Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

MafiaBattle
Arachnofilia

Arachnofilia

Arachnofobia - paniczny lęk przed pająkami i podobnymi stworami. Raczej klasyczna przypadłość, szczególnie u kobiet. Ale arachnofilia, jej przeciwieństwo? Wciel się w pająka, który rozpoczyna budowanie idealnej pajęczyny. Łap w sidła różne owady i ciesz się z pożywnego posiłku!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.52 (23)

Zagrań: 8275

Barbarian Onslaught

Barbarian Onslaught

Gra w której wcielamy się w w postać barbarzyńcy i walczymy ze złem, które napotykamy na swojej drodze.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.52 (46)

Zagrań: 36387

Bitwa o Lemolad

Bitwa o Lemolad

Nietypowa gra wojenna, w której zapasy zdobywasz przestawiając klocki w lewym, dolnym rogu ekranu. Twoim zadaniem jest oczywiście jak najszybciej pokonać wroga.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.52 (23)

Zagrań: 29915

Kowboje kontra Piraci

Kowboje kontra Piraci

Wciel się w rolę kowboja i za pomocą kilku rodzajów broni rozpraw się z piratami-zombie. W grze czeka na Ciebie wiele etapów pełnych akcji. Do Twojej dyspozycji jest także sklep, w którym możesz ulepszać swój asortyment za zebrane pieniądze. Masz okazję również spróbować swoich sił w walce z żywym przeciwnikiem poprzez tryb multiplayer.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.52 (23)

Zagrań: 14623

Zdjęcia majtek

HIT!

Zdjęcia majtek

Twoim zadaniem jest robienie jak najlepszych zdjęć majtek celebrities. Musisz się gdzieś zaczaić i w najmniej oczekiwanym momencie pstryknąć fotkę. Im lepszą zrobisz tym więcej pieniędzy za nią dostaniesz.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.52 (234)

Zagrań: 334667

Bleach Online

Bleach Online

Gra sponsorowana
Gra powstawała na podstawie popularnej mangi i anime. Rozgrywka jest bardzo prosta, ale bardzo wciągająca. Zdobywamy doświadczenie, wykonujemy questy oraz walczymy w systemie turowym.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Portale

HIT!

Portale

Gra przypominająca half-life 2 Portals tyle, że wersji flash. Musimy za pomocą portali wydostać się z laboratorium. Wypuszczamy je w wybranych przez siebie miejscach, tak by omijać przeszkody.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.52 (236)

Zagrań: 151587

MonsterCraft

MonsterCraft

Bardzo wciągająca gra, w której stajemy się posiadaczami laboratorium. Nasza technologia pozwala na mutacje potworów, dzięki czemu nasi podopieczni mają większe szanse na wygrywanie kolejnych walk - czy to na bagnach, czy też na arenie. Zarobione pieniądze inwestujemy oczywiście w nowe eksperymenty.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.52 (71)

Zagrań: 31837

Kule

Kule

Celem gry jest wybicie wszystkich kul poza planszę. Musisz zrobić to jak najszybciej, bo Twój czas jest ograniczony. Wraz z kolejnymi poziomami będę pojawiać się też różne przeszkody.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.52 (48)

Zagrań: 86498

Balony i wiatrak

Balony i wiatrak

Celem gry jest rozbicie jak największej liczy balonów. Za zdobyte w ten sposób pieniądze możesz udoskonalać swoją machinę balonowego niszczenia.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.52 (48)

Zagrań: 24453

Małpa z piłką

Małpa z piłką

Twoje zadanie jest proste - musisz kopnąć piłkę jak najdalej. Wyczuj, więc odpowiedni moment, kliknij prawy przyciskiem myszy i sprawdź jak daleko może poszybować piłka.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.52 (96)

Zagrań: 100045

Uberthon

Uberthon

Oto nowa gra multiplayer. Zostań pilotem futurystycznego statku powietrznego i walcz w drużynowym deathmatchu. Każdego dnia odblokowana zostaje inne broń. Jeśli opanujesz sterowanie swoim statkiem, wrogowie mogą tylko się bać!

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.52 (73)

Zagrań: 54019

Szturmowy trening

Szturmowy trening

Rusz się szeregowy! To nie wakacje! Przetransportuj swoje cztery litery na tor przeszkód i do roboty!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.52 (73)

Zagrań: 46775