Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Popularne

Aby obejrzeć gry popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

World of Tanks
World Rugby 2011

World Rugby 2011

Weź udział w mistrzostwach bądź krótkim meczu w rugby. Powalaj swoich przeciwników, unikaj natarć, skacz nad rzucającymi się na Ciebie graczami i współpracuj z resztą drużyny doprowadzając Was do zwycięstwa!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.19 (51)

Zagrań: 73566

Zatrzymaj autobus

Zatrzymaj autobus

Przed Tobą dość nietypowa gra karciana, w której Twoim zadaniem jest jak najbardziej zbliżyć się sumą kart do 31. Dodatkowo muszą one być w tym samym kolorze. Jednak trzy karty tej samej figury także dadzą Ci łączną sumę 30.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.6 (20)

Zagrań: 73565

Sprowadź na dół

Sprowadź na dół

Celem gry jest usuwanie elementów na budowie w takiej kolejności, by robotnik znalazł się poniżej wyznaczonej linii. Pamiętaj, że owa kolejność ma tu kluczowe znaczenie.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.46 (28)

Zagrań: 73559

Łowca sierot

Łowca sierot

Sieroty w okolicznych wioskach pogubiły się. Twoim zadanie to zebranie ich wszystkich do worka. Jednak w twojej misji przeszkadzać będą niektórzy ludzie. Będziesz musiał się ich pozbyć.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.38 (72)

Zagrań: 73543

Pasożyt powraca

Pasożyt powraca

Pasożyt znów wraca na Ziemię i będzie polował na nowe ofiary. Pokieruj losami żarłocznej kreatury i pomóż jej w zdobywaniu pokarmu wykorzystując do tego dostępne na planszy przedmioty.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.36 (79)

Zagrań: 73538

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Magiczne śnieżki

Magiczne śnieżki

Wcielasz się w rolę skrzata w kapeluszu i rzucasz śnieżkami w nieprzyjaciół. Robisz to do tej pory, aż ulepisz śniegową kulę i wtedy ją spychasz. Twoim celem jest pozbycie się wszystkich przeciwników z planszy.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.86 (23)

Zagrań: 73527

Pingwiny

Pingwiny

Przeprowadź pingwiny na drugą stronę. Pisklęta uciekną, jeśli ich rodzice nie będą w pobliżu. Dopasuj pingwiny według koloru - tylko te w identycznym kolorze mogą pozostać razem. Klikaj lewym przyciskiem myszy na pingwinach, by je przemieścić. Klikaj lewym przyciskiem myszy na lodzie, aby przeprawić go na drugi brzeg. Kra przepłynie tylko z pingwinem na niej. Równocześnie na krze mogą znajdować się tylko dwa pingwiny.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.50 (51)

Zagrań: 73499

Bitwa budowlańców

Bitwa budowlańców

Na placu budowy spotykają się dwie konkurencyjne ekipy. W takich okolicznościach bitwa musi się rozpocząć. Tylko od Ciebie zależy jaki będzie jej wynik. Rozgrywka przypomina nieco kultowe Wormsy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4 (60)

Zagrań: 73494

Obama na tropie

Obama na tropie

Groźny przestępca zwany Szczurzą Twarzą uciekł z więzienia. Pomóż prezydentowi Obamie w schwytaniu kryminalisty.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.04 (47)

Zagrań: 73483

Coaster racer 2

Coaster racer 2

Druga część wyścigów Caoster racer. Tym razem prócz standardowego udoskonalania pojazdu, mamy do wyboru dodatkowe tory, nowy system nitro oraz możliwość wyboru standardowo samochodu, bądź motocyklu.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.66 (69)

Zagrań: 73480

Rotatix

HIT!

Rotatix

W tej grze możesz tworzyć wszelkie maści znaki, figury, całe rysunki. Masz w tym totalną dowolność. Wystarczy tylko, że zmodyfikujesz odpowiednio parametry na dole ekranu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.64 (228)

Zagrań: 73449

FireBoy & WaterGirl 4: In The Crystal Temple

FireBoy & WaterGirl 4: In The Crystal Temple

Chłopiec z ognia i dziewczynka z wody stają przed kolejnym zadaniem - muszą odkryć kryształową świątynię. Pomóż im bezpiecznie przejść do odpowiednich drzwi i zebrać jak najwięcej diamentów! Pamiętaj, że przyda się podzielność uwagi... lub kompan do pomocy przy drugiej postaci.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.75 (115)

Zagrań: 73449