Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry - Zręcznościowe

Heroes Online
Cudowna rakieta

Cudowna rakieta

To niesłychana szansa - oddano do Twojej dyspozycji cudowną rakietę. Cały projekt ma na celu odkrycie nowej planety, chociaż do tego daleka droga. Wytrwale pnij się w górę, zarabiaj pieniądze i ulepszaj swoją rakietę, aby w odpowiednim czasie podbić kosmos! Uwaga na balony.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.57 (42)

Zagrań: 19795

Wyścigowy strażnik

Wyścigowy strażnik

Nie każdy strażnik pilnuje bramy z bronią w ręku, mając w głowie wyuczone procedury na wypadek zagrożenia. Nasz bohater ma inne podejście - doczepia do auta najeżony kolcami łańcuch, wskakuje za kierownicę i "zamiata" podwórko. W razie potrzeby ma jeszcze karabin na dachu i dużo ulepszeń do wykupienia. Wszystko po to, aby obronić się przed mutantami.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.68 (19)

Zagrań: 15471

Sprint Driver

Sprint Driver

Trójwymiarowa i dynamiczna zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę szalonego motocyklisty i pędzimy na złamanie karku po zatłoczonej szosie. Przeszkadza nam policja, kierowcy nie przestrzegający przepisów, a przede wszystkim - KASA! Musimy ją zbierać, aby przesiąść się na mocniejsze maszyny.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.62 (24)

Zagrań: 25181

Bear Grills

Bear Grills

Nie, to wcale nie słynny Brytyjczyk, który zje wszystko. To tylko niedźwiedź, który pochłonie wszystko co tłuste, a już szczególnie mięso z grilla. W konsumpcji na zielonej trawce przeszkadzają mu trolle, które ukradły mu grilla. Wystrzel grubego misia z procy i odbierz zgubę!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.14 (28)

Zagrań: 7627

Cleansing

Cleansing

Mroczna i krwawa gra z małą nutką okrucieństwa. Kierujemy poczynaniami sporych rozmiarów ni to psa, ni to gada i siejemy spustoszenie w małej wiosce. Niszcz ogrodzenia, aby przedostać się do żywych celów. Niektórym może nie przypaść do gustu rozlew krwi, dlatego polecamy tę grę starszym graczom.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.77 (18)

Zagrań: 4549

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Szybka ucieczka

Szybka ucieczka

Napadłeś na bank, więc teraz musisz uciekać! Wskakuj do małego autka i lawiruj między przeszkodami, aby zgubić ogon na każdym z etapów. W dodatku gonisz wspólnika, który Cię wystawił. Uwaga na wszystkie przeszkody! Grafika przypomina popularnego Minecrafta.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.70 (30)

Zagrań: 10046

Zombie leci na Marsa

Zombie leci na Marsa

Ile można straszyć ludzi i pożerać mózgi? Wiadomo, że nawet najprawdziwszy zombie w końcu znudzi się rutynowymi zajęciami. Nasz bohater postanowił polecieć na Marsa i Ty musisz mu w tym pomóc. Użyj katapulty, zbieraj pieniądze w locie i unikaj czosnku oraz ulepszaj swoje wyposażenie, żeby dosięgnąć czerwonej planety!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.35 (20)

Zagrań: 7921

Bieg, bieg, bieg

Bieg, bieg, bieg

Pędź przed siebie i walcz z lękiem wysokości, skacząc na kolejne poziomy w tej trójwymiarowej zręcznościówce! Często przyjdzie Ci balansować na samej krawędzi, co dodaje dodatkowej adrenaliny. Dodatkowo nasza postać nie ma w zwyczaju zwalniać ani się zatrzymywać...

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.64 (90)

Zagrań: 32919

Królowie przestworzy: Wojna

Królowie przestworzy: Wojna

Asie przestworzy, Twoja armia Cię potrzebuje! Myśliwce, sterowce oraz balony wroga opanowały przestrzeń powietrzną, a wszyscy młodzi piloci polegli w walce. Jedyna nadzieja w Tobie i Twoim niezawodnym myśliwcu. Oczyść niebo z wrogich jednostek!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.47 (25)

Zagrań: 11616

Sędzia-ninja

Sędzia-ninja

Sędziowie piłkarscy (a bardziej w ogóle sędziowie w sporcie) są wystawieni na oczy wszystkich kibiców. Co by było, gdyby stali się... ninja? Pewnie wyskakiwaliby z zaskoczenia i cięli w drobny mak wszystkie piłki w powietrzu, tak jak w tej grze. Sprawdź swój refleks i tnij nadlatujące piłki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.48 (27)

Zagrań: 10999

Uwolnić prosiaka

Uwolnić prosiaka

Wszyscy wiedzą o co chodzi... Szynka, hamburgery i golonka - tak na ogól kończy się żywot tych różowych zwierzątek. Tym razem jedna ze świń rozpoczęła bunt i stara się uciec przed rzeźnikiem. Wystrzel knura w powietrze i stawiaj platformy, aby lecieć wyżej. Kupuj ulepszenia, bo inaczej zobaczysz jak świnia niebo!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.81 (22)

Zagrań: 6642

Wystrzel zombiaka

Wystrzel zombiaka

Gier tego typu było już sporo - strzelaliśmy grubasami, szczurem, maskotką... Nadeszła pora na zombie. Odczekaj, aż nieumarlak wejdzie na dach, weź zamach i poślij obrzydliwca na orbitę! Dodatkowo możesz kupić kilka ulepszeń, które ułatwią Ci osiągnięcie wyznaczonej odległości.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.08 (12)

Zagrań: 5654