Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

Akademia jazdy Mobil 1
Skyline Soccer

Skyline Soccer

Trenujesz swoją drużynę piłkarką w podaniach. Aby chłopcy się nie nudzili zapewniasz im ekstremalne warunki, czyli zawodnicy znajdują się na wieżowcach. Każdy z nich musi dostać piłkę, a uderzając w gwiazdy dostają bonusowe punkty.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.57 (96)

Zagrań: 62788

Atak wirusów 2

Atak wirusów 2

Po raz drugi wcielasz się w postać antywirusa walczącego z drobnoustrojami atakującymi Twój komputer. By nie dopuścić do całkowitego zarażenia, nie możesz mieć dla nich żadnej litości.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.57 (131)

Zagrań: 206316

Bojowy ludzik

Bojowy ludzik

Bardzo grywalna strzelanka. Gra zajmuje co prawda sporo, ale warto poczekać. Możliwości rozgrywki jest tak dużo, że można się pogubić.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.57 (159)

Zagrań: 233228

Wojny klonów

Wojny klonów

Znakomita strzelanka, której fabuła oparta jest na słynnych Gwiezdnych Wojnach. Wcielasz się w postać jednego z klonów i rozpoczynasz swą krucjatę.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.57 (168)

Zagrań: 909806

Hobbit 2: Ucieczka w beczkach

Hobbit 2: Ucieczka w beczkach

Dynamiczna gra w pełnym 3D, która przeniesie cię do fantastycznego świata z sagi Tolkiena. "Hobbit" tym razem chwyta się ostatniej deski ratunku i dryfuje w beczce. Te wodospady, te niebezpieczeństwa!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.57 (42)

Zagrań: 36180

Akademia jazdy Mobil 1

Akademia jazdy Mobil 1

Gra sponsorowana
Wybierz jednego z nauczycieli i doskonal swoje umiejętności, by zostać mistrzem Grand Prix lub Nescara. Możesz wybrać dwa rodzaje treningów, w każdym z nich zostaniesz poprowadzony przez mentora.

Kategoria: Wyścigowe

Podobne: więcej...

Dicewars

Dicewars

Ciekawa gra, wymagająca myślenia. Za pomocą kości do gry podbijamy sąsiednie tereny. Atakując przeciwnika musimy zwrócić uwagę na liczbę kości swoich i przeciwnika.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.57 (77)

Zagrań: 184348

Przygody chłopca kreskówki: Remix pierwszego świata

Przygody chłopca kreskówki: Remix pierwszego świata

Bardzo charakterystyczny, rysunkowy bohater powraca w odświeżonej pierwszej części gry "Przygody chłopca kreskówki". Wkręć się w rewelacyjną platformówkę i przeżyj to jeszcze raz! Będzie nieco trudniej, ale warto.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.57 (49)

Zagrań: 28148

3 cięcia 2

3 cięcia 2

Oto druga część gry, w której masz do wykorzystanie jedynie 3 cięcia w celu pozbycia się kolorowych figur z planszy. Białe bloki nie mają wpływu na wynik końcowy, jednak często stoją na przeszkodzie.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.57 (21)

Zagrań: 17582

Kolonia

Kolonia

Ziemianie zakładają kolonie na obcych planetach. Jednak nie tylko oni chcą pozyskiwać nowe tereny i minerały. Dlatego muszą prowadzić ciągłe walki o utrzymanie się w tej obcej krainie.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.57 (70)

Zagrań: 58587

Smacky

Smacky

Smacky nie znosi swoich sąsiadów. Pomóż mu ich się pozbyć. Możesz ich bić i niszczyć prezenty, które Tobie przynoszą. Przytrzymując i przeciągając klawisz myszki uruchamiasz specjalną moc.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.57 (56)

Zagrań: 81978

Zdjęcia z ukrycia

Zdjęcia z ukrycia

Powierzono Ci niewdzięczne zadanie - fotografowanie par w intymnych sytuacjach. Rób takie zdjęcia, by co najmniej wyglądały dwuznacznie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.57 (35)

Zagrań: 143269

Tarcze Gemlandu

Tarcze Gemlandu

Przywróć moc legendarnym tarczom w krainie Gemland. Zbieraj klejnoty, strzelając kulami i łącząc je w grupy tego samego koloru. Używaj bonusów, by szybko oczyścić planszę, i ulepszaj swój ekwipunek, by móc przejść nawet najbardziej wymagające etapy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.57 (28)

Zagrań: 60010