Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Shadow Kings - Dark Ages
Rozwojowy labirynt 2

Rozwojowy labirynt 2

Jeśli już labirynt, to musi coś się w nim dziać, zmieniać lub rozwijać. Tak, jak w "Rozwojowym labiryncie"! Spróbuj przejść wszystkie z wymagających poziomów z pułapkami.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.19 (31)

Zagrań: 11791

Historia kryształu 2

Historia kryształu 2

Pora poznać dalszą część "Historii kryształu"! Dosyć klasyczna oprawa, całkiem wciągająca fabuła - fani gier tego typu będą zadowoleni! Pozostali również.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 7995

Drzwi do lochu

Drzwi do lochu

Jestę... drzwami? Brzmi jak przedawkowanie niedozwolonych substancji, ale jeśli pominąć nietypowego głównego bohatera, to całkiem wciągająca i wymagająca gra. Zagadek jest sporo, a zacznij od tej: jak włączyć prąd?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.73 (15)

Zagrań: 10207

Guns of Anarchy

Guns of Anarchy

Jeśli tęsknisz za grami w stylu "Duke Nukem" czy "Serious Sama", to Twoje życzenia zostały wysłuchane! Kierujesz kozackim strzelcem, który niszczy wszystko, co tylko nawinie mu się pod lufę. Ogieeeeń!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.94 (37)

Zagrań: 39414

Feudalizm 3

Feudalizm 3

Rewelacyjna seria gier "Feudalizm" doczekała się kontynuacji! Daj się wciągnąć światu wrogich armii, walk w obronie miast i całej tej starodawno-wojennej otoczce. Polecamy!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.64 (113)

Zagrań: 65256

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Super Rally 3D

Super Rally 3D

Jeśli pamiętasz staroświeckie automaty, na których można było grać w kanciaste i nadpobudliwe wyścigówki, to na pewno zakręci Ci się łza w oku! Wszystko w starym, dobrym stylu. Jest dynamicznie!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.19 (25)

Zagrań: 33940

Rysunkowy obrońca

Rysunkowy obrońca

Humorystycznie, pomysłowo i wciągająco. Chciwe dranie chcą dopaść charytatywnego działacza. Jego ostatnią deską ratunku będą drewniane konstrukcje, które... samodzielnie narysujesz w odpowiednim miejscu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.54 (31)

Zagrań: 15676

Chywtliwa orbita

Chywtliwa orbita

Gratka dla miłośników kulek i gier logicznych. Po orbicie obracają się kule, ale musisz sprawić, żeby było ich więcej. Wystrzel w takim momencie, żeby chwycić jak najwięcej wolnych kul.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.88 (9)

Zagrań: 3885

Plażowe życie cwaniaka

Plażowe życie cwaniaka

Baluj za hajs rodziców i nabijaj swój SWAG! Tak, nie pomyliliście się - Cwaniak powraca! Tym razem nasz przyszły Alvaro rusza na podbój plaży, okolicznych barów i tamtejszych panienek. Lans ponad wszystko!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.67 (79)

Zagrań: 46179

Zjazd ze stoku 2

Zjazd ze stoku 2

Chociaż na zimę trzeba jeszcze trochę poczekać, to już czeka Was kolejny "Zjazd ze stoku". Zabójcze prędkości, niebezpieczne zaspy i góry oraz... dziki Yeti. Skupcie się!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.4 (30)

Zagrań: 17309

Artillery Rush 2

Artillery Rush 2

Ładuj, strzelaj! Poczuj się jak Gustlik, chociaż na świeżym powietrzu. Oto kontynuacja gry "Artillery Rush". W skrócie chodzi o to, żeby lać Niemca po kasku.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.5 (14)

Zagrań: 11723

Spluwacz

Spluwacz

Znasz to uczucie, kiedy zadowolny gołąb pozostawia na Twoim parapecie/samochodzie/praniu mokry ślad? Ten koleś szykuje solidną zemstę. Wytrenuj z niego najlepszego spluwacza, jaki kiedykolwiek chodził do ziemi!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.42 (14)

Zagrań: 7566