Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

Stronghold Kingdoms
Odwet

Odwet

Twoje plemię było niegdyś najpotężniejszym w całej krainie. Jego członkowie posiadają umiejętności posługiwania się mocami potężnych totemów. Teraz, kiedy trzy obce plemienia toczą między sobą wojnę, w którą wciągają Twoje plemię musisz stanąć na jego czele i poprowadzić swój lud do zwycięstwa.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.00 (45)

Zagrań: 14846

Okrzyk wojenny

Okrzyk wojenny

Gobliny rozpanoszyły się po królestwie Twojego pana. Król nakazuje Ci zniszczyć wioski wroga, nim ten urośnie w siłę i zacznie zagrażać państwu. Zbieraj surowce i wysyłaj wojsko na front. Pamiętaj również o magii, którą możesz się posługiwać.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.00 (44)

Zagrań: 37547

LineBall

LineBall

Celem gry jest spowodowanie, by świecąca piłeczka trafiła do celu. Musisz jej po prostu narysować drogę. Pamiętaj tez możesz zmieniać siły grawitacyjne.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.00 (38)

Zagrań: 23745

Turniej rycerski Henryka VIII

Turniej rycerski Henryka VIII

Henryk VIII bierze ślub po raz szósty. Jego nowa wybranka Katarzyna poprosiła swego męża o patronowanie turniejowi rycerzy. Czy jesteś gotowy, by przy pomocy swojej lancy pokazać kto zasługuje na miano nowego mistrza?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.00 (36)

Zagrań: 17414

Wyścigi głowami

Wyścigi głowami

Co za jazda! Twórcy słynnej serii gier ze sportowymi głowami tym razem wzięli w obroty gwiazdy sportów motorowych! Od Clarksona i Stiga, przez Hunta i Laudę, aż po Lewisa Hamiltona! Czujesz paloną gumę?

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.00 (34)

Zagrań: 20083

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Twój farmerski świat

Twój farmerski świat

Taka farma z tradycjami - z ojca na syna, z dziada pradziada. Sadź na własnych polach zboża, zbieraj plony, zarabiaj i kupuj więcej hektarów. Tak, to kolejna świetna gra w stylu "klikaj-zarabiaj-rozwijaj"!

Kategoria: Klikaj - rozwijaj

Ocena: 4.00 (32)

Zagrań: 12566

Biegnący wojownik

Biegnący wojownik

Wciel się w rolę rycerza, który biegnie na ratunek swojej ukochanej porwanej przez złego czarownika. Pokonuj potwory stojące Ci na drodze, otwieraj cenne skrzynie i zbieraj złote monety. Za zebrane fundusze możesz rozwijać swojego bohatera.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.00 (32)

Zagrań: 11367

Bilard

Bilard

Po raz kolejny masz szansę pograć w bilarda przeciwko komputerowi lub znajomemu. Wybierz jedną z dwóch rodzajów gier i pokaż, że nie masz sobie równych!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.00 (30)

Zagrań: 32347

Bandyta: Rewolwerowcy

Bandyta: Rewolwerowcy

Dziki Zachód w dzikim wydaniu - wciel się w rewolwerowca i skacz po dachu pędzącego pociągu. Strzelaj do wrogów i dopadnij złego kowboja! Ten klimat naprawdę wciąga.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.00 (28)

Zagrań: 23462

Crash TV

Crash TV

Dlaczego zawsze on? Dlaczego ludzie wyżywają się na telewizorach? Telewizory mają duszę! Wciel się w teleodbiornik, który musi unikać przeszkód i dojść do drzwi. Humorystycznie i wciągająco.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.00 (28)

Zagrań: 15151

Kropka i fala

Kropka i fala

Piekielnie irytująca zręcznościówka rodem z dotykowych ekranów. Prowadź falę, która w zawrotnym tempie musi lawirować w wąskich przełęczach. To jak? Po ilu próbach wyrzucisz monitor za okno?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.00 (26)

Zagrań: 6140

Maniak bilarda 2

Maniak bilarda 2

Zmierz się z komputerem lub kolegą / koleżanką w jednej z trzech typów gier bilardowych. Będzie to między innymi najpopularniejsza "ósemka", "dziewiątka" oraz gra na czas.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.00 (25)

Zagrań: 36997