Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Farmerama
Złam robala

Złam robala

Przed Tobą kolejna niebezpieczna przygoda. W tej grze wcielasz się w Finna i wraz z Jakem wyruszanie na podbój robala. Dzielnie walcz z potworami i zbieraj bonusy, dzięki którym staniesz się silniejszy.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.20 (24)

Zagrań: 34834

Niekończąca się obrona

Niekończąca się obrona

Posiadasz kopalnię złota i musisz ją chronić przed potworami i bandytami. Używaj mocy magicznych kamieni, aby bronić się tak długo jak tylko zdołasz.
Przed Tobą świetna wieżyczkowa gra z niekończącą się rozgrywkę. Wieżyczki możesz budować nawet na drogach i aby je wzmocnić musisz je łączyć. Stwórz obronny labirynt i nie pozwól wrogowi zdobyć Twojego złota.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 4.08 (12)

Zagrań: 11519

Run Ninja Run - Nieoczekiwana droga

Run Ninja Run - Nieoczekiwana droga

Kolejna część gry, w której musisz wykazać się swoimi umiejętnościami i refleksem. Wcielasz się w naszego ulubionego ninję i uciekasz przed przeciwnikami i siłami natury. Gra składa się w 15 pełnych akcji poziomów.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.78 (42)

Zagrań: 27465

Wieprze muszą przybyć

Wieprze muszą przybyć

Bohaterem gry jest ork i jego kumple. Chłopakom ostatnio doskwierał głód, więc wymyślili, że dzięki specjalnie zaprojektowanej kolejce będą wykradać królewskie świnie. Rycerzom jednak się ten pomysł nie podobał i chcą odebrać swoje świnie. Odbieraj ich ataki i czekaj na swoją wieprzowinkę.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 3.85 (27)

Zagrań: 15965

Slime laboratory 2

Slime laboratory 2

Druga część gry, w której jesteś zbitką zielonego szlamu. Próbujesz wydostać z się z laboratorium, jednak przed Tobą stoi wiele trudności. Uważaj na lasery, niebezpieczne substancje oraz inne niebezpieczeństwa.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.09 (54)

Zagrań: 19935

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Ucieczka z przedszkola

Ucieczka z przedszkola

Dziś jest Dzień Dziecka, a rodzice znowu zostawili Cię w przedszkolu. Masz tego dość i postanawiasz uciec, aby zaznać życia poza murami przedszkola. Wymyślaj intrygi i opuść to miejsce dla maluchów.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.87 (25)

Zagrań: 18485

Lemmi

Lemmi

Jesteś dzielnym rycerzem nie bojącym się podziemni. Twoim zadaniem jest ratowanie księżniczki. W tym celu często musisz kopać tunele, aby w końcu odszukać ukrytą w podziemiach piękność.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.81 (27)

Zagrań: 11267

Zniszcz to 2

Zniszcz to 2

W tej grze po raz drugi masz okazję wcielić się w niszczyciela. Tym razem niszczysz średniowieczne budowle, tak aby zabić wszystkich ludzi. W kolejnych poziomach pojawią się również zombiaki, ale musisz zadbać, aby im nic się nie stało.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.5 (26)

Zagrań: 21871

Amerykański wyścig 2

Amerykański wyścig 2

Ponownie masz okazję wziąć udział w amerykańskich wyścigach. Czaka na Ciebie 12 nowych kursów i 45 odcinków specjalnych. Po wygranym wyścigu będziesz mieć możliwość podrasowania auta.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.27 (22)

Zagrań: 31416

Paskudni ziemianie

Paskudni ziemianie

Co za paskudztwa! Twój kosmita chciał zwiedzić obcą sobie planetę, a z każdej strony rzucili się na niego mieszkańcy Ziemi. Pomóż mu obronić się przed napaścią i strzelaj wszędzie tam, gdzie zobaczysz człowieka.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.64 (14)

Zagrań: 5347

Windows Vista Errors

Windows Vista Errors

Parodia systemu Windows Vista i jego setek błędów. Przypomnij sobie, jak korzystało się z jednego z najbardziej nieudanych Windowsów. Koniecznie zagraj w windowsowe gierki.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.65 (64)

Zagrań: 27251

Niemożliwe sny

Niemożliwe sny

Zbieraj brakujące części snu, przez wyczyszczenie każdego poziomu. Może wydaje się to niemożliwe, ponieważ nie każdy poziom jest tak łatwy, ale puść wodze fantazji i podróżuj na spreju. W sklepie możesz kupować udoskonalenia.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.1 (20)

Zagrań: 3952