Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry - Zręcznościowe

AION
Nauka jazdy ekstremalnej

Nauka jazdy ekstremalnej

Nauka jazdy to niekoniecznie małe autko z instruktorem, które denerwuje innych uczestników ruchu i powoduje korki. W końcu różne są sposoby jazdy - w tej grze ruszasz przed siebie i omijasz pojazdy na zniszczonym moście. Po drodze celuj w pomarańczowe pachołki, aby gromadzić punkty, za które możesz wykupić kilka ulepszeń. Sprawdź, czy zasługujesz na miano "Ekstremalnego kierowcy"!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.11 (26)

Zagrań: 27323

Monster Stunts

Monster Stunts

Zasiądź za kierownicą wielkiego monster trucka i rozpocznij swój udział w zawodach kaskaderskich. Twój pojazd pędzi naprawdę szybko, a w połączeniu z licznymi rampami i skoczniami daje to niemal idealne warunki do wykonywania różnych ewolucji w powietrzu. Pokaż publiczności, kto tutaj rządzi!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.82 (17)

Zagrań: 12458

Parking Mania

Parking Mania

Mistrzu parkowania, jesteś potrzebny! Auta potrzebują szybkiej zmiany miejsc parkingowych, a stawką jest całkiem niezła zapłata. Przyjdzie Ci kierować autami osobowymi, radiowozami, ciężarówkami z naczepą oraz nawet samochodem pomocy drogowej. W tej wciągającej grze czeka na Ciebie łącznie blisko 50 różnych misji - od parkingu przy markecie do przejazdów przez zakorkowane skrzyżowania.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.53 (30)

Zagrań: 77902

Lodowa kaczka

Lodowa kaczka

Gra w stylu retro, która nawiązuje grafiką do hitów sprzed lat. Już samo menu zdradza, że mamy do czynienia z czymś w stylu "Tur-nieju". Tym razem jesteśmy jednak nie rycerzem, ale lodową kaczką. Musimy pokonywać kolejne poziomy, eliminując ogniste zagrożenia.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.53 (15)

Zagrań: 3725

Skrzydlata świnia

Skrzydlata świnia

Od lat powtarzamy, że świnie nie potrafią latać. Bo nigdy nie próbowały! Nasz różowy bohater wie, że musi osiągnąć coś więcej niż przekształcenie się w szynkę w plasterkach i postanawia wznieść się w niebo niczym Dedal i Ikar. Aby lecieć coraz wyżej, musi unikać przeszkód i wciąż rozwijać swoje umiejętności. Sprzęt poprawić można w sklepie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.35 (14)

Zagrań: 4075

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra

Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra

Żel, solara, piękne samochody i szybkie kobiety - po prostu piłkarze. Nic dziwnego, że często bywają obiektami drwin kibiców. Nie ominęło to nawet jednego z najlepszych futbolistów - Cristiano Ronaldo. Czeka na Ciebie 40 różnych minigier, w których płaczliwy Portugalczyk musi zmierzyć się ze swoimi koszmarami - Messim, Puyolem, wściekłym Jose Mourinho, a nawet z pryszczami na twarzy. Postaraj się, bo inaczej obudzi się w nim beksa!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.80 (102)

Zagrań: 50577

Kurs wózka widłowego

Kurs wózka widłowego

Gra dla wszystkich przyszłych magistrów! W końcu gdzie zbierać pierwsze zawodowe szlify, jeśli nie na magazynie, wśród wielkich regałów i tajemniczych pudeł? Żeby jednak zostać pełnoprawnym mgr (magazynierem), trzeba najpierw zdać kurs na obsługę wózka widłowego. Przyjemności później. Powodzenia!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.55 (60)

Zagrań: 56232

Knurminator

Knurminator

Tak, jak uczono nas w szkole, wilki żyją w głębi dzikich lasów. Gdy jednak wychodzą na zewnątrz, zaczyna się walka o przetrwanie. Świnie nie mogły wytrzymać terroru, dlatego stworzyły specjalnego wojownika do zadań specjalnych (czyli wybijania wilków) o roboczej nazwie "Knurminator". Jego zdalne rakiety pozwalają idealnie trafić we wroga.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.22 (27)

Zagrań: 7467

Obieranie ziemniaka

Obieranie ziemniaka

Kto powiedział, że obieranie ziemniaków nie może być fajne? Szczególnie, gdy wszystko jest podsycone żyłką rywalizacji i tykającym stoperem. Tylko od Twojej zręczności zależy, czy pobijesz rekord w obieraniu. Obierz ziemniaka i pochwal się swoim czasem!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.73 (57)

Zagrań: 23825

Wielkanocny kurier

Wielkanocny kurier

Przed nami drugie z najważniejszych świąt w roku - Wielkanoc. Chociaż zając w tym roku powiedział, że rzuca tę robotę ("w śniegu nie pracuję"), to jednak tradycja nakazuje dostarczyć drobne upominki na czas. Wskakuj więc do zajęczej ciężarówki i pędź do celu! Uwaga na strome podjazdy i nadmierną prędkość.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.71 (21)

Zagrań: 8081

Najzabawniejszy połów

Najzabawniejszy połów

Stary człowiek i może... Kapitan Twojego kutra rybackiego ma swoje życiowe marzenie - złowić złotą rybkę. Albo najlepiej całą sieć. Twoim zadaniem jest zbieranie kolejnych, coraz trudniejszych połowów, aby na końcu stanąć przed swoją życiową szansą. Jednocześnie skończ swoją pracę, zanim zapadnie zmrok!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.83 (30)

Zagrań: 19620

ŚwirBurger

ŚwirBurger

Bardzo wciągająca gra popularnego typu "wystrzeliwanek". Tym razem naszym zadaniem będzie posłanie w powietrze specyficznego, latającego hamburgera. Koniec końców, nasza kanapka musi dotrzeć do klienta na drugim końcu planszy, ale po drodze do celu czeka na nas wiele dodatkowych opcji i możliwości ulepszeń. A jedzenie się nie zmarnuje, bo zawsze trafi się jakiś wygłodniały turysta!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.43 (39)

Zagrań: 12717