Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

Rail Nation
Królestwa

HIT!

Królestwa

Oto gra, która z pewnością przypadnie do gustu fanom strategii wojennych. Jej akcja rozgrywa się w okolicy roku 1000, głównie w ówczesnej Europie. Ty w każdej z misji wcielasz się w dowódcę wybranej nacji i prowadzisz walki z okolicznymi ludami. Warunkiem zwycięstwa jest zdobycie określonej ilości terenów. Powodzenia!

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.65 (306)

Zagrań: 392808

Terrorysta 2

HIT!

Terrorysta 2

Już po raz drugi wcielasz się w postać terrorysty i niszczysz wszystko na swojej drodze. Tym razem poza dodatkowymi, nowymi broniami masz nieco szczytniejsze cele jak likwidowanie nazistów czy członków ku klux klanu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (227)

Zagrań: 190342

Niech kule lecą 3

Niech kule lecą 3

"Niech kule lecą", nawet trzeci raz! Masz broń i nie zawahasz się jej użyć. Chodzi o to, żeby strzelać do zbirów na planszy, wykorzystując rykoszety. Strzelać może każdy, ale nie każdy potrafi jedną kulą trafić kilku naraz!

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (32)

Zagrań: 15860

Pomóż wampirowi

Pomóż wampirowi

W tej grze stajesz po złej stronie mocy. Musisz pomóc wampirowi w ugryzieniu wszystkich ludzi, którzy znajdują się na planszy. Uważaj jednak na księdza, który momentalnie sprawi, że krwiopijny potwór zamieni się w kupkę popiołu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (32)

Zagrań: 36751

Odkrywanie osiągnięć 3

Odkrywanie osiągnięć 3

Trzecia już odsłona gry, w której należy zebrać jak najwięcej osiągnięć. Przed Tobą 10 nowych plansz, 650 palet, 10 chomików, 250 monet, 1765 bloków i jedna wielka świnka morska. Czy uda Cie się zebrać wszystkie trofea?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (32)

Zagrań: 14516

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Dziki poker

Dziki poker

Wciel się w rolę pokerzysty rodem z dzikiego zachodu. Podróżuj po różnych miastach bogacąc się grą w pokera. Możesz też kupować budynki, które będą na ciebie zarabiać.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.65 (128)

Zagrań: 279330

Gra grawitacyjna

Gra grawitacyjna

Poruszaj się ludzikiem zdolnym zmieniać siły grawitacji. Za każdym razem twoim zadaniem jest dotarcie do jasno oświeconego punktu.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.65 (64)

Zagrań: 42807

Gwiazdy futbolu

Gwiazdy futbolu

Coś dla miłośników futbolu. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie nazwiska znanego piłkarza bądź jego narodowości. Jak wiele wiesz o gwiazdach piłki nożnej?

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.65 (125)

Zagrań: 112872

Wielka wojna 6

Wielka wojna 6

Po raz kolejny prowadzisz wielką wojnę. Przejmij sterowanie nad czołgami i stocz kilka bitew drugiej wojny światowej. Udoskonalaj swoje umiejętności, wzywaj wsparcie lotnicze i staraj się wygrać każdą z bitew.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.65 (90)

Zagrań: 52846

Ekstremalne wędkowanie

HIT!

Ekstremalne wędkowanie

Wyłów jak najwięcej, jak najlepszych ryb i zastrzel je w powietrzu. Dzięki zarobionym w ten sposób pieniądzach możesz udoskonalać przeróżne parametry połowu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (177)

Zagrań: 70221

Niezwyciężony rycerz

Niezwyciężony rycerz

Cel gry to zlikwidowanie każdego kto pojawi się na twojej drodze. Na początku masz tylko zwykły miecz, jednak z czasem możesz nawet kupić miecz prosto z Gwiezdnych Wojen.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.65 (203)

Zagrań: 162725

Wyspy wolności

Wyspy wolności

Celem gry jest zawiadywanie flotą i podbijanie kolejnych wysp. Musisz działać z rozmysłem ponieważ przeciwnik z każdym kolejnym poziomem będzie coraz silniejszy. Pamiętaj również o rozwijaniu swoich wysp w miarę możliwości.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.65 (29)

Zagrań: 20833