Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry online - Najlepsze

World of Tanks
Transmorpher 2

Transmorpher 2

Kosmita, który potrafi transformować się w inne kształty i wykorzystywać swoje specjalne zdolności? Brzmi nieźle! To już druga część "Transmorphera" - wciągającej gry, w której czeka nas wiele przeszkód.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.63 (47)

Zagrań: 16378

Na równinach świata snu

Na równinach świata snu

Ciekawa platformówka, w której sterujemy postacią o nadprzyrodzonych zdolnościach. Możemy przemieniać się w inne stworzenia, żeby dotrzeć w dowolne miejsce na planszy - wszędzie tam, gdzie nie dojdzie człowiek. Na każdym poziomie należy uruchomić specjalny portal.

Kategoria: Platformówki

Ocena: 4.63 (58)

Zagrań: 13427

Ownage Burst

Ownage Burst

Strzelanka w fajnym stylu, przypominająca nieco te z automatów. Generalnie jedynym Twoim zadaniem jest niszczenie każdego wyskakującego przeciwnika. Zapas granatów uzupełnia się sam.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.63 (69)

Zagrań: 121409

Łamacz lodowców

Łamacz lodowców

Wcielasz się w postać wojowniczego wikinga i wyruszasz z misją ratunkową w samo serce lodowców. Twoim zadaniem jest uratowanie wszystkich towarzyszy broni. W tym celu musisz odpowiednio przecinać lodowce, tak by znaleźli się oni na łódce.

Kategoria: Logiczne

Ocena: 4.63 (218)

Zagrań: 165010

Prezydencki Paintball

Prezydencki Paintball

Stań do walki o fotel prezydencki. Tym razem jednak pojedynek będzie wyglądał zupełnie inaczej. Twoją bronią będzie pistolet na kulki z farbą.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.63 (91)

Zagrań: 91081

Farmerama

Farmerama

Gra sponsorowana
Dołącz do najbardziej zwariowanych farmerów świata! Uprawiaj warzywa i owoce, hoduj dziesiątki zwierząt i handluj ze swoimi sąsiadami w mieście. Wspaniale dopracowany świat gry i świetne funkcje społeczności to prawdziwa przyjemność dla każdego bez względu na wiek!

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Wciel się w postać groźnego mafioza i wykonuj powierzone Ci misje. Oczywiście możesz też zająć się legalną pracą tyle, że nie będzie się to w ogóle opłacać. Musisz zadbać o wiele parametrów swojego bohatera ciągle go udoskonalając.

Kategoria: Przygodowe

Ocena: 4.63 (193)

Zagrań: 474833

Menedżer piłkarski : Sezon 2011/2012

Menedżer piłkarski : Sezon 2011/2012

Kolejna odsłona gry, w której możesz wcielić się w rolę menadżera jednego z klubów ligii angielskiej lub hiszpańskiej. Poprowadź swoją drużynę do sukcesu i pokaż kto jest najlepszym zarządcą w świecie piłki.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.63 (102)

Zagrań: 183040

Lif: Serengeti

HIT!

Lif: Serengeti

Natura wzywa! Oto kontynuacja hitowej gry "Lif", w której razem z graczami z całego świata możesz wieść życie dzikich zwierząt. Tym razem przygotowano ciepłe tereny sawanny, a wraz z nimi lwy, surykatki i inne aligatory.

Kategoria: Multiplayer

Ocena: 4.63 (523)

Zagrań: 729927

Śnieżny zjazd

Śnieżny zjazd

Celem gry jest jak najszybszy i najbardziej efektowny zjazd po ośnieżonych zboczach. Uważaj tylko i nie rozbij sobie głowy, zaczynasz wtedy od początku.

Kategoria: Sportowe

Ocena: 4.63 (99)

Zagrań: 283690

Helikopter w akcji

Helikopter w akcji

Jesteś zawodowym żołnierzem przydzielonym do oddziału sił powietrznych. Steruj helikopterem strzelając oraz zrzucając bomby na tereny wroga.

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.63 (44)

Zagrań: 15116

Agent na desce

Agent na desce

Nie od dziś wiadomo, że każdy szanujący się tajny agent powinien umieć i znać większość rzeczy. Nie inaczej jest i z tym agentem, który uciekając musi skorzystać z deski snowboardowej. Uda mu się wyjść cało z kolejnej misji?

Kategoria: Zręcznościowe

Ocena: 4.63 (66)

Zagrań: 129084

Battalion Ghosts

Battalion Ghosts

Oto gra, w której dowodzisz batalionem czołgów. Twoim zadaniem jest zniszczenie wszystkich pojazdów i budynków przeciwnika. Zastanów się jaka strategia walki będzie najlepsza.

Kategoria: Strategiczne

Ocena: 4.63 (44)

Zagrań: 67395