich walkach z innymi graczami. Zmiażdż wroga, zagrabiając jego ziemię, by w końcu stworzyć swoje własne wielkie imperium.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Menadżer piłkarski 2

Menadżer piłkarski 2

Kolejna część gry, w której zaopiekujesz się zakupionym klubem piłkarskim. Dbaj o jak najlepszy skład, wyszkolenie zawodników, stadion, na którym trenuje drużyna oraz jej wyniki w tabeli. Możesz również sięgnąć po nieczyste zagrywki takie jak: kupowanie meczów lub faszerowanie zawodników środkami dopingującymi. Sam zdecyduj, którą ścieżkę wybierzesz. Powodzenia!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.96 (56)

Zagrań: 50591

Na obozie kempingowym

Na obozie kempingowym

W trakcie Twojego pobytu na obozie kempingowym na niedalekiej polanie wylądował statek kosmiczny. Niestety okazało się, że coś nie działa i przybysze nie mogą wrócić do domu. Pomóż im w naprawieniu sprzętu.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3.49 (30)

Zagrań: 21300

Wiek oblężeń

Wiek oblężeń

Chęć dominacji przejawiała się w wielu okresach rozwoju świata. Tak samo jest teraz. Demony stworzyły potężny artefakt i chcą przejąć władanie nad kolejnymi lądami. Twoim zadaniem będzie bronić napadniętych królestw przed ich najazdem.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.46 (15)

Zagrań: 11733

Zmiażdż mumie

Zmiażdż mumie

Znajdujesz się w grobowcu pełnym mumii. Twoim zadaniem będzie pozbycie się umarlaków z tego miejsca poprzez podkładanie ładunków wybuchowych lub zrzucanie latających płomieni.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.00 (15)

Zagrań: 10121

Miejska wojna

Miejska wojna

Miejska wojna trwa, a Ty musisz zabijać przeciwników pojawiających się za rogiem. Staraj się przetrwać oraz nie pozwól komukolwiek zaniechać Twoich działań. Pamiętaj, by zawsze mieć pełen magazynek.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 2.79 (63)

Zagrań: 66626

Balonówka 2

Balonówka 2

Kolejne Zoo jest atakowane przez złego czarodzieja. Tym razem będziesz bronić zwierząt w Tokio oblepiając je gumą balonową. Omiń przeszkody i rusz na ratunek każdemu zagrożonemu gatunkowi.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.89 (29)

Zagrań: 10835

Zapuszkowane zombiaki 2

Zapuszkowane zombiaki 2

Kolejny raz zmierzysz się z hordami zombie próbującymi dostać się do Twojej twierdzy. Od głowy każdego umarlaka dostajesz pewną kwotę pieniędzy, którą możesz wykorzystać na ulepszenia. Pamiętaj o uzbrajaniu siebie oraz partnera, który dzielnie towarzyszy Ci w walce.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.08 (24)

Zagrań: 10920