Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Akademia jazdy Mobil 1
Dobry tatuś 2

Dobry tatuś 2

Oto dobry tatuś... To znaczy: on uważa się za dobrego, bo młodemu nie może spaść włos z głowy. Z kolei młody może mieć trochę inne zdanie, ale i tak dzięki niemu może przejść przez różne przeszkody!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.33 (18)

Zagrań: 9077

Taksówka 3D

HIT!

Taksówka 3D

Ciężkie życie taryfiarza - teraz i Ty masz okazję je poznać. Przemierzaj ulice miasta, dbając o pełen bak i brak uszkodzeń w swojej taksówce. Uwaga na krawężniki i czerwone światła! Niestety, nie można rozmawiać z pasażerami.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.23 (170)

Zagrań: 301757

Obrona przed mutantami

Obrona przed mutantami

Tym razem to wcale nie zombie, ale mutanci! Stajesz po stronie ludzkości i musisz wykorzystać kilka posterunków na drodze tych kreatur. Jeśli wybierzesz odpowiednich najemników, powinno zrobić się czerwono.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 3.05 (18)

Zagrań: 10445

Muu RPG

Muu RPG

Nikt nie wie, jak robi lis, ale wszyscy wiedzą, jak robi krowa! Przed Tobą lekka i przyjemna gra, którą można zaliczyć do gatunku RPG. Twoja mućka wydobywa cenne kamienie, handluje na giełdzie i... walczy z bykami.

Kategoria: Klikaj - rozwijaj

Ocena: 4.14 (54)

Zagrań: 18504

Lochy Konga

Lochy Konga

Specjalnie dla fanów klasycznych RPG-ów i przygód z domieszką walki oraz fantastyki. Skompletuj swój nieustraszony skład i ruszaj do Lochów Konga, aby stanąć twarzą w twarz z niebezpieczeństwem. Klasyczna oprawa robi klimat!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 6950

Akademia jazdy Mobil 1

Akademia jazdy Mobil 1

Gra sponsorowana
Wybierz jednego z nauczycieli i doskonal swoje umiejętności, by zostać mistrzem Grand Prix lub Nescara. Możesz wybrać dwa rodzaje treningów, w każdym z nich zostaniesz poprowadzony przez mentora.

Kategoria: Wyścigowe

Podobne: więcej...

Symetria 3

Symetria 3

Wczuj się w rolę prawdziwego pedanta, u którego wszystko musi być symetryczne i odpowiednio ułożone. Trzecia część "Symetrii" wymaga sprawnego oka i - przede wszystkim - dokładności!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.06 (15)

Zagrań: 7841

Kierowca z piekieł

Kierowca z piekieł

Byłeś najlepszy, najszybszy i najpewniejszy. Teraz wszystko się zmieniło - trafiłeś do piekła. Diabeł przejął nad Tobą kontrolę i kazał Ci uciekać przed zwariowaną ciężarówką. A wszystko w komiksowo-trójwymiarowej oprawie!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.99 (36)

Zagrań: 39160

Bitzy Blitz

Bitzy Blitz

Jazda konna, starodawne sterowce i jednopłatowe samoloty... a w środku tego zamieszania miotacz ognia, fajerwerki i lasery! Daj się ponieść szalonej rozwałce i spełnij swój cel: obroń wioskę.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.70 (44)

Zagrań: 14969

Rozwojowy labirynt 2

Rozwojowy labirynt 2

Jeśli już labirynt, to musi coś się w nim dziać, zmieniać lub rozwijać. Tak, jak w "Rozwojowym labiryncie"! Spróbuj przejść wszystkie z wymagających poziomów z pułapkami.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.19 (31)

Zagrań: 12263

Historia kryształu 2

Historia kryształu 2

Pora poznać dalszą część "Historii kryształu"! Dosyć klasyczna oprawa, całkiem wciągająca fabuła - fani gier tego typu będą zadowoleni! Pozostali również.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 8309

Drzwi do lochu

Drzwi do lochu

Jestę... drzwami? Brzmi jak przedawkowanie niedozwolonych substancji, ale jeśli pominąć nietypowego głównego bohatera, to całkiem wciągająca i wymagająca gra. Zagadek jest sporo, a zacznij od tej: jak włączyć prąd?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.73 (15)

Zagrań: 10373

Guns of Anarchy

Guns of Anarchy

Jeśli tęsknisz za grami w stylu "Duke Nukem" czy "Serious Sama", to Twoje życzenia zostały wysłuchane! Kierujesz kozackim strzelcem, który niszczy wszystko, co tylko nawinie mu się pod lufę. Ogieeeeń!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4 (39)

Zagrań: 40329