Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Bitch, please!

Bitch, please!

Bitch, please! Oto unikalne połączenie Waszych ulubionych motywów: internetowych memów, patyczaków i bijatyki w 2D. Będzie nietypowo, ponieważ musicie skopać tyłki nadchodzącym "Forever alone". Róbcie kombosy i kupujcie ulepszenia w menu, żeby śrubować kolejne rekordy.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.37 (70)

Zagrań: 25082

4x4 Offroad

4x4 Offroad

Przygotuj się na dynamiczne i szalone wyścigi! Przed Tobą gra, w której przyjdzie Ci sterować terenowym autkiem-zabawką. Pędź po wykręconych, trójwymiarowych torach, zarabiaj na podniebnych ewolucjach i uważaj na ostre zakręty. Dużo się dzieje!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.54 (24)

Zagrań: 30706

Strzelec rzutów wolnych

Strzelec rzutów wolnych

Zawładnij stadionami świata, strzelając na bramkę z rzutów wolnych. Przed Tobą określony limit czasowy, a na drodze do siatki staną treningowe manekiny. Ważne, aby trafiać w wyznaczone tarczami miejsca. Będziesz jak Ronaldo i Zizou, czy bardziej jak jedna z biedronek Smudy?

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.53 (43)

Zagrań: 46693

Habla Kadabla

Habla Kadabla

Oto kolejna z klasycznych, "klikanych" przygodówek, w której musisz rozwiązać zagmatwaną tajemnicę. Świat gry jest pełen czarów i magii, a główną intrygą jest włamanie do magicznego sklepu. Pomożesz odnaleźć skradzione rzeczy?

UWAGA: W grze przyda się znajomość języka angielskiego.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.7 (10)

Zagrań: 8570

Bois D'Arc

Bois D'Arc

To nie Robin Hood, chociaż włada łukiem jak własnym kciukiem. Wciel się w łucznika, który broni swojego zamku przed atakami nieumarłych. Wszystko skupia się na tytułowym Bois D'Arc - drzewie życia, z którego drewna zrobiono Twój łuk. Celuj, strzelaj i rozwijaj swojego bohatera!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.64 (45)

Zagrań: 20949

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Parking przy centrum handlowym

Parking przy centrum handlowym

Każdy wie, jak potrafią (albo raczej nie potrafią) parkować paniusie przy wielkich centrach handlowych. Dlatego lepiej oddać auto w ręce zawodowego parkingowego, w którego rolę wcielisz się w tej grze. Parkuj auta na wyznaczonych miejscach i podstawiaj je do wyjazdu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.38 (34)

Zagrań: 47729

Antychromatyczny

Antychromatyczny

Świat rozpadł się na dwie części. Wyruszasz na poszukiwania przyczyny tego zdarzenia, a pomoże Ci specjalna zbroja, która potrafi przenosić Cię między dwiema płaszczyznami. Wszystko w formie dobrze wykonanej platformówki, która wymaga sporo od gracza, ale daje też sporo zabawy!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.61 (18)

Zagrań: 5992

Ninja-górnik

Ninja-górnik

Ninja podobno zajmują się zabijaniem z ukrycia, ale jak widać - nie zawsze. Przyjdzie Ci wystąpić w roli ninja, który został... górnikiem. Wykorzystując swoje szybkie ruchy, odbijaj się od ścian i zbierz wszystkie diamenty w każdej z kopalń. Nie trzeba mieć kilofu!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.70 (27)

Zagrań: 24778

Ochrona przed robactwem

Ochrona przed robactwem

Przenieś się na planetę pełną dziwnych stworzeń i rozpocznij obronę przed całym rojem robactwa. Do Twojego strategicznego punktu prowadzi jedna ścieżka, którą musisz obstawić uzbrojonymi wieżyczkami. Ulepszaj ich wyposażenie, aby nic nie zdołało się przedrzeć!

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 4.57 (19)

Zagrań: 16995

Oblężenie hordy

Oblężenie hordy

Bardzo wciągająca gra z ładną grafiką, w której wcielasz się w mistrza łuku. Głównym zadaniem jest obrona własnego zamku przed atakami hordy przeciwników. Do Twojej dyspozycji oddano wiele możliwości ulepszania broni oraz realistyczną fizykę lotu strzał. Napnij cięciwę i strzelaj!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.21 (55)

Zagrań: 44382

Absotruckinlutely!

Absotruckinlutely!

Zostań kierowcą specjalnego monster trucka, który został przystosowany do wykonywania ewolucji i niszczenia przeszkód napotkanych na trasie. Zarabiaj olbrzymie pieniądze, pędząc po amerykańskich pustkowiach. Wszystko możesz wydać na ulepszanie swojego pojazdu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.68 (16)

Zagrań: 10539

Ekipa włamywaczy

Ekipa włamywaczy

Nikomu nie życzymy ich wizyty w realu, chociaż w tej grze wydają się być całkiem sympatyczną ekipą. Kto to taki? Włamywacze, którzy zbierają błyskotki i rozbrajają zamki. Wciel się w łotrów i wykorzystaj ich umiejętności tak, aby zebrać wszystkie cenne przedmioty.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.8 (25)

Zagrań: 10539