Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Popularne

Aby obejrzeć gry popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Anno Online
Oversize XXL

Oversize XXL

Przed Tobą dopracowana graficznie gra gwarantująca dobrą zabawę. Zasiądź więc za sterami Monster Truck'a i wygrywaj kolejne wyścigi na wielu trasach.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 2.41 (12)

Zagrań: 72132

Bar sushi

Bar sushi

Prowadzisz bar sushi, do którego przychodzą głodni goście. Każdy wybiera sobie z menu potrawę, a Ty na bieżąco ją przyrządzasz. Otwierasz książkę kucharską, oglądasz potrzebne składniki, kupujesz brakujące, robisz potrawę i serwujesz.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.22 (40)

Zagrań: 72122

Romeo w biegu

Romeo w biegu

Chodzimy chłopakiem po pokojach, kolejnych poziomach, ponieważ musimy dojść do swojej ukochanej. Po drodze musimy niszczyć napotkane sprzątaczki itd.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.28 (49)

Zagrań: 72113

Obama Potter

Obama Potter

Barack Obama wpadł zupełnym przypadkiem do krainy Harrego Pottera. Co z tego wynikło? Teraz on będzie musiał zmierzyć się z samym Sami Wiecie Kim.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.28 (66)

Zagrań: 71989

Walka piratów

Walka piratów

Dowodzisz pirackim okrętem, który napada na inne statki w celu zdobycia złota. Postaraj się zdobyć go jak najwięcej i nie dać się zatopić.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.71 (60)

Zagrań: 71987

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Jumpie

Jumpie

Celem gry jest zebranie jak największej ilości fioletowych kół i trafienie w różową platformę. Musisz tylko z odpowiednią siłą i pod odpowiednim kątem wybić tę czarną.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.78 (51)

Zagrań: 71979

Numer 1

Numer 1

Bądź jak Boruc czy inny Tytoń i przejdź drogę z amatorskich boisk na stadiony świata! Trenuj, zarabiaj, broń "setki" i zostań wielką gwiazdą. Będzie piekielnie trudno, ale kariera przed Tobą!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.37 (126)

Zagrań: 71965

Killer: Pustynna droga

Killer: Pustynna droga

Zabójca powraca, tym razem jednak to on musi ratować własne życie. Zaatakowany w samym sercu pustyni jest zdany tylko na siebie. Przed każdą z plansz wybierasz jedną z trzech broni.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.03 (27)

Zagrań: 71929

Przygody Reemusa 3

Przygody Reemusa 3

Kolejna cześć przygód Reemusa, w której będzie trzeba poradzić sobie z wieloma rożnymi stworami. Najczęściej rozwiązanie będzie prostsze niż sobie wyobrażasz.

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.62 (37)

Zagrań: 71878

Koło śmierci

Koło śmierci

Celem gry jest sprawienie, by koło z ludzikiem znalazło się w miejscu oznaczonym tarczą. Musisz więc odpowiednio poustawiać dostępne elementy tak, by utworzyć swego rodzaju drogę.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.88 (27)

Zagrań: 71870

Smok Spyro

Smok Spyro

Wybierz jednego spośród dwóch smoków i stań w walce przeciwko paskudnym stworom. Jak długo utrzymasz się przy życiu, kiedy atakować będą z każdej strony?

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.13 (38)

Zagrań: 71848

Robocik

Robocik

Wcielasz się w postać niezdarnego robocika, którego zadaniem jest ponowne ożywienie mechanicznego świata. Wyruszasz więc w drogę, aż do samego centrum zasilania, by wykonać zadanie.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.51 (76)

Zagrań: 71838