Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Heroes Online
Jim kocha Mary 2

Jim kocha Mary 2

Chociaż od pierwszej części tej gry minęło już ponad pół roku, to Jim ciągle kocha Mary. Znowu musisz się postarać, żeby nasze gołąbeczki pokonały przeszkody i znalazły się obok siebie.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.56 (16)

Zagrań: 36887

Bardzo zorganizowany złodziej

Bardzo zorganizowany złodziej

Po prostu chodzisz po domu przy zgaszonym świetle i szukasz wszystkiego, co ma jakąś wartość. Problem tkwi w tym, że to nie Twój dom. Na sąsiedzką wizytę też raczej nie wygląda, więc... pobaw się w symulator złodzieja!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.66 (128)

Zagrań: 87370

Ten koleś

Ten koleś

Dowód na to, że efektowna grafika i wodotryski nie są potrzebne, aby zrobić dobrą grę. Żeby wczuć się w klimat gry, po prostu wyobraź sobie, że wracasz do domu po nudnym, męczącym dniu. Co się stanie później - to już tajemnica...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.46 (47)

Zagrań: 15701

Kieszonkowy Ninja

Kieszonkowy Ninja

Tytuł zwiastuje, czego można się spodziewać - mali ninja w wydaniu przypominającym... Pokemony. Dowodzisz nimi podczas walk na arenie, a sęk tkwi w tym, aby odpowiednio ich łączyć. Albo atakujesz trójką, albo jednym magiem!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.80 (41)

Zagrań: 11551

Dobry tatuś 2

Dobry tatuś 2

Oto dobry tatuś... To znaczy: on uważa się za dobrego, bo młodemu nie może spaść włos z głowy. Z kolei młody może mieć trochę inne zdanie, ale i tak dzięki niemu może przejść przez różne przeszkody!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.33 (18)

Zagrań: 9880

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Taksówka 3D

HIT!

Taksówka 3D

Ciężkie życie taryfiarza - teraz i Ty masz okazję je poznać. Przemierzaj ulice miasta, dbając o pełen bak i brak uszkodzeń w swojej taksówce. Uwaga na krawężniki i czerwone światła! Niestety, nie można rozmawiać z pasażerami.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.28 (189)

Zagrań: 341581

Obrona przed mutantami

Obrona przed mutantami

Tym razem to wcale nie zombie, ale mutanci! Stajesz po stronie ludzkości i musisz wykorzystać kilka posterunków na drodze tych kreatur. Jeśli wybierzesz odpowiednich najemników, powinno zrobić się czerwono.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.05 (18)

Zagrań: 11044

Muu RPG

Muu RPG

Nikt nie wie, jak robi lis, ale wszyscy wiedzą, jak robi krowa! Przed Tobą lekka i przyjemna gra, którą można zaliczyć do gatunku RPG. Twoja mućka wydobywa cenne kamienie, handluje na giełdzie i... walczy z bykami.

Kategoria: Klikaj - rozwijaj

Ocena: 4.16 (55)

Zagrań: 20551

Lochy Konga

Lochy Konga

Specjalnie dla fanów klasycznych RPG-ów i przygód z domieszką walki oraz fantastyki. Skompletuj swój nieustraszony skład i ruszaj do Lochów Konga, aby stanąć twarzą w twarz z niebezpieczeństwem. Klasyczna oprawa robi klimat!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 7529

Symetria 3

Symetria 3

Wczuj się w rolę prawdziwego pedanta, u którego wszystko musi być symetryczne i odpowiednio ułożone. Trzecia część "Symetrii" wymaga sprawnego oka i - przede wszystkim - dokładności!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.06 (15)

Zagrań: 8163

Kierowca z piekieł

Kierowca z piekieł

Byłeś najlepszy, najszybszy i najpewniejszy. Teraz wszystko się zmieniło - trafiłeś do piekła. Diabeł przejął nad Tobą kontrolę i kazał Ci uciekać przed zwariowaną ciężarówką. A wszystko w komiksowo-trójwymiarowej oprawie!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.99 (36)

Zagrań: 41036

Bitzy Blitz

Bitzy Blitz

Jazda konna, starodawne sterowce i jednopłatowe samoloty... a w środku tego zamieszania miotacz ognia, fajerwerki i lasery! Daj się ponieść szalonej rozwałce i spełnij swój cel: obroń wioskę.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.63 (46)

Zagrań: 15506