Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Rail Nation
Walki na arenach - Kroniki

Walki na arenach - Kroniki

Wcielasz siew rolę zawodowego żołnierza, który musi wykonywać niebezpieczne misje. Wybieraj plansze i niszcz przeciwników. W headquarters możesz nabyć nową broń oraz inny ekwipunek. Daj się wciągnąć w pełną emocji strzelankę.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.03 (32)

Zagrań: 25607

Złap patyczaka

Złap patyczaka

Wcielasz się w rolę strażaka, który wraz z kolegą łapie skaczących patyczaków z płonącego budynku. Musisz szybko się przemieszczać z trampoliną, żeby uratować jak najwięcej patyczaków.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.2 (15)

Zagrań: 8624

Terrorysta: Krwawa apokalipsa

Terrorysta: Krwawa apokalipsa

Ponownie wcielasz się w rolę terrorysty. Tym razem czeka Cię krwawa apokalipsa zombie. Nie możesz dopuścić do tego, aby umarlaki zaatakowały miasto. Niszcz zombiaki i udoskonalaj swoją broń.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.41 (65)

Zagrań: 62072

Ben 10: Sekret miecza Majów

Ben 10: Sekret miecza Majów

Daj się wciągnąć w tajemniczy świat Bena 10. Musisz pomóc mu odkryć tajemnicę miecza Majów. Podczas przygody napotkasz na minigry i cenne rzeczy do odkrywania.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.58 (43)

Zagrań: 43319

Pheus and Mor

Pheus and Mor

Chłopiec Pheus i pies Mor to najlepsi przyjaciele. Współpracując ze sobą muszą przejść różne plansze, aby dojść do drzwi. Czy uda Ci się przejść wszystkie plansze?

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.46 (15)

Zagrań: 13566

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Zestrzel zombiaki

Zestrzel zombiaki

Celem gry jest zestrzelenie wszystkich zombiaków z planszy. Nie zawsze masz możliwość bezpośredniego trafienia, więc niekiedy musisz strzelać w skrzynie z ładunkiem wybuchowym, a czasami trzeba będzie odbić pocisk od przeszkody.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.63 (30)

Zagrań: 20680

Obrona Układu Słonecznego

Obrona Układu Słonecznego

Wszystkie planety są zagrożone i tylko Ty możesz je ochronić. Wybierz pierwszą planetę i buduj na niej wieżyczki niszczące obce statki kosmiczne. Każdą wieżyczkę możesz ulepszyć.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.6 (10)

Zagrań: 11943

Super bohater w 60 sekund

Super bohater w 60 sekund

Stań się super bohaterem w 60 sekund! Rozwiąż kilka szybkich łamigłówek logicznych i stań się gwiazdą. Sprawdź swoją szybkość i spostrzegawczość.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.17 (57)

Zagrań: 29030

Shell Shock Live 2 - Czołgi

Shell Shock Live 2 - Czołgi

O to druga część dobrze nam znanej hitowej gry Shell Shock Live. Właściwie cała gra została zmieniona. Dodano również funkcję edytowania plansz.

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.69 (36)

Zagrań: 32789

Symulator jazdy po Google Maps 3D

Symulator jazdy po Google Maps 3D

Ponownie wcielasz się w kierowcę lubiącego zwiedzać różne miejsca na świecie. Ten łatwy sposób podróżowania zapewniają Ci mapy Google 3D. Wsiądź w osobówkę lub autokar i zwiedź cały świat.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.06 (89)

Zagrań: 290268

Najbardziej poszukiwany bandyta

Najbardziej poszukiwany bandyta

Akcja gry dzieje się na Dzikim Zachodzie. Szeryf jednego z tamtejszych małych miasteczek, od wielu lat próbuje złapać słynnego bandziora Elmuerto. Wpada wtedy na pomysł, że poprosi o pomoc swojego przyjaciela. Plan jest taki, że Ty, jako wybraniec szeryfa, musisz stać się największym bandziorem w okolicy. Zapewni Ci to spotkanie z zazdrosnym o sławę Elmuerto.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.48 (25)

Zagrań: 12444

Żelowe koła

Żelowe koła

Wcielasz się w rolę kierowcy ciężarówki o żelowych kołach. Twoim zadaniem jest przewieźć cały towar do mety. Zadanie nie jest takie łatwe, gdyż na drodze jest sporo wybojów i innych utrudnień. Czy za każdym razem na mecie Twój towar będzie kompletny?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.17 (29)

Zagrań: 34428