Logowanie rejestracja >

Login Hasło

nie możesz się zalogować?

Gry - Strzelanki

Stronghold Kingdoms
Pancerny najazd

Pancerny najazd

W środku tej gry czeka tyle wrogich jednostek i heroicznych starć, że żaden Janek Kos i inni pancerni nie mają nawet podjazdu! Wrogowie nadciągają z każdego strony, ogień nie ustaje... Po prostu się dzieje!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.57 (7)

Zagrań: 2103

Dead Paradise 4

Dead Paradise 4

Pojazd, akcja, strzelanina! To już czwarta część gry z serii "Dead Paradise". Kieruj uzbrojonym wozem i stawiaj czoła kolejnym wrogom. Trzeba pokazać, kto rządzi na ulicach!

Kategoria: Wyścigowe, Strzelanki

Ocena: 4 (12)

Zagrań: 8142

Zombie-strzelanka

Zombie-strzelanka

Świetny dowód na to, że drobne niedoróbki i prostota nie mają wpływu na grywalność. Znajdujesz się w labiryncie, w którym rodzą się zombie. Musisz uratować się przed śmiercią, znaleźć klucz i przejść do kolejnych poziomów.

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.07 (14)

Zagrań: 11580

Załoga patyczaków 3

Załoga patyczaków 3

Palec na spust, wstrzymaj oddech i wykonuj kolejne misje. Twórcy gry "Załoga patyczaków" przygotowali trzecią odsłonę przygód strzelca wyborowego. Akcja rodem z najlepszych filmów sensacyjnych, więc warto sprawdzić!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.24 (24)

Zagrań: 11954

Przeżycie albo postęp

Przeżycie albo postęp

Wolisz strefę bezpieczeństwa, czy życie na skraju ryzyka? Decyzja należy do Ciebie, ale lepiej podjąć ją szybko: w mrocznych, opuszczonych sceneriach śmierć może czyhać na każdym rogu. Wciągająca gra z widokiem FPS.

Kategoria: Przygodowe, Strzelanki

Ocena: 3.63 (11)

Zagrań: 11192

AION

AION

Gra sponsorowana
Przed Tobą wielka przygoda w świecie fantasy. Stwórz unikalnego bohatera, rozwijaj jego umiejętności i przemierzaj ogromny świat, tocząc walki z graczami z całego świata. Twoje możliwości w tym rozbudowanym MMORPG są wręcz nieograniczone.

Kategoria: Gry MMO

Podobne: więcej...

Warland

Warland

Kto nie lubi dopracowanych strzelanek, niech pierwszy rzuci kamieniem! Dorzućmy do tego tryb multiplayer i otrzymujemy przepis na murowany hit. Futurystyczna sceneria aż zachęca do epickich wymian ognia!

Kategoria: Strzelanki, Multiplayer

Ocena: 4.23 (21)

Zagrań: 12362

Ślubna masakra

Ślubna masakra

Gnijąca panna młoda? Nie tym razem, a wręcz na odwrót! Wszyscy weselni goście zamieniają się w zombie, a główni zainteresowani wspólnie stawiają im czoła. Wspólnie, czyli ty i drugi zawodnik!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.03 (31)

Zagrań: 16330

Mały survival

Mały survival

Prawo dżungli wcielone w wirtualne życie! Walcz o przetrwanie w kanciastej scenerii pełnej stworów czyhających na Twoje życie. Do tego dodajmy opcję craftingu znalezionych przedmiotów i otrzymujemy pochłaniacza czasu!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.10 (58)

Zagrań: 30408

Niekończące się czary

Niekończące się czary

Tutaj nie znajdziesz wskaźnika z maną, która kończy się niebezpiecznie szybko. Twój bohater broni się tak zawzięcie, że starczy mu sił na nieskończenie wiele czarów. Nie dopuść do siebie potworów!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 2.66 (9)

Zagrań: 4504

Uderzenie zombie 2

Uderzenie zombie 2

Czysta akcja, masakrowanie zombie i dużo strzelania! Wkręć się w środek apokalipsy i broń się przed żywymi trupami. Niezła trójwymiarowa grafika zachęca do gry, a zombie same się nie powybijają!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.31 (16)

Zagrań: 11366

Książęca wieża: Podbój

Książęca wieża: Podbój

Jeden dzielny obrońca i dziesiątki wściekłych przeciwników! To już trzecia część rewelacyjnej gry "Książęca wieża", która nieco różni się od poprzedniczek. Więcej ruchu, więcej akcji - po prostu musisz to poczuć!

Kategoria: Zręcznościowe, Strzelanki

Ocena: 3.95 (22)

Zagrań: 4616

Assault Echelon

Assault Echelon

Jest akcja godna najlepszych strzelców! Stoisz w miejscu, w którym wrogowie mają cię w zasięgu i prowadzą ciągły ogień. Eliminuj przeciwników, korzystaj z kilku broni i przechodź kolejne misje specjalne!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 3.31 (22)

Zagrań: 17002

Gra strzelecka: Reedycja

Gra strzelecka: Reedycja

Pamiętacie starą, dobrą "Grę strzelecką"? Wzięto ją w obroty i oto jest efekt: odświeżona reedycja, która nadal potrafi wciągnąć tak mocno, jak wcześniejsze wersje tej samej gry!

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.17 (35)

Zagrań: 10462

Gra roku 420 Blaze It

Gra roku 420 Blaze It

Już po samym tytule widać, że twórcy tej gry są wyjątkowo skromni! Z pozoru to tylko kolejna strzelanka, ale okazuje się naprawdę zakręcona. Pełno iluminatów, dziwnych wydarzeń... Co oni palili?

Kategoria: Strzelanki

Ocena: 4.57 (90)

Zagrań: 60697

Dark DayZ: Prolog

Dark DayZ: Prolog

Siekanie zombie z pełnym rozmachem! Są poziomy doświadczenia, sklep z bronią, ulepszenia i wciągający sposób rozgrywki - twórcy tej gry naprawdę o wszystko zadbali! Fabuła jest prosta: wytrwać inwazję zombie.

Kategoria: Strzelanki, Przygodowe

Ocena: 3.76 (13)

Zagrań: 5540

FPS Lovelas

FPS Lovelas

Ta grafika, te amory... Z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić: czegoś takiego jeszcze nie było! Jesteś agentem specjalnym, który na tajnej misji w Korei Północnej zaraża ludzi miłością. Trzeba sprawdzić!

Kategoria: Strzelanki, Przygodowe

Ocena: 2.84 (32)

Zagrań: 18127