Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Farmerama
Troll Cannon

Troll Cannon

Trollface uwięziony w armacie chce trafić do wyjścia. Pomóż mu zrealizować plan, a w nagrodę obserwuj jak trolluje opuszczając planszę.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.25 (31)

Zagrań: 22113

Wyścig quadem 5

Wyścig quadem 5

Ponownie wsiadasz na quada i starasz się bez uszczerbku na zdrowiu przejść wszystkie plansze. Przed Tobą teren górzysty, więc musisz wykazać się zręcznością, aby nie zginąć.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.04 (21)

Zagrań: 28393

Śmiertelne wypadki 7

Śmiertelne wypadki 7

Już po raz siódmy wcielamy się w rolę zabójcy patyczków. Tym razem rozgrywka toczy się w Stickbucksie, na planie filmowym oraz w cyrku. Czy uda Ci się przejść każdą planszę?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.04 (24)

Zagrań: 39258

Pudełko i wąs

Pudełko i wąs

Przed Tobą gra zręcznościowa, w której musisz pana pudełko oraz jego wąsa doprowadzić na drugi koniec planszy. Uważaj na różne niebezpieczeństwa pojawiające się na kolejnych planszach.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.28 (7)

Zagrań: 4227

TNT Robots

TNT Robots

Pokonałeś już zombiaki. Więc teraz czas na roboty. Podkładaj dynamity, granaty oraz inne bomby, aby zniszczyć wszystkie roboty na planszy.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 7098

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Wielka wojna 6

Wielka wojna 6

Po raz kolejny prowadzisz wielką wojnę. Przejmij sterowanie nad czołgami i stocz kilka bitew drugiej wojny światowej. Udoskonalaj swoje umiejętności, wzywaj wsparcie lotnicze i staraj się wygrać każdą z bitew.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.65 (90)

Zagrań: 52869

Squadz 2

Squadz 2

Ciekawa gra strategiczna, gdzie rozgrywka odbywa się turowo. W swojej turze musisz zbliżyć się do bazy wroga i przejąć ją. Musisz też pamiętać o tym, żeby zabezpieczyć się przed przejęciem Twojej wieży podczas tury przeciwnika. Gra posiada ulepszenie w postaci nowych pojazdów, a jej urozmaiceniem może być rozgrywka w trybie dwóch graczy.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.7 (10)

Zagrań: 16251

Plażowa piłka nożna

Plażowa piłka nożna

Weź udział w konkursie plażowej piłki nożnej. Pochwal się dokładnymi podaniami, dryblowaniem oraz celnymi golami. Doprowadź swoją drużyną do zwycięstwa.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.37 (69)

Zagrań: 222390

Ben 10 Ultimate Alien: Ultimatrix Unleashed

Ben 10 Ultimate Alien: Ultimatrix Unleashed

Wcielasz się w rolę Bena 10, który może przybierać różne postacie. Twoim zadaniem jest niszczenie przeciwników. Zbieraj energię i używaj silnych ataków, a przy pełnej energii przejdź do wersji Ultimate.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 3.51 (29)

Zagrań: 46723

Ucieczka z pokoju

Ucieczka z pokoju

Gra dla osób uzależnionych od ucieczek. Pochwal się Twoimi zdolnościami point & klick. Klikając w różne przedmioty oraz przechodząc minigry ucieknij z pokoju.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.30 (13)

Zagrań: 30277

BeGone - Ostatnia walka

BeGone - Ostatnia walka

Druga część świetnej strzelanki Begone. Stwórz swoją armię lub dołącz do jakiejś grupy i zniszcz wszystkich przeciwników.

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.45 (148)

Zagrań: 164772

Intryga w siłowni

Intryga w siłowni

Ponownie masz okazję wcielić się w dowcipnego kolesia, który chce zdenerwować dziewczynę z siłowni. Klikaj na przedmioty, które pomogą Ci w realizacji podstępnego planu.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.55 (27)

Zagrań: 25479