Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Raptorowy jeździec

Raptorowy jeździec

Przenieś się do czasów prehistorii i dinozaurów. Chociaż przyszło Ci dosiąść prawdziwego Raptora, to jednak inne dinozaury chcą Cię zniszczyć. Pędź przed siebie, unikając licznych przeszkód. Przed Tobą spory dystans do pokonania!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.16 (36)

Zagrań: 14264

Obama w ciemnościach 2

Obama w ciemnościach 2

Ekipa Scooby Doo już nie raz dzielnie walczyła z upiorami i przeklętymi rezydencjami. Tym razem Scooby, Kudłaty i spółka wpadli jednak w zasadzkę. Uratować ich może tylko sam Obama. W kolejnej części popularnych gier przygodowych prezydent USA musi wygrać z siłami ciemności.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.66 (18)

Zagrań: 21745

Super błotny rajd

Super błotny rajd

Zasiądź za kierownicą terenowego pojazdu i ścigaj się po trasach pełnych błota. Kurz, pot i łzy - czego chcieć więcej? Czekają na Ciebie etapy pełne krętych wiraży, masa ulepszeń i bonusy do zebrania w trakcie wyścigu. Gaz do dechy!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.66 (9)

Zagrań: 10413

Ninja kontra zombie 2

Ninja kontra zombie 2

Uwaga, uwaga - oto połączenie dwóch z waszych ulubionych motywów w grach! Cichy i zabójczo niebezpieczny ninja z shurikenem w ręku stanie naprzeciw bandy bezmózgich zombie. Z tego "związku" wywiąże się niezła jatka, pełna wartkiej akcji. Powodzenia!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.4 (25)

Zagrań: 18933

Wyścig po ser

Wyścig po ser

Typowa mysz! Ostrożnie wystawia głowę z nory, namierza najbliższy kawałek sera i błyskawicznie ucieka z łupem do nory. Przesuwaj linię biegu gryzonia tak, aby zebrać wszystkie rarytasy na planszy i bezpiecznie schować się w norze. Uwaga na koty i pułapki!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.62 (8)

Zagrań: 6247

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Taktyczny futbol

Taktyczny futbol

Tiki-taka, catenaccio, czy może angielski futbol? Sprawdź swój refleks w piłkarsko-zręcznościowej grze, w której musisz przeprowadzić skuteczne akcje pod bramką. Jeśli podasz piłkę w odpowiednim momencie, Twoje zagranie wprawi kibiców w istny szał!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.09 (63)

Zagrań: 26410

Walki futrzaków

Walki futrzaków

Jak pies z kotem... Bohaterowie tej gry mają tylko jedną cechę wspólną - są futrzakami. Poza tym toczą nieustanną wojnę. Wciel się w przywódcę nowej bandy i przygotuj się do bójki z drugą stroną. Możesz kupować lepsze wyposażenie, szkolić swoje zwierzaki, a także wykupić lepsze ciosy.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.3 (40)

Zagrań: 26337

Gwiezdny rogal

Gwiezdny rogal

Kosmici ukradli tajemniczego rogala, który jest ratunkiem dla ludzkości. Nie ma na co czekać - chwytasz za broń, zbierasz komplet uzbrojenia i ruszasz w gąszcz ciemnych korytarzy. Rozgrywka przypomina klasyczne gry RPG. Twoja postać zbiera ekwipunek i nabija poziomy doświadczenia.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.28 (21)

Zagrań: 7135

Licencja na nowojorską taksówkę 3D

Licencja na nowojorską taksówkę 3D

Przed Tobą ogromna metropolia - Nowy Jork. Ruch na ulicach aż wrze, a ktoś tu musi zdać swój test na licencję taksówkarza. Zanim na stałe rozsiądziesz się w żółtej taksówce, czeka na Ciebie wiele zadań do wykonania. Przywieź, zawieź, dostarcz.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.91 (72)

Zagrań: 122877

Misadventure

Misadventure

Biedne dziecko. Wydaje mu się, że gra w zwyczajną grę wideo. Tak naprawdę to szatan komunikuje się przez ekran telewizora i jedynie wykonanie wszystkich zadań może uchronić ziemię przed atakiem piekielnych mocy. Trzeba zbierać klucze, otwierać drzwi i unikać przeszkód.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3 (15)

Zagrań: 5300

Na równinach świata snu

Na równinach świata snu

Ciekawa platformówka, w której sterujemy postacią o nadprzyrodzonych zdolnościach. Możemy przemieniać się w inne stworzenia, żeby dotrzeć w dowolne miejsce na planszy - wszędzie tam, gdzie nie dojdzie człowiek. Na każdym poziomie należy uruchomić specjalny portal.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.63 (58)

Zagrań: 13272

Mini komandos

Mini komandos

Ciężka historia - pewien cywil bawił się z rodziną, po czym jego najbliższych porwało niemieckie wojsko. W tej grze typu "znajdź i kliknij" musisz poprowadzić odważnego komandosa do uwolnienia swojej familii z rąk nazistów. Przyda się refleks i bystre oko.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.76 (63)

Zagrań: 22959