Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online

World of Tanks
Wyżyj się na kompie

Wyżyj się na kompie

Jesteś zły na cały świat, a tu jeszcze komputer przestał Ci działać. Musisz jakoś odreagować. Zniszcz monitor, klawiaturę oraz stację roboczą. Ile uderzeń Ci potrzeba na kompletną demolkę?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.44 (58)

Zagrań: 28549

Puchar Cartoona 2012

Puchar Cartoona 2012

Cartoon Network ogłosił konkurs na puchar cartoona. Musisz go zdobyć! Wybierz swoją drużynę, którą może być drużyna Bena 10, drużyna z serialu Pora na Przygodę, drużyna Gumballa lub drużyna Cartoon Network i pokonaj przeciwników.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 3.78 (37)

Zagrań: 51973

Madness Accelerated

Madness Accelerated

Akcja gry toczy się w różnych pokojach, w których to musisz wyeliminować przeciwników. Po wybranej bitwie zbierz zdrowie, amunicję oraz monety, za które możesz kupić uaktualnienie, a nastepnie przejdź do kolejnego pokoju.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 2.88 (17)

Zagrań: 15109

Spartanie vs. Gobliny

Spartanie vs. Gobliny

Dowodzisz grupą Spartan i zmierzasz się z goblinami. Twoim celem jest zablokowanie goblinów, tak aby nie mogły się ruszyć ani do przodu ani do tyłu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 3.19 (21)

Zagrań: 12388

Ucieczka z kraju

Ucieczka z kraju

Wcielasz się w mrocznego chłopaka, który chce nielegalnie uciec z kraju. Znajdujesz się na lotnisku i najpierw musisz zdobyć kasę. Później przedostań się na sam początek kolejki po bilet. Czeka Cię również zadanie przechytrzenia policjanta.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.22 (22)

Zagrań: 21351

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Troll Cannon

Troll Cannon

Trollface uwięziony w armacie chce trafić do wyjścia. Pomóż mu zrealizować plan, a w nagrodę obserwuj jak trolluje opuszczając planszę.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.25 (31)

Zagrań: 22388

Wyścig quadem 5

Wyścig quadem 5

Ponownie wsiadasz na quada i starasz się bez uszczerbku na zdrowiu przejść wszystkie plansze. Przed Tobą teren górzysty, więc musisz wykazać się zręcznością, aby nie zginąć.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 3.04 (21)

Zagrań: 28497

Śmiertelne wypadki 7

Śmiertelne wypadki 7

Już po raz siódmy wcielamy się w rolę zabójcy patyczków. Tym razem rozgrywka toczy się w Stickbucksie, na planie filmowym oraz w cyrku. Czy uda Ci się przejść każdą planszę?

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.04 (24)

Zagrań: 40019

Pudełko i wąs

Pudełko i wąs

Przed Tobą gra zręcznościowa, w której musisz pana pudełko oraz jego wąsa doprowadzić na drugi koniec planszy. Uważaj na różne niebezpieczeństwa pojawiające się na kolejnych planszach.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.28 (7)

Zagrań: 4282

TNT Robots

TNT Robots

Pokonałeś już zombiaki. Więc teraz czas na roboty. Podkładaj dynamity, granaty oraz inne bomby, aby zniszczyć wszystkie roboty na planszy.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.27 (11)

Zagrań: 7148

Wielka wojna 6

Wielka wojna 6

Po raz kolejny prowadzisz wielką wojnę. Przejmij sterowanie nad czołgami i stocz kilka bitew drugiej wojny światowej. Udoskonalaj swoje umiejętności, wzywaj wsparcie lotnicze i staraj się wygrać każdą z bitew.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.65 (90)

Zagrań: 53548

Squadz 2

Squadz 2

Ciekawa gra strategiczna, gdzie rozgrywka odbywa się turowo. W swojej turze musisz zbliżyć się do bazy wroga i przejąć ją. Musisz też pamiętać o tym, żeby zabezpieczyć się przed przejęciem Twojej wieży podczas tury przeciwnika. Gra posiada ulepszenie w postaci nowych pojazdów, a jej urozmaiceniem może być rozgrywka w trybie dwóch graczy.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 3.7 (10)

Zagrań: 16281