Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Zręcznościowe - Najlepsze

Przedawkowana miłość

Świat dąży do opanowania przez miłość. Przynoszą ją niewinne niedźwiadki. Chyba nie dopuścisz do tego aby tak się stało? Pozbądź się misi!

Mikołaj na saniach

Wcielasz się w rolę Mikołaja, przed którym bardzo ciężka noc. Musi rozdać wszystkim dzieciom zamówione prezenty. Dobrze celuj w kominy, gdyż każdy prezent jest cenny.

Zdrowiutkie brokuły

Bardzo ładnie, leci samolocik! I kęs za mamusię! Nakarm leniwego pasożyta zdrowymi brokułami, które nadlatują wprost do jego paszczy. Niestety, dadzą także znać o sobie okrutne gazy - uważaj na nie!

Rozbij auto

Wcielasz się w rolę małej dziewczynki, której rower został zniszczony przez nadjeżdżający samochód . Z całego zdenerwowania bohaterka postanawia zrobić wielkie zamieszanie na skrzyżowaniu. Po każdym poziomie...

Czerwony przycisk

Kolejny upierdliwy, ale jakże zaskakujący przycisk. Zapoluj znów na krwisty, czerwony guzik, który nie będzie miał ochoty skończyć zabawy z Tobą...

Pingwin wybudzacz

Ludzie na biegunie północnym zasypiają i marzną. Musisz ich uratować od niechybnej śmierci pobudką. Do dyspozycji masz wyrzutnię śnieżek.

Kwiaty

Celem gry jest sprawienie, by wszystkie kwiaty znalazły się w kolorowym wirze. Dlatego też musisz odpowiednio używać tych przyciągających - różowych i odpychających - niebieskich.

Kapitan Braidy

Pomagamy kapitanowi wznieść się na wyżyny chwały.

Ekipa włamywaczy

Nikomu nie życzymy ich wizyty w realu, chociaż w tej grze wydają się być całkiem sympatyczną ekipą. Kto to taki? Włamywacze, którzy zbierają błyskotki i rozbrajają zamki. Wciel się w łotrów i wykorzystaj ich...

Gra o kółkach

Lubicie Agari.io? To co powiecie na bardziej hardkorową wersję? Nadal jesteśmy kulką zjadającą mniejsze kulki, ale tutaj jest nieco bardziej... tłoczno. Kto zdobędzie...

Symulator jazdy metrem

Trochę jak w Warszawie lub innych, większych miastach. Zostań na moment kierującym metrem i walcz z uciekającym czasem oraz niezadowolonymi pasażerami. To wcale nie takie proste!

Czerwone i niebieskie

Celem gry jest ustawienie kolorowych kulek na kryształach tej samej barwy. Czasem będą one musiał pomóc sobie nawzajem, by z sukcesem zakończyć zadanie.

Kopnij szefa

Znów masa roboty w biurze, a Twój przełożony się obija. Masz dość harowania za kilku? Kopnij go ile tylko sił masz w nogach. Ciekawe tylko jak daleko poleci. A i pamiętaj, że żeby wynik był zaliczony musi...

Symulator latania 3D

Ziemia, ziemia, jak mnie słyszysz? Nadajemy z przestworzy! Siadaj za sterami samolotu i lataj nad malowniczą doliną. Wbrew pozorom, to nie takie łatwe. Uwaga na pagórki, brzozy i inne drzewa!

Walka w powietrzu 2

Druga część gry, w której steruje się machiną unoszoną przez balony. Zadanie zbytnio się nie zmieniło - należy zebrać monety i odpierać ataki przeciwnika.

Chłopiec parkingowy

Zacznij pracę jako chłopiec parkingowy. Odstawiaj samochody klientów na odpowiednie miejsca i podjeżdżaj pod wejście, kiedy dany klient już wychodzi. Uważaj jednak, by nie zniszczyć żadnego samochodu, co może mieć...

Anioł na polu walki

Wojna wrze, na polu walki konają żołnierze. Wciel się w postać odważnego stworzenia, które ratuje pobratymców i zaprowadza w bezpieczne miejsce. By zdobyć jak najwięcej punktów zbieraj również marchewki znajdujące...

Crappy Bird

Mega hit powraca w figlarnej, ułatwionej wersji! Nie taki "Flappy Bird" straszny, jak go malują. Tutaj wszystko jest lżejsze, płynniejsze i... wyniki też są lepsze!

Mewa atakuje

Ludzie zajęli prawie całą plażę. Musisz pokazać im gdzie jest ich miejsce. Zrzucaj więc na nich swoje odchody, by ich wykurzyć. Masz na to ograniczony czas. W celu uzupełnienia zapasów jedz frytki od starszego pana.

Orb

Prościutka gra, w której musisz rozbijać kolorowe kulki ganiające za kursorem o kwadraty. Pod żadnym pozorem nie mogą Cię dogonić, nie możesz też dotknąć żadnego z kwadratów.

Wyżerka

Układaj kawałki potraw na talerzach przeznaczonych dla zwierząt. Pamiętaj, że żaden z kawałków nie może na siebie nachodzić. Najlepiej jak dania będą jednolite. Jedynym zwierzątkiem, które lubi daniowe miksy jest...

Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra

Żel, solara, piękne samochody i szybkie kobiety - po prostu piłkarze. Nic dziwnego, że często bywają obiektami drwin kibiców. Nie ominęło to nawet jednego z najlepszych futbolistów - Cristiano Ronaldo. Czeka na Ciebie...

Ptaki na linach

Musisz uratować swojego przyjaciela, który zawisł gdzieś wysoko w powietrzu. Zbieraj ptaki, później je sprzedawaj i kupuj coraz więcej lin, by wznosić się coraz wyżej i wyżej.

Żaby

Pomóż każdej z żab pokonać zaporę wodną. Postaraj się wylądować jak najbardziej na środku wyspy, by zdobyć jeszcze większą liczbę punktów.

Galaktyczny skoczek

Przeskakuj pomiędzy kolejnymi planetami zbierając klucze i monety. Te pierwsze potrzebne będą, by aktywować wyjście, natomiast drugie, by odblokowywać kolejne plansze.

Strzelanie do gwiazd

Celem gry jest strącenie wszystkich żółtych gwiazdek znajdujących się na planszy. Masz ograniczoną liczbę strzałów dlatego wykorzystuj je mądrze.

Przesuń i strzel

Celem gry jest sprawienie, by dwie kolorowe piłeczki spotkały się ze sobą. Do tego zadania powierzono Ci specjalną armatę. Możesz ją swobodnie przemieszczać po planszy wykluczając jednak zakreskowane pola. Liczbę...

Canopy

W grze Canopy jesteś sympatycznym potworkiem mieszkającym na drzewach. Pewnego dnia Twoją krainę nawiedzają owady, więc postanawiasz wynieść się stamtąd. Zbierz po drodze jak najwięcej owoców i pamiętaj by nie...

Literowe strzały 2

Przed Tobą druga część gry, w której Twoim zadaniem jest zestrzelenie wszystkich liter znajdujących się na planszy. Pamiętaj jednak o ograniczonej liczbie amunicji.

Błyskawiczny samolot

Uwielbiasz zapach nafty lotniczej o poranku? Poczuj się jak pilot i leć małym samolocikiem przez wielkie pętle, wykonując ewolucje. Po drodze nie zapomnij o kasie, bo bez kasy nie ma ulepszeń!

Zrób albo zgiń

Pięć sekund, jeden cel. Musisz w każdej z minigier znaleźć sposób na dziwne, ale skuteczne rozwiązanie. Goni cię czas, przez co ta gra potrafi naprawdę rzucić wyzwanie!

Kim Jong Run

Pomóż biednemu dyktatorowi w podbiciu świata! Celem gry jest inwazja na kolejne kraje, co sprowadza się do skakania ponad przeszkodami na różnych planszach. Wszystko jest wyliczone co do centymetra, toteż przygotuj się...

SuperSight

Ciekawa i nieszablonowa gra, w której za pomocą myszki walczymy na zróżnicowanych arenach. Nie daj się jednak ponieść i nie rzucaj się do szaleńczego ataku, ale słuchaj mądrego głosu, który daje Ci dobre rady.

Podwójny wymiar

Nietypowa strzelanka, w której widzimy zarówno widok sponad statku, jak i z bocznej strony. W obu perspektywach musimy celować do wrogów, co utrudnia i urozmaica rozgrywkę. Kto będzie miał wystarczająco podzielną...

Podstęp 3D

Masz być cichociemny i niewykrywalny jak dzika świnia w ciemnym lesie. Tajne przez poufne. Misja uda się tylko wtedy, gdy w milczeniu przemkniesz przez pomieszczenia pełne zabezpieczeń i strażników!

Celny rzut do kosza

Musisz wypuszczać zawieszoną piłkę w takim momencie, aby prawa fizyki skierowały ją do kosza. Oczywiście po każdym rzucie będzie coraz trudniej! Kto zgarnie najwyższy wynik?