Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Strzelanki

Płatny zabójca

Oto pierwsza cześć doskonałej serii o płatnym zabójcy, którą przegapiliśmy, ale już uzupełniamy lukę. Wszystkie części. Wykonuj starannie powierzone Ci...

Życzenie śmierci 2

Oto kolejna madnesowa strzelanka, w której twoim głównym zadaniem jest zabijanie wrogów. Po każdym z etapów gry, możesz udoskonalać swój ekwipunek i kupować nowe bronie.

Crazy Flasher 6

Zniszcz wszystkich zombie, którzy opanowali świat. Nie możesz pozwolić sobie na to by choć jeden uszedł z życiem.

Madness Accelerant

Strzelanka w świetnym, madnessowym stylu. Tylko Ty przeciwko niezliczonym wrogim jednostkom, a do tego jeszcze czerwony hot-dogowy potwór.

Artyleria przeciwczołgowa 4

Obroń swoją pozycją za pomocą ultranowoczesnego czołgu. Po każdym odpartym ataku możesz udoskonalać uzbrojenie i pancerz swojego pojazdu.

Strzała czasu

Broń swoją twierdzę za pomocą łuku przed wrogami pojawiającymi się z rożnych przestrzeni czasowych. Po każdej zwycięskiej bitwie masz możliwość udoskonalania ataku i obrony.

Ratowanie rannych

Jesteś żołnierzem i wyszedłeś cało po wielkiej bitwie. Niestety kilku Twoich kompanów zostało rannych. Czekają teraz aż ktoś pośpieszy im z pomocą. Wykaż się w ratowaniu ich!

Charles 007 - 2

Druga cześć przygód agenta wywiadu. Tym razem Twoim zadaniem jest ochrona prezydenta Obamy przed zastępami członków ku klux klanu.

Patyczak na wieży

Obroń wieżę przed atakami wściekłych patyczaków. Do dyspozycji masz siedem rożnych broni, które będzie można kupić po każdej wygranej bitwie.

Red Code 2

Nie daj kosmitom zniszczyć urządzeń z energią. Likwiduj je wszystkie co jakiś czas udoskonalając swój arsenał.

Charles 007

Wcielasz się w postać tajnego agenta wywiadu - Charlesa. Twoim zadaniem jest unieszkodliwienie wszystkich napotkanych wrogów.

Szał szeryfa

Lokalni bandyci rozbestwili się tak bardzo, że nie sposób ich teraz zatrzymać. Istnieje jednak nadzieja - szeryf, który nie zna litości, a do tego jest doskonałym strzelcem.

Cel Barbossa

Czasy II Wojny Światowej to również bezwzględna walka wywiadów. Ty wcielasz się w snajpera pracującego dla sowietów. Twoim zadaniem jest oczywiście likwidacja pożądanych przez władze celów.

Wielka wojna 4

Celem gry jest nic innego jak tylko likwidacja wszystkich wrogów jacy znajdują się na planszy. Będzie trzeba wykazać się tu nie lada sprytem i taktycznym myśleniem, by skutecznie go wykonać.

Agent B10

Z fabryki ukradziono tajną recepturę przyrządzania przepysznych lodów. Ty wcielasz się w postać snajpera, którego zadaniem jest dotrzeć, krop po kroku, do sprawców jak i samej receptury.

Bug Squad

Celem gry jest niedopuszczenie do tego, by zwierzęta przedostawały się na druga stronę planszy. Za broń mają Ci jednak służyć jedynie fajerwerki.

SAS 2

Jesteś członkiem elitarnej załogi SAS. Masz trening, bronie, szybkość oraz doświadczenie przeciwko kilku tysiącom zombie. Poradzisz sobie?

Xeno Space

Zastępy krwiożerczych stworzeń zaatakowały tajne laboratorium. Twoim zadaniem jest uratowanie jak największej liczby naukowców. Z każdą kolejną minutą potworów będzie coraz więcej. Ile wytrzymasz?

Infekcja

Nieudany eksperyment naukowy spowodował śmiertelną zarazę. Wysłano Cie do samego jej centrum w celu zniszczenia jej i zarażonych nią stworzeń.

SAS

Chordy krwiożerczych zombie gotowe są zrobić wszystko, żeby Cię zabić. Broń się przed nimi nie mając żadnej litości, bo tylko wtedy uda Ci się wyjść cało z tej śmiertelnej pułapki.

Pociągnij za spust 2

Kolejna cześć gry w której wykonujesz rożnego rodzaju zadania tylko strzelając. W rzeczywistości masz do przejścia mnóstwo minigierek, gdzie przyda Ci się nie tylko precyzja czy szybkość, ale także logiczne myślenie.

Wojna czołgów

Celem gry jest zniszczenie wszystkich czołgów przeciwnika. Zdobywasz za to pieniądze, które przeznaczasz na zakup nowych broni. Rozgrywka ma charakter podobny do popularnych Wormsów.

Średniowieczne szaleństwo 2

Szalony łucznik po raz kolejny w boju. Twoje zadanie jest proste - strzelaj i likwiduj wszystkich, którzy pojawia się w zasięgu Twojego wzroku. Pamiętaj też o zbieraniu złota, które jest niezbędne w unowocześnianiu...

Gumowa wojna

Zmutowane gumy do żucia atakują Ziemię. Tylko Ty jesteś w stanie powstrzymać je przed całkowitą zagładą wszystkich istot żywych.

Shorty Covers

Wcielasz się w postać dziewczyny Vinniego, która osłania jego tyły. Vinnie z serii gier Killer walczy samodzielnie, a Ty przy pomocy snajperki pomagasz mu w walce.

Zielony łucznik 2

Przed Tobą zadanie - strzelasz do wszystkiego w zasięgu wzroku. Za każdy zestrzelony przedmiot otrzymujesz określoną liczbę punktów. Kiedy zdobędziesz wymaganą ilość przechodzisz do następnego poziomu.

Rambo 2

Sierżant Blitz musi ponownie samotnie stawić czoła przeważającym siłom wroga. Zbieraj nowe bronie i za wszelką cenę nie daj się zabić.

Obrońca wieży

Uzbrojono Cię jedynie w snajperkę, a Twoim zadaniem jest obrona wieży. Sprawdź ile wytrzymasz pod naporem przeważających sił wroga.

Panda snajper 2

Druga część gry, w której celem jest uratowanie pandy z różnych opresji. Tym razem mamy również do wyboru ratowanie przyjaciół pandy.

Zemsta zombie 2

Pokonałeś wszystkie zombie w poprzedniej części? Niestety powróciły w większej ilości. Masz do dyspozycji sklep, w którym za doświadczenie możesz kupować bronie, zdolności i ulepszać bazę. Daj im popalić!

Toxie Radd

Znajdowałeś się w zakładzie psychiatrycznym, w którym lekarze robili dziwne rzeczy pacjentom. Teraz zemściło się to przeciwko nim i po zmianie DNA pacjentów powstały Zombie. Tylko Ty byłeś w izolatce i ominęła...

Następne piętro

Broń zaciekle wszystkich pięter przed zmasowanymi atakami potworów. Przesuwaj je na odpowiednie piętra i kupuj nowe bronie, by nie dopuścić do zniszczenia szybu.

Smok Spyro

Wybierz jednego spośród dwóch smoków i stań w walce przeciwko paskudnym stworom. Jak długo utrzymasz się przy życiu, kiedy atakować będą z każdej strony?

Kobieta snajper

Wcielasz się w postać kobiety - snajpera, która nigdy nie popełnia błędów. Twoim zadaniem jest oczywiście dokładne wykonywanie zleconych misji. Przed każdą z nich warto jest przeczytać dokładny rysopis ofiary.

Inwazja królików 2

Celem gry jest obrona hotelu przed atakami krwiożerczych królików. Po każdej skutecznej obronie przed falą wrogów możesz udoskonalać swoje uzbrojenie.

Foyle

Powstrzymaj zastępy mutantów na skażonych ziemiach. Przeszukuj też pozostałości ludzkich siedlisk z nadzieją znalezienia ocalałych.