Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry - Przygodowe - Najlepsze

Farmerama
Slayer 3

Slayer 3

Po raz kolejny wcielisz się w mrocznego rycerza wyśmienicie władającego mieczem i magią. Wyruszysz na zacięty bój o świątynię Veleron. Aby się do niej dostać przemierzysz mroczne krainy pełnie nieumarłych, z którymi będziesz musiał stoczyć bój. Trzecia część gry Slayer charakteryzuje się znacznie poprawioną grafiką oraz ciekawą i rozbudowaną fabułą wraz z możliwością zwiększania poszczególnych umiejętności naszego głównego bohatera.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.66 (15)

Zagrań: 13178

Alexia Crow: Jaskinia bohaterów

Alexia Crow: Jaskinia bohaterów

Alexia to zwyczajna dziewczyna, która przypadkowo wpadła do magicznej jaskini. Pod tą fabułą kryje się świeża i inna niż wszystkie gra z pogranicza przygodówek oraz "znajdź i kliknij". Ciekawe rozwiązanie graficzne zachęca do walki z kolejnymi tajemnicami.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.66 (12)

Zagrań: 10175

Nowa szkoła

Nowa szkoła

Pierwszy dzień w szkole - dla niektórych ciekawe wspomnienie, dla innych trauma z dzieciństwa. Twój bohater właśnie staje przed tym wyzwaniem. Rodzice ubrali go w gustowny płaszczyk, zawieźli pod szkołę i życzyli miłego dnia. Reszta należy już do Ciebie. Przyda się podstawowa znajomość języka angielskiego.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.65 (29)

Zagrań: 10710

Stwórz śmieszną twarz

Stwórz śmieszną twarz

Masz szansę stworzyć śmieszną twarz z dostępnych części od różnych ludzi. Pochwal się efektem wrzucając screena do komentarza. Możesz również zabawić się w tworzenie zadanej twarzy w określonym czasie. Każda udana próba poprowadzi Cię do następnego poziomu.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.65 (86)

Zagrań: 41836

Niebezpieczna wyspa

Niebezpieczna wyspa

Są na świecie miejsca, w które nie wypada posłać nawet największego wroga - nasz bohater właśnie znalazł się w jednym z nich. Biegnij przed siebie, unikając kolejnych pułapek i naturalnych zagrożeń!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.64 (77)

Zagrań: 51247

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Sobowtór

Sobowtór

Kolejna z tych gier, które najlepiej "smakują" przy zgaszonym świetle i założonych słuchawkach. Mroczny labirynt korytarzy, w którym się znajdujesz to wizualizacja Twoich najgorszych koszmarów. Aby wydostać się z tej psychodelicznej atmosfery, musisz zebrać klucze do drzwi. Słyszysz muzykę? Cały czas po piętach depcze Ci cień - to Twój sobowtór...

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.64 (14)

Zagrań: 7348

Prawdziwy Slender

Prawdziwy Slender

Slenderman - jedna z miejskich legend, wciąż cieszy się dużą popularnością. Przygotuj słuchawki, ciemne pomieszczenie i wyruszaj na spotkanie ze strachem. Zbierzesz wszystkie karteczki, czy padniesz na zawał?

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.63 (33)

Zagrań: 21450

Mroczna mistyfikacja

Mroczna mistyfikacja

Małpy, labirynt, mistyfikacja. Twórcy tej gry wyraźnie inspirowali się klasycznym "Pacmanem". Jest tylko mroczniej, bardziej realistycznie i klimatycznie. Unikaj koszmarnych małpoludów.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.63 (11)

Zagrań: 5370

Wirtualni wieśniacy 2

Wirtualni wieśniacy 2

Druga cześć gry "Wirtualni wieśniacy". Musisz pomóc osobą mieszkającym na wyspie przetrwać, poprzez łowienie ryb, prowadzenie ogrodu oraz opiekowanie się dziećmi. Wszystko w wiosce musi dobrze funkcjonować.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.63 (41)

Zagrań: 68479

Ge.ne.sis

Ge.ne.sis

Pokieruj grupą bohaterów przemierzających tajemniczy świat, w którym czeka na nich mnóstwo niebezpieczeństw. Walcz z potworami i rozwijaj swoje postaci, co pozwoli Ci na odkrywanie nowych coraz trudniejszych poziomów gry.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.63 (19)

Zagrań: 7686

Karły

Karły

Nietypowa przygodówka, w której musisz odnaleźć wszystkie 40 przedmiotów. Uważaj i nie daj się złapać w którąkolwiek z pułapek.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.62 (32)

Zagrań: 40997

Xunmato

Xunmato

Gra RPG, w której musisz uratować swoją ukochaną. By do niej dotrzeć musisz przedrzeć się przez hordy potworów. Nie miej dla nich litości.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 3.61 (26)

Zagrań: 52219