Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Gry Online - Najlepsze

Mały samochód

Pokieruj małym samochodzikiem i pokonaj kolejne trasy. Już w 3 poziomie zaczną się pierwsze problemy z przewracającym się autem, jeśli nie będziesz prowadzić z wyczuciem. Powodzenia!

Wojskowy wóz: Trójwymiarowe parkowanie

Oddano do Twojej dyspozycji wojskowego hummera i musisz postarać się, żeby nie było powtórki ze słynnego "Andrzeju, nie denerwuj się". Parkuj w wyznaczonych miejscach i zadbaj o odpowiedni czas!

Bitwa na śnieżki 3

Bez obaw, zima szybko nie wróci - to tylko kolejna część świetnej gry "Bitwa na śnieżki". Bohaterowie Waszych ulubionych kreskówek z Cartoon Network czekają na wielkie, śnieżkowe starcie!

Bike Mania: Odrodzenie

Wielkie odrodzenie gry Bike Mania. Zasiądź za kierownicą crossa i przemierzaj niebezpieczne trasy. Możesz udoskonalać zarówno motor jak i swój strój.

Action Henk (Demo)

Rewelacyjna zręcznościówka na wariackich papierach! Twórcy tej gry oddają w Wasze ręce wersję demonstracyjną. Grubas pędzi po zabawkowych torach ze zjeżdżalniami, ścigając się z czasem - brzmi ciekawie i zabójczo wciąga!

100 Orków

Wszystkie gry komputerowe pewnie nauczyły cię co robić, gdy w Twoją stronę nadbiegają hordy orków? Dodaj do tego rozgrywkę na zasadzie "im więcej, tym lepiej" i nie zapomnij pochwalić się swoim wynikiem!

Uratować Eve

Wciel się w rolę gwiezdnego żołnierza, który rusza na ratunek swojej żonie Eve. Ta gra to połączenie gry logicznej z elementami przygodówki, które postawi przed Tobą wiele trudnych zadań. Przestawiaj elementy otoczenia, aby utorować drogę przez labirynt korytarzy.

Marmurowa świątynia

Jeszcze nigdy toczenie kulek nie było tak dopracowane i wciągające! Wczuj się w klimat świątyni z marmuru i podobnie jak w minigolfie, doprowadź kulkę do dołka. Nie zapomnij o zbieraniu bonusów!

Pandzioch chce odlecieć

Zastanawialiście się kiedyś, jakim cudem pandy są najbardziej wyluzowanymi zwierzakami na świecie? Mają swoje sekretne sposoby... Ten Pandzioch chciałby po prostu odlecieć, więc utoruj mu drogę!

Bezcelowe zrzucanie

Leeeci! Usuwaj różne podpórki, żeby jedno strącić, a inne uratować. Przyda się niezły spryt, żeby wywołać odpowiednią "lawinę" z ustawionych przedmiotów! Zielone ma zostać!

Człowiek Kelvin

Bo każdy ma czasami ochotę na klasyczną, prostą platformówkę! Wciel się w sympatycznego Kevina, który potrzebuje pomocy przy poruszaniu się po rysunkowym świecie i załatwieniu paru ważnych spraw.

Frizzle 5

Kudłate stworki znów szaleją. To już piąta odsłona gry "Frizzle"! Duża kulka prowadzi mniejsze kulki do schronienia, unikają przy tym przeszkód. Nie tylko dla najmłodszych!

Odblokuj to

Przyjemna i wytężająca szare komórki produkcja. Celem gry jest takie przesuwanie klocków, aby utorować drogę do wyjścia temu podświetlonemu na kolorowo. Rzecz jasna, im dalej w las, tym więcej drzew, więc na późniejszych poziomach będzie trzeba konkretnie ruszyć głową!

Nambers

Liczbowa gra logiczna z potencjałem na naprawdę spory hit. Pola kostki są oznaczone liczbami, które należy ze sobą łączyć. Po połączeniu można zmieniać ich wartość. Główka musi pracować!

Jajko vs Roboty

Wciel się w całkiem mądre jajko, które musi się obronić przed atakującymi je robotami. Celnie strzelaj we wrogów oraz zdobywaj amunicję. Za zdobyte pieniądze ulepszaj różne rzeczy!

Platcore

Wciel się w rolę robota do testów laboratoryjnych. Twoim zadaniem będzie wytrzymać określony czas w pokoju, w którym będą pojawiać się coraz to nowsze maszyny bojowe. Wykorzystaj dostępną tarczę i staraj się jak najdłużej wytrzymać w pomieszczeniu.

Gra bez nazwy

Sympatyczna platformówka, w której walczymy z rożnymi ożywionymi przedmiotami. Grę uprzyjemnia sielankowa muzyka.

Szalony jeździec

Wsiądź na motor crossowy i pokonaj wszystkie strome zbocza. Fizyka gry i sterowanie są w starym dobrym stylu, więc fanom gatunku gra powinna przypaść do gustu.

Labirynt bez końca

Twoim zadaniem jest wydostanie się z najbardziej skomplikowanego labiryntu. Poruszaj się i obracaj planszą w poszukiwaniu wyjścia z każdego z pomieszczeń.

Slurm

Pomóż dziwnemu stworkowi przejść przez wszystkie przeszkody. Z racji tego, że jest bardzo lepki możesz wspinać się nim po ścianach.

Rozwijanie ziemniaków

Ziemniak, kartofel - jakkolwiek go zwać, jest odpowiedzią na wszystkie trudne pytania. Zabaw się w kartoflany biznes i klikaj w spadające ziemniaki. Do tego różne ulepszenia i... mamy dziwną, ale wciągającą grę!

Chlaśnij kandydata na prezydenta

Masz szansę przyłożyć kandydatom na stołek prezydencki w USA. Uderz każdego z jak największym impetem, by po kilku próbach uzyskać co najmniej określony z góry wynik, który pozwoli przejść do następnego poziomu.

Yeti kontra Sasquatch

Opowiedz się po jednej ze stron i wybierz któregoś z legendarnych i tajemniczych potworów. Teraz wejdź do gry i nie miej żadnej litości dla swoich wrogów rozstrzeliwując każdego, kto zdoła zbliżyć się do Twojej bazy. Po każdej udanej obronie masz możliwość dokupienia nowej broni oraz udoskonalania już posiadanej.

Zagubione zwierzęta

Biedne zwierzaki - spore zamieszanie w zoo sprawiło, że niektóre z nich wydostały się z klatek. Pobyt z dala od specjalnie przygotowanych dla nich miejsc nie wpływa dobrze na ich zdrowie. Postaraj się jak najszybciej złapać wszystkie, aby zoo dalej mogło tętnić życiem!

Ryzykowna jazda 5

Lubisz ryzykować? Jeśli tak to ta gra jest własnie dla Ciebie. Wciel się w rolę motocyklowego kaskadera i pokonuj niebezpieczne trasy. Po drodze wykonuj triki, dzięki którym Twój wyczyn będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

Neonowe lampy

Celem gry jest spowodowanie, by piłka trafiła do miejsca oznaczonego exit. Dlatego też musisz w odpowiednich momentach przełączać lampy z zielonych na fioletowe i odwrotnie.

Headshot

kolejna gra, w której zostajesz płatnym zabójcą. Tym razem Twoje zadania będą sprowadzać się jedynie do strzału w głowę.

Święty na motorze 2

Po raz kolejny wcielasz się w postać Świętego Mikołaja, który zamienił swój zaprzęg reniferów na nowoczesny motor. Czy uda Ci się zebrać wszystkie prezenty i dostarczyć je do dzieci?

Potępiony świat TD

Ustawiaj wieżyczki i broń się przed atakami potworów z odległych krain. Zasadniczo do dyspozycji masz tylko jeden rodzaj wieżyczki jednakże poza jej udoskonalaniem możesz umieszczać w niej kryształy.

Major bohater

Wcielasz się w postać pewnego majora, który postanawia samotnie zmierzyć się z szerzącymi się siłami zła. Generalnie musisz pomóc mu chronić kapsuły przed wybuchem, a także odpierać ataki wrogich jednostek. Gra daje dość duże możliwości rozwijania postaci i cały arsenał dodatkowych broni.

Ge.ne.sis

Pokieruj grupą bohaterów przemierzających tajemniczy świat, w którym czeka na nich mnóstwo niebezpieczeństw. Walcz z potworami i rozwijaj swoje postaci, co pozwoli Ci na odkrywanie nowych coraz trudniejszych poziomów gry.

Looper

Przed Tobą tylko jedna plansza do pokonania. Jednak po każdym jej przejściu na Twojej drodze pojawiać się będą dodatkowe przeszkody. Ile poziomów uda Ci się zakończyć powodzeniem?

Stackle

Celem gry jest postawienie jak najwyższej wieży z dostępnych klocków. Plansza ma różnie punktowane poziomy, nim wyżej stoi klocek, tym więcej za niego punktów.

Kierowca z tartaku 2

Nie ma lekko - "Kierowca z tartaku" wraca do pracy! Kieruj wielką ciężarówką po ulicach miasta, docierając do celu bez szwanku i zawsze na czas.

Dzielna drużyna

Poprowadź odważnych bohaterów ku wielkiej przygodzie! Stawiaj czoła coraz potężniejszym przeciwników i wyklikaj sobie wszystkie ulepszenia, dzięki którym Twoja potęga będzie rosła. Czy jesteś gotowy na epickie starcia?

Moon Waltz

Platformowo-zręcznościowa parodia. Wychodzisz z domu o północy, a życie towarzyskie na ulicach miasteczka kwitnie. Gdy jednak zza chmur wyłania się księżyc, Twój bohater zmienia się w wilkołaka i wszczyna awantury. Postaraj się odkryć wszystkie interakcje.