Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

Rail Nation
Vex 2

HIT!

Vex 2

Druga częśc świetnej platformówki "Vex". Biegaj, skacz, wspinaj się, pływaj - takie zadania czekają Twojego patyczaka pośród gąszczu pułapek. Ta z pozoru prosta gra niesłychanie wciąga!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.61 (191)

Zagrań: 113306

Scooby Doo - Piraci 1

Scooby Doo - Piraci 1

Scooby i Kudłaty wyruszyli w morską podróż. Po przebudzeniu zauważają, że ich okręt został zaatakowany przez statek widmo. Pomóż im rozwikłać zagadkę.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.61 (80)

Zagrań: 384486

Ostatni zamek

Ostatni zamek

Świetna gra multiplayer, w której bronisz swojego zamku przed najazdem wroga. Rozwijaj głównych bohaterów, używaj potężnych czarów i pokaż komu należy się władanie w tej krainie!

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.61 (129)

Zagrań: 65917

Plująca lama

Plująca lama

Kto chociaż raz odwiedził ZOO lub spotkał to zwierzę w innych okolicznościach wie, że lama uwielbia pluć na ludzi. W grze wcielasz się właśnie w jedno z tych bezczelnych zwierząt i trafiasz w odwiedzających ogród zoologiczny ludzi. Pamiętaj o ulepszaniu statystyk po każdym poziomie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.61 (49)

Zagrań: 14231

Age Of Wind 2

Age Of Wind 2

Wyrusz na nieznane wody i okradaj wszystkie statki, które uda Ci się spotkać na swojej drodze. Później zbieraj ich ładunki i sprzedawaj pokątnie w porcie. Zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczaj na ulepszanie oraz rozbudowę swojego okrętu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.61 (49)

Zagrań: 66952

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Renegat 3: Nowe misje

Renegat 3: Nowe misje

Trzecia część gry Renegat powraca z nowymi misjami. Tym razem wcielisz się w innego patyczaka, a same zasady i sens rozgrywki pozostają niezmienione.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.61 (49)

Zagrań: 42809

Zaśnieżanie

Zaśnieżanie

Celem gry jest zaśnieżenie całej planszy. Wrogów pokonujesz po prostu skacząc na nich. Masz do wyboru tryb jedno i dwuosobowy

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.61 (49)

Zagrań: 69763

Black

Black

Pierwsza cześć znakomitej strzelanki Black. Do wyboru masz podstawowe typy broni, a świat widzisz z góry. Przyda Ci się refleks i spryt, bo przeciwnicy bardzo szybko reagują na Ciebie.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.61 (67)

Zagrań: 150494

South park

South park

Bohaterowie South Parku w walce z kosmitami zakamuflowanymi w policyjnych radiowozach. Pościg trwa na zmianę, albo Ty gonisz ufoludki, albo one Ciebie. Twój cel jest jasny - zniszcz wroga.

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.61 (67)

Zagrań: 141938

Planeta Pięść

Planeta Pięść

Tego jeszcze nie grali! Wiadomo, że czasami w kosmosie zderzają się asteroidy, metoryty i inne mniejsze ciała. W tej grze to jednak planety biorą sprawy w swoje ręce i toczą bitwy w kosmosie. Ciosy pięścią, rzucanie, ogólna rozwałka - tak właśnie prezentuje się ta mieszanka zręcznościówki z bijatyką. Miłośnicy dynamicznej akcji będą zachwyceni!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.61 (170)

Zagrań: 44670

Złe świnki HD

Złe świnki HD

Gra producentów serii Angry Birds, która od pewnego czasu cieszy się dużą popularnością. W przeciwieństwie do poprzednich gier, tutaj zadaniem gracza nie będzie niszczenie konstrukcji, ale ich budowanie. Z dostępnych elementów trzeba ułożyć takie rozwiązanie, aby zielona świnka zawsze dostała się do wyznaczonego celu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.61 (85)

Zagrań: 61074

Parkour 3D

Parkour 3D

Biegnij przez miejską dżunglę i pokonuj jak najszybciej i najefektowniej liczne przeszkody. Pamiętaj, że w tej grze masz ograniczony czas.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.61 (260)

Zagrań: 361773