Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

World of Tanks
Rzucanie nożami 2

HIT!

Rzucanie nożami 2

Już po raz drugi musisz rzucać nożami w tarczę z żywym i chrupiącym ciastkiem. Twoim celem są jednak inne przedmioty tam umieszczone. Pamiętaj, że ogranicza Cię czas i liczba noży.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.61 (235)

Zagrań: 238822

Zuma

Zuma

Twoim zadaniem jest niedopuszczenie do tego, by jakakolwiek kulka przedostała się do miejsca oznaczanego czaszką. Rozbijają się przynajmniej 3 kule tego samego koloru obok siebie.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.61 (94)

Zagrań: 747309

Wysadzanka 3

Wysadzanka 3

Oto kontynuacja znakomitej wersji bombermana. Wybierz jeden z czterech trybów rozgrywki oraz jego szczegółowe parametry i pokonaj wszystkich przeciwników.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.61 (47)

Zagrań: 28748

Mad Virus

Mad Virus

Rozprzestrzeń wirusa tak aby opanował całą plansze. Wybierz komórki, które chcesz kontrolować, następnie wybierz kolor z lewej strony by komórki się rozrosły.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.61 (47)

Zagrań: 70448

Wystrzel żółwia

HIT!

Wystrzel żółwia

Wystrzel żółwia jak najdalej i zdobywaj pieniądze na liczne udoskonalenia. Podczas samego lotu masz do wykorzystania jeszcze trzy strzały, by pomóc mu ominąć przeszkody.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.61 (227)

Zagrań: 174470

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Scooby doo 2

Scooby doo 2

Druga cześć przygód Scoobiego, w której ucieka on przed potworem z dżungli. Teraz musisz mu pomóc przedostać się do jaskini. Pamiętaj, nie przestrasz go za bardzo.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.61 (60)

Zagrań: 209407

Równowaga

Równowaga

Nietypowa gra, w której Twoim zadaniem jest odpowiednie umieszczanie przedmiotów na wieszakach. Musisz robić to tak, aby żaden z nich nie dotykał wody.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.61 (60)

Zagrań: 48222

Czołg z bąbelków: Areny

Czołg z bąbelków: Areny

Przed Tobą kolejna część gry, w której poruszasz się bąbelkowym czołgiem.Tym razem poza bańkową walką masz możliwość samodzielnego zaprojektowania swojego pojazdu.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.61 (60)

Zagrań: 38219

Elite Marines Online

HIT!

Elite Marines Online

Nowa strzelanka w trybie multiplayer, w której wcielamy się w żołnierzy marines. Dostępnych jest kilka prostych map i różne typy broni. Można zagrać w typowym deathmatchu albo postawić na grę zespołową z graczami z całego świata.

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.61 (146)

Zagrań: 167290

Wznoś wieżę

Wznoś wieżę

Wznoś swoją wieżę coraz bardziej budując kolejne działka i stale je ulepszając. Pamiętaj, że jeśli tylko Twoim wrogom uda się zniszczyć jedno z pięter - przegrywasz.

Kategoria: Wieżyczki

Ocena: 4.61 (73)

Zagrań: 85869

Planeta Pięść

Planeta Pięść

Tego jeszcze nie grali! Wiadomo, że czasami w kosmosie zderzają się asteroidy, metoryty i inne mniejsze ciała. W tej grze to jednak planety biorą sprawy w swoje ręce i toczą bitwy w kosmosie. Ciosy pięścią, rzucanie, ogólna rozwałka - tak właśnie prezentuje się ta mieszanka zręcznościówki z bijatyką. Miłośnicy dynamicznej akcji będą zachwyceni!

Kategoria: Bijatyki

Ocena: 4.61 (172)

Zagrań: 45846

Szalone mamuty

Szalone mamuty

Weź udział w wyścigu zamrożonych mamutów. Swojego mamuta kontrolujesz jedynie za pomocą podskoków. Pamiętaj o tym, że opór powietrza sprawia, że zwalniasz - najbardziej kiedy prowadzisz, a najmniej kiedy jesteś ostatni.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.61 (86)

Zagrań: 232476