Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

MafiaBattle
Buttowski Moto: Hacked

Buttowski Moto: Hacked

Przed Tobą kolejna ze zmienionych wersji popularnych gier. Tym razem do przetestowania dostajesz niezwyciężonego Kicka Buttowskiego na jego pojazdach.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.10 (109)

Zagrań: 173773

Biegnij, Czerwony Kapturku

Biegnij, Czerwony Kapturku

Dlaczego masz takie szybkie buty? I dlaczego tak głośno krzyczysz? Oto niedopowiedziana część alternatywnej historii o Czerwonym Kapturku. Bierz nogi za pas i pal wrotki, unikając zębów złego wilka. Są ulepszenia!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.10 (20)

Zagrań: 17269

Ślizg

Ślizg

Ślizgaj kolorowe kule, by dotarły do pola oznaczonego gwiazdką w tym samym kolorze. Uważaj na przeszkody i staraj się wykonać zadanie jak najmniejszą ilością ruchów.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.10 (10)

Zagrań: 4851

Potrójna przygoda

Potrójna przygoda

Zgoda, platformówki mogą nużyć - ale nie wtedy, gdy masz pod opieką trójkę bohaterów! Jak nietrudno się domyślić, wszyscy muszą w jednym kawałku przejść na drugą stronę planszy. Będzie kombinowanie!

Kategoria: Platformówki, Logiczne

Ocena: 4.10 (10)

Zagrań: 4185

Ostatnia walka 2

Ostatnia walka 2

Druga cześć niezłej bijatyki. Tym razem w walce pomagać Ci będzie druga, wybrana przez Ciebie postać. Dodano również nowe uderzenia.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.1 (20)

Zagrań: 57290

Bleach Online

Bleach Online

Gra sponsorowana
Gra powstawała na podstawie popularnej mangi i anime. Rozgrywka jest bardzo prosta, ale bardzo wciągająca. Zdobywamy doświadczenie, wykonujemy questy oraz walczymy w systemie turowym.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

200 MPH

200 MPH

Weź udział w nocnych wyścigach samochodów rozpędzających się do 200 mil na godzinę. Czasem będzie trzeba się zmierzyć z innymi pojazdami a czasem tylko z samym sobą.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.1 (90)

Zagrań: 207809

Zemsta polarnego misia

Zemsta polarnego misia

Ludzie zanieczyszczają oceany. Ludzie doprowadzili do roztopienia Twojego domu - lodowca. Ludzie zabijają foki. Ty, jako niedźwiedź polarny mówisz STOP i zaczynasz działać...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.1 (70)

Zagrań: 102787

Wojna podjazdowa

Wojna podjazdowa

W grze na przeciwko siebie stają dwie wrogie nacje. Zaczynasz od fabryki i stopniowo dobudowujesz kolejne budynki oraz szkolisz coraz więcej żołnierzy, czołgów itp. Z każdym poziomem przybywa rodzajów budynków i jednostek bojowych.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.1 (50)

Zagrań: 126606

Storm OPS

Storm OPS

Wciel się w postać strzelca wyborowego i odpieraj ataki wrogich jednostek na Twoją bazę. Za zarobione w ten sposób pieniądze możesz dokupować nowe, lepsze bronie i naprawiać zniszczenia.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.1 (50)

Zagrań: 99885

Napełniaj pasek

Napełniaj pasek

Na pierwszy rzut oka sztampa i nuda, jakich w internecie wiele. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy odkryjesz, że można wyjść poza ramy samej gry i zrobić o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać... Myśl dużo szerzej!

Kategoria: Klikaj - rozwijaj, Przygodowe

Ocena: 4.1 (40)

Zagrań: 19302

Podróż po świecie

Podróż po świecie

Celem gry jest sprawienie, by z planszy zniknęły wszystkie kwadraty. Na dole ekranu masz do wyboru kilka bonusów, które znacznie ułatwią Ci zadanie.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.1 (20)

Zagrań: 83536

Mgła 2

Mgła 2

Kontynuacja świetnej gry, w której musisz znaleźć drogę ucieczki. Przeszukaj wszelkie zakamarki i zdobądź wszystkie przedmioty, które mogą Ci się przydać w wykonaniu zadania.

Kategoria: Ucieczki

Ocena: 4.1 (20)

Zagrań: 41149