Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

Heroes Online
Ninja na wygnaniu

Ninja na wygnaniu

Tu nie ma na co czekać, trzeba biec! Mały, szybki ninja mknie przez kolejne przeszkody typowe dla dobrych platformówek. A za jego plecami toczy się ogromne koło, które nie zna litości!

Kategoria: Zręcznościowe, Platformówki

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 9562

Lochy Konga

Lochy Konga

Specjalnie dla fanów klasycznych RPG-ów i przygód z domieszką walki oraz fantastyki. Skompletuj swój nieustraszony skład i ruszaj do Lochów Konga, aby stanąć twarzą w twarz z niebezpieczeństwem. Klasyczna oprawa robi klimat!

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 7522

Pixvader

Pixvader

Gra, która na pewno spodoba się fanom stylu retro i dobrych wspomnień. Inni mogą być trochę zawiedzeni, jeśli będą sugerować się uproszczoną grafiką. Są wrogowie, ulepszenia i dużo bossów!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 4431

Monomaze

Monomaze

Przed Tobą nietypowa gra logiczna, w której Twoim głównym zadaniem jest zamykanie pętli i dbanie o to, by żadna z bomb nie wybuchła. Pamiętaj jednak, że masz ograniczoną liczbę ruchów dlatego gospodaruj nimi mądrze.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.55 (20)

Zagrań: 15878

Smerfy z Brooklynu

HIT!

Smerfy z Brooklynu

Mieszkasz w bardzo niebezpiecznym okręgu Nowego Jorku, w którym władzę sprawują dwie grupy przestępcze: smerfy i mafia Gargamela. Twoim szefem jest Gargamel, więc musisz zabić wszystkie smerfy! Nie zapominaj o ulepszaniu broni i Twojej sprawności.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.54 (131)

Zagrań: 182881

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

Gra sponsorowana
Połączenie fantastycznego świata Might & Magic z legendarnym sposobem walki znanym z serii "Heroes". Daj się ponieść przygodzie w rozległym świecie i spotykaj się z innymi graczami w tym pasjonującym MMO!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Obrona bramki

HIT!

Obrona bramki

Wybierz jedną z drużyn ligi angielskiej i doprowadź ją na sam szczyt dzięki swojej obronie. W każdym meczy musisz sprawdzić się w sytuacji podbramkowej. Po trzech udanych obronach Twoja drużyna zdobywa punkt. Niestety każda puszczona bramka to punkt dla drużyny przeciwnej.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.54 (366)

Zagrań: 264463

Katapulta

Katapulta

Wystrzeliwujemy skoczka, ustawiając kąt i siłę wyrzutu, a później manewrujemy nim. Cel to polecieć jak najdalej i wylądować.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.54 (51)

Zagrań: 110552

War Zomb: Avatar

War Zomb: Avatar

Zombie są wszędzie! To nie tylko ludzie, ale nawet ożywione pająki. Nie pozostaje nic innego, jak chwycić za ciężką, skuteczną broń i ruszyć do boju. Wciel się w rolę żołnierza, który masowo wybija truposzy. Skacz, strzelaj i wykonuj kolejne misje, broniąc wyznaczonego miejsca.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.54 (51)

Zagrań: 24425

Splitter

Splitter

Niezwykle wciągająca gra logiczna, w której jedynie za pomocą noża rozwiązujesz zagadki. Generalnie Twoim zadaniem jest sprawienie, by buźka zebrała gwiazdkę i weszła na brązowe koło. Przecinać możesz jedynie drewno i sznurki.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.54 (113)

Zagrań: 103150

Rysunkowy obrońca

Rysunkowy obrońca

Humorystycznie, pomysłowo i wciągająco. Chciwe dranie chcą dopaść charytatywnego działacza. Jego ostatnią deską ratunku będą drewniane konstrukcje, które... samodzielnie narysujesz w odpowiednim miejscu.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.54 (31)

Zagrań: 17170

Atak na wieżę 2

Atak na wieżę 2

Patyczaki atakują Twoja wieżę wszelkimi możliwymi siłami. Na szczęście do pomocy masz specjalne działo, które regularnie możesz ulepszać. Twoim wrogowie jednak nie dadzą za wygraną i będą wysyłać coraz silniejsze jednostki.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.54 (31)

Zagrań: 48866

Buttowski Moto

Buttowski Moto

Wciel się w postać Kicka Buttowskiego, wybierz jeden ze środków lokomocji i jak najefektowniej pokonaj wyznaczoną trasę. Staniesz na wysokości zadania?

Kategoria: Wyścigowe

Ocena: 4.54 (62)

Zagrań: 103237