Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

Farmerama
Rysunkowe zombie 3

Rysunkowe zombie 3

Kolejna odsłona gry o rysunkowych zombiakach. Napełniaj balonowe głowy tuszem, by w końcu wybuchły. Pamiętaj o zbieraniu amunicji oraz ulepszeniach broni między poziomami.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.85 (20)

Zagrań: 13058

Mały samochód

Mały samochód

Pokieruj małym samochodzikiem i pokonaj kolejne trasy. Już w 3 poziomie zaczną się pierwsze problemy z przewracającym się autem, jeśli nie będziesz prowadzić z wyczuciem. Powodzenia!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 3.9 (10)

Zagrań: 12549

Śmiertelny bieg

Śmiertelny bieg

Twoim zadaniem będzie przeprowadzenie patyczaka przez komnatę śmierci. Bohater zakończy swój żywot prędzej czy później, ale to od Ciebie zależy jak dużo cierpień mu zadasz. Wynikiem pochwal się w komentarzu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4 (33)

Zagrań: 28969

Dzień sportu

Dzień sportu

Weź udział w zmaganiach telefonów komórkowych. Możesz wybrać wygląd swojego bohatera i ruszyć przeciwko innym zawodnikom w dwóch niecodziennych konkurencjach, jakimi będą: rzut kaloszami oraz bieg z jajkiem!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.56 (23)

Zagrań: 13363

Monety dla szefa

Monety dla szefa

Twojemu bohaterowi spodobała się pewna dziewczyna. Ma ona jednak spore wymagania w stosunku do kandydata na ukochanego. By ją zdobyć musisz uzbierać najpierw 35 tysięcy dolarów...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.33 (24)

Zagrań: 11661

AION

AION

Gra sponsorowana
Przed Tobą wielka przygoda w świecie fantasy. Stwórz unikalnego bohatera, rozwijaj jego umiejętności i przemierzaj ogromny świat, tocząc walki z graczami z całego świata. Twoje możliwości w tym rozbudowanym MMORPG są wręcz nieograniczone.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Cumowanie łodzi

Cumowanie łodzi

Pokieruj motorówką lub innym rodzajem łodzi i zacumuj bezpiecznie do portu. W każdym poziomie masz wyznaczone miejsce do parkowania. Uważaj na inne łodzie poruszające się po terenie portu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 2.63 (11)

Zagrań: 8704

Fioletowa planeta

Fioletowa planeta

Na obcej planecie w naszej galaktyce odkryto życie. Odważny astronauta wraz z psem wyruszają w podróż, by to zbadać. Jednak zaraz po lądowaniu wpadają do wielkiej dziury. Pomożesz im się wydostać?

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 3 (11)

Zagrań: 10450

Mini Attack: Urban Combat

Mini Attack: Urban Combat

Przejdź szkolenie w elitarnej jednostce wojskowej i weź udział w szeregu misji, których celem będzie powstrzymanie ataku wroga w jednym z małych miasteczek Europy.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.70 (79)

Zagrań: 80408

Podziemia

Podziemia

Wciel się w rolę odważnego rycerza i wędruj po podziemiach pełnych przerażających potworów. W każdej kolejnej komnacie spotkasz przeciwników, z których może wypaść skrzynia z lepszym ekwipunkiem dla Twojego bohatera.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.71 (38)

Zagrań: 11988

Blobbing Around

Blobbing Around

Pokieruj zielonym bohaterem tak, by dotrzeć do miejsca oznaczonego "X". Po drodze musisz przejść przez szereg drzwi, które nie zawsze będzie tak łatwo otworzyć. Przy 4 poziomie zaczyna się już spora dawka myślenia.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.7 (10)

Zagrań: 5951

Akademia jazdy Mobil 1

Akademia jazdy Mobil 1

Wybierz jednego z nauczycieli i doskonal swoje umiejętności, by zostać mistrzem Grand Prix lub Nescara. Możesz wybrać dwa rodzaje treningów, w każdym z nich zostaniesz poprowadzony przez mentora.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.48 (303)

Zagrań: 560292

Głupcy

Głupcy

Twoim zadaniem będzie zrzucenie uśmiechniętych postaci z planszy. Zrobisz to usuwając wybrane elementy. Pamiętaj, że kolejność może mieć znaczenie! Powodzenia!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.27 (22)

Zagrań: 15158