Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Wyścigowe

Wyścig klasycznych aut 3D Wyścig klasycznych aut 3D
Wyścig klasycznych aut 3D
wczoraj
3532
Graj teraz
Klasyczne oldtimery stają do wyścigu. Klasyczne auta bywają tak piękne, że aż żal ich używać, ale tutaj nie ma wyjścia - trzeba zmierzyć się z nastawionymi na zwycięstwo rywalami. Jazda!
Parkowanie amerykańskim autobusem 3D Parkowanie amerykańskim autobusem 3D
Parkowanie amerykańskim autobusem 3D
26 czerwca
4080
Graj teraz
Niemal w każdym amerykańskim filmie pojawia się on - charakterystyczny autobus starej daty. Teraz macie okazję pokierować własnym modelem, parkując na ulicach trójwymiarowego miasta. W sam raz na chwilę rozrywki!
Wyścig monster trucków 3D Wyścig monster trucków 3D
Wyścig monster trucków 3D
25 czerwca
5164
Graj teraz
Zawsze jest dobra pora na zwariowany wyścig monster trucków! Pojazdy na ogromnych kołach walczą o zwycięstwo na zamkniętych, trójwymiarowych torach. Warto spróbować swoich sił!
Kierowca codziennego autobusu 2 Kierowca codziennego autobusu 2
Kierowca codziennego autobusu 2
24 czerwca
7364
Graj teraz
Jeżdżąc do pracy/szkoły/na zakupy zapominamy o tych, którzy dają nam taką możliwość. Poznajcie sprawę od drugiej strony, wcielając się w...
Uliczny rajd 2015 Uliczny rajd 2015
Uliczny rajd 2015
23 czerwca
8131
Graj teraz
Wiatr we włosach, walka o pierwszą pozycję i wielkie emocje - pora rozpocząć istny uliczny rajd! Wygrywaj kolejne wyścigi, żeby pojeździć lepszymi autami. Na drodze czeka kilka niespodzianek!
Królowie prędkości 3D Królowie prędkości 3D
Królowie prędkości 3D
19 czerwca
9397
Graj teraz
Szybki, szybszy, formuła - tak można streścić specyfikę zawodowych wyścigów samochodowych. Wybierz jeden z kilku charakterystycznych pojazdów i zostaw przeciwników w chmurze dymu na jednym z kilku torów. Jazda!
Wyścig radiowozów z Dubaju Wyścig radiowozów z Dubaju
Wyścig radiowozów z Dubaju
18 czerwca
14387
Graj teraz
Dubaj to nie miasto, Dubaj to stan umysłu! Gdy szejkowie jeżdżą supersamochodami, radiowozy też muszą mieć jakieś szanse. Weź udział w zwariowanym wyścigu policyjnych fur i mknij po ulicach!
Samochody obcych: Wyścigi 3D Samochody obcych: Wyścigi 3D
Samochody obcych: Wyścigi 3D
14 czerwca
5041
Graj teraz
Gdzieś daleko poza ziemską atmosferą do wyścigu stają kosmiczne pojazdy. Potrafią nieźle się rozpędzić, więc zapowiada się szybka akcja. Dasz radę pokonać pozaziemskich rywali?
Quad na arenie 3D Quad na arenie 3D
Quad na arenie 3D
11 czerwca
15669
Graj teraz
Po wielkich trybunach stadionu niesie się ryk sportowego quada. Czterokołowy pojazd rusza na niebezpieczną jazdę po rampach, kładkach i skoczniach. Sprawdź, czy uda Ci się wyjść z tego bez szwanku!
Patriotyczna jazda Patriotyczna jazda
Patriotyczna jazda
10 czerwca
7721
Graj teraz
Patriotyzm w amerykańskim wydaniu - potężny pojazd pomalowany w narodowe barwy, który z impetem miażdży wszystkie przeszkody. To już nie styl życia, to stan umysłu! Spróbuj odnaleźć się w tym szalonym rajdzie.
Ciężarówki z wybrzeża Ciężarówki z wybrzeża
Ciężarówki z wybrzeża
7 czerwca
8287
Graj teraz
Samo mieszkanie na słonecznym wybrzeżu może sprawić, że człowiek jest bardziej wyluzowany. Kierowcy tych odpicowanych ciężarówek na brak luzu nie narzekają, co widać zresztą po ich zwariowanych wyścigach. Jazda!
Monster trucki na arenie 3D Monster trucki na arenie 3D
Monster trucki na arenie 3D
6 czerwca
13598
Graj teraz
Ewolucje są o wiele ciekawsze, jeśli wykonuje się je na wielkim stadionie! Wsiądź do jednego z potężnych monster trucków i ryzykuj, jeżdżąc po wąskich kładkach oraz rampach. Jest ryzyko, jest zabawa!
Parkowanie amerykańską ciężarówką Parkowanie amerykańską ciężarówką
Parkowanie amerykańską ciężarówką
4 czerwca
12852
Graj teraz
Ameryka - kraina wielkich ciężarówek i jeszcze większych kierowców w ich kabinach. Parkowanie z długą naczepą nie należy do najłatwiejszych, więc lepiej dobrze się skup! Dla klimatu można zapuścić muzykę country.
Wyścig zwariowanych trucków 2 Wyścig zwariowanych trucków 2
Wyścig zwariowanych trucków 2
2 czerwca
5523
Graj teraz
Znów zapowiada się jazda bez trzymanki - nadciąga nowa wersja gry "Wyścig zwariowanych trucków"! Szybka jazda, niebezpieczne ewolucje i wiele, wiele...
Super Drift 3 Super Drift 3
Super Drift 3
31 maja
12763
Graj teraz
Jadę prosto, lecę bokiem! To już trzecia część gry "Super Drift", która przypomina największe automatowe klasyki rodem z salonów gier. Prosta grafika, szybka,...
Symulator parkowania samolotu Symulator parkowania samolotu
Symulator parkowania samolotu
31 maja
9101
Graj teraz
Samoloty samolotami, ale ktoś musi nimi parkować, gdy już wylądują na płycie lotniska. Zostań na moment specjalistą od odstawiania aeroplanów na wyznaczone miejsce. Wielka maszyna utrudnia zadanie!
Sterta złomu Sterta złomu
Sterta złomu
29 maja
131100
Graj teraz
Dobrze odwzorowane supersamochody, tor bez ograniczeń i brak ograniczeń czasowych. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz bić rekordy prędkości, czy też skupisz się na rampach i podniebnych ewolucjach.
Parkowanie łazikiem na Marsie Parkowanie łazikiem na Marsie
Parkowanie łazikiem na Marsie
24 maja
5801
Graj teraz
Halo, tu Ziemia! Jeja, jak mnie słyszysz? Jest misja do zrobienia. Kosmiczny łazik jeżdżący po Marsie potrzebuje sprawnego i dokładnego kierowcy, który będzie potrafił szybko zaparkować. Kto wie, może za...
Trójwymiarowe parkowanie: Koparka Trójwymiarowe parkowanie: Koparka
Trójwymiarowe parkowanie: Koparka
23 maja
10655
Graj teraz
Parkowanie nieco inne niż wszystkie poprzednie! Tym razem trzeba ustawić... koparkę. Plac budowy, wykopy i inne roboty, a Ty musisz skupić się na tyle, żeby trafić na wyznaczone miejsce. Warto sprawdzić.
Patyczak na rowerze Patyczak na rowerze
Patyczak na rowerze
22 maja
9506
Graj teraz
To raczej nie będzie zwykła jazda na luzie, tylko prawdziwy ekstremalny zjazd! Wciel się w patyczaka, który pędzi na rowerze po górzystym terenie. Wykonuj ewolucje, skacz z ramp i ulepszaj swoje dwa kółka, żeby...
Gumball: Wściekłe koła Gumball: Wściekłe koła
Gumball: Wściekłe koła
22 maja
19954
Graj teraz
Słynny bohater kreskówek zwany też "Gumballem" wsiada tym razem za kierownicę auta i pędzi jak szalony! Obowiązki w końcu same się nie wypełnią. Czeka na Ciebie wiele kilometrów to przejechania!
Zaparkuj autobusem 2 Zaparkuj autobusem 2
Zaparkuj autobusem 2
20 maja
10901
Graj teraz
Tym razem trochę inaczej - pora przypomnieć sobie grę "Zaparkuj autobusem". Tytuł mówi wszystko. Dodajmy do tego niezłą dynamikę i sympatyczną oprawę,...
Kierowca straży pożarnej 3 Kierowca straży pożarnej 3
Kierowca straży pożarnej 3
16 maja
13673
Graj teraz
Znów się pali! Całe szczęście, że tylko w wirtualnym mieści znanym z gry "Kierowca straży pożarnej". Procedury jednak nadal...
Przygody motocyklisty Przygody motocyklisty
Przygody motocyklisty
16 maja
6749
Graj teraz
W pośpiechu, bez rozwagi i na granicy wypadku! Prawdziwy motocyklista musi mieć ogromną odwagę. Pędź po nierównościach, przepaściach i rampach, pomagając sobie dopalaczem. Byle do mety!
Trójwymiarowe parkowanie: Stacja kolejowa Trójwymiarowe parkowanie: Stacja kolejowa
Trójwymiarowe parkowanie: Stacja kolejowa
15 maja
11075
Graj teraz
Ciężkie maszyny parkują na starej stacji kolejowej w przemysłowej dzielnicy. Wszędzie leży pełno rupieci, które trzeba sprawnie ominąć. Wczuj się w kierowcę i pokaż wszystkim, jak się parkuje!
Trójwymiarowe parkowanie: Dźwig Trójwymiarowe parkowanie: Dźwig
Trójwymiarowe parkowanie: Dźwig
14 maja
9422
Graj teraz
Wjeżdża naprawdę ciężki sprzęt. Majster z wrażenia upuścił fla... łopatę, a pracownicy z zainteresowaniem obserwują, jak wielki dźwig parkuje na wyznaczonym miejscu. Plac budowy zamienia się w plac manewrowy!
Trucksformersy 3D Trucksformersy 3D
Trucksformersy 3D
13 maja
11826
Graj teraz
Połączenie monster trucków i słynnych "Transformersów"? Czemu nie! Tym bardziej, jeśli gra zachęca niezłą oprawą graficzną. Wybierz jedną z przemian pojazdu i ruszaj w drogę pełną akcji. Jak mawia klasyk: te...
Ekstremalny motocykl Ekstremalny motocykl
Ekstremalny motocykl
12 maja
8727
Graj teraz
Dookoła iście wakacyjny klimat, a pomiędzy piaszczystymi pagórkami pędzi na złamanie karku specjalista od motocrossu. Skacz po rampach, rób salta i walcz z czasem. Grunt to szybko dotrzeć do mety!
Trójwymiarowe parkowanie: Terenówka w mieście Trójwymiarowe parkowanie: Terenówka w mieście
Trójwymiarowe parkowanie: Terenówka w mieście
11 maja
6559
Graj teraz
Nadeszła pora, w której na asfaltowe nawierzchnie miejskich ulic wyjeżdżają terenowe auta. Dobre zawieszenie, trochę więcej mocy i żaden krawężnik nie będzie już straszny. Samo się nie zaparkuje!
Trójwymiarowe parkowanie: Ciężarówka zombie Trójwymiarowe parkowanie: Ciężarówka zombie
Trójwymiarowe parkowanie: Ciężarówka zombie
10 maja
9169
Graj teraz
Tym razem nieco bardziej ekstremalnie. Parkuj uzbrojoną ciężarówką w świecie, na którym miała miejsce apokalipsa zombie. Wszystko wygląda podejrzanie i ponuro. Jak tu się skupić na parkowaniu?
Elektryczne wyścigi Elektryczne wyścigi
Elektryczne wyścigi
10 maja
7358
Graj teraz
Elektryczne samochody zdobywają na świecie coraz większą popularność i, trzeba to przyznać, potrafią wyglądać naprawdę imponująco. Ktoś zorganizował wyścig dla aut napędzanych prądem, więc warto spróbować...
Miasto rikszarzy Miasto rikszarzy
Miasto rikszarzy
9 maja
6929
Graj teraz
Już od samego początku czuć klimat indyjskiej metropolii, gdzie riksze są jednym z najpopularniejszych środków transportu. Teraz sam masz okazję pokierować jedną z malutkich taksówek i poszukać miejsca parkingowego....
Jazda po grobowcach 3 Jazda po grobowcach 3
Jazda po grobowcach 3
5 maja
6921
Graj teraz
Ten motocyklista ma w sobie coś z Lary Croft! Trzecia część gry
Jazda po grobowcach" nadciąga z nowymi ruinami, które skrywają wiele tajemnic i jeszcze...
Trójwymiarowe parkowanie: Limuzyna Trójwymiarowe parkowanie: Limuzyna
Trójwymiarowe parkowanie: Limuzyna
3 maja
27340
Graj teraz
Złoto, hajs, lans i bauns! Parkowanie tym razem nadjeżdża w wyjątkowo luksusowej odsłonie. Zasiądź za kierownicą eleganckiej limuzyny i manerwuj po ulicy. Auto takie długie, a w miejsce trzeba trafić!
Max Fury: Kierowca śmierci Max Fury: Kierowca śmierci
Max Fury: Kierowca śmierci
2 maja
11644
Graj teraz
Takiej jazdy nie zobaczycie nawet tam, gdzie na drogach nie obowiązują żadne zasady! Szalony kierowca staje do walku w wyścigu na śmierć i życie. Jest jedna reguła: jeśli nie możesz kogoś wyprzedzić, to strzelaj!
Rig BMX 2 Rig BMX 2
Rig BMX 2
2 maja
4273
Graj teraz
Uwaga, znów nadciąga "Zwyczajny serial"! Tym razem w drugiej odsłonie gry "Rig BMX". Nasz główny bohater, Rigby, znów wsiada na BMX-a i jeździ po dziwacznej krainie....