Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

Heroes Online
Owieczki 2

Owieczki 2

Masz tylko jeden cel - nie możesz pozwolić wrogim jednostkom przedostać się na drugą stronę i wynieść klejnotów. Ustawiaj swoje wieżyczki tak, by żadna żywa istota nie mogła się prześlizgnąć.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 4.60 (53)

Zagrań: 75386

Zdenerwuj elegancika

Zdenerwuj elegancika

Pan elegancik wybrał się do fryzjera. Twoim zadaniem jest, jak najbardziej, uprzykrzyć mu życie podmieniając niektóre przedmioty.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.60 (227)

Zagrań: 328256

Podłóż dynamit 2

HIT!

Podłóż dynamit 2

Oto druga część gry, w której Twoim celem będzie spowodowanie kraksy. Niszcz mosty bądź budynki podkładając najpierw w odpowiednim miejscu ładunki wybuchowe. Znaczenie ma również moment, w którym nastąpi detonacja.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.60 (116)

Zagrań: 119813

Podróż bakterii

Podróż bakterii

Jedna z bakterii zmieniona przez złego ducha poszukuje swej tożsamości. Pomóż jej ją odnaleźć przemierzając przez nieznane i niebezpieczne krainy.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.60 (58)

Zagrań: 53442

Martwa natura

Martwa natura

Bawimy się w ekologów i bronimy drzewa, pomimo tego, że jest martwe. Metody nie są już tak ekologiczne jak sama idea, ale wiadomo... cel uświęca środki...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.60 (121)

Zagrań: 130626

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Przypadkowi bohaterzy

Przypadkowi bohaterzy

Wyrusz w drogę wybierając jednego z bohaterów. Stań do walki z kosmitami i zbieraj fundusze, by ulepszyć swój ekwipunek. Wraz ze zdobywanymi punktami będziesz mieć możliwość wyboru nowych postaci.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.60 (63)

Zagrań: 24131

Murloc

Murloc

Ciekawa gra RPG, w której poruszasz się jaszczurko podobnym stworem. Zdobywając doświadczenie, ulepszasz swój ekwipunek i kolekcjonujesz nowe czary. Generalnie Twoim celem jest walka z kolejnymi, pojawiającymi się na Twojej drodze przeciwnikami.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.60 (131)

Zagrań: 151855

Snajper w więzieniu

HIT!

Snajper w więzieniu

W tej grze posługując się snajperką musisz pomóc komuś odzyskać wolność. Pamiętaj, że nie możesz nikogo zabić, a tylko ułatwiać sobie drogę ucieczki z więzienia.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.60 (199)

Zagrań: 179923

Znajdź gwiazdę 3

HIT!

Znajdź gwiazdę 3

Wielki hit powraca. Kolejna część gry, której celem jest odnalezienie ukrytej gwiazdki. Najczęściej rozwiązanie jest prostsze niż Ci się wydaje.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.60 (267)

Zagrań: 249244

Żołnierze

Żołnierze

Przed Tobą gra strategiczna z elementami strzelanki, w której dostajesz pod dowództwo grupę świetnie wyszkolonych żołnierzy. Za każdym razem musisz wypełnić skrupulatnie powierzone Ci rozkazy no i oczywiście przeżyć.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.60 (68)

Zagrań: 85413

Wirtualne miasto

Wirtualne miasto

Gra podobna do Girls MORPG, tyle że tutaj mamy możliwość wyboru płci. Logujemy się, kształtujemy swoją postać i bierzemy udział w niekończącej się zabawie.

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.60 (307)

Zagrań: 668270

Niszczenie budowli 2

HIT!

Niszczenie budowli 2

Umieść ładunki wybuchowe tak, by cała konstrukcja budynku znalazła się pod niebieską linią. Tym razem wraz z postępem gry czekają na Ciebie nie tylko nowe wyzwania, ale także coraz lepsze i skuteczniejsze materiały wybuchowe.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.60 (161)

Zagrań: 185778