Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

Rail Nation
Papa: Kiedy atakują burgery

HIT!

Papa: Kiedy atakują burgery

Pamiętacie sympatycznego właściciela restauracji, barów i naleśnikarni? Tym razem załoga Papy musi poradzić sobie z atakiem zmutowanych burgerów. Aby uratować swoich klientów, pracownicy wyruszają na ratunek w platformówce - tak, jak w przypadku "Pana pizzy". Powodzenia!

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.65 (132)

Zagrań: 118216

Murder Shadow 3.0

HIT!

Murder Shadow 3.0

Czasami "proste", znaczy mniej więcej to samo, co "świetne". Nie inaczej jest z tą trójwymiarową strzelanką, która została stworzona przez amatorów. Z przymrużeniem oka, ale potrafi niemiłosiernie wciągnąć!

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.65 (595)

Zagrań: 493603

Warlords Heroes

Warlords Heroes

Rozbudowana i wciągająca gra, w której samotnie podbijasz nowe krainy. Rozwijasz swoją postać kupując nowe uzbrojenie, ciosy i powiększając jej życie. Masz też do dyspozycji rozgrywkę na przetrwanie.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.65 (126)

Zagrań: 117927

Snowboard Scooby Doo

HIT!

Snowboard Scooby Doo

Shaggy i Scooby Doo przerzucają się na snowboard. Musimy im pomóc osiągnąć jak najwyższe skoki. Na początku gry wybieramy, którą postacią chcemy grać.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.65 (325)

Zagrań: 411014

Załaduj na ciężarówkę 2

HIT!

Załaduj na ciężarówkę 2

Przed Tobą kontynuacja znakomitej gry, w której zajmujesz się ładowaniem towarów na ciężarówkę. Czekać na Ciebie będzie mnóstwo nowych plansz i ładunków do przetransportowania. W tej wersji możesz dodatkowo skorzystać z trybu freestyle.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (202)

Zagrań: 248219

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Bitwa na dyski

Bitwa na dyski

Zmierz się z przeciwnikiem w kosmicznej bitwie na dyski. Traf go bronią i zbieraj bonusy pojawiające się na planszy. Musisz wykazać się zręcznością i refleksem, ponieważ w każdej rundzie przeciwnik jest coraz silniejszy.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (79)

Zagrań: 44146

Znajdź gwiazdę 2

Znajdź gwiazdę 2

Kolejna część gry, w której celem jest odkrycie ukrytej gwiazdki. O dziwo, taką małą gwiazdę jest trudniej znaleźć w grze, niż na niebie.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.65 (371)

Zagrań: 409319

Wiszący na linie 2

HIT!

Wiszący na linie 2

Druga część gry, której celem jest przekroczenie białej linii. Twoim wyposażeniem jest lina, która pozwoli Ci na przemieszczanie się w jaskiniach. Omijaj przy tym wszelakie przeszkody i postaraj się nie uszkodzić głównego bohatera.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (222)

Zagrań: 163556

Kopalnia minerałow

Kopalnia minerałow

Wykopujesz minerały, które później sprzedajesz, a za zarobione pieniądze unowocześniasz swój sprzęt górniczy. Pamiętaj też o tankowaniu.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.65 (105)

Zagrań: 117563

Złoczyńcy

Złoczyńcy

Ziemia zostaje zniszczona. Panuje wszechobecne zło. Jednak nie ma kogoś kto byłby dominantem. By wybrać nowego lidera między największymi złoczyńcami musi stoczyć się ostateczna walka...

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.65 (35)

Zagrań: 17446

Flaga królika

Flaga królika

Broń swojej flagi przed zakusami wrogów. Nie pozwól, by Ci ją odebrano i nie daj się zabić. Co jakiś czas oprócz standardowej broni możesz ustawiać wieżyczki.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.65 (35)

Zagrań: 30906

Wojny chmur

Wojny chmur

Jest jesień i na niebie coraz więcej chmur walczy o panowanie. Twórz swoją armię chmur i napadaj na inne, aby nad całą Ziemią były tylko Twoje, potężne chmury. Pamiętaj również o wzmacnianiu ich o różne zjawiska, ale do tego musisz mieć gwiazdki.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.65 (35)

Zagrań: 16545