Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Zręcznościowe - Najlepsze

Pingwin wybudzacz Pingwin wybudzacz
Pingwin wybudzacz
1 grudnia 2010
26420
Graj teraz
Ludzie na biegunie północnym zasypiają i marzną. Musisz ich uratować od niechybnej śmierci pobudką. Do dyspozycji masz wyrzutnię śnieżek.
Kwiaty Kwiaty
Kwiaty
27 marca 2010
33386
Graj teraz
Celem gry jest sprawienie, by wszystkie kwiaty znalazły się w kolorowym wirze. Dlatego też musisz odpowiednio używać tych przyciągających - różowych i odpychających - niebieskich.
Kapitan Braidy Kapitan Braidy
Kapitan Braidy
16 lipca 2007
55204
Graj teraz
Pomagamy kapitanowi wznieść się na wyżyny chwały.
Ekipa włamywaczy Ekipa włamywaczy
Ekipa włamywaczy
5 czerwca 2013
12992
Graj teraz
Nikomu nie życzymy ich wizyty w realu, chociaż w tej grze wydają się być całkiem sympatyczną ekipą. Kto to taki? Włamywacze, którzy zbierają błyskotki i rozbrajają zamki. Wciel się w łotrów i wykorzystaj ich...
Gra o kółkach Gra o kółkach
Gra o kółkach
15 stycznia
12198
Graj teraz
Lubicie Agari.io? To co powiecie na bardziej hardkorową wersję? Nadal jesteśmy kulką zjadającą mniejsze kulki, ale tutaj jest nieco bardziej... tłoczno. Kto zdobędzie...
Czerwone i niebieskie Czerwone i niebieskie
Czerwone i niebieskie
8 stycznia 2010
75115
Graj teraz
Celem gry jest ustawienie kolorowych kulek na kryształach tej samej barwy. Czasem będą one musiał pomóc sobie nawzajem, by z sukcesem zakończyć zadanie.
Kopnij szefa Kopnij szefa
Kopnij szefa
9 maja 2010
106752
Graj teraz
Znów masa roboty w biurze, a Twój przełożony się obija. Masz dość harowania za kilku? Kopnij go ile tylko sił masz w nogach. Ciekawe tylko jak daleko poleci. A i pamiętaj, że żeby wynik był zaliczony musi...
Symulator latania 3D Symulator latania 3D
Symulator latania 3D
9 listopada 2014
145363
Graj teraz
Ziemia, ziemia, jak mnie słyszysz? Nadajemy z przestworzy! Siadaj za sterami samolotu i lataj nad malowniczą doliną. Wbrew pozorom, to nie takie łatwe. Uwaga na pagórki, brzozy i inne drzewa!
Walka w powietrzu 2 Walka w powietrzu 2
Walka w powietrzu 2
16 stycznia 2013
8823
Graj teraz
Druga część gry, w której steruje się machiną unoszoną przez balony. Zadanie zbytnio się nie zmieniło - należy zebrać monety i odpierać ataki przeciwnika.
Chłopiec parkingowy Chłopiec parkingowy
Chłopiec parkingowy
3 czerwca 2012
41465
Graj teraz
Zacznij pracę jako chłopiec parkingowy. Odstawiaj samochody klientów na odpowiednie miejsca i podjeżdżaj pod wejście, kiedy dany klient już wychodzi. Uważaj jednak, by nie zniszczyć żadnego samochodu, co może mieć...
Anioł na polu walki Anioł na polu walki
Anioł na polu walki
27 kwietnia 2012
12237
Graj teraz
Wojna wrze, na polu walki konają żołnierze. Wciel się w postać odważnego stworzenia, które ratuje pobratymców i zaprowadza w bezpieczne miejsce. By zdobyć jak najwięcej punktów zbieraj również marchewki znajdujące...
Crappy Bird Crappy Bird
Crappy Bird
21 marca 2014
19746
Graj teraz
Mega hit powraca w figlarnej, ułatwionej wersji! Nie taki "Flappy Bird" straszny, jak go malują. Tutaj wszystko jest lżejsze, płynniejsze i... wyniki też są lepsze!
Mewa atakuje Mewa atakuje
Mewa atakuje
13 maja 2008
57604
Graj teraz
Ludzie zajęli prawie całą plażę. Musisz pokazać im gdzie jest ich miejsce. Zrzucaj więc na nich swoje odchody, by ich wykurzyć. Masz na to ograniczony czas. W celu uzupełnienia zapasów jedz frytki od starszego pana.
Orb Orb
Orb
21 czerwca 2009
18865
Graj teraz
Prościutka gra, w której musisz rozbijać kolorowe kulki ganiające za kursorem o kwadraty. Pod żadnym pozorem nie mogą Cię dogonić, nie możesz też dotknąć żadnego z kwadratów.
Wyżerka Wyżerka
Wyżerka
2 lipca 2010
28882
Graj teraz
Układaj kawałki potraw na talerzach przeznaczonych dla zwierząt. Pamiętaj, że żaden z kawałków nie może na siebie nachodzić. Najlepiej jak dania będą jednolite. Jedynym zwierzątkiem, które lubi daniowe miksy jest...
Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra
Cristiano Ronaldo: Płaczliwa gra
5 kwietnia 2013
66711
Graj teraz
Żel, solara, piękne samochody i szybkie kobiety - po prostu piłkarze. Nic dziwnego, że często bywają obiektami drwin kibiców. Nie ominęło to nawet jednego z najlepszych futbolistów - Cristiano Ronaldo. Czeka na Ciebie...
Ptaki na linach Ptaki na linach
Ptaki na linach
10 września 2010
21209
Graj teraz
Musisz uratować swojego przyjaciela, który zawisł gdzieś wysoko w powietrzu. Zbieraj ptaki, później je sprzedawaj i kupuj coraz więcej lin, by wznosić się coraz wyżej i wyżej.
Żaby Żaby
Żaby
25 listopada 2009
21415
Graj teraz
Pomóż każdej z żab pokonać zaporę wodną. Postaraj się wylądować jak najbardziej na środku wyspy, by zdobyć jeszcze większą liczbę punktów.
Galaktyczny skoczek Galaktyczny skoczek
Galaktyczny skoczek
6 lipca 2010
9901
Graj teraz
Przeskakuj pomiędzy kolejnymi planetami zbierając klucze i monety. Te pierwsze potrzebne będą, by aktywować wyjście, natomiast drugie, by odblokowywać kolejne plansze.
Strzelanie do gwiazd Strzelanie do gwiazd
Strzelanie do gwiazd
11 września 2010
31122
Graj teraz
Celem gry jest strącenie wszystkich żółtych gwiazdek znajdujących się na planszy. Masz ograniczoną liczbę strzałów dlatego wykorzystuj je mądrze.
Przesuń i strzel Przesuń i strzel
Przesuń i strzel
30 maja 2011
14897
Graj teraz
Celem gry jest sprawienie, by dwie kolorowe piłeczki spotkały się ze sobą. Do tego zadania powierzono Ci specjalną armatę. Możesz ją swobodnie przemieszczać po planszy wykluczając jednak zakreskowane pola. Liczbę...
Canopy Canopy
Canopy
23 sierpnia 2011
10820
Graj teraz
W grze Canopy jesteś sympatycznym potworkiem mieszkającym na drzewach. Pewnego dnia Twoją krainę nawiedzają owady, więc postanawiasz wynieść się stamtąd. Zbierz po drodze jak najwięcej owoców i pamiętaj by nie...
Literowe strzały 2 Literowe strzały 2
Literowe strzały 2
17 lutego 2011
10418
Graj teraz
Przed Tobą druga część gry, w której Twoim zadaniem jest zestrzelenie wszystkich liter znajdujących się na planszy. Pamiętaj jednak o ograniczonej liczbie amunicji.
Błyskawiczny samolot Błyskawiczny samolot
Błyskawiczny samolot
12 grudnia 2014
6135
Graj teraz
Uwielbiasz zapach nafty lotniczej o poranku? Poczuj się jak pilot i leć małym samolocikiem przez wielkie pętle, wykonując ewolucje. Po drodze nie zapomnij o kasie, bo bez kasy nie ma ulepszeń!
Zrób albo zgiń Zrób albo zgiń
Zrób albo zgiń
1 stycznia 2015
5976
Graj teraz
Pięć sekund, jeden cel. Musisz w każdej z minigier znaleźć sposób na dziwne, ale skuteczne rozwiązanie. Goni cię czas, przez co ta gra potrafi naprawdę rzucić wyzwanie!
Kim Jong Run Kim Jong Run
Kim Jong Run
29 marca
4904
Graj teraz
Pomóż biednemu dyktatorowi w podbiciu świata! Celem gry jest inwazja na kolejne kraje, co sprowadza się do skakania ponad przeszkodami na różnych planszach. Wszystko jest wyliczone co do centymetra, toteż przygotuj się...
SuperSight SuperSight
SuperSight
15 stycznia 2013
4075
Graj teraz
Ciekawa i nieszablonowa gra, w której za pomocą myszki walczymy na zróżnicowanych arenach. Nie daj się jednak ponieść i nie rzucaj się do szaleńczego ataku, ale słuchaj mądrego głosu, który daje Ci dobre rady.
Podwójny wymiar Podwójny wymiar
Podwójny wymiar
26 lutego
2487
Graj teraz
Nietypowa strzelanka, w której widzimy zarówno widok sponad statku, jak i z bocznej strony. W obu perspektywach musimy celować do wrogów, co utrudnia i urozmaica rozgrywkę. Kto będzie miał wystarczająco podzielną...
Podstęp 3D Podstęp 3D
Podstęp 3D
1 października 2014
8051
Graj teraz
Masz być cichociemny i niewykrywalny jak dzika świnia w ciemnym lesie. Tajne przez poufne. Misja uda się tylko wtedy, gdy w milczeniu przemkniesz przez pomieszczenia pełne zabezpieczeń i strażników!
Celny rzut do kosza Celny rzut do kosza
Celny rzut do kosza
14 kwietnia
6069
Graj teraz
Musisz wypuszczać zawieszoną piłkę w takim momencie, aby prawa fizyki skierowały ją do kosza. Oczywiście po każdym rzucie będzie coraz trudniej! Kto zgarnie najwyższy wynik?
Zakręcony pirat Zakręcony pirat
Zakręcony pirat
13 kwietnia 2015
4719
Graj teraz
Teraz każdy może zostać piratem przez duże "P"! Jeden z morskich wilków poluje na towarowe statki - po prostu zdenerwował się, że stopniowo spadały jego zyski. Cabra Macho, bo tak mu na imię, potrzebuje Twojej pomocy!
Flappy Eros Flappy Eros
Flappy Eros
9 marca
2611
Graj teraz
Wszyscy kochamy Flappy Bird. Tak wiele miłości musiało doprowadzić do stworzenia iście miłosnej wersji gry! Wcielamy się w cherubinka, który mija kolumienki i...
Rzut nożem 2 Rzut nożem 2
Rzut nożem 2
16 lipca 2011
74127
Graj teraz
Wybierz jedną z 28 gwiazd i sprawdź się w rzucaniu nożami. Wbrew pozorom gra nie jest taka prosta, bo koło obraza się z sekundy na sekundę coraz szybciej.
Wyniki wpisujcie w komentarzach!
Kulki Kulki
Kulki
30 października 2007
479687
Graj teraz
Twoim zadaniem jest tak pokierować żółtą kulką, aby wbić wszystkie czerwone w wyznaczone miejsca. Masz ograniczony czas, więc musisz sie spieszyć. Pamiętaj jeszcze, że nie możesz wrzucić żółtej w kanał.
Swap Swap
Swap
27 sierpnia 2011
31555
Graj teraz
Przejdź do kolejnego poziomu uruchamiając dźwignie, skacząc po platformach oraz zmieniając stan bloków na przezroczysty bądź stały. Zmiana musi zajść w odpowiednim momencie, w przeciwnym wypadku zostaniesz...
Mistrz przestworzy Mistrz przestworzy
Mistrz przestworzy
14 czerwca 2008
48289
Graj teraz
Bardzo sympatyczna gra w której zasiadamy za sterami samolotu i pokonujemy powietrzy tor przeszkód. Przeleć przez wszystkie przeszkody nie uszkadzając samolotu i przejdź do następnego poziomu.