Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

World of Tanks
Super siatkówka: Brazylia

HIT!

Super siatkówka: Brazylia

Są z nami fani siatkówki? Mamy dla Was coś wyjątkowego - krótką, ale naprawdę udaną grę, w której można rozegrać pojedynek 2 na 2. Siatkarze to reprezentanci Brazylii, a więc ścisła światowa czołówka!

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.16 (124)

Zagrań: 187654

Autostrada nieumarłych

Autostrada nieumarłych

Zombie znów atakują, tym razem na opuszczone autostradzie. Nie daj się im zarazić i likwiduj każdego, kto tylko zdoła zbliżyć się do Ciebie.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.16 (65)

Zagrań: 92075

Obrońca ciasta

Obrońca ciasta

Obroń swoje najsmaczniejsze ciasta przed atakami pazernych patyczaków. Pamiętaj o zbieraniu pieniędzy, które przydadzą Ci się do udoskonalania umiejętności Twojego obrońcy.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.16 (77)

Zagrań: 73450

Szalona jazda

Szalona jazda

Celem gry jest przyciągnięcie ludzi do klubu, kusząc ich urokiem samochodu. Dostajesz za to pieniądze, które przeznaczasz na tuning.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.16 (95)

Zagrań: 195701

Rozwiń drzewo

Rozwiń drzewo

Gorliwy sadownik nigdy nie odpuszcza! Czeka na Ciebie zręcznościowa zabawa w rozwijanie drzewa, która polega na zarabianiu za kliknięcia. Pamiętaj, prawdziwy facet musi zasadzić porządne drzewo!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.16 (107)

Zagrań: 31004

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Milioner bez ręki 2

Milioner bez ręki 2

Kasa, kasa, kasa! Weź udział w teleturnieju, którego nie puściłaby żadna stacja telewizyjna. Chwytaj pieniądze, wkładając rękę pod ostrze gilotyny. Jeśli chodzi o próby, masz tylko... dwie. Witamy w drugiej części "Milionera bez ręki"!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.16 (137)

Zagrań: 148380

Ucieczka z ponurej łodzi podwodnej 2

Ucieczka z ponurej łodzi podwodnej 2

"Ucieczka z ponurej łodzi podwodnej" zdaje się nie mieć końca. Tym razem będzie jeszcze bardziej ponuro. Uda Ci się wygrać z logicznymi zagadkami?

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.16 (24)

Zagrań: 19470

Zbieranie jabłek 2

Zbieranie jabłek 2

Jesienne obowiązki wiosenną porą. Zbierz wszystkie jabłka do odpowiednich pojemników, rysując odręcznie rynny. Ciekawy pomysł sprawia, że gra naprawdę potrafi wciągnąć na dłużej niż kilka minut!

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.16 (24)

Zagrań: 17552

Czołgi

Czołgi

Klasyczna gra w czołgi, gdzie sterujemy jednym z dwóch czołgów i próbujemy zniszczyć drugi. Gra staje się o wiele ciekawsza, gdy gra się w nią we dwóje na jednym komputerze.

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.16 (54)

Zagrań: 241111

Sandbox Hero

Sandbox Hero

Wolność, wolność i swoboda! Zagraj na jednej z setek plansz stworzonych przez użytkowników i wykonaj określone zadania. Ta gra zdecydowanie powinna trafić do serc kreatywnej części Jejowiczów!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.16 (42)

Zagrań: 16619

Raptorowy jeździec

Raptorowy jeździec

Przenieś się do czasów prehistorii i dinozaurów. Chociaż przyszło Ci dosiąść prawdziwego Raptora, to jednak inne dinozaury chcą Cię zniszczyć. Pędź przed siebie, unikając licznych przeszkód. Przed Tobą spory dystans do pokonania!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.16 (36)

Zagrań: 14264

Wojna żuków

Wojna żuków

Jesteś żukiem, który znajduje się w samym środku łąki. Z każdej strony nacierają na ciebie hordy wrogich ci robali. Jedyne co musisz robić to niszczyć każdego z nich.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.16 (30)

Zagrań: 122345