Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Popularne

Aby obejrzeć gry popularne w tym miesiącu kliknij tutaj. Teraz oglądasz popularne na podstawie danych z kilku lat.

Heroes Online
Tor przeszkód

Tor przeszkód

Zawody z torem przeszkód. Rywalizują między sobą dwie drużyny, składające się z chłopca i dziewczynki. Wykaż się jaki z Ciebie sportowiec.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.72 (40)

Zagrań: 70323

Pryskające obiekty

Pryskające obiekty

Gra polega na rozdwajaniu, na coraz mniejsze kawałki, przedmiotów i zwierząt. Odbijają się one od ziemi i musimy uważać, żeby nie upadły na nas. Z jednej krowy po rozbiciu robią się dwie mniejsze i musimy je dalej rozdwoić, aż staną się nieszkodliwe. Podobna gra w serwisie to Bubble Trouble

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.16 (25)

Zagrań: 70303

Ucieczka z piwnicy

Ucieczka z piwnicy

Tym razem musisz znaleźć sposób na wydostanie się z piwnicy. Zbieraj jak najwięcej przydatnych części, które pomogą Ci w zbudowaniu machiny prowadzącej do wyjścia.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.19 (36)

Zagrań: 70294

Puszka z farbą

Puszka z farbą

Gra generalnie przeznaczona dla dzieci. Biegasz z puszką farby po planszy chlapiąc gdzie popadnie. Cały czas goni Cię wściekły właściciel terenu. Nie daj się złapać i zamaż jak największą część planszy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.24 (53)

Zagrań: 70271

Temple Guardian 2

Temple Guardian 2

W grze stajesz na czele własnego państwa, tworząc je od podstaw. Do rozwoju musisz zorganizować różne gałęzie gospodarki, jak również religie i wojsko. W konsekwencji zdobywasz całą mapę i przechodzić do kolejnego poziomu.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.17 (29)

Zagrań: 70270

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Crunch down

Crunch down

Nietypowa bijatyka, w której sterujesz postacią przypominającą chrupka. Gdy tylko wybierzesz liczbę żyć ruszasz do walki. Twoi przeciwnicy wydają się być nieco inteligentni, bo permanentnie zachodzą Cię z obu stron.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.68 (80)

Zagrań: 70262

Walka botów

Walka botów

Twoje zadanie to skonstruowanie z dostępnych części swojego bota. Oczywiście z czasem będziesz go mógł udoskonalać. Składa się on z 3 części podstawy, pancerza i działa. Od tego jakie części wybierzesz zależy czy twoja zabawka wygra.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.48 (72)

Zagrań: 70225

Narciarstwo 2

Narciarstwo 2

Zima w pełni, więc również zimowe sporty są na czasie. Zakładaj narty i wyruszaj na stromy stok, aby wziąć udział w kilku odmianach narciarstwa. Do Twojego wyboru oddano slalom gigant, supergigant oraz zjazd. Warto spróbować swoich sił w trybie symulacji, gdzie o swoje zdrowie trzeba martwić się niemal jak na prawdziwym stoku!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.30 (50)

Zagrań: 70224

Mistrz ninja

Mistrz ninja

Gra, w której wkraczasz w czasy feudalnej Japonii. Zaczynasz jako młody, niedoświadczony ninja, by z czasem stać się prawdziwym mistrzem w tej sztuce.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 3.69 (36)

Zagrań: 70221

Zabójczyni

Zabójczyni

Tym razem w roli płatnego mordercy postawiona została kobieta. By wykonać wszystkie zadania i przeżyć trzeba będzie działać szybko i bezwzględnie.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.29 (17)

Zagrań: 70209

Snowboard rush

Snowboard rush

Oto kolejna z gier jednoznacznie kojarzących się z zimową aurą. Pokaż jak dobrze potrafisz jeździć na desce snowboardowej wykonując rożnego rodzaju triki. Przy okazji zbieraj też monety.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.81 (49)

Zagrań: 70196

Skoki na trampolinie 2

Skoki na trampolinie 2

Po raz kolejny weź udział w turnieju skoków na trampolinie. Za każdym razem Twoim zadaniem jest poprawne wykonanie w odpowiedniej kolejności wszystkich trików. Poza tym musisz też zdobyć wymaganą, minimalną liczbę punktów.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.60 (48)

Zagrań: 70151