Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Amerykański wyścig 2

Amerykański wyścig 2

Ponownie masz okazję wziąć udział w amerykańskich wyścigach. Czaka na Ciebie 12 nowych kursów i 45 odcinków specjalnych. Po wygranym wyścigu będziesz mieć możliwość podrasowania auta.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.33 (24)

Zagrań: 33333

Paskudni ziemianie

Paskudni ziemianie

Co za paskudztwa! Twój kosmita chciał zwiedzić obcą sobie planetę, a z każdej strony rzucili się na niego mieszkańcy Ziemi. Pomóż mu obronić się przed napaścią i strzelaj wszędzie tam, gdzie zobaczysz człowieka.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.64 (14)

Zagrań: 5505

Windows Vista Errors

Windows Vista Errors

Parodia systemu Windows Vista i jego setek błędów. Przypomnij sobie, jak korzystało się z jednego z najbardziej nieudanych Windowsów. Koniecznie zagraj w windowsowe gierki.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.71 (67)

Zagrań: 29590

Niemożliwe sny

Niemożliwe sny

Zbieraj brakujące części snu, przez wyczyszczenie każdego poziomu. Może wydaje się to niemożliwe, ponieważ nie każdy poziom jest tak łatwy, ale puść wodze fantazji i podróżuj na spreju. W sklepie możesz kupować udoskonalenia.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.1 (20)

Zagrań: 4147

Infiltracja sterowca

HIT!

Infiltracja sterowca

Wcielasz się z rolę Henrego, który został zwerbowany przez rząd do wykonania tajnej misji. Musisz się dostać do sterowca, w którym przebywają międzynarodowi złodzieje, a następnie sprowadzić maszynę na ziemię. Wybieraj najlepsze opcje, aby osiągnąć swój cel.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.83 (275)

Zagrań: 89003

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

L.A. Rex

L.A. Rex

Jesteś wygłodniałym tyranozaurem, który jako jedyny przetrwał do dziś. Nie chcesz być kolejnym zwierzaczkiem podziwianym w klatce, więc wydostajesz się z niej i zaspokajasz swój głód siejąc kompletne zniszczenie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.24 (57)

Zagrań: 61066

Zapomniane lochy 2

Zapomniane lochy 2

Druga część gry RPG w stylu Diablo. Błądzisz po opuszczonych lochach w celu znalezienia porwanej księżniczki. Walczysz przy tym ze szkieletami, mumiami i innymi kreaturami. Musisz zabijać przeciwników oraz zbierać cenne przedmioty. Na późniejszych poziomach będziesz mieć możliwość udoskonalania swojej postaci.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.69 (43)

Zagrań: 31000

CubeBoy Run

CubeBoy Run

CubeBoy ucieka ze stodoły! Pomóż ludzikowi przezwyciężyć wszystkie przeszkody i oddalić jak najdalej. Musisz skakać przez płotki, omijać dziury oraz bajorka. Dodatkowo zbieraj monety i tarcze.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.58 (12)

Zagrań: 11108

Wkręć nakrętkę 3

Wkręć nakrętkę 3

Trzecia część starego hitu sprzed kilku lat, który zalicza się do gier logicznych. Co tu dużo mówić - "Wkręć nakrętkę". Musisz usuwać przeszkody z planszy tak, aby nakrętka dostała się do gwintu wystającej śruby. Reszta zrobi się sama.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.69 (13)

Zagrań: 12295

Raptorowy jeździec

Raptorowy jeździec

Przenieś się do czasów prehistorii i dinozaurów. Chociaż przyszło Ci dosiąść prawdziwego Raptora, to jednak inne dinozaury chcą Cię zniszczyć. Pędź przed siebie, unikając licznych przeszkód. Przed Tobą spory dystans do pokonania!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.16 (36)

Zagrań: 14299

Obama w ciemnościach 2

Obama w ciemnościach 2

Ekipa Scooby Doo już nie raz dzielnie walczyła z upiorami i przeklętymi rezydencjami. Tym razem Scooby, Kudłaty i spółka wpadli jednak w zasadzkę. Uratować ich może tylko sam Obama. W kolejnej części popularnych gier przygodowych prezydent USA musi wygrać z siłami ciemności.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.66 (18)

Zagrań: 21769

Super błotny rajd

Super błotny rajd

Zasiądź za kierownicą terenowego pojazdu i ścigaj się po trasach pełnych błota. Kurz, pot i łzy - czego chcieć więcej? Czekają na Ciebie etapy pełne krętych wiraży, masa ulepszeń i bonusy do zebrania w trakcie wyścigu. Gaz do dechy!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.66 (9)

Zagrań: 10430