Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Easy Joe 2

Easy Joe 2

Ludek zwany "Easy Joe" powraca! Znów Twoim zadaniem będzie przeprowadzenie go przez etapy pełne pułapek, zagadek i innych problemów. Podejmiesz się tego zadania?

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.75 (40)

Zagrań: 13013

Marge Simpson w pułapce

Marge Simpson w pułapce

Złośliwy Pigsaw daje o sobie znać i do pułapki trafiła kolejna znana postać. Tym razem to Marge Simpson staje przed trudnym wyzwaniem. Warto się postarać, bo Homer i dzieci czekają!

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3.71 (35)

Zagrań: 21156

Kapitan Orzeszek

Kapitan Orzeszek

Super wiewiór nadciąga! Może i faktycznie chce ratować świat i walczyć z wrogami, ale przecież nie może oprzeć się zbieraniu orzeszków i innych ciekawych rzeczy... Dobre chociaż to, że może wykupić za nie masę ulepszeń. Powodzenia!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4 (7)

Zagrań: 2502

16

16

Po prostu szesnaście. To trochę tak, jak z tą grą - wszystko wydaje się proste, ale trzeba zagłębić się w szczegóły. Tak czy owak, czeka na Ciebie całkiem przyjemna platformówko-zręcznościówka.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.36 (22)

Zagrań: 5926

Rozbiórka z zombiakami

Rozbiórka z zombiakami

Pamiętasz "Rozbiórkę"? Wyobraź sobie powtórkę z rozrywki, tyle że... wzbogaconą o zombie. Co musi się stać z nieumarłymi towarzyszami - chyba nie trzeba specjalnie tłumaczyć?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.58 (29)

Zagrań: 13607

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Koszmarne wakacje Cody'ego

Koszmarne wakacje Cody'ego

To miały być zwykłe wakacje... Drinki z parasolką, trochę zwiedzania i upragniony wypoczynek. Wszystko wymknęło się spod kontroli i Twój bohater, Cody, musi sam odkryć tajemnicę tego dziwnego miejsca.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.76 (26)

Zagrań: 12522

Anno Online

Anno Online

Każdy fan strategii po prostu musi znać tę słynną serię. Oto nowa, multiplayerowa wersja gry "Anno". Teraz możesz tworzyć wielkie miasta i dbać o ich gospodarkę, mierząc się z setkami innych graczy!

Kategoria: MMO

Ocena: 4.5 (8)

Zagrań: 19788

Kolobok: Dodatkowe poziomy

Kolobok: Dodatkowe poziomy

Kolorowo i logicznie. W tej relaksującej grze przyjdzie Ci toczyć żółtą kulkę. Po drodze czeka wiele niebezpieczeństw i pułapek, ale co to dla Ciebie?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.40 (15)

Zagrań: 11679

Przygody auta-zabawki

Przygody auta-zabawki

Ta gra musiała powstać na podstawie wybujałej wyobraźni dziecka. Twój samochód-zabawka ożywa i pędzi przed siebie, burząc blokady z klocków i rozjeżdżając na mokrą miazgę rożne robale. Gazu!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.58 (12)

Zagrań: 8223

Rekin z prehistorii

Rekin z prehistorii

Skoro był "Rekin ze średniowiecza", to co z jego prehistorycznym odpowiednikiem? W końcu epoka kamienia łupanego to nie tylko dinozaury i jaskiniowcy! Po prostu siej popłoch.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.57 (68)

Zagrań: 62245

Po zachodzie słońca 2

Po zachodzie słońca 2

Po co bać się zombie, skoro można faszerować je ołowiem? Wciel się w rzeźnika, który z uporem maniaka odpiera kolejne fale wygłodniałych nieumarłych. Masa broni, masa ulepszeń - jednym słowem: dzieje się!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.60 (28)

Zagrań: 14130

Kolejka do złota: Światy

Kolejka do złota: Światy

"Kolejka do złota" znów rusza w drogę - tym razem w specjalnym wydaniu. Przy tym natłoku wrażeń pamiętaj o zbieraniu złota!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.18 (22)

Zagrań: 32276