Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Stronghold Kingdoms
Niegodziwy motocyklista

Niegodziwy motocyklista

Celem gry jest zdobycie pierwszego miejsca na nielegalnych wyścigach motorów. Wciel się w rolę niegodziwego motocyklisty i pokonaj przeciwników zbierając i wykorzystując nitro.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.64 (14)

Zagrań: 11873

Kliknij i zabij: Celebryci 3

Kliknij i zabij: Celebryci 3

To już trzecia cześć Kliknij i zabij: Celebryci. Tym razem musisz wykończyć między innymi: Batmana, Lady Gagę, Skrillexa czy Selenę Gomez.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 2.04 (20)

Zagrań: 13919

Kreator muzyki

Kreator muzyki

Wciel się w dja, który świetnie miksuje bity. Przed Tobą kreator, w którym możesz zaznaczać nuty w danym stylu muzycznym. Czy uda Ci się stworzyć świetną, wpadającą w ucho melodię?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.64 (50)

Zagrań: 17186

Miejski drift

Miejski drift

Przed Tobą sześć wyzwań wyścigowych, a dodatkowo masz do dyspozycji 24 auta. Zasiądź za kierownicą pierwszego samochodu i pokaż na co Cię stać wygrywając wyścig.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.44 (36)

Zagrań: 39155

Massive War 4

Massive War 4

To już czwarta część strategicznej gry Massive War. Ponownie skomponuj swoją armię i rusz na wojnę. W grze możesz tworzyć oddziały piechoty, artylerię lądową i lotniczą oraz stawiać wieżyczki.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.93 (16)

Zagrań: 13066

MafiaBattle

MafiaBattle

Gra sponsorowana
A gdyby tak zostać prawdziwym mafiozą bez tych wszystkich betonowych butów i zaległych haraczy? Zapraszamy do rewelacyjnej gry MMO, w której zakładasz i rozwijasz własną mafię! Tylko od Ciebie zależy, jak poradzi sobie Twoja organizacja w świecie pełnym aspirujących rywali!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Uwolnij pomarańczę 2

Uwolnij pomarańczę 2

Ponownie musisz uwolnić pomarańczę, jednak zanim to zrobisz musisz zebrać z planszy wszystkie cytryny. Uważaj na pułapki i wspomagaj się włączaniem grawitacji.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.81 (16)

Zagrań: 10868

Patyczak na rowerze

Patyczak na rowerze

Wcielasz się w rolę zawodowego rowerzysty jeżdżącego po górzystych i niebezpiecznych terenach. Pochwal się swoimi umiejętnościami próbując w jak najkrótszym czasie przejechać wszystkie plansze. Po każdej planszy możesz udoskonalać rower.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4 (37)

Zagrań: 32051

Sketcher 3

Sketcher 3

Sketcher to gra logiczna, w której musisz się wykazać spostrzegawczością. Masz do dyspozycji ołówek, którym kolejno łączysz liczby, aby powstał jakiś kształt. Graczu czy jesteś na tyle ciekawy i cierpliwy, żeby odkryć wszystkie obrazki?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.39 (23)

Zagrań: 10721

Jack Smith

HIT!

Jack Smith

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.82 (841)

Zagrań: 687461

40xUcieczka

40xUcieczka

Czy jesteś gotowy na 40 ucieczek z pokoju. Zadanie wydaje się całkiem proste. Zablokowane drzwi otwierają się po zapaleniu wszystkich liter napisu ESCAPE. Uda Ci przejść wszystkie plansze?

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.40 (27)

Zagrań: 16763

Shinobi

Shinobi

Wcielasz się w ninja, który musi dzięki sztuce shinobi zwyciężyć nad wrogim rodem ninja. Musisz wykazać się sprytem używając broni, dzięki której pierwszy zadasz śmiertelny cios. Zbieraj również przedmioty, które przydadzą Ci się w następnych przygodach.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.40 (27)

Zagrań: 24070

Zburz miasto

Zburz miasto

Zasiadasz za sterami buldożera i burzysz miasto. Po zburzeniu każdego budynku możesz udoskonalić swój pojazd. Ważne, aby za burzenie dostawać jak najwięcej kasy.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.29 (48)

Zagrań: 37362