Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Ochrona przed robactwem

Ochrona przed robactwem

Przenieś się na planetę pełną dziwnych stworzeń i rozpocznij obronę przed całym rojem robactwa. Do Twojego strategicznego punktu prowadzi jedna ścieżka, którą musisz obstawić uzbrojonymi wieżyczkami. Ulepszaj ich wyposażenie, aby nic nie zdołało się przedrzeć!

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 4.57 (19)

Zagrań: 16062

Oblężenie hordy

Oblężenie hordy

Bardzo wciągająca gra z ładną grafiką, w której wcielasz się w mistrza łuku. Głównym zadaniem jest obrona własnego zamku przed atakami hordy przeciwników. Do Twojej dyspozycji oddano wiele możliwości ulepszania broni oraz realistyczną fizykę lotu strzał. Napnij cięciwę i strzelaj!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.21 (55)

Zagrań: 42437

Absotruckinlutely!

Absotruckinlutely!

Zostań kierowcą specjalnego monster trucka, który został przystosowany do wykonywania ewolucji i niszczenia przeszkód napotkanych na trasie. Zarabiaj olbrzymie pieniądze, pędząc po amerykańskich pustkowiach. Wszystko możesz wydać na ulepszanie swojego pojazdu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.68 (16)

Zagrań: 10366

Ekipa włamywaczy

Ekipa włamywaczy

Nikomu nie życzymy ich wizyty w realu, chociaż w tej grze wydają się być całkiem sympatyczną ekipą. Kto to taki? Włamywacze, którzy zbierają błyskotki i rozbrajają zamki. Wciel się w łotrów i wykorzystaj ich umiejętności tak, aby zebrać wszystkie cenne przedmioty.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.8 (25)

Zagrań: 9960

My Little Pony: Nauka chodzenia Twilight

My Little Pony: Nauka chodzenia Twilight

Kucyki z serii "My Little Pony" potrzebują Twojej pomocy! Twilight Sparkle zapomniała, jak się chodzi, a przed nią m.in. zejście po schodach. Steruj nogami kucyka tak, aby uniknąć kontuzji i wywrotek. Nie będzie łatwo, musisz być cierpliwym nauczycielem!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.23 (88)

Zagrań: 288162

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Uratuj ogródek

Uratuj ogródek

Niedługo sezon ogórkowy i warzywka są w cenie. Czekają na nie jednak nie tylko ludzie, ale też cała chmara owadów i innych robali. Ustaw roślinne wieżyczki na ścieżce prowadzącej do ogródka tak, żeby żadna poczwara nie zniszczyła Twoich wypielęgnowanych pomidorów!

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.81 (11)

Zagrań: 8114

Zombie nie biegają

Zombie nie biegają

Jak uratować się przed śmiercią, gdy znajdziemy się na autostradzie pełnej zombie? Wykorzystać ich wady - w końcu nie biegają... najlepiej więc brać nogi za pas. Steruj wyposażonym w kij człowiekiem, któremu można pozazdrościć dobrej kondycji i unikaj przeszkód!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.28 (49)

Zagrań: 31043

Operacja wyrostka

Operacja wyrostka

Chirurga, szybko! Przed Tobą kolejne lekarskie wyzwanie - tym razem na stół operacyjny trafia dziewczyna, która musi przejść operację wycięcia wyrostka. Ból jest silny, więc trzeba działać! Czekają na Ciebie strzykawki, skalpele, szczypce i cała reszta ekwipunku.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.52 (65)

Zagrań: 80863

Planetarne wojny

Planetarne wojny

Obca planeta, dzielny żołnierz i hordy miejscowych potworów. Wciel się w rolę uzbrojonego po zęby specjalisty od eliminowania wrogów. Możesz złożyć swoją broń z dostępnych części oraz poprawić bojowe umiejętności. Nie daj się zabić!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 10387

Upadły świat

Upadły świat

Świat upada! Rządzą nim bojowe droidy i mecha-boty, które usiłują zabić każdego pozostałego przy życiu człowieka. Jedyna nadzieja w ostatnim żyjącym dziecku, które znalazło się pod Twoją opieką. Magiczny pierścień chroniący młodzieńca wytrzyma, ale nie na długo. Twoja misja to dopilnowanie, aby nikt nie zdołał zrobić mu krzywdy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.22 (22)

Zagrań: 7193

Kursor pod oblężeniem

Kursor pod oblężeniem

Wojna! Miasto patyczaków stało się celem ataku kursora. Dzielnie walczy obrona z ziemi i powietrza. Kursor musi unikać gradu wrogich pocisków i eliminować swoich przeciwników. Nie pozwól, aby patyczaki wygrały tę bitwę!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.50 (22)

Zagrań: 6779

Wściekła Babyzilla

Wściekła Babyzilla

Godzillę znają niemal wszyscy, ale leciwy jaszczur wychodzi z wprawy. Poznajcie jej następcę - Babyzillę. Akurat w tej grze jesteśmy świadkami gniewu młodego stwora i musimy niszczyć kolejne budynki. Jest kilka różnych sposobów, których możemy nauczyć się w zamian za zarobione dolary.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.19 (52)

Zagrań: 17324