Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry - Wieżyczki

Armia pikseli Armia pikseli
Armia pikseli
wczoraj
1909
Graj teraz
Stwórz swoją armię pikselowych wojowników i ruszaj na podbój świata. Na drodze do chwały staną całe tabuny złych potworów, które trzeba pokonać. Ten strategiczny klimat naprawdę wciąga!
Obrona plonów Obrona plonów
Obrona plonów
19 lipca
4128
Graj teraz
Nie tykać marchewki! Jak przystało na prawdziwego królika, mały bohater dzielnie broni swoich marchewkowych plonów przed wszystkim, co mogło by im zaszkodzić. Do boju!
Wieżyczki fantasy 3D Wieżyczki fantasy 3D
Wieżyczki fantasy 3D
19 lipca
4038
Graj teraz
Wieżyczki zawsze są dobre na chwilę nudy - szczególnie wtedy, gdy pełno w nich fantastycznych stworów i dobrej, trójwymiarowej grafiki. Rozstaw swoje fortyfikacje i przygotuj się na nadciągających wrogów!
Ben 10 czerwony alarm Ben 10 czerwony alarm
Ben 10 czerwony alarm
13 lipca
2257
Graj teraz
Ponownie masz okazję spotkać się z Benem 10 i pomagasz mu oczyścić świat z dziwnych i niebezpiecznych stworzeń. Będziesz dysponować własną armią i Twoim głównym zadaniem jest poprawne rozmieszczenie jej w celu...
Pod górę 3D Pod górę 3D
Pod górę 3D
10 lipca
4176
Graj teraz
Nie ma lekko, cały czas musi być pod górę! Weź udział w naprawdę stromym podjeździe i doprowadź małą ciężarówkę na wskazane miejsce. Nie będzie zbyt bezpiecznie!
Wojenni bohaterowie Wojenni bohaterowie
Wojenni bohaterowie
2 lipca
7150
Graj teraz
Zawsze jest pora na porządne, wciągające wieżyczki. Wojsko w dżungli idealnie nadaje się na fabułę do takiej gry - stawiaj posterunki i broń się przed oddziałami wroga, które nie mają w zwyczaju się cofać!
Taktyczna obrona Taktyczna obrona
Taktyczna obrona
9 czerwca
7626
Graj teraz
Lata mijają, gry się rozwijają, a dobrze wykonane wieżyczki nadal potrafią kraść czas godzinami. Rozstaw swoją linię obrony w dostępnych miejscach, zarabiaj, inwestuj i powstrzymuj kolejne oddziały wroga!
Ziemskie siły obronne Ziemskie siły obronne
Ziemskie siły obronne
21 maja
7278
Graj teraz
Ktoś musi bronić naszej planety - padło akurat na Ciebie. Z całego kosmosu zlatują się różne dziwne statki, które nie należą do przyjaźnie nastawionych. Kieruj bazami, które są ostatnią deską ratunku.
Koci najeźdźcy Koci najeźdźcy
Koci najeźdźcy
12 maja
7216
Graj teraz
Najeźdźcy są źli. I mają sporo sierści. Rozpocznij zmasowaną obronę swojej bazy przed nadciągającymi kocurami! W tym celu rozstawiaj różne wieżyczki, które wybiją intruzom z głów ten niecny plan.
Nadprzyrodzona obrona Nadprzyrodzona obrona
Nadprzyrodzona obrona
24 kwietnia
8968
Graj teraz
Lepiej nie zadzierać z magiem! W razie potrzeby (a taka nastała) potrafi stawiać zabójcze wieże i powstrzymywać całe hordy przeciwników. Z Twoją pomocą, rzecz jasna. Całkiem wciągające wieżyczki.
Zamkowe straże 3 Zamkowe straże 3
Zamkowe straże 3
21 kwietnia
11683
Graj teraz
Długo to trwało, ale doczekaliśmy się trzeciej części gry o tytule "Zamkowe straże". Oznacza to, że czeka na Was spora porcja fortyfikacji, ataków, wież i...
Cyborg: Wieżyczki Cyborg: Wieżyczki
Cyborg: Wieżyczki
15 kwietnia
10062
Graj teraz
Po co ryzykować życiem, skoro walka może być domeną cyborgów? Przyszykuj za pomocą wieżyczek taką linię obrony, przez którą nie przedrze się żaden wróg. Wszystko w trójwymiarze, co dodaje futurystycznego klimatu.
Królewska ekipa Królewska ekipa
Królewska ekipa
12 kwietnia
22310
Graj teraz
Wiadomo, że samo słowo "ekipa" budzi u nieprzyjaciół lęk i niepewność. A w kupie siła, także zbierz swoje jednostki, pomyśl nad ich rozstawieniem i rozpocznij bohaterską walkę. W imię królestwa!
Atak na Asgard Atak na Asgard
Atak na Asgard
22 marca
18201
Graj teraz
Mityczna kraina staje w obliczu poważnego zagrożenia! Dzielni herosi muszą zostać obrońcami ładu w miejscu, które zaatakowały gobliny i cała banda innych stworów. Bardzo wciągające wieżyczki z tłem fabularnym.
Brygada bazgrołów Brygada bazgrołów
Brygada bazgrołów
28 lutego
7510
Graj teraz
Bazgroły z ostatnich stron zeszytów ruszyły do akcji! Rysunkowi żołnierze stawiają czoła rysunkowym potworom, a Ty obejmiesz rolę głównego dowódcy tego całego zamieszania. Do boju!
Dzień D: Obronne wieżyczki Dzień D: Obronne wieżyczki
Dzień D: Obronne wieżyczki
21 lutego
29791
Graj teraz
Zagłada jest o krok, więc trzeba podróżować w czasie i bronić gatunku! Stawiaj wieżyczki, walcz z różnymi najeźdźcami i rozwijaj swoje fortyfikacje za zarobioną walutę. Od dinozaurów po roboty!
Podziemne wojny Podziemne wojny
Podziemne wojny
17 lutego
8684
Graj teraz
Pułapki, zasadzki i cała reszta "przyjemności" - wszystko po to, żeby nikt nie zdołał przejść przez pilnie strzeżony korytarz lochów. Broń dostępu do wielkiego płomienia rozstawiając umocnienia!
Szlachetni protektorzy Szlachetni protektorzy
Szlachetni protektorzy
15 lutego
12876
Graj teraz
Ktoś musi bronić, żeby ktoś inny mógł obijać się na wygodnym tronie. Rozstawiaj na drodze nieprzyjacielskiej armii obrońców, którzy będą w stanie powstrzymać całe hordy wrogów. Trzeba dobrze planować.
Atak żywiołaków Atak żywiołaków
Atak żywiołaków
14 lutego
15366
Graj teraz
Woda, ziemia, ogień, powietrze - wszystkie żywioły rzuciły się do ataku! Jedynym ratunkiem mogą być tylko skutecznie rozstawione wieże. Wszyscy na stanowiska, szykować się do obrony!
Diabelstwo Diabelstwo
Diabelstwo
3 lutego
5971
Graj teraz
Było zbieranie sił, więc teraz pora na konkretne uderzenie wymierzone w wroga! Diabelskie moce oddają się na moment pod Twoje panowanie. Oby ten czas zakończył się podbiciem królewskiego zamku!
Obronni ninja Obronni ninja
Obronni ninja
23 stycznia
14080
Graj teraz
Nie zawsze ninja działają samotnie i z ukrycia! Tutaj sytuacja wymaga zdecydowanej akcji - stawiaj wieżyczki, rozstaw wojowników i broń swoich terenów przez atakującymi samurajami.
Planeta Noevo 2 Planeta Noevo 2
Planeta Noevo 2
26 grudnia 2014
7855
Graj teraz
A miało być tak pięknie... misja na nową planetę, warunki do życia. Stało się jednak tak, że druga część gry "Planeta Noevo" karze Ci walczyć z obcymi tuż...
Obrona tamy Obrona tamy
Obrona tamy
20 grudnia 2014
40521
Graj teraz
Bobry, do boju! Nikt nie może tykać tamy! Stawiaj obrońców i czekaj na nadchodzących szkodników, żeby dać im nauczkę raz na zawsze. Ta zabawa potrafi wciągnąć!
Ostatnie miasto Ostatnie miasto
Ostatnie miasto
8 grudnia 2014
16506
Graj teraz
Kiedy bronisz przed zombie już ostatniego miasta, to do obrony trzeba rzucić wszystkie siły! Łącznie z farmerami. Rozstawiaj dostępnych śmiałków niczym w klasycznych "wieżyczkach", aby powstrzymać inwazję!
Droga do obrony Droga do obrony
Droga do obrony
4 grudnia 2014
13931
Graj teraz
Wróg u bram, także wszystkie lufy w górę! Trzeba bronić swojej ojczyzny, rozstawiając na drodze wojsk przeciwnika kolejne umocnienia. Naprawdę solidne i wciągające "wieżyczki" w starym stylu!
Obrońca gaju 2 Obrońca gaju 2
Obrońca gaju 2
27 listopada 2014
30512
Graj teraz
Druga część świetnej gry "Obrońca gaju". Kryształy są tak piękne, że cała banda czai się, żeby je ukraść! Rozwijaj obrońców i nie pozwól, żeby...
Starożytna planeta Starożytna planeta
Starożytna planeta
17 listopada 2014
52355
Graj teraz
Są planety, które się nawet filozofom nie śniły! Na jednej z nich czeka na Ciebie świetna gra typu "wieżyczki". Cel jest jasny: zbudować taką linię obrony, aby żaden wróg nie przeszedł ścieżki zdrowia!
NIE jesteśmy sami NIE jesteśmy sami
NIE jesteśmy sami
10 października 2014
6825
Graj teraz
Świat jest nie tylko dla ludzi... Kosmici lubią rozpychać się łokciami. Poradź sobie z egzotyczno-kosmicznym problemem, stawiając i ulepszając uzbrojone wieżyczki. Żodyn ni może przejść, żodyn!
My Little Pony: Oblężenie Canterlot 3 My Little Pony: Oblężenie Canterlot 3
My Little Pony: Oblężenie Canterlot 3
15 września 2014
38170
Graj teraz
Znana i lubiana na całym świecie seria powraca w następnej części fanowskiej gry "Oblężenie Canterlot". Za tą nazwą kryją się udane...
Wikingowe pole bitwy Wikingowe pole bitwy
Wikingowe pole bitwy
28 sierpnia 2014
33697
Graj teraz
Wikingowie byli znani z tego, że najeżdżali wszystko i wszędzie. Przywitaj nieproszonych gości mieczem i ostrym grotem strzały, budując wieżyczki na drodze do skarbu. To naprawdę wciąga!
Tesla Defense 2 Tesla Defense 2
Tesla Defense 2
25 sierpnia 2014
12747
Graj teraz
Kolejny hołd dla słynnego geniusza-wynalazcy. Tym razem jest to druga część udanej gry "Tesla Defense", w której stawiamy prototypowe wieżyczki na prąd i...
Niezniszczalni 3: Rozmieść i zniszcz Niezniszczalni 3: Rozmieść i zniszcz
Niezniszczalni 3: Rozmieść i zniszcz
31 lipca 2014
21645
Graj teraz
Gra na podstawie filmu, w którym spotykają się największe gwiazdy kina akcji - Banderas, Stallone, Statham i cała reszta. A zarazem kontynuacja serii...
Zombie w mieście Zombie w mieście
Zombie w mieście
25 lipca 2014
6104
Graj teraz
W miastach panuje chaos, ponieważ na ulice wychodzą zombiaki! Musisz jako zarządca sił mundurowych ochronić ludzi i miasto przed zagładą. Wysyłaj na ulice policjantów i inne służby specjalne, aby rozprawili się z...
Dowódź i kontroluj Dowódź i kontroluj
Dowódź i kontroluj
19 lipca 2014
23849
Graj teraz
Gra typu wieżyczki o współczesnych konfliktach zbrojnych. Musisz zmierzyć się z globalnym zagrożeniem terrorystycznym i wykonać 8 lotów bojowych w gorących miejscach na Bliskim Wschodzie. Buduj wieżyczki i udoskonalaj...
Krucjata zombie Krucjata zombie
Krucjata zombie
1 lipca 2014
25177
Graj teraz
Zombie atakują. Ze wszystkich stron i w hurtowych ilościach. Mogą je powstrzymać jedynie różne wieże, które będziesz stawiać przy drodze. Dobrze planuj linię obrony, bo błędów nie da się cofnąć!
20 ataków 20 ataków
20 ataków
20 czerwca 2014
14438
Graj teraz
Tak się kończy zasiedlanie obcej planety! Lokalesi mają już dosyć i montują silną inwazję na Twoje jednostki. Buduj umocnienia i wieże, żeby wytrzymać wszystkie 20 ataków! To dopiero będzie walka!