Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Wieżyczki

Wojenni bohaterowie Wojenni bohaterowie
Wojenni bohaterowie
2 lipca
3737
Graj teraz
Zawsze jest pora na porządne, wciągające wieżyczki. Wojsko w dżungli idealnie nadaje się na fabułę do takiej gry - stawiaj posterunki i broń się przed oddziałami wroga, które nie mają w zwyczaju się cofać!
Taktyczna obrona Taktyczna obrona
Taktyczna obrona
9 czerwca
6536
Graj teraz
Lata mijają, gry się rozwijają, a dobrze wykonane wieżyczki nadal potrafią kraść czas godzinami. Rozstaw swoją linię obrony w dostępnych miejscach, zarabiaj, inwestuj i powstrzymuj kolejne oddziały wroga!
Ziemskie siły obronne Ziemskie siły obronne
Ziemskie siły obronne
21 maja
6941
Graj teraz
Ktoś musi bronić naszej planety - padło akurat na Ciebie. Z całego kosmosu zlatują się różne dziwne statki, które nie należą do przyjaźnie nastawionych. Kieruj bazami, które są ostatnią deską ratunku.
Koci najeźdźcy Koci najeźdźcy
Koci najeźdźcy
12 maja
6929
Graj teraz
Najeźdźcy są źli. I mają sporo sierści. Rozpocznij zmasowaną obronę swojej bazy przed nadciągającymi kocurami! W tym celu rozstawiaj różne wieżyczki, które wybiją intruzom z głów ten niecny plan.
Nadprzyrodzona obrona Nadprzyrodzona obrona
Nadprzyrodzona obrona
24 kwietnia
8635
Graj teraz
Lepiej nie zadzierać z magiem! W razie potrzeby (a taka nastała) potrafi stawiać zabójcze wieże i powstrzymywać całe hordy przeciwników. Z Twoją pomocą, rzecz jasna. Całkiem wciągające wieżyczki.
Zamkowe straże 3 Zamkowe straże 3
Zamkowe straże 3
21 kwietnia
11110
Graj teraz
Długo to trwało, ale doczekaliśmy się trzeciej części gry o tytule "Zamkowe straże". Oznacza to, że czeka na Was spora porcja fortyfikacji, ataków, wież i...
Cyborg: Wieżyczki Cyborg: Wieżyczki
Cyborg: Wieżyczki
15 kwietnia
9588
Graj teraz
Po co ryzykować życiem, skoro walka może być domeną cyborgów? Przyszykuj za pomocą wieżyczek taką linię obrony, przez którą nie przedrze się żaden wróg. Wszystko w trójwymiarze, co dodaje futurystycznego klimatu.
Królewska ekipa Królewska ekipa
Królewska ekipa
12 kwietnia
21217
Graj teraz
Wiadomo, że samo słowo "ekipa" budzi u nieprzyjaciół lęk i niepewność. A w kupie siła, także zbierz swoje jednostki, pomyśl nad ich rozstawieniem i rozpocznij bohaterską walkę. W imię królestwa!
Atak na Asgard Atak na Asgard
Atak na Asgard
22 marca
17505
Graj teraz
Mityczna kraina staje w obliczu poważnego zagrożenia! Dzielni herosi muszą zostać obrońcami ładu w miejscu, które zaatakowały gobliny i cała banda innych stworów. Bardzo wciągające wieżyczki z tłem fabularnym.
Brygada bazgrołów Brygada bazgrołów
Brygada bazgrołów
28 lutego
7364
Graj teraz
Bazgroły z ostatnich stron zeszytów ruszyły do akcji! Rysunkowi żołnierze stawiają czoła rysunkowym potworom, a Ty obejmiesz rolę głównego dowódcy tego całego zamieszania. Do boju!
Dzień D: Obronne wieżyczki Dzień D: Obronne wieżyczki
Dzień D: Obronne wieżyczki
21 lutego
28649
Graj teraz
Zagłada jest o krok, więc trzeba podróżować w czasie i bronić gatunku! Stawiaj wieżyczki, walcz z różnymi najeźdźcami i rozwijaj swoje fortyfikacje za zarobioną walutę. Od dinozaurów po roboty!
Podziemne wojny Podziemne wojny
Podziemne wojny
17 lutego
8568
Graj teraz
Pułapki, zasadzki i cała reszta "przyjemności" - wszystko po to, żeby nikt nie zdołał przejść przez pilnie strzeżony korytarz lochów. Broń dostępu do wielkiego płomienia rozstawiając umocnienia!
Szlachetni protektorzy Szlachetni protektorzy
Szlachetni protektorzy
15 lutego
12414
Graj teraz
Ktoś musi bronić, żeby ktoś inny mógł obijać się na wygodnym tronie. Rozstawiaj na drodze nieprzyjacielskiej armii obrońców, którzy będą w stanie powstrzymać całe hordy wrogów. Trzeba dobrze planować.
Atak żywiołaków Atak żywiołaków
Atak żywiołaków
14 lutego
14773
Graj teraz
Woda, ziemia, ogień, powietrze - wszystkie żywioły rzuciły się do ataku! Jedynym ratunkiem mogą być tylko skutecznie rozstawione wieże. Wszyscy na stanowiska, szykować się do obrony!
Diabelstwo Diabelstwo
Diabelstwo
3 lutego
5856
Graj teraz
Było zbieranie sił, więc teraz pora na konkretne uderzenie wymierzone w wroga! Diabelskie moce oddają się na moment pod Twoje panowanie. Oby ten czas zakończył się podbiciem królewskiego zamku!
Obronni ninja Obronni ninja
Obronni ninja
23 stycznia
13907
Graj teraz
Nie zawsze ninja działają samotnie i z ukrycia! Tutaj sytuacja wymaga zdecydowanej akcji - stawiaj wieżyczki, rozstaw wojowników i broń swoich terenów przez atakującymi samurajami.
Planeta Noevo 2 Planeta Noevo 2
Planeta Noevo 2
26 grudnia 2014
7744
Graj teraz
A miało być tak pięknie... misja na nową planetę, warunki do życia. Stało się jednak tak, że druga część gry "Planeta Noevo" karze Ci walczyć z obcymi tuż...
Obrona tamy Obrona tamy
Obrona tamy
20 grudnia 2014
39795
Graj teraz
Bobry, do boju! Nikt nie może tykać tamy! Stawiaj obrońców i czekaj na nadchodzących szkodników, żeby dać im nauczkę raz na zawsze. Ta zabawa potrafi wciągnąć!
Ostatnie miasto Ostatnie miasto
Ostatnie miasto
8 grudnia 2014
16021
Graj teraz
Kiedy bronisz przed zombie już ostatniego miasta, to do obrony trzeba rzucić wszystkie siły! Łącznie z farmerami. Rozstawiaj dostępnych śmiałków niczym w klasycznych "wieżyczkach", aby powstrzymać inwazję!
Droga do obrony Droga do obrony
Droga do obrony
4 grudnia 2014
13705
Graj teraz
Wróg u bram, także wszystkie lufy w górę! Trzeba bronić swojej ojczyzny, rozstawiając na drodze wojsk przeciwnika kolejne umocnienia. Naprawdę solidne i wciągające "wieżyczki" w starym stylu!
Obrońca gaju 2 Obrońca gaju 2
Obrońca gaju 2
27 listopada 2014
29856
Graj teraz
Druga część świetnej gry "Obrońca gaju". Kryształy są tak piękne, że cała banda czai się, żeby je ukraść! Rozwijaj obrońców i nie pozwól, żeby...
Starożytna planeta Starożytna planeta
Starożytna planeta
17 listopada 2014
51228
Graj teraz
Są planety, które się nawet filozofom nie śniły! Na jednej z nich czeka na Ciebie świetna gra typu "wieżyczki". Cel jest jasny: zbudować taką linię obrony, aby żaden wróg nie przeszedł ścieżki zdrowia!
NIE jesteśmy sami NIE jesteśmy sami
NIE jesteśmy sami
10 października 2014
6762
Graj teraz
Świat jest nie tylko dla ludzi... Kosmici lubią rozpychać się łokciami. Poradź sobie z egzotyczno-kosmicznym problemem, stawiając i ulepszając uzbrojone wieżyczki. Żodyn ni może przejść, żodyn!
My Little Pony: Oblężenie Canterlot 3 My Little Pony: Oblężenie Canterlot 3
My Little Pony: Oblężenie Canterlot 3
15 września 2014
36460
Graj teraz
Znana i lubiana na całym świecie seria powraca w następnej części fanowskiej gry "Oblężenie Canterlot". Za tą nazwą kryją się udane...
Wikingowe pole bitwy Wikingowe pole bitwy
Wikingowe pole bitwy
28 sierpnia 2014
33321
Graj teraz
Wikingowie byli znani z tego, że najeżdżali wszystko i wszędzie. Przywitaj nieproszonych gości mieczem i ostrym grotem strzały, budując wieżyczki na drodze do skarbu. To naprawdę wciąga!
Tesla Defense 2 Tesla Defense 2
Tesla Defense 2
25 sierpnia 2014
12604
Graj teraz
Kolejny hołd dla słynnego geniusza-wynalazcy. Tym razem jest to druga część udanej gry "Tesla Defense", w której stawiamy prototypowe wieżyczki na prąd i...
Niezniszczalni 3: Rozmieść i zniszcz Niezniszczalni 3: Rozmieść i zniszcz
Niezniszczalni 3: Rozmieść i zniszcz
31 lipca 2014
21318
Graj teraz
Gra na podstawie filmu, w którym spotykają się największe gwiazdy kina akcji - Banderas, Stallone, Statham i cała reszta. A zarazem kontynuacja serii...
Zombie w mieście Zombie w mieście
Zombie w mieście
25 lipca 2014
6014
Graj teraz
W miastach panuje chaos, ponieważ na ulice wychodzą zombiaki! Musisz jako zarządca sił mundurowych ochronić ludzi i miasto przed zagładą. Wysyłaj na ulice policjantów i inne służby specjalne, aby rozprawili się z...
Dowódź i kontroluj Dowódź i kontroluj
Dowódź i kontroluj
19 lipca 2014
23488
Graj teraz
Gra typu wieżyczki o współczesnych konfliktach zbrojnych. Musisz zmierzyć się z globalnym zagrożeniem terrorystycznym i wykonać 8 lotów bojowych w gorących miejscach na Bliskim Wschodzie. Buduj wieżyczki i udoskonalaj...
Krucjata zombie Krucjata zombie
Krucjata zombie
1 lipca 2014
24937
Graj teraz
Zombie atakują. Ze wszystkich stron i w hurtowych ilościach. Mogą je powstrzymać jedynie różne wieże, które będziesz stawiać przy drodze. Dobrze planuj linię obrony, bo błędów nie da się cofnąć!
20 ataków 20 ataków
20 ataków
20 czerwca 2014
14321
Graj teraz
Tak się kończy zasiedlanie obcej planety! Lokalesi mają już dosyć i montują silną inwazję na Twoje jednostki. Buduj umocnienia i wieże, żeby wytrzymać wszystkie 20 ataków! To dopiero będzie walka!
Gatma Gatma
Gatma
16 czerwca 2014
4718
Graj teraz
Ciekawy pomysł na połączenie gry przygodowej z wieżyczkami. Prowadź bohatera przez lochy w systemie turowym i strzelaj z rozstawionych broni do potworów, które napotkasz na drodze. Potrafi wciągnąć!
Obrońca krainy Obrońca krainy
Obrońca krainy
16 czerwca 2014
6876
Graj teraz
Są gry, które nigdy się nie nudzą. Tak jak klasyczne wieżyczki, które tym razem prezentują się w dosyć prostym i wciągającym wydaniu. Polecamy nie tylko wielbicielom tego gatunku!
Bracia Calabash Bracia Calabash
Bracia Calabash
31 maja 2014
25392
Graj teraz
Kolejna świetna gra z gatunku wieżyczek. Do krainy Calabash nadciągają niebezpieczne stwory. Musisz je powstrzymać, stawiając odpowiednie wieże - od magii, przez wojowników, aż po strzelców!
Władca na wieży Władca na wieży
Władca na wieży
26 maja 2014
9825
Graj teraz
Dla tego króla nie istnieje coś takiego jak "ucieczka". Jeśli wrogowie atakują, to pora postawić wieżę i twardo się bronić! Nie będzie łatwo, bo masz ograniczone możliwości, ale trzeba się starać.
Sześciu obrońców Sześciu obrońców
Sześciu obrońców
18 maja 2014
19567
Graj teraz
Gdzie kucharek sześć... a nie, to nie to! "Trzech obrońców" podwoiło swój bohaterski skład i znowu czekają na Twoją pomoc. Twoja wieża obronna ma być dla...