Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Wyścigowe

Minecraftowy parking Minecraftowy parking
Minecraftowy parking
31 lipca
2951
Graj teraz
Tego nie można było się spodziewać - parkowanie w świecie Minecrafta! Kanciaste autka, kanciasty świat, wszystko kanciaste. I manewry, które czasami sprawiają sporo problemu nawet zaprawionym kierowcom!
Policyjny pościg 3D Policyjny pościg 3D
Policyjny pościg 3D
27 lipca
7869
Graj teraz
Służba nie wybiera i jeśli jest akurat natłok piratów drogowych, to trzeba ich wyłapać! Ruszaj na trasę i nie przebieraj w środkach, demolując pojazdy ulicznych bandziorów. Do bandy, kasacja i po kliencie!
Zjazd po zboczach 7 Zjazd po zboczach 7
Zjazd po zboczach 7
25 lipca
9518
Graj teraz
Jazda - tym razem z trzymanką, chociaż jakby bez! Siódma część gry z serii "Zjazd po zboczach" nadciąga z kilometrami wodnych zjeżdżalni i ślizgawek. Skup...
Parkowanie angielską taksówką 3D Parkowanie angielską taksówką 3D
Parkowanie angielską taksówką 3D
24 lipca
3509
Graj teraz
Herbatka o piątej, Big Ben i... charakterystyczne taksówki - nie może ich zabraknąć w angielskim klimacie. Zmieniają się z ciekawostki w wyzwanie, gdy trzeba nimi parkować. Pokaż, że potrafisz!
Parkowanie karetką pogotowia Parkowanie karetką pogotowia
Parkowanie karetką pogotowia
23 lipca
7442
Graj teraz
Z drogi, jedzie pogotowie! Gdzie jak gdzie, ale w tym przypadku szybkie parkowanie może być kluczowe dla ludzkiego życia. Udowodnij, że masz nerwy ze stali i w mgnieniu oka znajdź się w wyznaczonym miejscu.
5 pasmowa autostrada 5 pasmowa autostrada
5 pasmowa autostrada
22 lipca
5632
Graj teraz
Jak daleko przejdziesz autostradą bez żadnej stłuczki? Zapewne daleko, gdyby nie fakt, że autostrada jest pełna innych aut, a Ty jedziesz najszybciej ze wszystkich. Nim dalej zajedziesz tym więcej zdobędziesz...
Wojskowy offroad Wojskowy offroad
Wojskowy offroad
16 lipca
7321
Graj teraz
Czołem żołnierzu! Jest misja do wykonania - samochód do zaparkowania. Przy okazji trudne warunki pracy w terenie. Zapanowanie nad sporym wojskowym hummerem nie należy do łatwych!
Wyścigi ekstremalnych aut 3D Wyścigi ekstremalnych aut 3D
Wyścigi ekstremalnych aut 3D
15 lipca
7897
Graj teraz
Jazda bez trzymanki! Wskakuj za stery naprawdę wyjątkowego auta i bierz udział w szalonym wyścigu. Wszystko w trójwymiarze, więc prędkość może zawrócić w głowie! Lepiej być dobrze skupionym.
Niszczenie pojazdów Niszczenie pojazdów
Niszczenie pojazdów
14 lipca
19196
Graj teraz
Jak się bawić, to się bawić - któż by patrzył na zniszczenia? Jedź jak prawdziwy wariat i obijaj rywali na drodze do mety. Rzecz jasna tak, aby samemu dojechać jako pierwszy!
Vigilante 2015 Vigilante 2015
Vigilante 2015
13 lipca
14971
Graj teraz
Wsiadasz za stery uzbrojonego i doładowanego auta, a celem gry jest przetrwanie w gąszczu przeciwników. Możesz swobodnie jeździć lub podejmować walkę, a Twoi przeciwnicy mogą być botami albo prawdziwymi ludźmi. Gra...
Grawitacyjny kierowca 2 Grawitacyjny kierowca 2
Grawitacyjny kierowca 2
9 lipca
6711
Graj teraz
Będzie mogło zakręcić się w głowie! "Grawitacyjny kierowca" powraca w drugiej części udanej gry pod tym tytułem. Okrągły tunel i przeszkody czekają,...
Parkowanie zabytkowych aut Parkowanie zabytkowych aut
Parkowanie zabytkowych aut
9 lipca
6993
Graj teraz
Ryk silnika, stary rys karoserii i miejskie ulice - idealny zestaw, aby nauczyć się efektownego parkowania. Do wyboru kilka modeli aut z poprzedniej epoki, gdy liczył się przede wszystkim styl. Like a boss!
Wyścigi śmieciarek 3D Wyścigi śmieciarek 3D
Wyścigi śmieciarek 3D
8 lipca
12819
Graj teraz
Na co dzień niezbyt szczytna rola wywożenia śmieci nie robi na nikim wrażenia. Co innego, gdy śmieciarki stają do prawdziwego wyścigu na zamkniętym torze! Pokonaj konkurentów z branży!
Kolorowa kolejka górska 4 Kolorowa kolejka górska 4
Kolorowa kolejka górska 4
4 lipca
5462
Graj teraz
Sprawa jest prosta: tory się porozrywały i jazda wymaga wyjątkowej uwagi. "Kolorowa kolejka górska" kolejny raz przysporzyła pasażerom niespodziewanych emocji...
Trójwymiarowe parkowanie: Wyścigówki Trójwymiarowe parkowanie: Wyścigówki
Trójwymiarowe parkowanie: Wyścigówki
2 lipca
4288
Graj teraz
W zasadzie to świetne ćwiczenie na cierpliwość: kierować szybkim, wyścigowym autem i móc tylko je zaparkować. A jeśli przy okazji uda się rozpędzić, to trzeba być niezwykle czujnym. Byle szybko i do celu!
Wyścig klasycznych aut 3D Wyścig klasycznych aut 3D
Wyścig klasycznych aut 3D
1 lipca
10819
Graj teraz
Klasyczne oldtimery stają do wyścigu. Klasyczne auta bywają tak piękne, że aż żal ich używać, ale tutaj nie ma wyjścia - trzeba zmierzyć się z nastawionymi na zwycięstwo rywalami. Jazda!
Parkowanie amerykańskim autobusem 3D Parkowanie amerykańskim autobusem 3D
Parkowanie amerykańskim autobusem 3D
26 czerwca
6116
Graj teraz
Niemal w każdym amerykańskim filmie pojawia się on - charakterystyczny autobus starej daty. Teraz macie okazję pokierować własnym modelem, parkując na ulicach trójwymiarowego miasta. W sam raz na chwilę rozrywki!
Wyścig monster trucków 3D Wyścig monster trucków 3D
Wyścig monster trucków 3D
25 czerwca
7381
Graj teraz
Zawsze jest dobra pora na zwariowany wyścig monster trucków! Pojazdy na ogromnych kołach walczą o zwycięstwo na zamkniętych, trójwymiarowych torach. Warto spróbować swoich sił!
Kierowca codziennego autobusu 2 Kierowca codziennego autobusu 2
Kierowca codziennego autobusu 2
24 czerwca
10921
Graj teraz
Jeżdżąc do pracy/szkoły/na zakupy zapominamy o tych, którzy dają nam taką możliwość. Poznajcie sprawę od drugiej strony, wcielając się w...
Uliczny rajd 2015 Uliczny rajd 2015
Uliczny rajd 2015
23 czerwca
10957
Graj teraz
Wiatr we włosach, walka o pierwszą pozycję i wielkie emocje - pora rozpocząć istny uliczny rajd! Wygrywaj kolejne wyścigi, żeby pojeździć lepszymi autami. Na drodze czeka kilka niespodzianek!
Królowie prędkości 3D Królowie prędkości 3D
Królowie prędkości 3D
19 czerwca
11966
Graj teraz
Szybki, szybszy, formuła - tak można streścić specyfikę zawodowych wyścigów samochodowych. Wybierz jeden z kilku charakterystycznych pojazdów i zostaw przeciwników w chmurze dymu na jednym z kilku torów. Jazda!
Wyścig radiowozów z Dubaju Wyścig radiowozów z Dubaju
Wyścig radiowozów z Dubaju
18 czerwca
29043
Graj teraz
Dubaj to nie miasto, Dubaj to stan umysłu! Gdy szejkowie jeżdżą supersamochodami, radiowozy też muszą mieć jakieś szanse. Weź udział w zwariowanym wyścigu policyjnych fur i mknij po ulicach!
Samochody obcych: Wyścigi 3D Samochody obcych: Wyścigi 3D
Samochody obcych: Wyścigi 3D
14 czerwca
5805
Graj teraz
Gdzieś daleko poza ziemską atmosferą do wyścigu stają kosmiczne pojazdy. Potrafią nieźle się rozpędzić, więc zapowiada się szybka akcja. Dasz radę pokonać pozaziemskich rywali?
Quad na arenie 3D Quad na arenie 3D
Quad na arenie 3D
11 czerwca
18761
Graj teraz
Po wielkich trybunach stadionu niesie się ryk sportowego quada. Czterokołowy pojazd rusza na niebezpieczną jazdę po rampach, kładkach i skoczniach. Sprawdź, czy uda Ci się wyjść z tego bez szwanku!
Patriotyczna jazda Patriotyczna jazda
Patriotyczna jazda
10 czerwca
8964
Graj teraz
Patriotyzm w amerykańskim wydaniu - potężny pojazd pomalowany w narodowe barwy, który z impetem miażdży wszystkie przeszkody. To już nie styl życia, to stan umysłu! Spróbuj odnaleźć się w tym szalonym rajdzie.
Ciężarówki z wybrzeża Ciężarówki z wybrzeża
Ciężarówki z wybrzeża
7 czerwca
9567
Graj teraz
Samo mieszkanie na słonecznym wybrzeżu może sprawić, że człowiek jest bardziej wyluzowany. Kierowcy tych odpicowanych ciężarówek na brak luzu nie narzekają, co widać zresztą po ich zwariowanych wyścigach. Jazda!
Monster trucki na arenie 3D Monster trucki na arenie 3D
Monster trucki na arenie 3D
6 czerwca
15114
Graj teraz
Ewolucje są o wiele ciekawsze, jeśli wykonuje się je na wielkim stadionie! Wsiądź do jednego z potężnych monster trucków i ryzykuj, jeżdżąc po wąskich kładkach oraz rampach. Jest ryzyko, jest zabawa!
Parkowanie amerykańską ciężarówką Parkowanie amerykańską ciężarówką
Parkowanie amerykańską ciężarówką
4 czerwca
15028
Graj teraz
Ameryka - kraina wielkich ciężarówek i jeszcze większych kierowców w ich kabinach. Parkowanie z długą naczepą nie należy do najłatwiejszych, więc lepiej dobrze się skup! Dla klimatu można zapuścić muzykę country.
Wyścig zwariowanych trucków 2 Wyścig zwariowanych trucków 2
Wyścig zwariowanych trucków 2
2 czerwca
6222
Graj teraz
Znów zapowiada się jazda bez trzymanki - nadciąga nowa wersja gry "Wyścig zwariowanych trucków"! Szybka jazda, niebezpieczne ewolucje i wiele, wiele...
Super Drift 3 Super Drift 3
Super Drift 3
31 maja
14926
Graj teraz
Jadę prosto, lecę bokiem! To już trzecia część gry "Super Drift", która przypomina największe automatowe klasyki rodem z salonów gier. Prosta grafika, szybka,...
Symulator parkowania samolotu Symulator parkowania samolotu
Symulator parkowania samolotu
31 maja
11016
Graj teraz
Samoloty samolotami, ale ktoś musi nimi parkować, gdy już wylądują na płycie lotniska. Zostań na moment specjalistą od odstawiania aeroplanów na wyznaczone miejsce. Wielka maszyna utrudnia zadanie!
Sterta złomu Sterta złomu
Sterta złomu
29 maja
141607
Graj teraz
Dobrze odwzorowane supersamochody, tor bez ograniczeń i brak ograniczeń czasowych. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz bić rekordy prędkości, czy też skupisz się na rampach i podniebnych ewolucjach.
Parkowanie łazikiem na Marsie Parkowanie łazikiem na Marsie
Parkowanie łazikiem na Marsie
24 maja
6270
Graj teraz
Halo, tu Ziemia! Jeja, jak mnie słyszysz? Jest misja do zrobienia. Kosmiczny łazik jeżdżący po Marsie potrzebuje sprawnego i dokładnego kierowcy, który będzie potrafił szybko zaparkować. Kto wie, może za...
Trójwymiarowe parkowanie: Koparka Trójwymiarowe parkowanie: Koparka
Trójwymiarowe parkowanie: Koparka
23 maja
11994
Graj teraz
Parkowanie nieco inne niż wszystkie poprzednie! Tym razem trzeba ustawić... koparkę. Plac budowy, wykopy i inne roboty, a Ty musisz skupić się na tyle, żeby trafić na wyznaczone miejsce. Warto sprawdzić.
Patyczak na rowerze Patyczak na rowerze
Patyczak na rowerze
22 maja
10440
Graj teraz
To raczej nie będzie zwykła jazda na luzie, tylko prawdziwy ekstremalny zjazd! Wciel się w patyczaka, który pędzi na rowerze po górzystym terenie. Wykonuj ewolucje, skacz z ramp i ulepszaj swoje dwa kółka, żeby...
Gumball: Wściekłe koła Gumball: Wściekłe koła
Gumball: Wściekłe koła
22 maja
21944
Graj teraz
Słynny bohater kreskówek zwany też "Gumballem" wsiada tym razem za kierownicę auta i pędzi jak szalony! Obowiązki w końcu same się nie wypełnią. Czeka na Ciebie wiele kilometrów to przejechania!