Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry - Zręcznościowe

World of Tanks
Bieg, bieg, bieg

Bieg, bieg, bieg

Pędź przed siebie i walcz z lękiem wysokości, skacząc na kolejne poziomy w tej trójwymiarowej zręcznościówce! Często przyjdzie Ci balansować na samej krawędzi, co dodaje dodatkowej adrenaliny. Dodatkowo nasza postać nie ma w zwyczaju zwalniać ani się zatrzymywać...

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.63 (88)

Zagrań: 32604

Królowie przestworzy: Wojna

Królowie przestworzy: Wojna

Asie przestworzy, Twoja armia Cię potrzebuje! Myśliwce, sterowce oraz balony wroga opanowały przestrzeń powietrzną, a wszyscy młodzi piloci polegli w walce. Jedyna nadzieja w Tobie i Twoim niezawodnym myśliwcu. Oczyść niebo z wrogich jednostek!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.47 (25)

Zagrań: 11452

Sędzia-ninja

Sędzia-ninja

Sędziowie piłkarscy (a bardziej w ogóle sędziowie w sporcie) są wystawieni na oczy wszystkich kibiców. Co by było, gdyby stali się... ninja? Pewnie wyskakiwaliby z zaskoczenia i cięli w drobny mak wszystkie piłki w powietrzu, tak jak w tej grze. Sprawdź swój refleks i tnij nadlatujące piłki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.48 (27)

Zagrań: 10880

Uwolnić prosiaka

Uwolnić prosiaka

Wszyscy wiedzą o co chodzi... Szynka, hamburgery i golonka - tak na ogól kończy się żywot tych różowych zwierzątek. Tym razem jedna ze świń rozpoczęła bunt i stara się uciec przed rzeźnikiem. Wystrzel knura w powietrze i stawiaj platformy, aby lecieć wyżej. Kupuj ulepszenia, bo inaczej zobaczysz jak świnia niebo!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.81 (22)

Zagrań: 6540

Wystrzel zombiaka

Wystrzel zombiaka

Gier tego typu było już sporo - strzelaliśmy grubasami, szczurem, maskotką... Nadeszła pora na zombie. Odczekaj, aż nieumarlak wejdzie na dach, weź zamach i poślij obrzydliwca na orbitę! Dodatkowo możesz kupić kilka ulepszeń, które ułatwią Ci osiągnięcie wyznaczonej odległości.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.08 (12)

Zagrań: 5554

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Ninja Slash

Ninja Slash

Trójwymiarowa gra zręcznościowa, w której mały ninja pędzi przed siebie, przemierzając wąskie tunele. Przed naszym bohaterem kilka typów wrogów i dużo niespodziewanych zwrotów akcji, które będą wymagały szybkiej reakcji!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.51 (35)

Zagrań: 12353

Nauka jazdy ekstremalnej

Nauka jazdy ekstremalnej

Nauka jazdy to niekoniecznie małe autko z instruktorem, które denerwuje innych uczestników ruchu i powoduje korki. W końcu różne są sposoby jazdy - w tej grze ruszasz przed siebie i omijasz pojazdy na zniszczonym moście. Po drodze celuj w pomarańczowe pachołki, aby gromadzić punkty, za które możesz wykupić kilka ulepszeń. Sprawdź, czy zasługujesz na miano "Ekstremalnego kierowcy"!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.11 (26)

Zagrań: 27383

Monster Stunts

Monster Stunts

Zasiądź za kierownicą wielkiego monster trucka i rozpocznij swój udział w zawodach kaskaderskich. Twój pojazd pędzi naprawdę szybko, a w połączeniu z licznymi rampami i skoczniami daje to niemal idealne warunki do wykonywania różnych ewolucji w powietrzu. Pokaż publiczności, kto tutaj rządzi!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.82 (17)

Zagrań: 12467

Parking Mania

Parking Mania

Mistrzu parkowania, jesteś potrzebny! Auta potrzebują szybkiej zmiany miejsc parkingowych, a stawką jest całkiem niezła zapłata. Przyjdzie Ci kierować autami osobowymi, radiowozami, ciężarówkami z naczepą oraz nawet samochodem pomocy drogowej. W tej wciągającej grze czeka na Ciebie łącznie blisko 50 różnych misji - od parkingu przy markecie do przejazdów przez zakorkowane skrzyżowania.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.53 (30)

Zagrań: 78551

Lodowa kaczka

Lodowa kaczka

Gra w stylu retro, która nawiązuje grafiką do hitów sprzed lat. Już samo menu zdradza, że mamy do czynienia z czymś w stylu "Tur-nieju". Tym razem jesteśmy jednak nie rycerzem, ale lodową kaczką. Musimy pokonywać kolejne poziomy, eliminując ogniste zagrożenia.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.53 (15)

Zagrań: 3733

Skrzydlata świnia

Skrzydlata świnia

Od lat powtarzamy, że świnie nie potrafią latać. Bo nigdy nie próbowały! Nasz różowy bohater wie, że musi osiągnąć coś więcej niż przekształcenie się w szynkę w plasterkach i postanawia wznieść się w niebo niczym Dedal i Ikar. Aby lecieć coraz wyżej, musi unikać przeszkód i wciąż rozwijać swoje umiejętności. Sprzęt poprawić można w sklepie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.35 (14)

Zagrań: 4087

Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra

Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra

Żel, solara, piękne samochody i szybkie kobiety - po prostu piłkarze. Nic dziwnego, że często bywają obiektami drwin kibiców. Nie ominęło to nawet jednego z najlepszych futbolistów - Cristiano Ronaldo. Czeka na Ciebie 40 różnych minigier, w których płaczliwy Portugalczyk musi zmierzyć się ze swoimi koszmarami - Messim, Puyolem, wściekłym Jose Mourinho, a nawet z pryszczami na twarzy. Postaraj się, bo inaczej obudzi się w nim beksa!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.80 (102)

Zagrań: 50750