Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Oryginalne Flappy Bird

Flappy Bird

Flappy Bird

Oto świeży hit, który podbija setki tysięcy urządzeń mobilnych i irytuje jeszcze więcej graczy z całego świata! Musisz lecieć prymitywnym ptakiem, trafiając w wolne miejsca. Prosta, ale jednak trudna!

Flappy Bird 3D

Flappy Bird 3D

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy widząc nazwę "Flappy Bird" cierpią na nudności, ale takiej wersji wielkiego hitu jeszcze nie było! Zobacz, jak wygląda świat widziany oczami małego ptaszka. No i uważaj na rury.

Przeróbki gry Flappy Bird

Squishy Bird

Squishy Bird

Wiemy, że na widok "Flappy Bird" niektórzy z Was odczuwają nagły skok ciśnienia, więc mamy coś dla tych, którym niezdarny ptaszek zjadł sporo nerwów! Tym razem jesteś... rurą, jakkolwiek by to nie brzmiało. Żaden Flappy nie przejdzie!

Revenge Bird

Revenge Bird

Popularny na całym świecie ptaszek w tej wyjątkowej wersji jest trochę jak Grinch. Zanim będziesz chciał czymś rzucić, on sam rozpocznie zemstę na wystających rurach. Bo jak "Flappy Bird", to na przekór zasadom!

Flappy Hunt

Flappy Hunt

Jeśli udało Wam się jeszcze chwycić coś z lat .90, to przygotujcie chusteczki, bo będzie wzruszająco! Aktualny hit, "Flappy Bird", łączy się z... legendarnym "Duck Hunt" z Pegasusa. Te odgłosy, te kaczki! Polecamy!

Grumpy Beaks

Grumpy Beaks

Jeżeli w hitowej grze jeden, zwyczajny "Flappy Bird" potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi, to co dopiero pięć sztuk? Sprawdź gdzie dolecisz, mając pod opieką całe stadko ptaków. Hasło: ptaki latają kluczem!

Vladi Bird

Vladi Bird

Uwaga, nadciąga wszechmocny Flappy Putin! Nawiązując do wypowiedzi rosyjskiego wodza w temacie Igrzysk w Soczi, uważaj żeby nie nadziać się na... sam sprawdź co. Grę można podsumować jednym słowem: ROSJA.

Fappy Bird

Fappy Bird

Internety nie zawodzą - prędzej czy później ktoś musiał zainspirować się tą drobną modyfikacją tytułu "Flappy Bird". A jeśli już połączy się popularne memy z jeszcze bardziej popularnym ptaszkiem, to... jest grubo.

Maverick Bird

Maverick Bird

Po co ciągle inspirować się starym Mario i prostotą, skoro można przenieść "Flappy Birda" w dynamiczną rzeczywistość i podsycić agresywną muzyką? Przekonaj się, że taka wersja wkurza dwa razy mocniej.

Flappy Turd

Flappy Turd

Jeśli kiedyś dręczyło Was takie pytanie - jaka jest najbardziej obrzydliwa wersja "Flappy Bird" - to niech ta gra będzie odpowiedzią. Kanały pozostały, zmienił się bohater. Tym razem sterujesz... latającą kupą!