Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Heroes Online
Absotruckinlutely!

Absotruckinlutely!

Zostań kierowcą specjalnego monster trucka, który został przystosowany do wykonywania ewolucji i niszczenia przeszkód napotkanych na trasie. Zarabiaj olbrzymie pieniądze, pędząc po amerykańskich pustkowiach. Wszystko możesz wydać na ulepszanie swojego pojazdu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.68 (16)

Zagrań: 10329

Ekipa włamywaczy

Ekipa włamywaczy

Nikomu nie życzymy ich wizyty w realu, chociaż w tej grze wydają się być całkiem sympatyczną ekipą. Kto to taki? Włamywacze, którzy zbierają błyskotki i rozbrajają zamki. Wciel się w łotrów i wykorzystaj ich umiejętności tak, aby zebrać wszystkie cenne przedmioty.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.8 (25)

Zagrań: 9887

My Little Pony: Nauka chodzenia Twilight

My Little Pony: Nauka chodzenia Twilight

Kucyki z serii "My Little Pony" potrzebują Twojej pomocy! Twilight Sparkle zapomniała, jak się chodzi, a przed nią m.in. zejście po schodach. Steruj nogami kucyka tak, aby uniknąć kontuzji i wywrotek. Nie będzie łatwo, musisz być cierpliwym nauczycielem!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.21 (87)

Zagrań: 285624

Uratuj ogródek

Uratuj ogródek

Niedługo sezon ogórkowy i warzywka są w cenie. Czekają na nie jednak nie tylko ludzie, ale też cała chmara owadów i innych robali. Ustaw roślinne wieżyczki na ścieżce prowadzącej do ogródka tak, żeby żadna poczwara nie zniszczyła Twoich wypielęgnowanych pomidorów!

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.81 (11)

Zagrań: 8049

Zombie nie biegają

Zombie nie biegają

Jak uratować się przed śmiercią, gdy znajdziemy się na autostradzie pełnej zombie? Wykorzystać ich wady - w końcu nie biegają... najlepiej więc brać nogi za pas. Steruj wyposażonym w kij człowiekiem, któremu można pozazdrościć dobrej kondycji i unikaj przeszkód!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.27 (48)

Zagrań: 30724

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Operacja wyrostka

Operacja wyrostka

Chirurga, szybko! Przed Tobą kolejne lekarskie wyzwanie - tym razem na stół operacyjny trafia dziewczyna, która musi przejść operację wycięcia wyrostka. Ból jest silny, więc trzeba działać! Czekają na Ciebie strzykawki, skalpele, szczypce i cała reszta ekwipunku.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.52 (65)

Zagrań: 80323

Planetarne wojny

Planetarne wojny

Obca planeta, dzielny żołnierz i hordy miejscowych potworów. Wciel się w rolę uzbrojonego po zęby specjalisty od eliminowania wrogów. Możesz złożyć swoją broń z dostępnych części oraz poprawić bojowe umiejętności. Nie daj się zabić!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 10318

Upadły świat

Upadły świat

Świat upada! Rządzą nim bojowe droidy i mecha-boty, które usiłują zabić każdego pozostałego przy życiu człowieka. Jedyna nadzieja w ostatnim żyjącym dziecku, które znalazło się pod Twoją opieką. Magiczny pierścień chroniący młodzieńca wytrzyma, ale nie na długo. Twoja misja to dopilnowanie, aby nikt nie zdołał zrobić mu krzywdy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.22 (22)

Zagrań: 7123

Kursor pod oblężeniem

Kursor pod oblężeniem

Wojna! Miasto patyczaków stało się celem ataku kursora. Dzielnie walczy obrona z ziemi i powietrza. Kursor musi unikać gradu wrogich pocisków i eliminować swoich przeciwników. Nie pozwól, aby patyczaki wygrały tę bitwę!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.50 (22)

Zagrań: 6715

Wściekła Babyzilla

Wściekła Babyzilla

Godzillę znają niemal wszyscy, ale leciwy jaszczur wychodzi z wprawy. Poznajcie jej następcę - Babyzillę. Akurat w tej grze jesteśmy świadkami gniewu młodego stwora i musimy niszczyć kolejne budynki. Jest kilka różnych sposobów, których możemy nauczyć się w zamian za zarobione dolary.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.19 (52)

Zagrań: 17139

Skazany na potępienie

Skazany na potępienie

Przed wami dosyć specyficzna trójwymiarowa strzelanka, w której należy przemierzać mroczne i tajemnicze korytarze, otwierać drzwi i szukać kluczy. Za rogiem może czyhać demoniczny wróg, więc broń musi być zawsze w pogotowiu!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.59 (15)

Zagrań: 16027

Dom kurczaków Dodatkowe plansze

Dom kurczaków Dodatkowe plansze

Ponownie możesz się wyżyć na kurczakach. Niszcz platformy oraz wysadzaj kurczaki oraz ich jajka. Z każdym poziomem zadanie oczyszczenia planszy z kurczaków będzie stawało się coraz trudniejsze.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.77 (18)

Zagrań: 17850