Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Kreator muzyki

Kreator muzyki

Wciel się w dja, który świetnie miksuje bity. Przed Tobą kreator, w którym możesz zaznaczać nuty w danym stylu muzycznym. Czy uda Ci się stworzyć świetną, wpadającą w ucho melodię?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.68 (47)

Zagrań: 14783

Miejski drift

Miejski drift

Przed Tobą sześć wyzwań wyścigowych, a dodatkowo masz do dyspozycji 24 auta. Zasiądź za kierownicą pierwszego samochodu i pokaż na co Cię stać wygrywając wyścig.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.45 (35)

Zagrań: 36722

Massive War 4

Massive War 4

To już czwarta część strategicznej gry Massive War. Ponownie skomponuj swoją armię i rusz na wojnę. W grze możesz tworzyć oddziały piechoty, artylerię lądową i lotniczą oraz stawiać wieżyczki.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.93 (16)

Zagrań: 12650

Uwolnij pomarańczę 2

Uwolnij pomarańczę 2

Ponownie musisz uwolnić pomarańczę, jednak zanim to zrobisz musisz zebrać z planszy wszystkie cytryny. Uważaj na pułapki i wspomagaj się włączaniem grawitacji.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.81 (16)

Zagrań: 10506

Patyczak na rowerze

Patyczak na rowerze

Wcielasz się w rolę zawodowego rowerzysty jeżdżącego po górzystych i niebezpiecznych terenach. Pochwal się swoimi umiejętnościami próbując w jak najkrótszym czasie przejechać wszystkie plansze. Po każdej planszy możesz udoskonalać rower.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4 (37)

Zagrań: 30306

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Sketcher 3

Sketcher 3

Sketcher to gra logiczna, w której musisz się wykazać spostrzegawczością. Masz do dyspozycji ołówek, którym kolejno łączysz liczby, aby powstał jakiś kształt. Graczu czy jesteś na tyle ciekawy i cierpliwy, żeby odkryć wszystkie obrazki?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.39 (23)

Zagrań: 10230

Jack Smith

HIT!

Jack Smith

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.81 (759)

Zagrań: 549092

40xUcieczka

40xUcieczka

Czy jesteś gotowy na 40 ucieczek z pokoju. Zadanie wydaje się całkiem proste. Zablokowane drzwi otwierają się po zapaleniu wszystkich liter napisu ESCAPE. Uda Ci przejść wszystkie plansze?

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.38 (26)

Zagrań: 15988

Shinobi

Shinobi

Wcielasz się w ninja, który musi dzięki sztuce shinobi zwyciężyć nad wrogim rodem ninja. Musisz wykazać się sprytem używając broni, dzięki której pierwszy zadasz śmiertelny cios. Zbieraj również przedmioty, które przydadzą Ci się w następnych przygodach.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.38 (26)

Zagrań: 23606

Zburz miasto

Zburz miasto

Zasiadasz za sterami buldożera i burzysz miasto. Po zburzeniu każdego budynku możesz udoskonalić swój pojazd. Ważne, aby za burzenie dostawać jak najwięcej kasy.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.34 (47)

Zagrań: 36159

Bieg w blasku

Bieg w blasku

Wcielasz się w rolę biegacza, który postanawia dać z siebie wszystko przebiegając jak najdłuższy dystans. Przeskakuj dziury oraz dotykaj platform, gdyż zwiększa to punkty i wywołuje ciekawe efekty.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.55 (27)

Zagrań: 8236

Dusza rozbójnika

Dusza rozbójnika

Przygotuj się do biegania, skakania, wślizgów, uników i walk. Musisz się wykazać niezwykłą zręcznością, aby przejść każdą planszę zbierając kasę i zabijając strażników. Czy zdołasz przejdść całą grę?

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.59 (57)

Zagrań: 26574