Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Goodgame Big Farm
Patyczak na rowerze

Patyczak na rowerze

To raczej nie będzie zwykła jazda na luzie, tylko prawdziwy ekstremalny zjazd! Wciel się w patyczaka, który pędzi na rowerze po górzystym terenie. Wykonuj ewolucje, skacz z ramp i ulepszaj swoje dwa kółka, żeby przejechać wszystkie trasy!

Kategoria: Wyścigowe, Zręcznościowe

Ocena: 4.62 (8)

Zagrań: 3728

Gumball: Wściekłe koła

Gumball: Wściekłe koła

Słynny bohater kreskówek zwany też "Gumballem" wsiada tym razem za kierownicę auta i pędzi jak szalony! Obowiązki w końcu same się nie wypełnią. Czeka na Ciebie wiele kilometrów to przejechania!

Kategoria: Wyścigowe, Zręcznościowe

Ocena: 3.92 (14)

Zagrań: 5462

Wchłaniacz piłeczek

Wchłaniacz piłeczek

Uproszczona wersja gry, która w zaskakująco szybkim tempie zdobywa popularność! Poruszasz się kulką po planszy, zjadając wszystko, co mniejsze od Ciebie. W tym inne kulki - te sterowane przez graczy z całego świata!

Kategoria: Zręcznościowe, Multiplayer

Ocena: 3.52 (19)

Zagrań: 8599

Sideomorph

Sideomorph

Jedna z najbardziej pomysłowych gier tego typu. Pozornie zwykła platformówka, ale szybko okazuje się, że... bohater porusza się zamknięty w kostce. Można ją przewracać, aby otworzyć sobie dostęp do kolejnych miejsc!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.28 (7)

Zagrań: 2400

Action Henk (Demo)

Action Henk (Demo)

Rewelacyjna zręcznościówka na wariackich papierach! Twórcy tej gry oddają w Wasze ręce wersję demonstracyjną. Grubas pędzi po zabawkowych torach ze zjeżdżalniami, ścigając się z czasem - brzmi ciekawie i zabójczo wciąga!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.25 (8)

Zagrań: 6303

MafiaBattle

MafiaBattle

Gra sponsorowana
A gdyby tak zostać prawdziwym mafiozą bez tych wszystkich betonowych butów i zaległych haraczy? Zapraszamy do rewelacyjnej gry MMO, w której zakładasz i rozwijasz własną mafię! Tylko od Ciebie zależy, jak poradzi sobie Twoja organizacja w świecie pełnym aspirujących rywali!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Królewskie skarby

Królewskie skarby

Jak to mawiał pewien stworek ze znanej serii: "Ssssskarb!". Klikaj w skrzynię z bogactwami, żeby nagromadzić trochę kapitału. Później rozwijaj interes, kupując kolejne ulepszenia i używając kilku różnych akcji. Naprawdę wciąga!

Kategoria: Klikaj - rozwijaj

Ocena: 3.93 (15)

Zagrań: 7324

Ziemskie siły obronne

Ziemskie siły obronne

Ktoś musi bronić naszej planety - padło akurat na Ciebie. Z całego kosmosu zlatują się różne dziwne statki, które nie należą do przyjaźnie nastawionych. Kieruj bazami, które są ostatnią deską ratunku.

Kategoria: Wieżyczki, Zręcznościowe

Ocena: 2.75 (8)

Zagrań: 3101

Głębsze wkręcanie

Głębsze wkręcanie

W prostocie siła! Kolejna gra rodem z mobilnych urządzeń, która ma spory potencjał na bycie hitem. Wszystko jest jasne: kropka podróżuje w głąb spirali, unikając przy tym różnych przeszkód.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.7 (10)

Zagrań: 2880

Zaparkuj autobusem 2

Zaparkuj autobusem 2

Tym razem trochę inaczej - pora przypomnieć sobie grę "Zaparkuj autobusem". Tytuł mówi wszystko. Dodajmy do tego niezłą dynamikę i sympatyczną oprawę, a można odprężyć się na kilka minut!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 2.33 (9)

Zagrań: 5470

Podróże samochodzika

Podróże samochodzika

Samochodzik przejedzie wszędzie, o ile droga nie będzie wyglądać jak szwajcarski ser. Korzystając z dostępnych przedmiotów, przygotuj przejazd dla auta i postaraj się, żeby wszystko się udało.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 2.22 (9)

Zagrań: 3912

Okrągłe wyzwanie

Okrągłe wyzwanie

Kręcimy w najlepsze! Steruj punktem pędzącym po okręgach, przeskakuj z jednego na drugi i unikaj porażek. Czysto zręcznościowa, prosta zabawa, która potrafi niesłychanie wciągnąć!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.66 (6)

Zagrań: 2184

Strzelnica z zombie

Strzelnica z zombie

Zawsze jest odpowiednia pora, żeby odstrzelić kilka zombiaków! Sprawa jest prosta: chwytaj broń, celuj i eliminuj kolejne potwory, które wyskoczą Ci pod celownik. Nie ma co się zastanawiać!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 2.25 (12)

Zagrań: 3577

Północne klany

Północne klany

Gdzieś daleko na północy toczy się wojna o panowanie. Kontynent podzielony na części stał się areną strategicznych zmagań wrogich klanów. Wykaż się zmysłem przywódcy i podbij cały teren, zanim ktoś zgładzi Ciebie!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.58 (24)

Zagrań: 9527

LEGO Star Wars: Potężni Rebelianci

LEGO Star Wars: Potężni Rebelianci

Wystarczy tych kilka charakterystycznych dźwięków, żeby poczuć nadchodzącą moc. Rebelianci przeniesieni do świata słynnych klocków LEGO stają przed ważnym wyzwaniem. Świetna zręcznościowka - nie tylko dla fanów "Gwiezdnych Wojen"!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.46 (13)

Zagrań: 1857

Bieg do Krainy Jutra

Bieg do Krainy Jutra

Gra oparta na nowym hicie Disney'a pod tytułem "Kraina Jutra". Dwoje nastolatków balansuje na granicy czasoprzestrzeni, poszukując tytułowej krainy. W tej grze pokierujesz bohaterką, która w biegu musi unikać różnych przeszkód.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.62 (8)

Zagrań: 2674

Cesarska taktyka bojowa

Cesarska taktyka bojowa

Każdy dobry wódz wie, że walka bez taktyki to jak koń bez siodła. Dlatego planuj ruchy swojego kilkuosobowego oddziału w turowej walce tak, aby przeciwnik niczym nie zdołał Cię zaskoczyć. Warto się zastanowić!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3 (4)

Zagrań: 1724

Sześcienne imperia: Poważne konsekwencje

Sześcienne imperia: Poważne konsekwencje

Wszyscy jejowi stratedzy mogą rezerwować sobie masę wolnego czasu, bo na monitory wkracza nowa, lepsza odsłona gry "Sześcienne imperium". Miasta i wioski same się nie podbiją, dlatego warto wkręcić się w wielką wojnę o wpływy i terytorium. Polecamy!

Kategoria: Strategiczne, Multiplayer

Ocena: 4.6 (10)

Zagrań: 7559

Kryminalny raport: Epizod pierwszy

Kryminalny raport: Epizod pierwszy

Charakterystyczna dla filmów kryminalnych para detektywów - ona i on - angażuje się w rozwiązanie ważnej sprawy. Podczas poszukiwania szefa groźnego gangu przygotuj się na grzebanie w dowodach!

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 3.9 (10)

Zagrań: 4295

Do góry nogami

Do góry nogami

Trzeba trochę się skupić, żeby połapać się w zakręconym świecie tej gry! Góra na dole, w lewo na prawo... Twórcy platformówki wymyślili prosty sposób na to, żeby pozornie prosty cel okazał się naprawdę wymagający!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 3.85 (14)

Zagrań: 3535

En Garde

En Garde

Coś dla prawdziwych wojowników! Pojedynki na śmierć i życie okraszone fabułą z zemstą w tle. Warto dodać, że wszystko wykonano w stylu retro, który przypomina gry sprzed lat! Warto sprawdzić.

Kategoria: Bijatyki, Zręcznościowe

Ocena: 3.26 (19)

Zagrań: 3745