Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

World of Tanks
Zbieranie pikseli

Zbieranie pikseli

Przed Tobą mega prosta gra z mega prostą fabułą. Jednak potrafi ona wciągnąć na długi czas. Generalnie Twoim zadaniem jest zbieranie białych kropek i przekształcanie się w coraz doskonalsze formy.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.62 (67)

Zagrań: 14747

Rage

Rage

Gra, której głównym celem jest zabijanie napotkanych postaci. Kiedy naładujesz pasek na w lewym górnym rogu ekranu dostajesz specjalną moc. Niezła dynamika, dwa tryby rozgrywki i kilka rodzajów broni sprawiają, że gra może wciągnąć.

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.62 (75)

Zagrań: 134978

Shift

Shift

Pierwsza część gry, w której poruszasz się w dwukolorowym świecie. Taka analogia ze świata dobra i zła pozwoli wczuć Ci się w dobrego i złego gracza.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.62 (83)

Zagrań: 72343

Bloxorz

Bloxorz

Genialna gra logiczna. Przestawiasz bryłę tak, by ostatecznie wpadła do otworu. Początkowe plansze są łatwiutkie, dopiero z czasem zaczyna się łamigłówka.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.62 (91)

Zagrań: 129251

Nitrohaul

Nitrohaul

Celem gry jest zbudowanie pojazdu przystosowanego do transportu materiałów wybuchowych. Musisz zadbać o każdy detal, by móc bezpiecznie dostarczyć ładunek.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.62 (91)

Zagrań: 85255

World Of Tanks

World Of Tanks

Gra sponsorowana
World of Tanks to gra poświęcona pojazdom pancernym przełomu pierwszej i drugiej połowy XX wieku. Gracze otrzymują możliwość zmierzenia się twarzą w twarz z innymi miłośnikami stalowych bestii z całego świata. Ty też stań do walki o panowanie nad nim.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Rybka

Rybka

Celem gry jest zjadanie mniejszych od siebie ryb. Wszystko po to, by twoja rybka rosła coraz bardziej. Poradzisz sobie w bezwzględnych głębinach oceanu?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.62 (131)

Zagrań: 138186

Żywe klocki

HIT!

Żywe klocki

Celem gry jest ułożenie wszystkich klocków tak, by budowla utrzymała się co najmniej 10 sekund. Niekiedy naprawdę trzeba się mocno zastanowić gdzie położyć kolejny element.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.62 (270)

Zagrań: 305275

Zjazd Toitoiem

HIT!

Zjazd Toitoiem

Któż nie zna najbardziej pożądanej budki podczas wszelkich imprez plenerowych. Teraz masz możliwość wykonania zjazdu i skoku na popularnym toitoiu. Co więcej z każdym kolejnym skokiem możesz go udoskonalać.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.62 (326)

Zagrań: 234265

Zakryj buźkę: Dodatkowe plansze 3

Zakryj buźkę: Dodatkowe plansze 3

To już trzeci dodatek do gry, w której musisz zakryć buźki przed gradem spadającym ze złej chmury. Wykorzystaj dostępne elementy, by stworzyć schronienie dla swoich bohaterów.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.62 (56)

Zagrań: 25093

Little stars

Little stars

W tej grze Twoim zadaniem będzie zajęcie wszystkich układów gwiezdnych na planszy. Zaplanuj więc dobrze strategię działania, by jak najszybciej pokonać przeciwnika, bądź przeciwników.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.62 (48)

Zagrań: 40673

Armata i owca

Armata i owca

Wystrzel owieczkę na jak najdalszą odległość zbierając po drodze sakwy z pieniędzmi. Oczywiście po każdym strzale masz możliwość udoskonalania przeróżnych parametrów.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.62 (48)

Zagrań: 34911

Gunmaster onslaught 2

Gunmaster onslaught 2

Sam, jak Rambo, walczysz z wielkimi zastępami wroga. Do wyboru masz różne bronie, a nawet granaty. Atak nasila się i może być przeprowadzany zarówno z lądu, jak i z powietrza.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.62 (72)

Zagrań: 85864