Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry online - Najlepsze

Katapulta Katapulta
Katapulta
5 czerwca 2008
88339
Graj teraz
Ciekawa gra w golfa. Zamiast tradycyjnych kijów do dołka trafiać musimy katapultą. Ustaw kąt wystrzału, kierunek i siłę, aby trafić piłeczką do dołka. Postaraj się przejść wszystkie poziomy w jak najmniejszej...
Intryga w biurze Intryga w biurze
Intryga w biurze
7 czerwca 2012
35161
Graj teraz
Wcielasz się w postać pracownika biura, któremu podoba się sekretarka szefa. Chłopak nie ma jednak pomysłu na podryw, dlatego stara na siebie zwrócić uwagę robiąc jej ciągłe psikusy.
Krokodyl Nak Krokodyl Nak
Krokodyl Nak
15 lipca 2012
19301
Graj teraz
Bohaterem gry jest krokodyl o imieniu Nak. Chce on dostać się jak najgłębiej do wnętrza Ziemi. Pomóż mu w osiągnięciu tego celu i zbieraj jak najwięcej monet, które później można wykorzystać na ulepszenia.
Parkowanie poduszkowca Parkowanie poduszkowca
Parkowanie poduszkowca
17 stycznia
8647
Graj teraz
Nawet jeśli znudziło Ci się parkowanie za leniwych kierowców, to tym razem czeka cię zaskoczenie! Prawa fizyki idą w zapomnienie, a nowoczesny poduszkowiec parkuje nawet... na suficie.
Uciekający indyk Uciekający indyk
Uciekający indyk
22 września 2013
5183
Graj teraz
Co tu zrobić, gdy główne danie wieczoru bierze nogi za pas? Tym razem sprawdzisz to z drugiej strony barykady. Wczuj się w indyka i zwiewaj przed wściekłym szefem kuchni! Po drodze wiele niespodzianek.
Zbieracze many Zbieracze many
Zbieracze many
21 marca 2013
2457
Graj teraz
Prawdziwi gracze będą wiedzieć o co chodzi - niebieski płyn zwany maną jest w grach RPG niezwykle ważny. To właśnie dzięki niemu możemy posyłać potężne czary i za sprawą magii przechylać szalę zwycięstwa na...
Gwiezdna odyseja Gwiezdna odyseja
Gwiezdna odyseja
3 grudnia 2011
6264
Graj teraz
Zasiądź za sterem statku kosmicznego i pokonuj kolejne statki wroga. W każdym etapie stajesz do walki z coraz silniejszą jednostką, którą należy zlikwidować. Zbieraj energię i wykorzystuj ją do ataków.
Kanibale i misjonarze Kanibale i misjonarze
Kanibale i misjonarze
24 grudnia 2008
161051
Graj teraz
Musisz przeprawić trzech misjonarzy i trzech kanibali na drugą stronę rzeki. Musisz wiedzieć, że jeśli na jednym brzegu będzie więcej kanibali niż misjonarzy, to ci drudzy zostaną zjedzeni!
Nauczycielka biologii 2 Nauczycielka biologii 2
Nauczycielka biologii 2
24 sierpnia 2009
117771
Graj teraz
Do szkoły znów przychodzi bardzo atrakcyjna nauczycielka. Każdy chciałby zobaczyć choć fragment jej ponętnego ciała. Dlatego rób jej psikusy tak, by odsłoniła jak najwięcej.
Narzeczona dla potwora Narzeczona dla potwora
Narzeczona dla potwora
5 sierpnia 2011
36642
Graj teraz
Jesteś wybitnym naukowcem, który potrafi tworzyć różne kreatury. Po pomoc zgłasza się do Ciebie wiele samotnych potworów pragnących znaleźć swoją wybrankę. Spreparuj im idealne narzeczone!
Skaczące banany Skaczące banany
Skaczące banany
13 listopada 2008
57772
Graj teraz
Sympatyczna platformówka, w której Twoim zadaniem jest wykonywanie rożnych zadań. Musisz też uważać na wszechobecne potwory i pamiętać o ograniczonym czasie.
Spiderman Junior Spiderman Junior
Spiderman Junior
4 czerwca 2008
47967
Graj teraz
Boisz się pająków? Bo nie znasz tego. Przy pomocy sieci oraz swoich 8 zwinnych nóżek upoluj jak najwięcej owadów. Uważaj na czas - muchy nie będą latać wiecznie!
Kliknij, Przeciągnij, Wpisz Kliknij, Przeciągnij, Wpisz
Kliknij, Przeciągnij, Wpisz
14 lutego 2009
43057
Graj teraz
Gra z piętnastoma łamigłówkami. Rozwiązuje się je za pomocą trzech głównych czynności: kliknięcia w odpowiednie miejsce, przeciągnięcia przedmiotu, wpisania kodu.
Bieg w blasku Bieg w blasku
Bieg w blasku
29 września 2012
8697
Graj teraz
Wcielasz się w rolę biegacza, który postanawia dać z siebie wszystko przebiegając jak najdłuższy dystans. Przeskakuj dziury oraz dotykaj platform, gdyż zwiększa to punkty i wywołuje ciekawe efekty.
Tajemnicza układanka Tajemnicza układanka
Tajemnicza układanka
22 marca 2010
53464
Graj teraz
Wciel się w rolę detektywa i odkrywaj ślady pozostawiane przez bandytów. Nie możesz pozwolić sobie na fuszerkę - żadne przestępstwo nie może ujść nikomu płazem.
Piłka w koszu 2 Piłka w koszu 2
Piłka w koszu 2
11 listopada 2009
45642
Graj teraz
Celem gry jest umieszczenie piłek w koszach o tych samych kolorach. Dobrze będzie jeśli przy okazji nazbierasz jak największą liczbę monet.
Konkurs wsadów Konkurs wsadów
Konkurs wsadów
1 lipca 2009
71890
Graj teraz
Gra, w której możesz popisać się swoimi zdolnościami najbardziej efektownego umieszczania piłki w koszu. Najpierw wybierz trik, a później już tylko prawidłowo go wykonaj.
Śmierć nadchodzi Śmierć nadchodzi
Śmierć nadchodzi
9 marca 2010
31375
Graj teraz
Nie pozwól, by hordy krwiożerczych potworów przedostały się przez barykady. Strzelaj jak najszybciej i najskuteczniej jak tylko potrafisz. Co jakiś czas przyjeżdża ciężarówka z zapasami i nową bronią.
Shift 2: Mini adventure Shift 2: Mini adventure
Shift 2: Mini adventure
4 kwietnia 2011
22274
Graj teraz
Wydana na specjalną okazję edycja niezwykle popularnej gry platformowej. Oczywiście tak jak i w poprzednich częściach musisz w jakiś sposób dotrzeć do wyjścia.
Śmiertelne wypadki: Szeregowiec Stickman Śmiertelne wypadki: Szeregowiec Stickman
Śmiertelne wypadki: Szeregowiec Stickman
21 lutego
15748
Graj teraz
Tym razem będzie najbardziej śmiertelny ze wszystkich "Śmiertelnych wypadków"! Przede wszystkim przygotujcie się na wojnę. Plaża Omaha, karabiny maszynowe i...
Slipe Slipe
Slipe
20 marca 2012
15045
Graj teraz
Ciekawa i dość trudna gra logiczna, w której musisz poukładać w odpowiedni sposób kwadraty, by utworzyły drogę między wyznaczonymi strzałkami. Pola możesz przesuwać poziomo i pionowo.
Papierowa powódź 2 Papierowa powódź 2
Papierowa powódź 2
25 października 2011
12779
Graj teraz
Po raz kolejny staniesz przez zadaniem uratowania tonących ludzi. Wykorzystaj koła ratunkowe i inne dostępne przedmioty, by pozwolić papierowym postaciom wydostać się na powierzchnię wody. Masz ograniczony czas, więc...
Moje życie należy do Ciebie Moje życie należy do Ciebie
Moje życie należy do Ciebie
10 kwietnia 2012
12663
Graj teraz
Gra opowiada o nieszczęśliwej miłości. Jedno z kochanków nie żyje, ale jego duch wciąż kroczy blisko drugiego. Dochodzi nawet do tego, że ciało i dusza mogą się zamieniać po śmierci. Postaraj się doprowadzić...
Koła zębate Koła zębate
Koła zębate
21 października 2009
47767
Graj teraz
Powstawiaj odpowiednie koła zębate tak, by wszystkie te ze strzałkami zaczęły się poruszać w wyznaczoną stronę. Każde z nich musisz wpasować tak, by nie wypadło.
Przygody Alexa Przygody Alexa
Przygody Alexa
24 sierpnia 2009
47125
Graj teraz
Pomóż Aleksowi odzyskać zaginione rzeźby. Jeśli się pomylisz i zginiesz zaczynasz grę od początku.
Najgroźniejsi terroryści 3 Najgroźniejsi terroryści 3
Najgroźniejsi terroryści 3
26 kwietnia 2011
46096
Graj teraz
Organizacje terrorystyczne nie odpuszczają. Dlatego znów pojawiło się dla Ciebie zadanie specjalne. W tej grze, tak samo jak i w poprzednich częściach, musisz zlikwidować możliwie jak największą liczbę terrorystów....
Mechaniczna wojna Mechaniczna wojna
Mechaniczna wojna
4 lipca 2009
45708
Graj teraz
Międzyplanetarną wojnę czas zacząć. Jej uczestnikami są jedynie roboty, które jednak są dużo sprawniejsze w polu walki niż ludzie. Pamiętaj, że wszelkie ulepszenia przechodzą do następnych poziomów.
Niesamowite przygody Freesa Niesamowite przygody Freesa
Niesamowite przygody Freesa
27 lutego 2014
7548
Graj teraz
Szczypta nostalgii, garść dobrej platformówki i dwa opakowania grywalności - tak wyglądała recepta na tę grę. Fani starych klimatów i ośmiobitowej grafiki powinni być zachwyceni, a reszcie... też się spodoba!
Sprytny pajączek 2 Sprytny pajączek 2
Sprytny pajączek 2
26 listopada 2010
23166
Graj teraz
Ponownie jesteś pajączkiem, który tym razem chce dostać się do swojej pajęczyny. W tej części gry pajączek jest jeszcze sprytniejszy, ponieważ umie wydłużać i skracać nić pajęczą.
Przygoda Charliego Przygoda Charliego
Przygoda Charliego
7 kwietnia 2011
19367
Graj teraz
Zamordowano Twojego mistrza i o tę zbrodnię oskarżono Ciebie. Masz teraz 15 dni, by dowieść swej niewinności i pomścić śmierć swojego życiowego przewodnika. Jeśli podczas gry popełnisz błąd zaczynasz od początku...
Gimnazjum w Maplewood Gimnazjum w Maplewood
Gimnazjum w Maplewood
17 października 2014
18338
Graj teraz
Bez obaw, w tym gimnazjum nie podpala się śmietników i słabszych kolegów! Jeden z gimbusów ma za to poważniejszy problem: musi przygotować prezentację, korzystając ze starych komputerów... a wszystkie zajęte!
Literowe zombie Literowe zombie
Literowe zombie
12 kwietnia 2009
26662
Graj teraz
Strzelanka w zupełnie innym stylu. Żeby zabić wroga musimy wpisać odpowiednie wyrazy na klawiaturze. Tak samo odbywa się zbieranie amunicji i innych przedmiotów.
Heroes United Heroes United
Heroes United
9 lipca 2011
26644
Graj teraz
Zagraj jednym ze zjednoczonych bohaterów. Staw czoła szeregom potworów i dziwnych kreatur z innej planety. Musisz być szybki - w przeciwnym razie już nigdy nie wrócisz na Ziemię!
Po przejściu kolejnych etapów...
Talerz kosmiczny Talerz kosmiczny
Talerz kosmiczny
27 lutego 2010
25310
Graj teraz
Twoim zadaniem jest usunięcie jak największej ilości podpórek tak, by talerz nie opadł poza wyznaczona granicę. Czasem będzie trzeba naprawdę mocno pokombinować.
Robolander Robolander
Robolander
13 listopada 2010
24382
Graj teraz
Celem gry jest sprawienie, by biały robot dotknął podłoża. Żeby to zrobić musisz w odpowiedniej kolejności usuwać poszczególne elementy z planszy.
Clowny Clowny
Clowny
13 kwietnia 2011
11698
Graj teraz
Celem tej prostej i przyjemnej gry jest sprawienie, by clown zawieszony na łańcuchach trafił do specjalnie przygotowanej beczki. Dlatego też musisz przecinać jego więzy w odpowiednich momentach.