Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Popularne

Aby obejrzeć gry popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Anno Online
Grawitacyjna piłka nożna

Grawitacyjna piłka nożna

Przed Tobą wciągające gra, w której musisz pokonać przeciwnika w kilkuminutowym starciu. Wybierz swoją drużynę, przejmij piłkę i traf jak najwięcej goli. Możesz wybrać trudność gry i długość meczu. Na co czekasz?

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.07 (93)

Zagrań: 72458

Rzuty wolne

Rzuty wolne

Kolejna gra, która sprawdzi jak radzisz sobie z rzutami wolnymi. Ustaw kierunek strzału, podkręcenie piłki oraz moc kopnięcia. Czy zostaniesz mistrzem?

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.15 (65)

Zagrań: 72450

Dezorientacja

Dezorientacja

Gra po której, aż kręci się w głowie. Musisz pokonać pozornie proste tunele, jednak co chwila zmienia się perspektywa widoku.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.95 (67)

Zagrań: 72428

Uwolnij potwory

Uwolnij potwory

Przed Tobą gra na ćwiczenie szarych komórek. Rozszyfruj kod sejfu i uwolnij z niego potwora. Każda z plansz ma swoje unikalne rozwiązanie.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.65 (60)

Zagrań: 72407

Pojemniki na wodę

Pojemniki na wodę

Twoim zadaniem jest odpowiednie poustawianie pojemników i innych elementów. Wylewająca się z rur woda ma wypełnić kubełki po brzegi, ale nie może się przelać.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.56 (103)

Zagrań: 72391

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Ekologia

Ekologia

Gra, w której każda Twoja decyzja ma bardzo duży wpływ na środowisko. Decydując o tym czym się poruszasz, czy w czym nosisz zakupy zmieniasz swoje otoczenie. Zmiany widoczne są natychmiast.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.61 (73)

Zagrań: 72365

Maksymalne zniszczenie

Maksymalne zniszczenie

Wystrzel z armaty tak, by spowodować jak największe zniszczenia. Kiedy przekroczą one wyznaczoną wartość przechodzisz do następnego poziomu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.27 (48)

Zagrań: 72363

Shift

Shift

Pierwsza część gry, w której poruszasz się w dwukolorowym świecie. Taka analogia ze świata dobra i zła pozwoli wczuć Ci się w dobrego i złego gracza.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.62 (83)

Zagrań: 72301

Misja na marsa

Misja na marsa

W grze jesteś jedynym uczestnikiem wyprawy na czerwoną planetę. Twoim zadaniem jest doprowadzić misję do końca. Żeby tego dokonać musisz zbierać paliwo, energię i klucze. Misja jest podzielona na etapy, które przechodzisz po zebraniu określonej ilości rzeczy.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4 (32)

Zagrań: 72284

Zemsta recepcjonisty

Zemsta recepcjonisty

Twój szef to tyran i leniwiec. Teraz masz okazję się na nim zemścić. Kiedy tylko nie patrzy, albo flirtuje z sekretarką doprawiasz jego kawę. Później on, niczego nie świadomy, ją wypija.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.07 (55)

Zagrań: 72264

Killer 2

Killer 2

Druga cześć gry, w której strzelasz do pojawiających się planszy imitujących ludzi. Do twojej dyspozycji oddano dwie nowe bronie.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 2.66 (18)

Zagrań: 72249

Kraje Azji

Kraje Azji

Tym razem możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat położenia krajów Azji. Dla większości będzie to zadanie trudniejsze niż z krajami Europejskimi.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.19 (21)

Zagrań: 72213