Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

AION
Robin Steele

Robin Steele

Robin Steele chce być milionerem, aczkolwiek nie potrafi nic innego niż okradanie bogatych ludzi. Pomóż mu w rabunku w domu ministra. Uważaj na przeszkody, które napotkasz bardzo dużo.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.2 (10)

Zagrań: 4600

Ubij kreta

Ubij kreta

Pora na prawdziwy test na refleks! Bierz młotek, stań nad krecią norą i uprzedź swojego przeciwnika, soczyście ładując krecika w bańkę. Uwaga na niewinne króliki.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.2 (10)

Zagrań: 4217

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Texas Hold'em Poker - najpopularniejszy poker na świecie. Za sprawą kart wspólnych zalicza się go do gier karcianych, w których duże znaczenie odgrywają umiejętności. W grze może uczestniczyć od 2 do 10 graczy przy jednym stole.

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.2 (5)

Zagrań: 19484

Blockoomz

Blockoomz

Wysadzaj kolorowe bloki tak, by wszystkie zniknęły z planszy. Kwadraty z lontem mogą robić za bomby, a ich siła wybuchu ma pewien określony zasięg. Jako jedyne mogą być przesuwane figury z nosem klauna, za to czarne jednolite kwadraty - usuwane. Pamiętaj również o tym, że gwiazdka nie może spaść z platform.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.2 (5)

Zagrań: 9392

Alexia Crow: Umowa Bogów

Alexia Crow: Umowa Bogów

Jest i prawdziwy rarytas dla fanów przygodówek w klasycznym, klikanym stylu! Kontynuacja przygód "Alexii Crow" skupia się na legendarnym pakcie Bogów. Uda Wam się rozwiązać tajemnicę?

Kategoria: Znajdź i kliknij

Ocena: 4.2 (5)

Zagrań: 4197

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Atlantis 2

Atlantis 2

Statek Atlantis jest poważnie zagrożony! Steruj przemiennie kilkoma gwiezdnymi żołnierzami, rób rozwałkę i odpieraj ataki. Jest sporo broni do wyboru.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.2 (5)

Zagrań: 3045

Super Rally 3D

Super Rally 3D

Jeśli pamiętasz staroświeckie automaty, na których można było grać w kanciaste i nadpobudliwe wyścigówki, to na pewno zakręci Ci się łza w oku! Wszystko w starym, dobrym stylu. Jest dynamicznie!

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.19 (25)

Zagrań: 28816

Wystrzel Kicka Buttowskiego - Edycja zimowa

Wystrzel Kicka Buttowskiego - Edycja zimowa

Kolejna część gry, w której wcielamy się w postać znanego i lubianego Kicka Buttowskiego. Rozgrywka, której celem jest jak najdalsze i najwyższe wystrzelenie bohatera, tym razem została osadzona w specjalnej, zimowo-świątecznej scenerii. Wykorzystaj wszystkie ulepszenia i dodatki, aby bić rekordy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.19 (25)

Zagrań: 26307

Howmonica

Howmonica

Różowiutki jest słodziutki! Jesteś babeczką, która chce aby cały świat był różowy. Zacznij od kolorowania platform. Jednak musisz uważać na czyhające niebezpieczeństwa. Wykorzystuj grawitacje, trampoliny oraz teleport.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.19 (15)

Zagrań: 4805

Łowca taśmy

Łowca taśmy

Niejeden audiofil dałby się pokroić za stary magnetofon szpulowy! Tutaj twoim zadaniem będzie zabranie wielkiego zwoju taśmy i wsadzenie go do przygotowanej aparatury. Niech gra muzyka!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.19 (15)

Zagrań: 4554

Symetria 2

Symetria 2

Twoim zadaniem jest zachowanie symetrii na planszy poprzez usuwanie zbędnych elementów. Z każdym poziomem gra stanie coraz większym wyzwaniem, więc będzie trzeba wysilić szare komórki.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.19 (20)

Zagrań: 16234

Tennis

Tennis

Zgrabnie wykonany tenis, w którym mamy okazję zagrać na 4 rożnych kortach. Możesz od razu zmierzyć się w mistrzostwach, albo po prostu zagrać szybki mecz.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.19 (96)

Zagrań: 161529