Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry - Zręcznościowe

Games of Glory
Parkingowy chuligan 2

Parkingowy chuligan 2

Koszmar każdego parkingu uderza ponownie w drugiej części gry "Parkingowy huligan". Chociaż nasze autko jest małe i niepozorne, to potrafi w ciągu kilkunastu sekund narobić szkód wartych tysiące dolarów. Naszym celem jest oczywiście zniszczenie wszystkiego, w co tylko da się uderzyć. Proste, prawda?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.41 (12)

Zagrań: 6636

Frustrująca gra

Frustrująca gra

Sprawdź, czy cierpliwość i nerwy ze stali to Twoja mocna strona. Ta gra na pierwszy rzut oka wydaje się prosta i przyjemna, ale kolejne niepowodzenia i przeszkody potrafiłyby wyprowadzić z równowagi nawet kamienny posąg. Korzystając z kursora, poruszaj się po niebezpiecznej trasie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.62 (62)

Zagrań: 20261

Wyścig Neo

Wyścig Neo

Przenieśmy się do futurystycznej przyszłości. Droidy biorą udział w zawodach sprawnościowych, do których trzeba je odpowiednio wytrenować. Gra przypomina serię "Życie kurczaka", a jej cel sprowadza się do tego samego - trzeba zostawić rywali daleko w tyle i być wszechstronnym.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.79 (15)

Zagrań: 4675

Patyczak: Motorowe wyzwanie

Patyczak: Motorowe wyzwanie

Patyczaki powracają! A właściwie "powraca", gdyż w tej grze skupiamy się jedynie na jednym ludziku. Stoi przed wyzwaniem: musi przejechać na crossowym motorze wiele wyboistych i niebezpiecznych tras. Pomóż mu! Pamiętaj, że jego kręgosłup nie jest z gumy...

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.42 (35)

Zagrań: 13477

Cudowna rakieta

Cudowna rakieta

To niesłychana szansa - oddano do Twojej dyspozycji cudowną rakietę. Cały projekt ma na celu odkrycie nowej planety, chociaż do tego daleka droga. Wytrwale pnij się w górę, zarabiaj pieniądze i ulepszaj swoją rakietę, aby w odpowiednim czasie podbić kosmos! Uwaga na balony.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.57 (42)

Zagrań: 22518

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Wyścigowy strażnik

Wyścigowy strażnik

Nie każdy strażnik pilnuje bramy z bronią w ręku, mając w głowie wyuczone procedury na wypadek zagrożenia. Nasz bohater ma inne podejście - doczepia do auta najeżony kolcami łańcuch, wskakuje za kierownicę i "zamiata" podwórko. W razie potrzeby ma jeszcze karabin na dachu i dużo ulepszeń do wykupienia. Wszystko po to, aby obronić się przed mutantami.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.68 (19)

Zagrań: 16301

Sprint Driver

Sprint Driver

Trójwymiarowa i dynamiczna zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę szalonego motocyklisty i pędzimy na złamanie karku po zatłoczonej szosie. Przeszkadza nam policja, kierowcy nie przestrzegający przepisów, a przede wszystkim - KASA! Musimy ją zbierać, aby przesiąść się na mocniejsze maszyny.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.73 (26)

Zagrań: 27085

Bear Grills

Bear Grills

Nie, to wcale nie słynny Brytyjczyk, który zje wszystko. To tylko niedźwiedź, który pochłonie wszystko co tłuste, a już szczególnie mięso z grilla. W konsumpcji na zielonej trawce przeszkadzają mu trolle, które ukradły mu grilla. Wystrzel grubego misia z procy i odbierz zgubę!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.14 (28)

Zagrań: 8270

Cleansing

Cleansing

Mroczna i krwawa gra z małą nutką okrucieństwa. Kierujemy poczynaniami sporych rozmiarów ni to psa, ni to gada i siejemy spustoszenie w małej wiosce. Niszcz ogrodzenia, aby przedostać się do żywych celów. Niektórym może nie przypaść do gustu rozlew krwi, dlatego polecamy tę grę starszym graczom.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.77 (18)

Zagrań: 4897

Szybka ucieczka

Szybka ucieczka

Napadłeś na bank, więc teraz musisz uciekać! Wskakuj do małego autka i lawiruj między przeszkodami, aby zgubić ogon na każdym z etapów. W dodatku gonisz wspólnika, który Cię wystawił. Uwaga na wszystkie przeszkody! Grafika przypomina popularnego Minecrafta.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.70 (30)

Zagrań: 11278

Zombie leci na Marsa

Zombie leci na Marsa

Ile można straszyć ludzi i pożerać mózgi? Wiadomo, że nawet najprawdziwszy zombie w końcu znudzi się rutynowymi zajęciami. Nasz bohater postanowił polecieć na Marsa i Ty musisz mu w tym pomóc. Użyj katapulty, zbieraj pieniądze w locie i unikaj czosnku oraz ulepszaj swoje wyposażenie, żeby dosięgnąć czerwonej planety!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.33 (24)

Zagrań: 8525

Bieg, bieg, bieg

Bieg, bieg, bieg

Pędź przed siebie i walcz z lękiem wysokości, skacząc na kolejne poziomy w tej trójwymiarowej zręcznościówce! Często przyjdzie Ci balansować na samej krawędzi, co dodaje dodatkowej adrenaliny. Dodatkowo nasza postać nie ma w zwyczaju zwalniać ani się zatrzymywać...

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.56 (93)

Zagrań: 35295