Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Strzelanki

Rot Rot
Rot
22 sierpnia
12380
Graj teraz
Nastała apokalipsa zombie. Jeśli chcesz ocalić swoje życie, musisz stawić czoła hordom żywych trupów. Pomoże Ci w tym pokaźny arsenał broni, które możesz kupować i ulepszać za zebrane pieniądze. Stwórz swojego...
FPS Zombie Range FPS Zombie Range
FPS Zombie Range
21 sierpnia
9140
Graj teraz
Musisz przetrwać kolejne fale zombie próbujących dostać się do Twojego schronu. Za (ponowne) zabijanie kolejnych przeciwników zarabiasz pieniądze, które możesz przeznaczyć na leczenie i nowe bronie. Powodzenia!
Army Force Firestorm Army Force Firestorm
Army Force Firestorm
18 sierpnia
71692
Graj teraz
Świetny shooter multiplayer oparty na silniku Unity. Pomóż swojej drużynie, pokonaj wrogów i zdobywaj doświadczenie!
Kowboje vs UFO Kowboje vs UFO
Kowboje vs UFO
16 sierpnia
2293
Graj teraz
Zestrzel wszystkich obcych, zanim Cię porwą! Do Twojej dyspozycji jest pokaźny arsenał broni, które możesz ulepszać. Odblokuj wszystkie osiągnięcia i pokonaj kosmitów!
Królewski strażnik Królewski strażnik
Królewski strażnik
15 sierpnia
8730
Graj teraz
Ktoś zawsze musi być tym sprawiedliwym i wypadło na Ciebie! Elf-łucznik prowadzi ciągły ostrzał wszystkich stworów, które próbują go atakować. Zaczniesz od strzelania do szczurów, ale będzie tego więcej!
Projekt Borgs poza kontrolą Projekt Borgs poza kontrolą
Projekt Borgs poza kontrolą
23 lipca
4283
Graj teraz
Było sobie laboratorium. Był też ciekawy projekt, ale niestety wymknął się spod kontroli. Boty zaczęły panoszyć się po ośrodku i być agresywne - zostań jednym z ostatnich obrońców i walcz o porządek!
Space Flash Arena 2 Space Flash Arena 2
Space Flash Arena 2
21 lipca
3003
Graj teraz
Gotowi na nową dawkę kosmicznej akcji? Galaktyka czeka na swojego bohatera w drugiej części gry "Space Flash Arena". Strzelanie, latanie, demolowanie - jest...
Kryptonim U.N.C.L.E: Misja Berlin Kryptonim U.N.C.L.E: Misja Berlin
Kryptonim U.N.C.L.E: Misja Berlin
18 lipca
138533
Graj teraz
Sowiet z amerykańskim agentem CIA? Wchodzący na kinowe ekrany film "Kryptonim U.N.C.L.E" pokazuje, że to całkiem możliwe. Tutaj możesz wczuć się w kilka filmowych akcji w naprawdę dobrej oprawie.
Walka z palcem na spuście Walka z palcem na spuście
Walka z palcem na spuście
18 lipca
29785
Graj teraz
Cały czas w gotowości! Wrogowie czają się za każdym rogiem i w dużych ilościach. Tylko celność i bystrość mogą pomóc w walce o przetrwanie na froncie walk. Przygotujcie się na strzelaninę!
Atak wąsaczy Atak wąsaczy
Atak wąsaczy
11 lipca
4567
Graj teraz
Dołącz do odważnego Bigotilyo, który chce ustrzec swoją rodzinę przed złymi wąsaczami. Pomóż mu odblokować wszystkie bronie, pokonać wąsatych sługusów zła i tym samym uratować Lulu, Jun-Jun i jego żonę Lily.
Prawo Newtona Prawo Newtona
Prawo Newtona
4 lipca
9917
Graj teraz
Gdy zawodzą podstawowe prawa fizyki... trzeba wykorzystać inne. Przyciąganie akurat przestało działać, a obowiązki wzywają. Odrzut z broni wydaje się być jedynym sensownym rozwiązaniem!
Terenowy snajper Terenowy snajper
Terenowy snajper
3 lipca
122855
Graj teraz
Prosta gra snajperska w 3D, w której liczy się celność i stanowczość. Dookoła góry, lasy i doliny, a w środku mapy kilka wieżyczek, z których można skorzystać. Warto zobaczyć te spowolnione trafienia!
Rewolwerowiec 2 Rewolwerowiec 2
Rewolwerowiec 2
3 lipca
8228
Graj teraz
Zemsta na kowbojskim tle - z pojedynkami na rewolwery, najszybszą ręką i wszystkim, co kojarzy się z westernami. Takie nietypowe starcia potrafią naprawdę pochłonąć! Ręka na spust i pełna gotowość!
Ostatnie skrzydła 2 Ostatnie skrzydła 2
Ostatnie skrzydła 2
28 czerwca
2107
Graj teraz
To już jedna z ostatnich par skrzydeł, która może uratować galaktykę. Wrogowie panoszą się po całym kosmosie, więc trzeba ich trochę powystrzelać. W tej formie to całkiem przyjemne zadanie!
Atak szalonych wieśniaków Atak szalonych wieśniaków
Atak szalonych wieśniaków
27 czerwca
4380
Graj teraz
Wsi spokojna, wsi wesoła... Problem zaczyna się, gdy tubylcom nie spodoba się nowy gość i rzucają się do szaleńczego ataku. Spróbuj swoich sił w prostej platformówce polegającej na walce z wieśniakami!
Strike Force Heroes 3 Strike Force Heroes 3
Strike Force Heroes 3
26 czerwca
157318
Graj teraz
Szykujcie myszki, klawiatury i dużo wolnego czasu, bo nadchodzi trzecia część hitowej gry "Strike Force Heroes! Czeka wiele nowych poziomów, postaci i...
Zdziesiątkowani Zdziesiątkowani
Zdziesiątkowani
25 czerwca
6108
Graj teraz
Półamatorska strzelanka w rysunkowym stylu. Trwa istna wojna, podczas której oddział głównego bohatera został zdziesiątkowany. Nie ma innego wyjścia, trzeba wyruszać w pojedynkę i walczyć o swój byt!
GunBall: Reedycja GunBall: Reedycja
GunBall: Reedycja
24 czerwca
5942
Graj teraz
W wielkim skrócie: będzie się działo! Wciągająca gra "Gunball" doczekała się udanej reaktywacji, w której nie ma czasu na chwilę wytchnienia. Strzelaj, zbieraj,...
Droidy i wieża Droidy i wieża
Droidy i wieża
22 czerwca
5878
Graj teraz
Jest wieża, są droidy, będzie strzelanie i ostra walka! W trakcie całej akcji bronisz generatora, który po modyfikacjach zmieni się w prawdziwą wieżę. Atakujące droidy potrafią napsuć krwi!
Przebudzenie snajpera Przebudzenie snajpera
Przebudzenie snajpera
20 czerwca
10462
Graj teraz
Ostatnia nadzieja resztek ludzkości w porę się ogarnęła, chwyta za karabin i broni niedobitków. Każdy odstrzelony zombie to jedno uratowane życie. Lepiej się postaraj, bo zagłada jest blisko!
Inwazja zombie Inwazja zombie
Inwazja zombie
17 czerwca
55330
Graj teraz
Wiadomo, o co chodzi - pojawiło się trochę za dużo zombie i ktoś musi je odstrzelić. Padło na Ciebie, dlatego szykuj się na dużą dawkę strzelania i zaskakującej akcji. Warto walczyć, bo to sprawa życia i śmierci!
Ostatni najeźdźca Ostatni najeźdźca
Ostatni najeźdźca
16 czerwca
4481
Graj teraz
Plany były naprawdę ambitne, ale "sprawa się rypła" i zostałeś sam na placu boju. Wrogi teren jest pełny zagrożeń, więc szykuje się ostra walka o przetrwanie. Czy uda Ci się zdziałać coś w pojedynkę?
Piekielny bałagan Piekielny bałagan
Piekielny bałagan
15 czerwca
5787
Graj teraz
Nie dość, że rogate towarzystwo, to dodajmy do tego jeszcze apokalipsę zombie. Dodatkowo szczypta zręcznościówki i strzelanki, a otrzymujemy całkiem przyjemnego zabijacza czasu. Staw czoła żywym trupom!
Snajper: Żołnierski trening Snajper: Żołnierski trening
Snajper: Żołnierski trening
14 czerwca
22788
Graj teraz
Nikt nie chce być mięsem armatnim! Najlepsi żołnierze to perfekcyjnie wyszkoleni snajperzy. Stań się na moment jednym ze strzelców wyborowych i pokaż na próbnej strzelnicy na co cię naprawdę stać. Cel i pal, to proste!
Trinitas Trinitas
Trinitas
10 czerwca
7939
Graj teraz
Dobrze znany motyw: wieża, nadciągający wrogowie i jeden sprawiedliwy, który musi odpierać kolejne ataki. Strzelaj i czaruj, stwórz potężną linię obrony i pokaż przeciwnikowi, gdzie raki zimują.
Obrona transportu Obrona transportu
Obrona transportu
7 czerwca
10734
Graj teraz
Tak to już jest, że na każdy cenny transport znajdzie się kilku chętnych bandziorów. Chroń wielki statek transportowy przed kosmicznymi piratami, rozwijając ciągle jego możliwości obronne. Wciąga jak czarna dziura!
21 dni na Księżycu 21 dni na Księżycu
21 dni na Księżycu
5 czerwca
6419
Graj teraz
Przebywanie na Księżycu może być ekscytujące i ciekawe, ale tylko wtedy, gdy trwa chwilę! Astronauta rozbił swój statek i musi przeżyć 21 dni, żeby nadszedł ratunek. Strzelaj, kupuj broń i wytrzymaj!
Załoga duchów: Strzelanina Załoga duchów: Strzelanina
Załoga duchów: Strzelanina
30 maja
22310
Graj teraz
Nie daj się zwieść pozorom - wrogowie wyglądają na żołnierzy z krwi i kości, ale to duchy, które błąkają się w pobliżu starożytnych ruin. Walcz jak równy z równym, nie daj się zaskoczyć i, co najważniejsze,...
Ewolucja: Multiplayer Ewolucja: Multiplayer
Ewolucja: Multiplayer
26 maja
83127
Graj teraz
To, co tygrysy lubią najbardziej: solidna dawka trójwymiarowego strzelania z trybem multiplayer! Ruszaj na jedną z futurystycznych plansz, walcz jak bohater kina akcji i osiągaj kolejne cele!
Wikingowie w próżni Wikingowie w próżni
Wikingowie w próżni
26 maja
3538
Graj teraz
Kosmosy czekają na bohaterów! Wciągająca strzelanka, w której jako dowodzący małego, uzbrojonego statku toczysz zacięte boje o wolną galaktykę. Do tego grafika w 3D i można naprawdę przepaść!
Strzelnica z zombie Strzelnica z zombie
Strzelnica z zombie
20 maja
7412
Graj teraz
Zawsze jest odpowiednia pora, żeby odstrzelić kilka zombiaków! Sprawa jest prosta: chwytaj broń, celuj i eliminuj kolejne potwory, które wyskoczą Ci pod celownik. Nie ma co się zastanawiać!
Uderzenie mocy Uderzenie mocy
Uderzenie mocy
13 maja
72052
Graj teraz
Pora na trochę dobrej akcji ze strzelaniem w roli głównej. Proste uzbrojenie, ulice pełne zakamarków i gracze z całego świata czekają, aż dołączysz do klasycznej strzelaniny. Co warto zauważyć - możesz wybrać...
Wakacyjne zombie Wakacyjne zombie
Wakacyjne zombie
9 maja
18671
Graj teraz
Morza szum, ptaków śpiew... a tu nagle zombie! Hordy wygłodniałych, bezmózgich zombie! Na szczęście tak się składa, że bohater ma w ręku karabin i nie zawaha się go użyć. Strzelaj i nie daj się zabić!
Stacja kosmiczna Stacja kosmiczna
Stacja kosmiczna
7 maja
16698
Graj teraz
Co tu dużo tłumaczyć - jesteś na stacji kosmicznej, gdzie na próżno szukać kogoś przyjaźnie nastawionego. Przygotuj się na akcję, wyciągnij broń i ruszaj przed siebie. Wszystko w trójwymiarze!
Uzbrojony jeździec Uzbrojony jeździec
Uzbrojony jeździec
6 maja
30066
Graj teraz
Cztery koła? Są! Potężne działko? Jest! Można zatem ruszać na teren wroga i siać zniszczenie zza kierownicy uzbrojonego pojazdu. Akcja rodem ze starych, dobrych klasyków kina akcji. Po prostu jedź i strzelaj!
Zomborobaki Zomborobaki
Zomborobaki
3 maja
4647
Graj teraz
Na zewnątrz zaczyna robić się ciepło i z martwych powstają wszelkiego typu latające owady, które są żądne Twojej krwi. Za pomocą armatki musisz się rozprawić z intruzami, które się mutują i coraz szybciej latają.