Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Dopasowywanie kamieni

Dopasowywanie kamieni

Celem gry jest ułożenie w rzędzie trzech kamieni, które wcale nie muszą być obok siebie. Taki rząd następnie znika i można grać dalej. Gdy nie będzie można wykonać żadnego ruchu gra się kończy.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.76 (21)

Zagrań: 805430

Rafa koralowa

Rafa koralowa

Twoim zadaniem jest odbudowa zniszczonej rafy koralowej. W tym celu ustawiasz na skałach białe zwierzątka z wypustkami, które później pochłaniają kolorowe coś.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.43 (23)

Zagrań: 41109

Ucieczka z klasy

Ucieczka z klasy

Cel gry to jak najszybsze wydostanie się z klasy. Dlatego też, zbierasz różne przedmioty i łączysz je ze sobą. Pamiętaj, masz ograniczony czas.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3.26 (56)

Zagrań: 131068

Zwingo

Zwingo

Cel gry to obrona dużej, białej kuli przed atakami czarnych. Nie możesz pozwolić na to, by została wypchana poza okrąg. Każdorazowo, po wykonanej misji można będzie udoskonalić kilka rzeczy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.06 (33)

Zagrań: 33156

Świadek koronny

Świadek koronny

Cel gry to ochronna ważnego świadka przed czyhającymi na jego życie bandytami. Za pomocą snajperki musisz odpierać wszelkie próby zamachu na jego życie.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.79 (24)

Zagrań: 41329

AION

AION

Gra sponsorowana
Przed Tobą wielka przygoda w świecie fantasy. Stwórz unikalnego bohatera, rozwijaj jego umiejętności i przemierzaj ogromny świat, tocząc walki z graczami z całego świata. Twoje możliwości w tym rozbudowanym MMORPG są wręcz nieograniczone.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Fabryka robotów

Fabryka robotów

Gra, w której prowadzisz regularną bitwę za pomocą budowanych na bieżąco robotów. Na dole ekranu, na taśmie jadą części, z których konstruujesz swoje jednostki.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.96 (28)

Zagrań: 90742

Ninja glove

Ninja glove

Twoim zadaniem jest przejście 21 minigierek. Za każdym razem będzie trzeba bardzo szybko załapać co trzeba wykonać, by zaliczyć dany poziom.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.46 (39)

Zagrań: 98513

Light-Bot

Light-Bot

Nie każdy robot od razu jest inteligentny. Nad niektórymi muszą popracować programiści, którzy zaprogramują jego zachowanie. W tej grze Ty bawisz się w programistę, który ustala zachowanie robota. Na początku musisz "oświetlić" niebieskie pola.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.90 (11)

Zagrań: 21360

Trening umysłowy

Trening umysłowy

Zmierz się sam ze sobą w czterech mingrach najczęściej polegających na porównywaniu. Kiedy uznasz, że wystarczająco dużo umiesz możesz zmierzyć się z innymi w turnieju.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.88 (43)

Zagrań: 39089

Dom duchów 2

Dom duchów 2

Druga cześć gry przygodowej z niezwykłym, mrocznym klimatem. Musisz przeprowadzić Hektora przez pomarańczową bibliotekę, zbierając czaszki i klucze.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.11 (18)

Zagrań: 48704

Energetyczna jazda

Energetyczna jazda

Dynamiczna wyścigówka, w której jedynym Twoim zadaniem jest dojechanie na metę na pierwszym miejscu. Przeciwnicy będą Ci przeszkadzać jak tylko mogą. W czasie jazdy możesz użyć trzy razy nitro.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.97 (43)

Zagrań: 183406

Szalony dezerter

Szalony dezerter

Akcja dzieje się gdzieś w dalekiej przyszłości, gdzie jedyne prawo jakie obowiązuje to prawo przetrwania. Posiadając karabin maszynowy podróżujesz po zniszczonej miejskiej dżungli likwidując wszystko co znajdzie się na Twojej drodze.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.21 (33)

Zagrań: 48088